Σελ. 441 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 421431436439440441442443446451461 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.601-6.615 από 8762
  1. #6601
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    ρε παιδια μου κανει πολλα κουλα η εφαρμογη της εθνικης οπως και το ibnak και ελεγα να παω στην alpha καμια εμπειρια

  2. #6602
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παντως τον... περασμενο αιωνα οταν μπηκα στην Εθνικη, η πρωτη εργασια που μου ανεθεσαν, χειροκινητα τοτε γιατι δεν υπηρχε ονλάιν ακομη, ηταν να ελεγχω τακτικα τους παλιους ακινητους λογαριασμους και να τους βαζω στην λιστα των μικρο-υπολοιπων. Για να διαγραφουν τελειως περνουσε δεκαετια... Στο ταχυδρομικο ταμιευτηριο το οριο ηταν εικοσι χρονια ανεξαρτητως υπολοιπου.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #6603
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.785
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια μου κανει πολλα κουλα η εφαρμογη της εθνικης οπως και το ibnak και ελεγα να παω στην alpha καμια εμπειρια
    Το web banking της Alpha είχε αλλάξει πριν καμιά 2-3ετία και είναι συμπαθητθικό. Τώρα λάνσαραν ένα ακόμη νεότερο, το οποίο το έκαναν πολύ mobile friendly, αλλά δεν μου αρέσει ο τρόπος που οργάνωσαν τις λειτουργίες.
    Κουλά δεν κάνει πάντως

  4. #6604
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Επειδη ειναι και ενας φιλος μου επιχειρηματιας και εχει το ιδιο προβλημα με εμενα μηπως ξερει κανεις αν ειναι το ιδιο φιλικο το ebanking των επιχειρησεων της αλφα?

  5. #6605
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.506
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... Στην Alpha έχω παρατηρήσει ότι δεν έχει πολύ κίνηση, σε φάση που δεν βγάζουν καν νούμερα...
    Σε μας εδώ έχει μεγάλη κίνηση, αλλά δεν έχουν βάλει νούμερα ακόμη. Μάλλον είναι πολιτική της ΑΛΦΑ να θέλει όρθιους τους πελάτες της.

  6. #6606
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μας εδώ έχει μεγάλη κίνηση, αλλά δεν έχουν βάλει νούμερα ακόμη. Μάλλον είναι πολιτική της ΑΛΦΑ να θέλει όρθιους τους πελάτες της.
    ελα εθνικη με ολα τα γεροντια να δεις χαχαχααχαχ κανεις και γυμναστικη σηκω κατσε σηκω κατσε επειδη οι πρωτοι δεν ξερουν που να πανε

  7. #6607
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μας εδώ έχει μεγάλη κίνηση, αλλά δεν έχουν βάλει νούμερα ακόμη. Μάλλον είναι πολιτική της ΑΛΦΑ να θέλει όρθιους τους πελάτες της.
    Προφανώς μιλάω για το υποκατάστημα της Alpha που είναι στην δικιά μου περιοχή, κάπου στην επαρχία. Όντως, έχω παρατηρήσει και εδώ ότι δεν έχει νούμερα, ούτε καρέκλες, είναι όλοι όρθιοι. Αλλά έχουν φτιάξει "διάδρομο" με σκοινιά και είναι ο ένας πίσω από τον άλλο, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να περάσει κάποιον άλλο και αυτός ο άλλος να χάσει τη σειρά του.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  8. #6608
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μας εδώ έχει μεγάλη κίνηση, αλλά δεν έχουν βάλει νούμερα ακόμη. Μάλλον είναι πολιτική της ΑΛΦΑ να θέλει όρθιους τους πελάτες της.
    Είναι πτωχή η καημένη, και τα μηχανάκια ακριβά... Τρία καταστήματα έχω στην περιοχή μου, όλα σε κεντρικούς δρόμους της Θεσσαλονίκης, και κανένα δεν έχει αριθμούς προτεραιότητας. Το ένα μάλιστα (στην Βασ. Όλγας), δεν έχει καν ΚΑΣ για να πληρώνω τις κάρτες τους.

    - - - Updated - - -

    Ώπα! Τώρα βλέπω στο site τους οτι έβαλαν ΚΑΣ. Να το δω και να μην το πιστέψω...

  9. #6609
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.680
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Γενικά όλες οι τράπεζες προσπαθούν να μειώσουν τα λειτουργικά τους έξοδα, οπότε και η Alpha αλλά και η Πειραιώς έχει φτάσει σε σημείο απ'τους 2-3 ταμίες να εξυπηρετεί μόνο ο ένας, και έχουν βάλει άτομα στην είσοδο για να ωθούν τους πελάτες στην ηλεκτρονική, οπότε να σε βοηθάνε είτε να πληρώσεις τον λογαριασμό σου, είτε να κάνεις κατάθεση/ανάληψη είτε να στείλεις χρήματα σε άλλο λογαριασμό χρησιμοποιώντας τα μηχανήματα που έχουν εγκαταστήσει στα καταστήματά τους.

  10. #6610
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.267
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Εδώ στην Αργυρούπολη ζούμε καταστάσεις δεκαετίας του 1990 αφού παρέμεινε μόνο ένα κατάστημα Alpha Bank σε λειτουργία. Ουρές μέχρι έξω. Ακόμα και οι πελάτες Gold πάνε με ραντεβού ή περιμένουν στην ουρά.

  11. #6611
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Τι ωραία και εγώ παραπονιέμαι για το ebanking

  12. #6612
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Το πρωι θελησα να κανω ονλάιν ανανεωση του WHATS UP με την debit mastercard.
    εεε ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ συνεχως κολλαγε στο... ασφαλες περιβαλλον, μετα... εβγαζε μηνυμα πως ειχε προβλημα το συστημα πληρωμων, δεν εμπαινε καν στο site της cosmote, ηρθε περιεργο sms στο κινητο περι MOTE AVT να επικοινωνησω με 181818 ή 210ΧΧX και στο τελος εδεησαν να ερθουν ΔΥΟ (!!!) απανωτοι κωδικοι απο την εθνικη και δοξα τω γιαραμπη ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  13. #6613
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρωι θελησα να κανω ονλάιν ανανεωση του WHATS UP με την debit mastercard.
    εεε ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ συνεχως κολλαγε στο... ασφαλες περιβαλλον, μετα... εβγαζε μηνυμα πως ειχε προβλημα το συστημα πληρωμων, δεν εμπαινε καν στο site της cosmote, ηρθε περιεργο sms στο κινητο περι MOTE AVT να επικοινωνησω με 181818 ή 210ΧΧX και στο τελος εδεησαν να ερθουν ΔΥΟ (!!!) απανωτοι κωδικοι απο την εθνικη και δοξα τω γιαραμπη ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ.
    Μπορεί να οφείλεται στο σύστημα της Cosmote, γιατί είχα και εγώ πρόβλημα πριν 2 μέρες που πήγα να κάνω ανανέωση σε καρτοκινητό Whats Up με χρεωστική Visa της Alpha. Μου έβγαλε μήνυμα ότι η συναλλαγή ακυρώθηκε. Κάλεσα στην εξυπηρέτηση πελατών για τις κάρτες (νούμερο που έγραφε πάνω στη κάρτα) και μου είπαν ότι βλέπουν μια χρέωση 15 ευρώ (τόσο ήταν το ποσό που έκανα ανανέωση), και τελικά μπαίνω στην εφαρμογή της Cosmote και βλέπω ότι όντως είχαν πιστωθεί τα χρήματα στο νούμερο.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  14. #6614
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Δεν μου το ειχε ξανακανει, εφτασα να αλλαξω μεχρι και τις ρυθμισεις ασφαλειας - cookies + ανιχνευτες αλλά μπααα, στο τσακ πηρε τη συναλλαγη, ευτυχως - λογω τσιγγουνιας μου - με προλαβαν και δεν τηλεφωνησα στην Εθνικη...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  15. #6615
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.506
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς μιλάω για το υποκατάστημα της Alpha που είναι στην δικιά μου περιοχή, κάπου στην επαρχία. Όντως, έχω παρατηρήσει και εδώ ότι δεν έχει νούμερα, ούτε καρέκλες, είναι όλοι όρθιοι. Αλλά έχουν φτιάξει "διάδρομο" με σκοινιά και είναι ο ένας πίσω από τον άλλο, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να περάσει κάποιον άλλο και αυτός ο άλλος να χάσει τη σειρά του.
    Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για τη τήρηση ουράς στην Ελλάδα; Και με τα σκοινιά όχι να κάνουνε διάδρομο αλλά να μας δέσουνε θα βρεθούνε μερικοί, έστω λίγοι, να κλέψουνε την σειρά.

Σελ. 441 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 421431436439440441442443446451461 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας