Σελ. 360 από 581 ΠρώτηΠρώτη ... 340350355358359360361362365370380 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.386-5.400 από 8710
  1. #5386
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 194541

    Εμένα στο σταθερό μου όταν μπαίνω στην πάγια πληρωμή στο home account μου βγάζει αυτό. Δε μιλάει πουθενά για τα παραπάνω που λες. Μήπως να κάνεις ένα τηλέφωνο την ίδια την Vodafone και να την ρωτήσεις γιατί δεν εξαργυρώνουν τους πόντους;
    Επίσης, μπήκες στο account σου στη Vodafone να δεις τι σου βγάζει στην πάγια εντολή;

    Δεν έχω λογαριασμό σταθερού, μόνο κινητού. Πήρα την Vodafone και μου είπαν ότι τους πόντους τους αποδίδει η Alpha για την έκπτωση. Μετά πήρα και την Alpha και μου είπαν ό,τι έγραψα πιο πάνω. Ότι δηλαδή από εδώ και πέρα θα πρέπει να συγκεντρώνω 1000 πόντους το μήνα για να τους αποδώσουν στη Vodafone και να πάρω την έκπτωση.
    Στο account μου της Vodafone δεν μου βγάζει κάτι διαφορετικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες απενεργοποίησα την αυτόματη εξαργύρωση πόντων πηγαίνοντας σε κατάστημα alpha. Για να εξαργυρώσω τους όποιους πόντους στο εξής θα πρέπει να επικοινωνώ με την vodafone ή θα πρέπει να ενεργοποιήσω ξανά την υπηρεσία μέσω τράπεζας. Η κάρτα εξακολουθεί να χρησιμοποιείται κανονικά.
    Γιατί την ακύρωσες; Πως θα εξαργυρώνεις τους πόντους στη Vodafone;

  2. #5387
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.653
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Μου φαίνεται πολύ κουλό το να ισχύει κάτι τέτοιο. Αν δε σου κάνει κόπο, κάνε ένα ακόμη τηλέφωνο στο τηλεφωνικό κέντρο της Alpha Bank να ρωτήσεις ξανά τον λόγο για να δεις αν σου πούνε τα ίδια. Δεν το έχω ξανα ακούσει αυτό το πράγμα.
    Επίσης, μιας και δεν έχεις να χάσεις τίποτα, απ'το Vodafone account απενεργοποίησε το κουτάκι που λέει για εξαργύρωση πόντων, και μετά ξανά ενεργοποίησέ το πάλι μπας και στον επόμενο λογαριασμό γίνει.

  3. #5388
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    872
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Εγώ όταν θέλω εξαργύρωση πάω απο κατάστημα Vodafone.
    Πληρώνω με την κάρτα (πιστωτική), για να πάρω και τους extra ποντους, και πριν το τελευταίο βήμα για την χρέωση της κάρτας με ρωτάνε αν θέλω να μου εξαργυρώσουν πόντους.

    Έτσι έκανα και προχτές όπου εξαργύρωσα 3000 πόντους και έγινε 10 ευρώ έκπτωση.

    Υπόψιν ότι αν πληρώσετε με American Express κάρτα έχετε επιπλέον 50% extra πόντους, όχι μόνο το 1E = 4 πόντοι

  4. #5389
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται πολύ κουλό το να ισχύει κάτι τέτοιο. Αν δε σου κάνει κόπο, κάνε ένα ακόμη τηλέφωνο στο τηλεφωνικό κέντρο της Alpha Bank να ρωτήσεις ξανά τον λόγο για να δεις αν σου πούνε τα ίδια. Δεν το έχω ξανα ακούσει αυτό το πράγμα.
    Επίσης, μιας και δεν έχεις να χάσεις τίποτα, απ'το Vodafone account απενεργοποίησε το κουτάκι που λέει για εξαργύρωση πόντων, και μετά ξανά ενεργοποίησέ το πάλι μπας και στον επόμενο λογαριασμό γίνει.
    http://www.alphabankcards.gr/?TabID=391&xmid=14157

    Το βρήκα και στο site τους. Δες στην τέταρτη παράγραφο στα Χαρακτηριστικά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ όταν θέλω εξαργύρωση πάω απο κατάστημα Vodafone.
    Πληρώνω με την κάρτα (πιστωτική), για να πάρω και τους extra ποντους, και πριν το τελευταίο βήμα για την χρέωση της κάρτας με ρωτάνε αν θέλω να μου εξαργυρώσουν πόντους.

    Έτσι έκανα και προχτές όπου εξαργύρωσα 3000 πόντους και έγινε 10 ευρώ έκπτωση.

    Υπόψιν ότι αν πληρώσετε με American Express κάρτα έχετε επιπλέον 50% extra πόντους, όχι μόνο το 1E = 4 πόντοι
    Εγώ που πληρώνω με πάγια εντολή στην κάρτα δεν θα έπρεπε να παίρνω πόντους;
    Αν ακυρώσω την πάγια εντολή και πληρώνω από το account μου online θα μπορώ να παίρνω πόντους ή να εξαργυρώνω με έκπτωση;

  5. #5390
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    872
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xlapatsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που πληρώνω με πάγια εντολή στην κάρτα δεν θα έπρεπε να παίρνω πόντους;
    Αν ακυρώσω την πάγια εντολή και πληρώνω από το account μου online θα μπορώ να παίρνω πόντους ή να εξαργυρώνω με έκπτωση;
    Έχεις κάρτα Bonus?

    Μήπως η πάγια εντολή δεν δίνει πόντους?

  6. #5391
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Σταμάτησα την αυττ εξαργύρωση
    Γιατί οι πόντοι πλέον είναι συγκεντρωτικοί και από άλλα προϊόντα που έχεις στη τράπεζα.
    Δεν θέλω να τους τρώει όλους η vodafone.
    Ας κερδίσω και μερικά ευρώ στη βενζίνη.
    Αν χρειαστεί θα πάω στη vodafone να μου τους εξαργυρώσει.
    Τότε με την αλλαγή από citibank σε άλφα μου είχαν προσθέσει 100 ευρ στο τηλέφωνο ετεροχρονισμένα.
    Δεν θέλω να πουν κάποια στιγμή το πακέτο καταργείται και να μου φάνε τις μονάδες
    Δεν κάνω και πολύ χρήση.

  7. #5392
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις κάρτα Bonus?

    Μήπως η πάγια εντολή δεν δίνει πόντους?
    Ναι έχω την Alpha Bonus World Mastercard. Απ΄ότι λέει ο nemesis πιο πάνω παίρνει τους πόντους όταν πληρώνει με την κάρτα σε κατάστημα Vodafone.
    Οπότε μάλλον η πάγια εντολή δεν δίνει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταμάτησα την αυττ εξαργύρωση
    Γιατί οι πόντοι πλέον είναι συγκεντρωτικοί και από άλλα προϊόντα που έχεις στη τράπεζα.
    Δεν θέλω να τους τρώει όλους η vodafone.
    Ας κερδίσω και μερικά ευρώ στη βενζίνη.
    Αν χρειαστεί θα πάω στη vodafone να μου τους εξαργυρώσει.
    Τότε με την αλλαγή από citibank σε άλφα μου είχαν προσθέσει 100 ευρ στο τηλέφωνο ετεροχρονισμένα.
    Δεν θέλω να πουν κάποια στιγμή το πακέτο καταργείται και να μου φάνε τις μονάδες
    Δεν κάνω και πολύ χρήση.
    Κατάλαβα. Εγώ μένω στο εξωτερικό και έβγαλα την πιστωτική μόνο για την έκπτωση στη Vodafone.
    Τώρα που άλλαξε το σύστημα και θέλω 1000 πόντους το μήνα, μου είναι άχρηστη.
    Εκτός αν γίνεται εξαργύρωση των πόντων αν πληρώσεις με κάρτα online.
    Θα πάρω τη Vodafone να ρωτήσω.

    Μόλις μίλησα με Vodafone και μου είπαν ότι μόνο από κατάστημα Vodafone μπορώ να εξαργυρώσω τους πόντους μου.
    Και ότι ισχύει το 1000 πόντοι/μήνα για να δικαιούμαι έκπτωση. Χαιρετίσματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xlapatsas : 15-06-18 στις 11:36.

  8. #5393
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    872
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xlapatsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχω την Alpha Bonus World Mastercard. Απ΄ότι λέει ο nemesis πιο πάνω παίρνει τους πόντους όταν πληρώνει με την κάρτα σε κατάστημα Vodafone.
    Οπότε μάλλον η πάγια εντολή δεν δίνει.
    Πόντους παίρνω ακόμα και όταν πληρώνω μέσω του MyVodafone online, με πιστωτική πάντα.

    Μάλλον δεν παίρνεις λόγω πάγια έντολης.
    Κανε ενα τηλ να μάθεις.

  9. #5394
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.653
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xlapatsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.alphabankcards.gr/?TabID=391&xmid=14157

    Το βρήκα και στο site τους. Δες στην τέταρτη παράγραφο στα Χαρακτηριστικά

    - - - Updated - - -



    Εγώ που πληρώνω με πάγια εντολή στην κάρτα δεν θα έπρεπε να παίρνω πόντους;
    Αν ακυρώσω την πάγια εντολή και πληρώνω από το account μου online θα μπορώ να παίρνω πόντους ή να εξαργυρώνω με έκπτωση;
    Λοιπόν ας πάρουμε τα πράγματα απ'την αρχή.
    Είτε πληρώνεις με πάγια εντολή, είτε πηγαίνεις απ'το κατάστημα τους πόντους τους παίρνεις. Όσον αφορά το θέμα των πόντων, διπλασιασμό πόντων δίνει μόνο η American express premium, όπου στους μεγάλους συνεργάτες αντί για 4, δίνει 8 πόντους σε κάθε 1 ευρώ.

    Στο δικό σου θέμα τώρα, ίσως αυτό οφείλεται στο γεγονός πως έχεις την Vodafone πιστωτική. Αυτό το πράγμα με άλλες κάρτες bonus δεν το έχω ακούσει. Προσωπικά δε μπορώ να σου απαντήσω 100% γιατί εγώ παίρνω πάνω από 1000 πόντους το μήνα, αλλά σε όποια άλλη κάρτα και αν μπεις στην σελίδα που μου έδωσες δεν γράφει τίποτα τέτοιο.
    Θα σου πρότεινα από τη στιγμή που είσαι στο εξωτερικό και δεν μπορείς να πας εύκολα από κατάστημα, να κάνεις online αίτηση πιστωτικής κάρτας.
    Προσωπικά κατέχω τις παρακάτω:
    - Bonus Mastercard World: Δίνει προστασία στις αγορές με επιπλέον εγγύηση σε κάποια προϊόντα όπου γίνονται οι αγορές online. Δεν έχω ψάξει τους όρους της ασφάλισης, αλλά όπως και να'χει από το να έχεις μια κάρτα που δεν το παρέχει, καλύτερα να έχεις αυτή. Επίσης έχει και ταξιδιωτική ασφάλιση.
    - Bonus American Express Premium: όπως είπα πιο πάνω, διπλασιάζει τους πόντους. Οπότε οι πόντοι πάνε 2 - 4 - 8 ανάλογα με τον συνεργάτη. Η συγκεκριμένη έχει και ασφάλεια αγορών.
    - Aegean Bonus Visa: Η συγκεκριμένη έχει ταξιδιωτική ασφάλιση, αλλά συμφέρει ιδιαίτερα διότι αν μαζεύεις πολλούς πόντους μπορείς να τους μετατρέψεις σε μίλια Miles and Bonus της Aegean, οπότε μπορείς να εξαργυρώσεις μίλια για ταξίδια. η συγκεκριμένη χρησιμεύει μόνο αν ασχολείσαι με τα ταξίδια. Επίσης η εξαργύρωση μπορεί να γίνει και στο δίκτυο της Star Alliance. Παράδειγμα, πέρσι εξαργύρωσα μίλια και πέταξα με business Αμερική και πλήρωσα μόνο φόρους.

    Σε όλες τις παραπάνω, αν κάνεις αγορές άνω των 2000 ευρώ τον χρόνο, δεν πληρώνεις συνδρομή στην κάρτα. Προσωπικά με την δεύτερη την American Express πληρώνω Vodafone Home λογαριασμό και εξαργυρώνονται κανονικά οι πόντοι.

  10. #5395
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόντους παίρνω ακόμα και όταν πληρώνω μέσω του MyVodafone online, με πιστωτική πάντα.

    Μάλλον δεν παίρνεις λόγω πάγια έντολης.
    Κανε ενα τηλ να μάθεις.
    Ναι ισχύει αυτό που λές. Το επιβεβαίωσαν από τη Vodafone.
    Tο πρόβλημά μου είναι κυρίως η εξαργύρωση των πόντων που γίνεται μόνο αν πληρώσεις με πιστωτική σε κατάστημα Vodafone, επειδή τα POS τους είναι συνδεδεμένα με την Alpha.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν ας πάρουμε τα πράγματα απ'την αρχή.
    Είτε πληρώνεις με πάγια εντολή, είτε πηγαίνεις απ'το κατάστημα τους πόντους τους παίρνεις. Όσον αφορά το θέμα των πόντων, διπλασιασμό πόντων δίνει μόνο η American express premium, όπου στους μεγάλους συνεργάτες αντί για 4, δίνει 8 πόντους σε κάθε 1 ευρώ.

    Στο δικό σου θέμα τώρα, ίσως αυτό οφείλεται στο γεγονός πως έχεις την Vodafone πιστωτική. Αυτό το πράγμα με άλλες κάρτες bonus δεν το έχω ακούσει. Προσωπικά δε μπορώ να σου απαντήσω 100% γιατί εγώ παίρνω πάνω από 1000 πόντους το μήνα, αλλά σε όποια άλλη κάρτα και αν μπεις στην σελίδα που μου έδωσες δεν γράφει τίποτα τέτοιο.
    Θα σου πρότεινα από τη στιγμή που είσαι στο εξωτερικό και δεν μπορείς να πας εύκολα από κατάστημα, να κάνεις online αίτηση πιστωτικής κάρτας.
    Προσωπικά κατέχω τις παρακάτω:
    - Bonus Mastercard World: Δίνει προστασία στις αγορές με επιπλέον εγγύηση σε κάποια προϊόντα όπου γίνονται οι αγορές online. Δεν έχω ψάξει τους όρους της ασφάλισης, αλλά όπως και να'χει από το να έχεις μια κάρτα που δεν το παρέχει, καλύτερα να έχεις αυτή. Επίσης έχει και ταξιδιωτική ασφάλιση.
    - Bonus American Express Premium: όπως είπα πιο πάνω, διπλασιάζει τους πόντους. Οπότε οι πόντοι πάνε 2 - 4 - 8 ανάλογα με τον συνεργάτη. Η συγκεκριμένη έχει και ασφάλεια αγορών.
    - Aegean Bonus Visa: Η συγκεκριμένη έχει ταξιδιωτική ασφάλιση, αλλά συμφέρει ιδιαίτερα διότι αν μαζεύεις πολλούς πόντους μπορείς να τους μετατρέψεις σε μίλια Miles and Bonus της Aegean, οπότε μπορείς να εξαργυρώσεις μίλια για ταξίδια. η συγκεκριμένη χρησιμεύει μόνο αν ασχολείσαι με τα ταξίδια. Επίσης η εξαργύρωση μπορεί να γίνει και στο δίκτυο της Star Alliance. Παράδειγμα, πέρσι εξαργύρωσα μίλια και πέταξα με business Αμερική και πλήρωσα μόνο φόρους.

    Σε όλες τις παραπάνω, αν κάνεις αγορές άνω των 2000 ευρώ τον χρόνο, δεν πληρώνεις συνδρομή στην κάρτα. Προσωπικά με την δεύτερη την American Express πληρώνω Vodafone Home λογαριασμό και εξαργυρώνονται κανονικά οι πόντοι.
    Γι'΄αυτόν το λόγο πήρα τη Vodafone πιστωτική. Επειδή είμαι στο εξωτερικό και δεν μπορώ να εξαργυρώσω τους πόντους μου διαφορετικά εκτός της έκπτωσης στο λογαριασμό μου. Τώρα που σταμάτησε αυτό θα κοιτάξω για καμιά άλλη κάρτα.
    Θα κοιτάξω τους όρους της Aegean που έχεις επειδή ταξιδεύω συχνά.

  11. #5396
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus
    Έχει κάποιος πιστωτική της Πειραιώς να μου πει αν υπάρχει κάποιο όριο αγορών πάνω από το οποίο η συνδρομή είναι δωρεάν (όπως έχουν οι κάρτες της Alpha για παράδειγμα);
    Δεν βρίσκω καμιά αναφορά στο site τους.

  12. #5397
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.750
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγω εχω δωρεαν συνδρομη, χωρις να τη χρησιμοποιω σχεδον καθολου
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  13. #5398
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ εδω αναφερομαστε στις ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ καρτες...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  14. #5399
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xlapatsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κάποιος πιστωτική της Πειραιώς να μου πει αν υπάρχει κάποιο όριο αγορών πάνω από το οποίο η συνδρομή είναι δωρεάν (όπως έχουν οι κάρτες της Alpha για παράδειγμα);
    Δεν βρίσκω καμιά αναφορά στο site τους.
    Νομίζω είναι ανάλογα την κάρτα. Σε μένα είχαν πει για 2000 ευρω/έτος. Πρέπει να μιλήσεις μαζί τους τηλεφωνικά για να σου πουν

  15. #5400
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xlapatsas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κάποιος πιστωτική της Πειραιώς να μου πει αν υπάρχει κάποιο όριο αγορών πάνω από το οποίο η συνδρομή είναι δωρεάν (όπως έχουν οι κάρτες της Alpha για παράδειγμα);
    Δεν βρίσκω καμιά αναφορά στο site τους.
    Εδώ λέει για >2500€. Εσύ ποια κάρτα τους έχεις;

Σελ. 360 από 581 ΠρώτηΠρώτη ... 340350355358359360361362365370380 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας