Σελ. 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 4912131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 220

Θέμα: Elite Dangerous

  1. #196
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μεγαλο χασιμο ειναι σε προβολεα 3D

    υποστηριζει VR?
    Nαι, έχει όλα τα κομφόρ αλλά κοίτα και στα φόρουμς εκεί για λεπτομέρειες
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  2. #197
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έχω σταματήσει από το Νοέμβριο, απαιτεί πολύ από το χρόνο μου το συγκεκριμένο παιχνίδι. Έχω πάρει ένα Saitek X-52 επίσης. Μόνος τρόπος να ξαναγυρίσω είναι να βρω και χαλαρό να κάνω στο παιχνίδι, από σκάφη έχω ένα σωρό, Anaconda, Federal Corvette and Imperial Cutter συμπεριλαμβανομένων.

  3. #198
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Ρε καλώς τα παιδιά...



    Όπως πάντα, τα παιδιά της Frontier είναι πολύ μάγκες στο sound design. To video είναι unedited.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  4. #199
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω τελικά το ειχα αγοράσει πριν λίγο καιρό και πήρα κι ένα TM Hotas X αλλά δεν ασχολήθηκα. Φανταστείτε μου πέφτει βαρύ και δύσκολο ακόμα και να αλλάξω σύστημα με το αρχικό Sidewinder. Ε το παράτησα. Συν με τις υποχρεώσεις που έχω δε με παίρνει για κάτι παραπανω απο ενα χαλαρό παιχνιδάκι και αυτό ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ χαλαρό παιχνιδάκι!
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  5. #200
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τελικά το ειχα αγοράσει πριν λίγο καιρό και πήρα κι ένα TM Hotas X αλλά δεν ασχολήθηκα. Φανταστείτε μου πέφτει βαρύ και δύσκολο ακόμα και να αλλάξω σύστημα με το αρχικό Sidewinder. Ε το παράτησα. Συν με τις υποχρεώσεις που έχω δε με παίρνει για κάτι παραπανω απο ενα χαλαρό παιχνιδάκι και αυτό ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ χαλαρό παιχνιδάκι!
    Χαλαρό παιχνίδι είναι και παραείναι αν δεν θέλεις να έχεις Anaconda σε 1 εβδομάδα (που λέει ο λόγος). Βασικά είναι the mother of all grinds αλλά πλέον με το content που έχουν προσθέσει κάτι γίνεται και δεν είσαι στον κλασικό κύκλο bounty-hunter / trader / explorer με τις ίδιες στάνταρ αποστολές. Ή μάλλον, ιδίου τύπου αποστολές έχεις αλλά με powerplay και planetary surface content κάπως εμπλουτίζεται. Και προφανώς και με τους engineers.

    Θέλει πολύ διάβασμα (εγώ που προ 2ετίας πλέον το είχα 100% τώρα είμαι πάλι από την αρχή) αλλά μπορείς να το πάρεις πολύ χαλαρά με εύκολες αποστολές.

    Ένας καλός τρόπος για αρχή είναι να κατσικωθείς σε κάποιο station, να αρχίσεις αποστολές για 1-2 factions εκεί απλές ντελιβεριές και σιγά σιγά να χτίσεις rep στα local factions αυτά που θα σου δίνουν ολοένα και μεγαλύτερα ποσά για τις ίδιες αποστολές. Άνετα φτάνεις να κάνεις ντελιβεριές για 1 μύριο.

    Και χαλαρότατα, στην τελική, αν δεν βιάζεσαι. Πάντως ΜΗΝ πας open play καθώς έχεις κλασικά μ@#$&σμένα που κάνουν ganking και griefing ιδιαίτερα σε Sidewinders νέων. Solo ή private group - γράψου μέσω ΦΒ στο Mobius PVE που είναι ωραιότατο και έχει πάρα πολύ κόσμο στο TS που βοηθούν

    To controller σου είναι μια χαρά πάντως
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #201
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε καλώς τα παιδιά...



    Όπως πάντα, τα παιδιά της Frontier είναι πολύ μάγκες στο sound design. To video είναι unedited.
    There is no sound in space

    Κλασσική eveσυζήτηση, και αν πρεπει να ακουμε τα lazer να κανουν πιου πιου, ή αν θα πρεπει να φαίνονται (υπάρχουν?) φλογες πίσω απο τις τορπίλες κτλ κτλ

  7. #202
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    There is no sound in space

    Κλασσική eveσυζήτηση, και αν πρεπει να ακουμε τα lazer να κανουν πιου πιου, ή αν θα πρεπει να φαίνονται (υπάρχουν?) φλογες πίσω απο τις τορπίλες κτλ κτλ
    Kαι πολύ bug ακόμα, ιδιαίτερα στα alien artifacts αλλά τούτα για εμένα είναι a billion light years away (κυριολεκτικά ) αφού προς το παρόν κάνω ό,τι πρότεινα στον Valder παραπάνω και χτίζω πορτοφόλι
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #203
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.426
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τελικά το ειχα αγοράσει πριν λίγο καιρό και πήρα κι ένα TM Hotas X...
    Εξαιρετικό stick+throttle.

    Πάνω από 1500 πετυχημένα landings επί 4 χρόνια με αυτό, στο FSX.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  9. #204
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    There is no sound in space
    Λυμένο πρόβλημα, χρόνια τώρα.

    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  10. #205
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Επανέρχομαι στο νήμα εδώ επειδή έχουν συμβεί τόσα πολλά στο παιχνίδι που θα μπορούσα να γράφω σεντόνια.

    Παρεμένει αγαπημένο αν και πλέον η σχέση μου έχει 'ραγίσει' μιας και με το τελευταίο expansion, το Odyssey, στην ουσία έκοψαν το VR support που για εμένα είχε κάνει τη 10000% διαφορά και με είχε κάψει από την ημέρα που αγόρασα το Oculus Quest. Και για να είμαι ειλικρινής κατά 97% το αγόρασα για το ED.

    Τέλος πάντων, δεν ξέρω αν έχετε πάρει είδηση ή ασχολείστε αλλά ο David Braben την Παρασκευή που μας πέρασε έριξε μια βόμβα μεγατόνων στην κοινότητα καθώς ανακοίνωσε ότι σταματά η υποστήριξη για όλες τις κονσόλες.

    Με άλλα λόγια το παιχνίδι μετατρέπεται σε PC-only που σημαίνει ότι χιλιάδες ανθρώπων εκεί έξω που έριξαν χιλιάδες ώρες σε grind και ένα σωρό άλλα πράγματα βρίσκονται τώρα με το.... χειριστήριο κονσόλας στο χέρι.

    Αν και προσωπικά δεν με επηρεάζει, φοβάμαι ότι προμηνύει γενικά άσχημα πράγματα καθώς το παιχνίδι ουσιαστικά κάνει downscaling. Από την άλλη, στο πιο αισιόδοξο, ίσως αυτό να δώσει εκείνη την ώθηση που χρειάζονται για να επικεντρωθούν στο PC και να βγάλουν διαμάντια σε επεκτάσεις.

    Δεν ξέρω, ελπίζω για το καλύτερο, αλλά βλέπω και το χειρότερο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #206
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.585
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    τωρα καταλαβαινω γιατι εχουν μπει τοσοι στο star citizen

  12. #207
    Εγγραφή
    16-11-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    802
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επανέρχομαι στο νήμα εδώ επειδή έχουν συμβεί τόσα πολλά στο παιχνίδι που θα μπορούσα να γράφω σεντόνια.

    Παρεμένει αγαπημένο αν και πλέον η σχέση μου έχει 'ραγίσει' μιας και με το τελευταίο expansion, το Odyssey, στην ουσία έκοψαν το VR support που για εμένα είχε κάνει τη 10000% διαφορά και με είχε κάψει από την ημέρα που αγόρασα το Oculus Quest. Και για να είμαι ειλικρινής κατά 97% το αγόρασα για το ED.

    Τέλος πάντων, δεν ξέρω αν έχετε πάρει είδηση ή ασχολείστε αλλά ο David Braben την Παρασκευή που μας πέρασε έριξε μια βόμβα μεγατόνων στην κοινότητα καθώς ανακοίνωσε ότι σταματά η υποστήριξη για όλες τις κονσόλες.

    Με άλλα λόγια το παιχνίδι μετατρέπεται σε PC-only που σημαίνει ότι χιλιάδες ανθρώπων εκεί έξω που έριξαν χιλιάδες ώρες σε grind και ένα σωρό άλλα πράγματα βρίσκονται τώρα με το.... χειριστήριο κονσόλας στο χέρι.

    Αν και προσωπικά δεν με επηρεάζει, φοβάμαι ότι προμηνύει γενικά άσχημα πράγματα καθώς το παιχνίδι ουσιαστικά κάνει downscaling. Από την άλλη, στο πιο αισιόδοξο, ίσως αυτό να δώσει εκείνη την ώθηση που χρειάζονται για να επικεντρωθούν στο PC και να βγάλουν διαμάντια σε επεκτάσεις.

    Δεν ξέρω, ελπίζω για το καλύτερο, αλλά βλέπω και το χειρότερο
    Είσαι στο G-CLAN ή σε άλλο;
    Γενικώς συμφωνώ με ότι λες.

    Ίσως πάνε για φούντο, αλλά από την άλλη το ED είναι το "αγαπημένο παιδί" του Braben (όλα τα άλλα γίνονται για να συνεχίσει το Elite) και πιστεύω ότι θα το "ξεκολλήσουν από τα νεκρά του χέρια".
    Ελπίζω όλα να πάνε καλά και μια και θέλει server για να παίξει, πάντα να υπάρχει αυτός.

    Αν άκουγαν περισσότερο τι θέλει ο κόσμος, δεν θα βρισκόντουσαν εκεί που είναι.
    ---
    NLS

  13. #208
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι στο G-CLAN ή σε άλλο;
    Γενικώς συμφωνώ με ότι λες.

    Ίσως πάνε για φούντο, αλλά από την άλλη το ED είναι το "αγαπημένο παιδί" του Braben (όλα τα άλλα γίνονται για να συνεχίσει το Elite) και πιστεύω ότι θα το "ξεκολλήσουν από τα νεκρά του χέρια".
    Ελπίζω όλα να πάνε καλά και μια και θέλει server για να παίξει, πάντα να υπάρχει αυτός.

    Αν άκουγαν περισσότερο τι θέλει ο κόσμος, δεν θα βρισκόντουσαν εκεί που είναι.
    Κοίτα, είναι πλήγμα όπως και να το δει κανένας και μπορεί ο Braben όντως να το έχει για το μωρό του, αλλά από ένα σημείο και μετά για μια εισηγμένη εταιρεία το ότι κόβει στην ουσία το 20 με 30% της βάσης της είναι πλήγμα.

    Έχουν γίνει χοντρά λάθη, το κυριότερο αυτό που λες στο τέλος όπου βιάστηκαν να βγάλουν το Odyssey μόνο και μόνο επειδή έπρεπε να ικανοποιήσουν τους επενδυτές τους.

    Ξαναλέω όμως ότι ελπίζω για το καλύτερο αλλά πραγματικά λυπάμαι κόσμο που γνωρίζω προσωπικά σχεδόν 10 χρόνια τώρα και που πλέον θα τους χάσω. Είμαι στο Mobius PVE ακόμα από τους ελάχιστους που κρατάμε το Teamspeak κανάλι (αν και σιγά σιγά κι εγώ θα αποχωρήσω προς Discord μεριά).

    Αυτή τη στιγμή είμαι μακριά από όλα κινούμενος προς Beagle Point (περίπου 80 jumps μακριά) αλλά με τον περιορισμένο χρόνο που έχω με βλέπω πίσω στη φούσκα σε κανένα 6μηνο περίπου

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα καταλαβαινω γιατι εχουν μπει τοσοι στο star citizen
    Mάλλον μπας και πάρουν το φιξάκι τους αλλά δεν υπάρχει άνθρωπος που γνωρίζω που έχει αφήσει το Elite με όλα τα προβλήματα που έχει (ομολογουμένως) για να γίνει ισόβιος Alpha-tester

    Άσε το SC είναι μια άλλη ιστορία και κρίμα επειδή αν όντως θα έβγαινε ποτέ παιχνίδι από εκεί τότε μπορεί οι της Frontier να ήταν σε εγρήγορση και περισσότερο ανταγωνιστικοί αντί για την αίσθηση μονοπωλίου που έχουν.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #209
    Εγγραφή
    16-11-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    802
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    Εγώ ποτέ δεν ζήτησα ένα μέτριο fps να κολληθεί μαζί με το ED.
    Ποτέ το ED δεν θα είναι καλό fps όταν υπάρχουν games που είναι ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ στο να είναι fps με strategy elements.
    Ακόμα δεν έχουν καταφέρει να τρέχεις, να κοιτάς πάνω και να μην κουνιούνται τα χέρια σου ΜΑΖΙ με το view σου λες και είσαι σπαστή κούκλα.
    Ή να κάνεις ρεαλιστικό "κυματισμό" στο περπάτημα αντί να είσαι σα ρομπότ.
    Ή να αλλάζουν οι φάτσες (όπως αλλάζουν στο 2D) που βρίσκεις στου σταθμούς και το που κάθονται.
    Ή ή ή...

    Εγώ ήθελα απλώς περπάτημα στα σκάφη μέσα, έτσι για immersion, να βγαίνεις και στο διάστημα να κολλήσουν και 2-3 αποστολές σε αυτό και τέλος.
    Και επιτέλους να κάνουν animated τους πλανήτες που ξέρουμε (η Ελλάδα είναι μόνιμα κρυμένη κάτω από έναν στατικό τυφώνα or something)... Όσο και αν είναι λεπτομέρεια.

    Κόβουν το backgound story, κόβουν από δω, κόβουν από εκεί... έχω κόψει και εγώ σε τεράστιο βαθμό το ED, αλλά "το πονάω" όντας Elite ακόμα και στο πρώτο Elite, ενώ είχα κόλλημα και με τα άλλα δυο sequels μόνο και μόνο για το όραμα τους (παρά τα προβλήματα τους).

    Το Mobius δεν είναι ειδικά για Έλληνες... εγώ σου μιλάω για Ελληνικό clan... Να μπεις, δεν είναι αργά (και ναι θα πας σε discord).

    ---

    Όσο για SC, "don't get me started"... ξέρω για τους φανατικούς alpha testers... και καλά να έχεις δώσει καμιά 30αριά ευρώ... μερικοί είναι τραγικοί με τα κατοστάρικα που έχουν δώσει και περιμένουν σαν την Πηνελόπη τον Οδυσσέα...
    ---
    NLS

  15. #210
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ποτέ δεν ζήτησα ένα μέτριο fps να κολληθεί μαζί με το ED.
    Ποτέ το ED δεν θα είναι καλό fps όταν υπάρχουν games που είναι ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ στο να είναι fps με strategy elements.
    Ακόμα δεν έχουν καταφέρει να τρέχεις, να κοιτάς πάνω και να μην κουνιούνται τα χέρια σου ΜΑΖΙ με το view σου λες και είσαι σπαστή κούκλα.
    Ή να κάνεις ρεαλιστικό "κυματισμό" στο περπάτημα αντί να είσαι σα ρομπότ.
    Ή να αλλάζουν οι φάτσες (όπως αλλάζουν στο 2D) που βρίσκεις στου σταθμούς και το που κάθονται.
    Ή ή ή...

    Εγώ ήθελα απλώς περπάτημα στα σκάφη μέσα, έτσι για immersion, να βγαίνεις και στο διάστημα να κολλήσουν και 2-3 αποστολές σε αυτό και τέλος.
    Και επιτέλους να κάνουν animated τους πλανήτες που ξέρουμε (η Ελλάδα είναι μόνιμα κρυμένη κάτω από έναν στατικό τυφώνα or something)... Όσο και αν είναι λεπτομέρεια.

    Κόβουν το backgound story, κόβουν από δω, κόβουν από εκεί... έχω κόψει και εγώ σε τεράστιο βαθμό το ED, αλλά "το πονάω" όντας Elite ακόμα και στο πρώτο Elite, ενώ είχα κόλλημα και με τα άλλα δυο sequels μόνο και μόνο για το όραμα τους (παρά τα προβλήματα τους).

    Το Mobius δεν είναι ειδικά για Έλληνες... εγώ σου μιλάω για Ελληνικό clan... Να μπεις, δεν είναι αργά (και ναι θα πας σε discord).

    ---

    Όσο για SC, "don't get me started"... ξέρω για τους φανατικούς alpha testers... και καλά να έχεις δώσει καμιά 30αριά ευρώ... μερικοί είναι τραγικοί με τα κατοστάρικα που έχουν δώσει και περιμένουν σαν την Πηνελόπη τον Οδυσσέα...
    Δεν έχω αντίρρηση, άλλωστε είμαι από τους λίγους που στο Mobius τους είχα προειδοποιήσει να προσεύχονται τι εύχονται με "space legs".

    Γενικά η FDev έχει κάνει τραγικά λάθη στο ED και είναι κρίμα επειδή πραγματικά το παιχνίδι παραμένει διαμάντι, τουλάχιστον έως το Horizons.

    Τέλος πάντων, θα δούμε αν σώζεται ή όχι, προσωπικά είμαι μάλλον στους απαισιόδοξους.

    Θενκς για το ελληνικό clan, θα περάσω καμιά βόλτα αν και με την παρέα στο TS έχουμε δεθεί από τις ημέρες του beta testing, ένας είχε έρθει με τη γυναίκα του και με είχαν επισκεφτεί Βρυξέλλες

    Αν βρω χρόνο θα περάσω... Για το SC επίσης συμφωνούμε και ξαναλέω ότι εδώ και αν δεν είναι τεράστιο το κρίμα μιας και χρειαζόμαστε space sims και έχουμε απλά ένα alpha προϊόν που κάποιοι θεολογικά πιστοί σχεδόν πλέον το ακολουθούν σαν όραμα και όχι παιχνίδι.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 4912131415 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Coolermaster Elite 370,Chieftec 400W,8600 Gt,WD 250gb 2.5"
    Από alkibiadhs στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-14, 02:21
  2. CM ELITE 330-E2200-ATI 2400 PRO
    Από cakavera στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-14, 22:19
  3. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-13, 02:08

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας