Σελ. 581 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 561571576579580581582583 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.701-8.715 από 8762
  1. #8701
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρουμε νομικά τι ισχύει στο παρακάτω;
    Γονέας απεβίωσε και συνδικαιούχος είναι κάποιο εγγόνι, όχι όμως τα παιδιά του.
    Δικαιούνται να διεκδικήσουν τα παιδιά κάτι απο το εγγόνι, σε περίπτωση που αφαιρέσει όλο το ποσό;
    Βασικά γίνεται να γίνει αίτηση προς την τράπεζα λόγω συγγένειας;
    Όχι εννοείται. Ο συνδικαιουχος έχει τα ίδια δικαιώματα με τον δικαιούχο. Απλά αλλάζει η λέξη

    - - - Updated - - -

    Ακριβώς έτσι. Μέχρι και κατάσχεση μπορεί να γίνει. Άρα ένας τρίτος δεν έχει δικαίωμα στα λεφτά
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  2. #8702
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Δηλαδή όλα αυτά που γράφαμε σε προηγούμενες σελίδες, δηλαδή αν μόνο ο ένας συνδικαιούχος βάζει και μόνο ο άλλος βγάζει τότε μπορεί να του βάλει φόρο η εφορία, παύουν να ισχύουν σε περίπτωση θανάτου;

  3. #8703
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.277
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν δεν αφήσει διαθήκη και ρητή εντολή ότι τα χρήματα ανήκουν στον συνδικαούχο, οι κληρονόμοι μπορούν να τα διεκδικήσουν.
    Δεν ισχύει αυτό που λες. Υπάρχει η ρήτρα θανάτου στα συμβόλαια που υπογράφεις όταν ανοίγεις ένα λογαριασμό. Θα πρέπει να ορίζεται διαφορετικά.
    Η τράπεζα θα αποδόσει τα χρήματα στον συνδιακιούχο ο οποίος λογικά την ίδια μέρα του θανάτου μπορεί να τα μεταφέρει.
    Από εκεί και πέρα ας το παλέψουν με δικηγόρους οι συγγενείς στα δικαστήρια.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξ ορισμού δεν ανήκουν τα χρήματα σε ένα κοινό τραπεζικό λογαριασμό και στους δύο;
    Νομίζω ότι ο καθένας από τους δικαιούχους έχει το δικαίωμα να τα χρησιμοποιήσει ολα σαν δικά του.
    Έτσι ακριβώς

  4. #8704
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Υπάρχει και η παράμετρος της αποδοχής, ή μη, κληρονομιάς. Εξ ορισμού εννοείται αποδοχή (μετά από 6; μήνες), εκτός και αν δικαιούχος/δικαιούχοι προβούν σε μη αποδοχή.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  5. #8705
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλει το κάνει και αυτό. Αλλιώς κάνει και διαθήκη. Επειδή δεν ξέρει κάποιος ότι θα πεθάνει ξαφνικά υπάρχουν διάφορες πολύπλοκες καταστάσεις
    Ένας τραπεζικός λογαριασμός μοιράζεται στους κληρονόμους μόνο όταν δεν υπάρχει διαθήκη και συνδικαιούχος-οι ο οποίοι είναι και ζωντανοί.
    Αυτό μα τη διαθήκη μη το δένεις κόμπο. Υπάρχει η λεγόμενη νόμιμη μοίρα όπου δε μπορείς να αφήσεις τα πάντα όπου θέλεις.
    Κοινώς αν «δεν προλαβαίνεις» να διευθετήσεις κάποια πράγματα, θα πρέπει αναγκαστικά να αφήσεις στους κληρονόμους τη νόμιμη μοίρα τους.
    Από εκεί και πέρα η πιο εύκολη οδός είναι το θέμα με τα χρήματα και τον συνδικαιούχο που μιλάμε. Είναι πολύ δύσκολο οι υπόλοιποι κληρονόμοι να βγάλουν άκρη με δικηγόρους και τράπεζες για το τι γίνεται με τα χρήματα. Επίσης αν βρουνε αποδείξεις κινήσεων κτλ, τότε ο «εγγονός» ή οποίος είναι στη θέση του θα μπορούσε να κινηθεί κατά της τράπεζας για το γεγονός πως θα έχει δώσει στοιχεία κινήσεων του λογαριασμού. Πρόσφατα είχε βγει μια υπόθεση νομίζω κατά της Πειραιως αν δεν κάνω λάθος.

    - - - Updated - - -

    Επίσης η εφορία δε νομίζω να ασχοληθεί με το ποιος έβγαλε τα λεφτά. Ακόμα και ο εγγονός να μην έχει προσφέρει στο λογαριασμό δε μπορεί να τα πατεί και να τα δώσει στους άλλους.

  6. #8706
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.277
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό μα τη διαθήκη μη το δένεις κόμπο. Υπάρχει η λεγόμενη νόμιμη μοίρα όπου δε μπορείς να αφήσεις τα πάντα όπου θέλεις.
    Κοινώς αν «δεν προλαβαίνεις» να διευθετήσεις κάποια πράγματα, θα πρέπει αναγκαστικά να αφήσεις στους κληρονόμους τη νόμιμη μοίρα τους.
    Από εκεί και πέρα η πιο εύκολη οδός είναι το θέμα με τα χρήματα και τον συνδικαιούχο που μιλάμε. Είναι πολύ δύσκολο οι υπόλοιποι κληρονόμοι να βγάλουν άκρη με δικηγόρους και τράπεζες για το τι γίνεται με τα χρήματα. Επίσης αν βρουνε αποδείξεις κινήσεων κτλ, τότε ο «εγγονός» ή οποίος είναι στη θέση του θα μπορούσε να κινηθεί κατά της τράπεζας για το γεγονός πως θα έχει δώσει στοιχεία κινήσεων του λογαριασμού. Πρόσφατα είχε βγει μια υπόθεση νομίζω κατά της Πειραιως αν δεν κάνω λάθος.

    - - - Updated - - -

    Επίσης η εφορία δε νομίζω να ασχοληθεί με το ποιος έβγαλε τα λεφτά. Ακόμα και ο εγγονός να μην έχει προσφέρει στο λογαριασμό δε μπορεί να τα πατεί και να τα δώσει στους άλλους.
    Είμαι σε μια τέτοια διαδικασία με κοινό λογαριασμό και έχω ασχοληθεί τον τελευταίο καιρό.
    Ο συνδικαιούχος όπως φαίνεται δεν έχει να δώσει λογαριασμό σε κανέναν πλην των δικαστηρίων. «Τα σηκώνει» με την μία και άντε γεια.
    Εδώ λίγες πληροφορίες. Είναι η πρώτη σελίδα που βρήκα μπροστά μου αλλά τα ίδια γράφουν όλες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 11-03-24 στις 12:39.

  7. #8707
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.810
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό που λες. Υπάρχει η ρήτρα θανάτου στα συμβόλαια που υπογράφεις όταν ανοίγεις ένα λογαριασμό. Θα πρέπει να ορίζεται διαφορετικά.
    Η τράπεζα θα αποδόσει τα χρήματα στον συνδιακιούχο ο οποίος λογικά την ίδια μέρα του θανάτου μπορεί να τα μεταφέρει.
    Από εκεί και πέρα ας το παλέψουν με δικηγόρους οι συγγενείς στα δικαστήρια.

    - - - Updated - - -

    Έτσι ακριβώς
    Δεν είπα κάτι διαφορετικό. Η "διεκδίκηση" των κληρονόμων που ανέφερα εννοείται ότι πρέπει να γίνει δικαστικά, αφού ο συνδικαιούχος έχει ήδη και εξ' ορισμού πρόσβαση.
    Εξάλλου ο αντίδικος θα είναι ο συνδικαιούχος, όχι η τράπεζα.
    Επίσης η πιο πρόσφατη σύμβαση που έχω εγώ από λογαριασμό δεν έχει ρήτρα θανάτου, κάτι που απαιτεί ο νόμος για να μεταφερθούν αυτοδίκαια και αφορολόγητα στην πλήρη κυριότητα του συνδικαιούχου.

  8. #8708
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό μα τη διαθήκη μη το δένεις κόμπο. Υπάρχει η λεγόμενη νόμιμη μοίρα όπου δε μπορείς να αφήσεις τα πάντα όπου θέλεις.
    Κοινώς αν «δεν προλαβαίνεις» να διευθετήσεις κάποια πράγματα, θα πρέπει αναγκαστικά να αφήσεις στους κληρονόμους τη νόμιμη μοίρα τους.
    Από εκεί και πέρα η πιο εύκολη οδός είναι το θέμα με τα χρήματα και τον συνδικαιούχο που μιλάμε. Είναι πολύ δύσκολο οι υπόλοιποι κληρονόμοι να βγάλουν άκρη με δικηγόρους και τράπεζες για το τι γίνεται με τα χρήματα. Επίσης αν βρουνε αποδείξεις κινήσεων κτλ, τότε ο «εγγονός» ή οποίος είναι στη θέση του θα μπορούσε να κινηθεί κατά της τράπεζας για το γεγονός πως θα έχει δώσει στοιχεία κινήσεων του λογαριασμού. Πρόσφατα είχε βγει μια υπόθεση νομίζω κατά της Πειραιως αν δεν κάνω λάθος.

    - - - Updated - - -

    Επίσης η εφορία δε νομίζω να ασχοληθεί με το ποιος έβγαλε τα λεφτά. Ακόμα και ο εγγονός να μην έχει προσφέρει στο λογαριασμό δε μπορεί να τα πατεί και να τα δώσει στους άλλους.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι σε μια τέτοια διαδικασία με κοινό λογαριασμό και έχω ασχοληθεί τον τελευταίο καιρό.
    Ο συνδικαιούχος όπως φαίνεται δεν έχει να δώσει λογαριασμό σε κανέναν πλην των δικαστηρίων. «Τα σηκώνει» με την μία και άντε γεια.
    Εδώ λίγες πληροφορίες. Είναι η πρώτη σελίδα που βρήκα μπροστά μου αλλά τα ίδια γράφουν όλες.

    Για την εφορία άλλη είναι η ερώτηση. Δεν λέω ότι η εφορία θα βάλει εμπόδια.
    Ρωτάω αν η εφορία μπορεί εκ των υστέρων να του βάλει φόρο.

  9. #8709
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.277
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την εφορία άλλη είναι η ερώτηση. Δεν λέω ότι η εφορία θα βάλει εμπόδια.
    Ρωτάω αν η εφορία μπορεί εκ των υστέρων να του βάλει φόρο.

    Αν κάνεις οποιαδήποτε αγορά πχ θα φορολογηθείς αναλόγως.Λογικά δεν θα σου πουν που βρήκες τα χρήματα.Αλλωστε φαίνονται οι λογαριασμοί στο Ε1 έστω με κουκκίδες Εκεί που επιλέγεις να δηλώσεις ποσά από τόκους.

  10. #8710
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    στο ατμ της κερατεας , βαζω την νεα χρεωστικη της εθνικης που εχω και μου κανει θορυβο και την πεταει εξω και εγραφε για σφαλμα στο chip μετα ξανα την βαζω και παλι μου την πεταξε εξω το ατμ με αλλο λογο. Την ξανα βαζω και 3η φορα και ευτυχως την πηρε. Την καρτα την παιρνω μαζι μονο οταν την χρησιμοποιω , δηλαδη αμα την χρησιμοποιουσα καθημερινα θα κολλουσε ;.

  11. #8711
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Η μάνα μου θα πάει για ένα 3μηνο Αμερική. Για πείτε πληζ καμιά ιδέα για να χαλάει για έξοδα, όχι σώνει και καλά αγορές;
    Το ευκολότερο είναι προφανώς μετρητά. Εκτός αυτού; Μπορεί να χρησιμοποιεί την χρεωστική της, αλλά θα φάει κερατιάτικες χρεώσεις/έξοδα μετατροπής συναλλάγματος σε κάθε συναλλαγή.

    Μπορεί πχ να ανοίξει καταθετικό σε δολάριο, και να συνδεθεί με χρεωστική; Άλλη επιλογή;

    (χρονικό περιθώριο υπάρχει και δεν είναι κάτι που μας πιέζει ο χρόνος ή/και να γίνει άμεσα)
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  12. #8712
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.406
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μάνα μου θα πάει για ένα 3μηνο Αμερική. Για πείτε πληζ καμιά ιδέα για να χαλάει για έξοδα, όχι σώνει και καλά αγορές;
    Το ευκολότερο είναι προφανώς μετρητά. Εκτός αυτού; Μπορεί να χρησιμοποιεί την χρεωστική της, αλλά θα φάει κερατιάτικες χρεώσεις/έξοδα μετατροπής συναλλάγματος σε κάθε συναλλαγή.

    Μπορεί πχ να ανοίξει καταθετικό σε δολάριο, και να συνδεθεί με χρεωστική; Άλλη επιλογή;

    (χρονικό περιθώριο υπάρχει και δεν είναι κάτι που μας πιέζει ο χρόνος ή/και να γίνει άμεσα)
    Νομίζω ότι λύσεις όπως η Curve και η Revolut είναι ότι καλύτερο για τέτοιες περιπτώσεις. Για να γλυτώσει τις αρκετά υψηλές προμήθειες τόσο σε αναλήψεις όσο και σε αγορές. Με λίγο ψάξιμο στις σελίδες τους, βρίσκει κανείς εύκολα τι συμφέρει καλύτερα. Και στις 2 είναι πολύ εύκολη και γρήγορη η διαδικασία ανοίγματος.

  13. #8713
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Εκτός από τη Revolut, υπενθυμίζω και την Ν26.

    Από εκεί και πέρα, αν δεν έχει αλλάξει κάτι από το 2017 που είχα πάει εγώ, με συνέφερε μόνο η Alpha Bank η οποία δεν είχε έξτρα χρέωση συναλλάγματος όπως είχαν οι άλλες τράπεζες, είτε με % έξτρα, είτε πχ αν θυμάμαι η Πειραιώς που είχε +1€ χρέωση σε κάθε συναλλαγή.
    Αλλά με τις λύσεις των Revolut ή Ν26 δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να ασχοληθείς με κάτι άλλο.

  14. #8714
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.566
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός από τη Revolut, υπενθυμίζω και την Ν26.

    Από εκεί και πέρα, αν δεν έχει αλλάξει κάτι από το 2017 που είχα πάει εγώ, με συνέφερε μόνο η Alpha Bank η οποία δεν είχε έξτρα χρέωση συναλλάγματος όπως είχαν οι άλλες τράπεζες, είτε με % έξτρα, είτε πχ αν θυμάμαι η Πειραιώς που είχε +1€ χρέωση σε κάθε συναλλαγή.
    Αλλά με τις λύσεις των Revolut ή Ν26 δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να ασχοληθείς με κάτι άλλο.
    Το 2017 μπορει να μην ειχε η Alpha αλλα τωρα σιγουρα θα εχει. Νομιζω το ειχα τσεκαρει το 2019 και ειχε.

    Οι λυσεις και απο εμενα ειναι curve (δεν ειναι τραπεζα), n26 , revolut. Και λογω οτι θα παει και πολυ , προσωπικα θα εβγαζα και τα 3. Η revolut τα ΣΚ εχει 1% προμηθεια.

  15. #8715
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μάνα μου θα πάει για ένα 3μηνο Αμερική. Για πείτε πληζ καμιά ιδέα για να χαλάει για έξοδα, όχι σώνει και καλά αγορές;
    Το ευκολότερο είναι προφανώς μετρητά. Εκτός αυτού; Μπορεί να χρησιμοποιεί την χρεωστική της, αλλά θα φάει κερατιάτικες χρεώσεις/έξοδα μετατροπής συναλλάγματος σε κάθε συναλλαγή.

    Μπορεί πχ να ανοίξει καταθετικό σε δολάριο, και να συνδεθεί με χρεωστική; Άλλη επιλογή;

    (χρονικό περιθώριο υπάρχει και δεν είναι κάτι που μας πιέζει ο χρόνος ή/και να γίνει άμεσα)
    Revolut αν θέλει να μετατρέψει ένα ποσό σε δολάρια και να χρησιμοποιεί αυτό. Προσοχή ότι αν λήξουν τα δολάρια θα χρεώσει από τα ευρώ (αν υπάρχουν) και αν είναι Σ-Κ θα βάλει προμήθεια.
    Ν26 αν θέλει να τα έχει σε ευρώ και να χρεώνεται κάθε συναλλαγή με την ισοτιμία της επόμενης εργάσιμης χωρίς προμήθεια.

Σελ. 581 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 561571576579580581582583 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας