Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    24-01-2005
    Περιοχή
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Router
    H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 23.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εδω που ζω μπαινω απο το δημοσιο δικτυο του δημου, καποιοι μου ειπαν οτι δεν ειναι και πολυ ασφαλες μια τετοια συνδεση στο νετ λογο υποκλοπων.
    Μπορειτε να δωσετε τα φωτα πως κανω μια ασφαλη συνδεση στο νετ με το vpn δηλ ποιο προγραμα κατεβαζω και τι αλλο θελει; σε προχειρη αναζητηση ειδα οτι μου βγαζει αποτελεσματα απο πανεπιστημια κατι που δεν ειμαι φοιτητης και απο την αλλη τα προγραματα που υποσχονται ασφαλη συνδεση ζητανε λεφτα που δεν υπαρχουν. Υπαρχει αλλος τροπος πριν καποιος μου κλεψει τους κωδικους προσβασης...

  2. #2
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    To VPN είναι μια ασφαλής σύνδεση μεταξύ υπολογιστών, ώστε να βλέπουν τα αρχεία τους με κρυπτογραφημένο τρόπο.

    Δεν έχει εφαρμογή σ' αυτό που κάνεις εσύ και ο γενικός κανόνας είναι να μην κάνουμε κανενός είδους συναλλαγή

    από δημόσια δίκτυα.

    Αυτό που μπορεί να μειώσει τον κίνδυνο, είναι να κάνεις τις συναλλαγές σου μπαίνοντας στο Internet με Live CD.

    Δημιουργία Live CD ή Live USB Stick

    Spoiler:
    ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ kaspersky Rescue Disk ΓΙΑ CD ή DVD

    Kατεβάζουμε το αρχείο ISO: Kaspersky Rescue Disk 10.

    Kατεβάζουμε και εγκαθιστούμε το πρόγραμμα ImgBurn.

    Ανοίγουμε το ImgBurn και γράφουμε το αρχείο σε ένα CD ή DVD.

    Αν θέλουμε να κάνουμε μεταφορά τα αρχεία μας θα συνδέσουμε και έναν εξωτερικό σκληρό ή ένα USB stick στον υπολογιστή.

    Κάνουμε boot από το Live CD.

    Ακολουθούμε τις οδηγίες και επιλέγουμε το: Graphic Mode.

    Αν θέλουμε να κάνουμε σάρωση για ιούς, θα πρέπει απαραίτητα να κάνουμε Update από το: My Update Center.

    Εννοείτε ότι έχουμε ενσύρματη σύνδεση Internet.

    Πατάμε: Start update και περιμένουμε να τελειώσει η ενημέρωση.

    Πάμε στο: Settings και ανεβάζουμε παντού τις ρυθμίσεις στο High, deep scan, και ότι άλλο έχει στο maximum.

    Πάμε στο: Objects Scan,επιλέγουμε τους δίσκους που θέλουμε να σαρώσουμε και ξεκινάμε την σάρωση.

    Για την μεταφορά των αρχείων θα πατήσουμε: Exit από την κάρτα: Scan your computer και μεταφέρουμε τα αρχεία μας.


    ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Kaspersky Rescue Disk ΓΙΑ USB Stick

    Kατεβάζουμε το: Iso image και το: Utility to record, απο εδώ.

    Ακολουθούμε τις οδηγίες για να φτιάξουμε το USB Stick.

    Αν θέλουμε να κάνουμε μεταφορά τα αρχεία μας θα συνδέσουμε και έναν εξωτερικό σκληρό ή ένα USB stick στον υπολογιστή.

    Eπιλέγουμε στον υπολογιστή boot απο το USB.

    Ακολουθούμε τις οδηγίες και επιλέγουμε το: Graphic Mode.

    Αν θέλουμε να κάνουμε σάρωση για ιούς, θα πρέπει απαραίτητα να κάνουμε Update από το: My Update Center.

    Εννοείτε ότι έχουμε ενσύρματη σύνδεση Internet.

    Πατάμε: Start update και περιμένουμε να τελειώσει η ενημέρωση.

    Πάμε στο: Settings και ανεβάζουμε παντού τις ρυθμίσεις στο High, deep scan και ότι άλλο έχει στο maximum.

    Πάμε στο: Objects Scan,επιλέγουμε τους δίσκους που θέλουμε να σαρώσουμε και ξεκινάμε την σάρωση.

    Για την μεταφορά των αρχείων θα πατήσουμε: Exit από την κάρτα: Scan your computer και μεταφέρουμε τα αρχεία μας.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #3
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν το δικτύο που συνδέεσαι είναι χωρίς ασφάλεια (wpa/wpa2) τότε τα δεδομένα που στέλνεις και λαμβάνεις μπορεί να τα δει όποιος είναι συνδεμένος στην ίδια κεραία με εσένα. εκτός αν οι συνδέσεις που κάνεις είναι σε https.
    Για να κάνεις vpn που θα δρομολογήσεις την κίνηση του internet θέλεις κάποιον λογαριασμό σε κάποιον πάροχο που να δίνει vpn κρυπτογραφημένο με πρόσβαση στο internet, οπότε κάτι θα πρέπει να πληρώσεις.

    Κάτι το οποιό είναι δωρεάν είναι το tor, ρίξε του μια ματιά, με Live cd πάλι θα περάσεις απο το ασύρματο όποτε θα έχεις το ίδιο θέμα

  4. #4
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    χωρίς να χεις ιδιωτική γραμμή να συνδεθείς άμεσα ή με vpn απομακρυσμένα, ή χωρίς να θες να μισθώσεις ιδιωτική υπηρεσία vpn ξεχνάς την ιδιωτικότητα
    μένεις δημόσιος
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  5. #5
    Εγγραφή
    17-06-2004
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.610
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    906/312
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - Ν. ΠΑΛΑΤΙΑ
    Router
    Gennet OxyGEN
    SNR / Attn
    24.5(dB) / 61.5(dB)
    Το VPN θα σου εξασφαλίσει την ιδιωτικότητα της επικοινωνίας σου μέχρι τον VPN Server...

    Αν χρησιμοποιήσεις VPN, ο διαχειριστής του δικτύου του Δήμου δεν θα μπορεί να υποκλέψει δεδομένα, ο διαχειριστής του VPN Server όμως, θα μπορεί, εξίσου εύκολα με τον διαχειριστή του Δήμου χωρίς το VPN.

    Το Live CD, θα σε προστατέψει από το να κολλήσεις ιούς μαμούνια κλπ*, αλλά σε καμία περίπτωση δεν εξασφαλίζει πως ο διαχειριστής του Δήμου, του VPN Server κλπ δεν θα προσπαθήσει ή και καταφέρει να υποκλέψει δεδομένα σου.

    Ακόμη και αν δεν έβγαινες μέσω του δήμου, αλλά είχες δική σου γραμμή, ο διαχειριστής του παρόχου σου, πάλι θα μπορούσε να κάνει το ίδιο πράγμα.

    Από εκεί και πέρα, ανάλογα με το πως είναι στημένο το δίκτυο του Δήμου σου, όντως θα μπορούσε να σε εκθέτει περισσότερο, όχι στο προσωπικό, αλλά σε άλλους χρήστες του ίδιου δικτύου. Αυτό imho είναι το όφελος των ιδιωτικών γραμμών και των VPN.

    Κατά τα άλλα, για το προσωπικό του κάθε πάροχου, βασίζεσαι περισσότερο στο γεγονός πως έχουν καλύτερη δουλειά να κάνουν από το να ψαχουλεύουν τα chat σου, παρά στο ότι το σύστημα είναι απόρθητο και δεν έχεις λόγο να φοβάσαι


    * Βασικά πάλι θα μπορείς να κολλήσεις μαμούνια, απλά μετά από επανεκκίνηση θα βρεθείς πάλι με καθαρό σύστημα.

  6. #6
    Εγγραφή
    24-01-2005
    Περιοχή
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Router
    H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 23.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σας ευχαριστω ολους για της απαντησης, βασικα ηθελα να μην βλεπει ο τεχνικος του δημου τι κανω γιατι τρωω ban για 1 ημερα για την πλακα ενω καποιοι αλλοι εδω περα την βγαζουν καθαρη κατεβαζοντας αρχεια ακομη και 4GB. Χρειαστηκα να κατεβασω ενα αρχειο 400MB και τιμωρηθηκα για 1 ημερα μπλοκαροντας την mac της κεραιας μου, για αυτο και ρωτησα μπας και μπορω να μην φαινεται τι κανω.

    Δεν κανω καταχρηση της χρησης του απλα ηθελα να κατεβασω ενα προγραμα και μου βγηκε ξινο...

    Εδω το δημοσιο δικτυο του δημου ειναι ανοικτο σε ολα, απο τορεντ μεχρι και τσονταδικα και χωρις περιορισμους κατι που γνωριζω δεν θα επρεπε να το στησουν ετσι.

    - - - Updated - - -

    Σας ευχαριστω ολους για της απαντησης, βασικα ηθελα να μην βλεπει ο τεχνικος του δημου τι κανω γιατι τρωω ban για 1 ημερα για την πλακα ενω καποιοι αλλοι εδω περα την βγαζουν καθαρη κατεβαζοντας αρχεια ακομη και 4GB. Χρειαστηκα να κατεβασω ενα αρχειο 400MB και τιμωρηθηκα για 1 ημερα μπλοκαροντας την mac της κεραιας μου, για αυτο και ρωτησα μπας και μπορω να μην φαινεται τι κανω.

    Δεν κανω καταχρηση της χρησης του απλα ηθελα να κατεβασω ενα προγραμα και μου βγηκε ξινο...

    Εδω το δημοσιο δικτυο του δημου ειναι ανοικτο σε ολα, απο τορεντ μεχρι και τσονταδικα και χωρις περιορισμους κατι που γνωριζω δεν θα επρεπε να το στησουν ετσι.

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ammotopos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστω ολους για της απαντησης, βασικα ηθελα να μην βλεπει ο τεχνικος του δημου τι κανω γιατι τρωω ban για 1 ημερα για την πλακα ενω καποιοι αλλοι εδω περα την βγαζουν καθαρη κατεβαζοντας αρχεια ακομη και 4GB. Χρειαστηκα να κατεβασω ενα αρχειο 400MB και τιμωρηθηκα για 1 ημερα μπλοκαροντας την mac της κεραιας μου, για αυτο και ρωτησα μπας και μπορω να μην φαινεται τι κανω.

    Δεν κανω καταχρηση της χρησης του απλα ηθελα να κατεβασω ενα προγραμα και μου βγηκε ξινο...

    Εδω το δημοσιο δικτυο του δημου ειναι ανοικτο σε ολα, απο τορεντ μεχρι και τσονταδικα και χωρις περιορισμους κατι που γνωριζω δεν θα επρεπε να το στησουν ετσι.
    Πάλι θα ξέρει ο τεχνικός του δήμου πόσο κατέβασες, απλά με κάποιο vpn δεν θα ξέρει τι κατέβασες.

  8. #8
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Aφού ανοίξαμε συζήτηση ασφάλειας, από τι πιστεύεται ότι μπορεί να κινδυνεύουμε ποιο πολύ να μας κλέψουν στοιχεία,

    από το δίκτυο ή από κάποιο ιο στον υπολογιστή;;;;

    Φυσικά για ευνόητους λόγους θα πρέπει να αποκλείσουμε τους υπαλλήλους που μπορεί να έχουν πρόσβαση σε αυτά

    ή την NSA ας πούμε.

    Σε θεωρητικό πάντα επίπεδο, τι μπορεί να έχει κάποιος στο δίκτυο, για να κάνει υποκλοπή στοιχείων;;;;

    Δεν μιλάμε φυσικά για κάποιον που θα έχει δυνατότητα να "χακάρει" τους Servers, γιατί αυτό πάει αλλού την

    συζήτηση.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφού ανοίξαμε συζήτηση ασφάλειας, από τι πιστεύεται ότι μπορεί να κινδυνεύουμε ποιο πολύ να μας κλέψουν στοιχεία,

    από το δίκτυο ή από κάποιο ιο στον υπολογιστή;;;;

    Φυσικά για ευνόητους λόγους θα πρέπει να αποκλείσουμε τους υπαλλήλους που μπορεί να έχουν πρόσβαση σε αυτά

    ή την NSA ας πούμε.

    Σε θεωρητικό πάντα επίπεδο, τι μπορεί να έχει κάποιος στο δίκτυο, για να κάνει υποκλοπή στοιχείων;;;;

    Δεν μιλάμε φυσικά για κάποιον που θα έχει δυνατότητα να "χακάρει" τους Servers, γιατί αυτό πάει αλλού την

    συζήτηση.
    Αμά είσαι συνδεμένος σε ασύρματο, χωρίς κάποια ασφάλεια, τότε τα δεδομένα σου είναι στον "αερα" για όποιον άλλον είναι συνδεμένος σε εκείνη την κεραία.
    Ακόμα υπάρχει και το λεγόμενο man in the middle attack

    Με τον ίδιο τρόπο αν αποκλείσουμε και τους ιους γιατί θα έχουμε κάποιο antivirus

  10. #10
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμά είσαι συνδεμένος σε ασύρματο, χωρίς κάποια ασφάλεια, τότε τα δεδομένα σου είναι στον "αερα" για όποιον άλλον είναι συνδεμένος σε εκείνη την κεραία.
    Ακόμα υπάρχει και το λεγόμενο man in the middle attack

    Με τον ίδιο τρόπο αν αποκλείσουμε και τους ιους γιατί θα έχουμε κάποιο antivirus
    Για τον ιο το ξέρουμε πως θα λειτουργήσει και θα στείλει τα στοιχεία μας.

    Για το δίκτυο τώρα, αν εγώ είμαι χωρίς κρυπτογράφηση, κάποιος που είναι στο ίδιο δίκτυο πώς θα δεί τα στοιχεία μου, αυτό ρωτάω.

    Τα δεδομένα μου που είναι στον αέρα πως θα τα πάρει;;; τι θα έχει στήσει και πόσο εύκολο είναι να το κάνει;;;

    - - - Updated - - -

    To Man-in-the-middle attack το είδα μετά, αλλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #11
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον ιο το ξέρουμε πως θα λειτουργήσει και θα στείλει τα στοιχεία μας.

    Για το δίκτυο τώρα, αν εγώ είμαι χωρίς κρυπτογράφηση, κάποιος που είναι στο ίδιο δίκτυο πώς θα δεί τα στοιχεία μου, αυτό ρωτάω.

    Τα δεδομένα μου που είναι στον αέρα πως θα τα πάρει;;; τι θα έχει στήσει και πόσο εύκολο είναι να το κάνει;;;

    - - - Updated - - -

    To Man-in-the-middle attack το είδα μετά, αλλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι.

    Είναι ποιο εύκολο απο το να κολλήσει κάποιος virus (ή το ίδιο αν θέλεις)

    Δες και αυτό αν θέλεις, υπάρχουν φυσικά και άλλα εργαλεία, αλλά η χρήση τους είναι του στυλ, install, capture όχι δηλαδή κάτι τρελό με hacking etc

  12. #12
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ποιο εύκολο απο το να κολλήσει κάποιος virus (ή το ίδιο αν θέλεις)

    Δες και αυτό αν θέλεις, υπάρχουν φυσικά και άλλα εργαλεία, αλλά η χρήση τους είναι του στυλ, install, capture όχι δηλαδή κάτι τρελό με hacking etc
    Στην τελευταία παράγραφο, ουσιαστικά ο τύπος μας λέει ότι σε δημόσιο δίκτυο κρεμόμαστε από το https και από το VPN φυσικά

    που σιγά πόσοι έχουν.

    Δηλαδή το καλύτερο είναι να κάνουμε ένα "γενικό" σερφάρισμα και τίποτα περισσότερο και να ενεργοποιούμε

    αν υπάρχει η δυνατότητα την ασφαλή περιήγηση(πόσοι το κάνουν;;.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #13
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην τελευταία παράγραφο, ουσιαστικά ο τύπος μας λέει ότι σε δημόσιο δίκτυο κρεμόμαστε από το https και από το VPN φυσικά

    που σιγά πόσοι έχουν.

    Δηλαδή το καλύτερο είναι να κάνουμε ένα "γενικό" σερφάρισμα και τίποτα περισσότερο και να ενεργοποιούμε

    αν υπάρχει η δυνατότητα την ασφαλή περιήγηση(πόσοι το κάνουν;;.
    Ακριβώς σε δημόσιο δίκτυο χωρίς κρυπτογράφηση όλα τα δεδομένα σου (που στέλνεις και λαμβάνεις εκείνη την στιγμή) είναι στον αέρα για να τα δεί όποιος θέλει.
    όταν λές ασφαλή περιήγηση σε τι αναφέρεσαι;

  14. #14
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς σε δημόσιο δίκτυο χωρίς κρυπτογράφηση όλα τα δεδομένα σου (που στέλνεις και λαμβάνεις εκείνη την στιγμή) είναι στον αέρα για να τα δεί όποιος θέλει.
    όταν λές ασφαλή περιήγηση σε τι αναφέρεσαι;
    Γράφει μέσα για ενεργοποίηση στο Facebook(δεν έχω, δεν ξέρω) ή σε Site που σου δίνουν την δυνατότητα.

    Many sites give you the option of encrypting your entire session. You can do this with Facebook by enabling Secure Browsing in the Security settings.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #15
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παιδια για να μην ανοιγω αλλο θεμα...

    Θελω να παρακολουθησω ενα live στο you tube το Σαββατο το οποιο προοριζεται για κατοικους εκτος Ελλαδας. Πως μπορω να το κανω? VPN/Proxy? Υπαρχει καποιο free software? Κατεβασα το Cyber Ghost 5 μετα απο μια συντομη αναζητηση, υποτιθεται μου δινει Αγγλικη IP αλλα οταν μπαινω να το τσεκαρω στο google play devices μου λεει ακομα οτι δεν υποστηριζετι απο την χωρα σας.

    Οπως καταλαβαινετε ειμαι λιγο ασχετος.
    No Justice - No Peace

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Other] Edimax AR-7284wna - Wiress λειτουργεί, αλλά δεν έχω πρόσβαση στο 'νετ
    Από ToFonikoAgouri στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-08-15, 19:02
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-14, 03:46
  3. Χωρίς σύνδεση στο δίκτυο;
    Από adam321 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-13, 16:14
  4. vpn και προβλημα με το δικτυο του ote
    Από jemadux στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-13, 23:40
  5. Bridging μεταξύ VPN και τοπικού δικτύου
    Από englishman στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-13, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας