Σελ. 578 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 558568573576577578579580583 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.656-8.670 από 8762
  1. #8656
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακολουθώ διάφορα θέματα και βλέπω ότι οι γνώμες διίστανται. Έχει κανείς υπόψη αν τελικά οι πληρωμές με κάρτα των λογαριασμών ΔΕΚΟ, αν περνάνε στο αφορολόγητο; Κάποιοι λένε ναι, κάποιοι λένε όχι. Αν έχει σημασία πληρώνουμε Protergia, Vodafone σταθερή, και Cosmote καρτοκινητή. Στο e-banking πάντως κοιτάζοντας βλέπω ότι τις περνάνε στο αφορολόγητο, αλλά δεν ξέρω αν είναι false positive.
    Τι σημασία έχει; Έχεις τέτοιο πρόβλημα να φτάσεις το ελάχιστο όριο; Με τα 15 ευρω της καρτοκινητής και τα 30 της σταθερής θα πιάσεις αφορολόγητο; Θυμίζω, το πλαφόν είναι το 30% του εισοδήματος. Δηλαδή μια οικογένεια αν πληρώνει το σουπερμάρκετ με κάρτα έχει καλύψει ένα μεγάλο μέρος του απαιτούμενου. Αν προσθέσεις βενζίνες και όλα τα καθημερινά ψώνια, δεν το πιάνεις;

  2. #8657
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν προσθέσεις βενζίνες και όλα τα καθημερινά ψώνια, δεν το πιάνεις;
    Βρε, το πιάνουμε το αφορολόγητο όπως και να έχει από άλλες συναλλαγές, αλλά αν τελικά μετράνε και οι συγκεκριμένες συναλλαγές τότε γιατί να μην τις υπολογίζουμε; Επίσης μιας και αναφέρθηκε έχω ακούσει πως δεν περνάνε ούτε οι βενζίνες στο αφορολόγητο, μου το έχει πει βενζινοπώλης, εκτός φυσικά αν δεν ήξερε την τύφλα του ή αν μου είπε ψέματα για να αποφύγει πληρωμή με κάρτα και να γλυτώσει την προμήθεια της τράπεζας. Επίσης εμείς προσωπικά στην οικογένεια πληρώνουμε όσο χρειάζεται με τις κάρτες για να φτάσουμε το αφορολόγητο, και μετά τις κόβουμε, δεν χρειάζεται ούτε να δίνουμε προμήθειες στις τράπεζες ούτε να τους δίνουμε αναφορά τι ψωνίζουμε. Οπότε θέλουμε να ξέρουμε τι περνάει και τι δεν περνάει για να υπολογίζουμε πότε θα φτάσουμε το ποσό του αφορολόγητου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goku : 13-01-24 στις 15:38.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #8658
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης μιας και αναφέρθηκε έχω ακούσει πως δεν περνάνε ούτε οι βενζίνες στο αφορολόγητο, μου το έχει πει βενζινοπώλης, εκτός φυσικά αν δεν ήξερε την τύφλα του ή αν μου είπε ψέματα για να αποφύγει πληρωμή με κάρτα και να γλυτώσει την προμήθεια της τράπεζας.
    Βλακειες σου ελεγε εννοειται
    https://www.taxheaven.gr/news/33124/...-tonthn-syzygo
    0722 KAYΣIMA ΚΑΙ ΛΙΠANTIKA
    07221 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
    07222 ΒΕΝΖΙΝΗ
    07223 ΑΛΛΑ ΚΑΥΣΙΜΑ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης εμείς προσωπικά στην οικογένεια πληρώνουμε όσο χρειάζεται με τις κάρτες για να φτάσουμε το αφορολόγητο, και μετά τις κόβουμε, δεν χρειάζεται ούτε να δίνουμε προμήθειες στις τράπεζες ούτε να τους δίνουμε αναφορά τι ψωνίζουμε. Οπότε θέλουμε να ξέρουμε τι περνάει και τι δεν περνάει για να υπολογίζουμε πότε θα φτάσουμε το ποσό του αφορολόγητου.
    Eσυ δεν δινεις καμια προμηθεια στις τραπεζες
    Το τι δινει ο εμπορος ειναι δικο του θεμα.
    Eν τω μεταξυ η προμήθεια για τον έμπορο πλεον ειναι περι του 1%. Και εχει και το πλεονεκτημα οτι δεν χρειαζεται να μεταφερει μετρητα στην τραπεζα με κίνδυνο να τον κλέψουν στο δρόμο, ή αν τα αφήσει στο μαγαζί να του τα κλέψουν απ το μαγαζί κλπ

    Αν νομιζεις οτι εχει καμια εγνοια η τραπεζα τι ψωνιζεις...
    Αλλωστε νομιζω καταλαβαινεις οτι το μονο που μαθαινει ειναι ΠΟΥ ψωνιζεις, οχι ΤΙ ψωνιζεις
    Δηλαδή πχ το πρωτο 6μηνο του χρονου μαθαινει οπου ψωνιζεις, αλλα το 2ο της το κρυβεις, και κάτι κατάφερες.

    Kαι φυσικά ξεχνάς το πλεονέκτημα ότι αν πληρώνεις με κάρτα ο έμπρορος υποχρεούται να κόψει απόδειξη, και η απόδειξη να είναι απο δηλωμένη ταμειακή μηχανή (όχι παράνομη κλπ). Διοτι τη φοροδιαφυγη του καθενος, εγω κι εσυ την πληρωνουμε. Κι εγω σα μισθωτος δεν μπορω να φοροδιαφύγω ούτε ευρώ. Ο έμπορος γιατί να το κάνει, και να τον βοηθάω εγώ σε αυτό;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 13-01-24 στις 17:09.

  4. #8659
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλακειες σου ελεγε εννοειται
    Eσυ δεν δινεις καμια προμηθεια στις τραπεζες
    Το τι δινει ο εμπορος ειναι δικο του θεμα.
    Eν τω μεταξυ η προμήθεια για τον έμπορο πλεον ειναι περι του 1%. Και εχει και το πλεονεκτημα οτι δεν χρειαζεται να μεταφερει μετρητα στην τραπεζα με κίνδυνο να τον κλέψουν στο δρόμο, ή αν τα αφήσει στο μαγαζί να του τα κλέψουν απ το μαγαζί κλπ
    ... και δεν χρειάζεται να έχει δεσμευμένο χρηματικό ποσό για ρέστα. Όπως μου έχουν εξηγήσει μερικοί έμποροι, σε περιπτώσεις αγορών 8,00, 5,00 ή και 2,50 ευρώ. Μάλλον για τη φοροδιαφυγή ενδιαφέρονται.

  5. #8660
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... και δεν χρειάζεται να έχει δεσμευμένο χρηματικό ποσό για ρέστα. Όπως μου έχουν εξηγήσει μερικοί έμποροι, σε περιπτώσεις αγορών 8,00, 5,00 ή και 2,50 ευρώ. Μάλλον για τη φοροδιαφυγή ενδιαφέρονται.
    Επίσης το πιο σημαντικό σαν πελάτης, εκτός ότι αν κυκλοφορείς με μετρητά πάνω σου δεν αποκλείεται να σου πέσουν/να τα χασεις/να στα κλεψουν, είναι και ότι μπορεί να πάρεις ρέστα πλαστά. Πληρώνοντας με κάρτα αποκλείονται όλα τα παραπάνω.
    Και για τον έμπορο αντίστοιχα, μηδενίζεται η πιθανότητα να λάβει πλαστά.

  6. #8661
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.809
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλακειες σου ελεγε εννοειται
    https://www.taxheaven.gr/news/33124/...-tonthn-syzygo
    0722 KAYΣIMA ΚΑΙ ΛΙΠANTIKA
    07221 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
    07222 ΒΕΝΖΙΝΗ
    07223 ΑΛΛΑ ΚΑΥΣΙΜΑ



    Eσυ δεν δινεις καμια προμηθεια στις τραπεζες
    Το τι δινει ο εμπορος ειναι δικο του θεμα.
    Eν τω μεταξυ η προμήθεια για τον έμπορο πλεον ειναι περι του 1%. Και εχει και το πλεονεκτημα οτι δεν χρειαζεται να μεταφερει μετρητα στην τραπεζα με κίνδυνο να τον κλέψουν στο δρόμο, ή αν τα αφήσει στο μαγαζί να του τα κλέψουν απ το μαγαζί κλπ

    Αν νομιζεις οτι εχει καμια εγνοια η τραπεζα τι ψωνιζεις...
    Αλλωστε νομιζω καταλαβαινεις οτι το μονο που μαθαινει ειναι ΠΟΥ ψωνιζεις, οχι ΤΙ ψωνιζεις
    Δηλαδή πχ το πρωτο 6μηνο του χρονου μαθαινει οπου ψωνιζεις, αλλα το 2ο της το κρυβεις, και κάτι κατάφερες.

    Kαι φυσικά ξεχνάς το πλεονέκτημα ότι αν πληρώνεις με κάρτα ο έμπρορος υποχρεούται να κόψει απόδειξη, και η απόδειξη να είναι απο δηλωμένη ταμειακή μηχανή (όχι παράνομη κλπ). Διοτι τη φοροδιαφυγη του καθενος, εγω κι εσυ την πληρωνουμε. Κι εγω σα μισθωτος δεν μπορω να φοροδιαφύγω ούτε ευρώ. Ο έμπορος γιατί να το κάνει, και να τον βοηθάω εγώ σε αυτό;
    Το τελευταίο δεν είναι 100% εξασφαλισμένο. Υπάρχουν και περιπτώσεις που πληρώνονται με κάρτα και κόβουν πλαστή ή καθόλου απόδειξη...

  7. #8662
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τελευταίο δεν είναι 100% εξασφαλισμένο. Υπάρχουν και περιπτώσεις που πληρώνονται με κάρτα και κόβουν πλαστή ή καθόλου απόδειξη...
    Κατ'αρχας πλέον με τη διασύνδεση POS με ταμειακές αυτό δεν θα γίνεται.
    Κατα δευτερον, ακομα και μεχρι σημερα, πρεπει να ειναι πολυ ανοητος καποιος για να μην κοψει αποδειξη σε συναλλαγη με καρτα. Σε περίπτωση ελέγχου θα τον σκίσουν. Αφού υπάρχει όλο το ιστορικό της παρανομίας του από τις κινήσεις του POS.

  8. #8663
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.566
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακολουθώ διάφορα θέματα και βλέπω ότι οι γνώμες διίστανται. Έχει κανείς υπόψη αν τελικά οι πληρωμές με κάρτα των λογαριασμών ΔΕΚΟ, αν περνάνε στο αφορολόγητο; Κάποιοι λένε ναι, κάποιοι λένε όχι. Αν έχει σημασία πληρώνουμε Protergia, Vodafone σταθερή, και Cosmote καρτοκινητή. Στο e-banking πάντως κοιτάζοντας βλέπω ότι τις περνάνε στο αφορολόγητο, αλλά δεν ξέρω αν είναι false positive.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε, το πιάνουμε το αφορολόγητο όπως και να έχει από άλλες συναλλαγές, αλλά αν τελικά μετράνε και οι συγκεκριμένες συναλλαγές τότε γιατί να μην τις υπολογίζουμε; Επίσης μιας και αναφέρθηκε έχω ακούσει πως δεν περνάνε ούτε οι βενζίνες στο αφορολόγητο, μου το έχει πει βενζινοπώλης, εκτός φυσικά αν δεν ήξερε την τύφλα του ή αν μου είπε ψέματα για να αποφύγει πληρωμή με κάρτα και να γλυτώσει την προμήθεια της τράπεζας. Επίσης εμείς προσωπικά στην οικογένεια πληρώνουμε όσο χρειάζεται με τις κάρτες για να φτάσουμε το αφορολόγητο, και μετά τις κόβουμε, δεν χρειάζεται ούτε να δίνουμε προμήθειες στις τράπεζες ούτε να τους δίνουμε αναφορά τι ψωνίζουμε. Οπότε θέλουμε να ξέρουμε τι περνάει και τι δεν περνάει για να υπολογίζουμε πότε θα φτάσουμε το ποσό του αφορολόγητου.
    Μια χαρα περνανε στο αφορολογητο και οι ΔΕΚΟ και οι βενζινες. Σωστα στα καταμετραει η τράπεζα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σημασία έχει; Έχεις τέτοιο πρόβλημα να φτάσεις το ελάχιστο όριο; Με τα 15 ευρω της καρτοκινητής και τα 30 της σταθερής θα πιάσεις αφορολόγητο; Θυμίζω, το πλαφόν είναι το 30% του εισοδήματος. Δηλαδή μια οικογένεια αν πληρώνει το σουπερμάρκετ με κάρτα έχει καλύψει ένα μεγάλο μέρος του απαιτούμενου. Αν προσθέσεις βενζίνες και όλα τα καθημερινά ψώνια, δεν το πιάνεις;
    Υποψιν, ειναι 30% επι του φορολογητεου εισοδηματος, οχι επι αυτου που μπαινει τσεπη. Αρα οταν εισαι πανω απο το αφορολογητο, δεν προκυπτει 30% επι του πραγματικου αλλα παραπανω.

  9. #8664
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σας ενημερώνουμε ότι από την 11/1/2024 η Εθνική Τράπεζα, συμμορφούμενη με τις
    ισχύουσες κανονιστικές διατάξεις (ν. 4557/2018 όπως ισχύει) αναπροσαρμόζει τα όρια και
    ορισμένα χαρακτηριστικά των προπληρωμένων καρτών της.
    Στο πλαίσιο αυτό, προπληρωμένες κάρτες, οι κάτοχοι των οποίων δεν έχουν προσκομίσει
    στην Τράπεζα το σύνολο των απαιτούμενων επιβεβαιωτικών τους εγγράφων (για
    περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ), θα υπόκεινται, πλέον, στους περιορισμούς που
    προβλέπει ο νόμος, όπως ενδεικτικά:
    • Χρήση μόνο για αγορές και πληρωμές εντός Ελλάδος
    • Ανώτατο όριο φόρτισης €150 ανά μήνα και αποθήκευσης €150.
    Για την πληρέστερη ενημέρωσή σας σχετικά με τα νέα όρια συναλλαγών με τις
    προπληρωμένες κάρτες της Εθνικής Τράπεζας και τις λοιπές αλλαγές των χαρακτηριστικών
    τους, δείτε εδώ:
    • Prepaid Mastercard,
    • Virtual Prepaid Mastercard,
    • Prepaid Visa
    πηγη : https://www.nbg.gr/-/jssmedia/Files/...MTAxNy4wLjAuMA..

    Αρα αυτο που μου ελεγαν οι λογιστες οτι αμα χρωστατε χρηματα στην εφορια μπορειτε να τα βαλετε σε μια προπληρωμενη καρτα για να μην σας τα τραβηξουνε , δεν ισχυει πια .

  10. #8665
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ενημερώνουμε ότι από την 11/1/2024 η Εθνική Τράπεζα, συμμορφούμενη με τις
    ισχύουσες κανονιστικές διατάξεις (ν. 4557/2018 όπως ισχύει) αναπροσαρμόζει τα όρια και
    ορισμένα χαρακτηριστικά των προπληρωμένων καρτών της.
    Στο πλαίσιο αυτό, προπληρωμένες κάρτες, οι κάτοχοι των οποίων δεν έχουν προσκομίσει
    στην Τράπεζα το σύνολο των απαιτούμενων επιβεβαιωτικών τους εγγράφων (για
    περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ), θα υπόκεινται, πλέον, στους περιορισμούς που
    προβλέπει ο νόμος, όπως ενδεικτικά:
    • Χρήση μόνο για αγορές και πληρωμές εντός Ελλάδος
    • Ανώτατο όριο φόρτισης €150 ανά μήνα και αποθήκευσης €150.
    Για την πληρέστερη ενημέρωσή σας σχετικά με τα νέα όρια συναλλαγών με τις
    προπληρωμένες κάρτες της Εθνικής Τράπεζας και τις λοιπές αλλαγές των χαρακτηριστικών
    τους, δείτε εδώ:
    • Prepaid Mastercard,
    • Virtual Prepaid Mastercard,
    • Prepaid Visa
    πηγη : https://www.nbg.gr/-/jssmedia/Files/...MTAxNy4wLjAuMA..

    Αρα αυτο που μου ελεγαν οι λογιστες οτι αμα χρωστατε χρηματα στην εφορια μπορειτε να τα βαλετε σε μια προπληρωμενη καρτα για να μην σας τα τραβηξουνε , δεν ισχυει πια .
    Μπορείς να τα βάζεις 150 κάθε φορά.

  11. #8666
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.809
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    150 ανά κάρτα, ή ανά ΑΦΜ;

  12. #8667
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.378
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Πάγια εντολή.

    Πώς μπορεί να περάσει κάποιες πάγιες εντολές ο πατέρας μου στην Πειραιώς;
    Δεν έχει ebanking. Πρέπει να πάει από κατάστημα με τους λογαριασμούς στο χέρι ή γίνεται πχ με τηλεδιάσκεψη όπως έχει το ΚΕΠ;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #8668
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    ή γίνεται πχ με τηλεδιάσκεψη όπως έχει το ΚΕΠ;
    Phone banking λέγεται
    Kαι αν δεν εχει κωδικους ebanking, προφανως δεν θα έχει ούτε Phone banking
    (αγνωστο και αν στο phone banking ενεργοποιουν παγιες εντολες)
    Οπότε πάει από κατάστημα με τους λογαριασμούς στο χέρι

  14. #8669
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    καλημέρα!

    Ξέχασα τον κωδικό ecode ή όποιος αλλιώς το λένε της Alpha bank.

    γνωρίζετε πως μπορούμε να το αλλάξουμε ? Πήρα τηλ με είχαν στην αναμονή 15 λεπτά και απλά το έκλεισα.

  15. #8670
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.378
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Phone banking λέγεται
    Kαι αν δεν εχει κωδικους ebanking, προφανως δεν θα έχει ούτε Phone banking
    (αγνωστο και αν στο phone banking ενεργοποιουν παγιες εντολες)
    Οπότε πάει από κατάστημα με τους λογαριασμούς στο χέρι
    Όντως ευχαριστώ.
    Έπρεπε να πάμε από το κατάστημα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 578 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 558568573576577578579580583 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας