Σελ. 511 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 491501506509510511512513516521531 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.651-7.665 από 8762
  1. #7651
    Εγγραφή
    04-11-2020
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Γενικά διάφορα είναι περίεργα πια. Εκεί που με ζάλιζε στα μηνύματα ξαφνικά ένα μήνυμα στο viber και με το ζόρι. Μερικές φορές είναι εξυπηρετικό αλλά από την άλλη καταλαβαίνω και τον ενδοιασμό σου

  2. #7652
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manos_ps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά διάφορα είναι περίεργα πια. Εκεί που με ζάλιζε στα μηνύματα ξαφνικά ένα μήνυμα στο viber και με το ζόρι. Μερικές φορές είναι εξυπηρετικό αλλά από την άλλη καταλαβαίνω και τον ενδοιασμό σου
    φοβαται για αυτο και το λεμε , θυμαμαι οτι μου ειχανε σπασει τα νευρα με την alpha bank που παντα ηθελε sms να βαλω των κωδικο και τωρα τιποτα... πολυ παραξενο.

  3. #7653
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φοβαται για αυτο και το λεμε , θυμαμαι οτι μου ειχανε σπασει τα νευρα με την alpha bank που παντα ηθελε sms να βαλω των κωδικο και τωρα τιποτα... πολυ παραξενο.
    Σημερα πηρα τηλεφωνο την εθνικη τραπεζα και τους εκανα παραπονα και μου ειπανε οτι εχει βγει ευρωπαικη οδηγια που ξεκινησε απο 16/10 και μου λεει για αγορες εως 30 ευρω με μεγιστο της 5 συναλλαγες και οριο τα 150 ευρω δεν θα ζητειται ταυτοποιηση.
    μου ειπε οτι μπορω να το δω εδω https://www.nbg.gr/greek/retail/depo...F%8E%CE%BD.pdf
    εγω που το ειδα στην σελιδα 21 κατι γραφει αλλα δεν εβγαλα ακρη.
    Παντως προσπαθω να πιασω γραμμη στην πειραιως και κανεις δεν απανταει. στην Πειραιως στο site γραφει .
    https://www.piraeusbank.gr/el/Idiwte...-plhrwmwn-psd2

    << 7. Μπορώ να πραγματοποιώ αγορές με κάρτα στο διαδίκτυο (e-commerce), χωρίς ισχυρή ταυτοποίηση;

    Η Τράπεζα Πειραιώς με σκοπό την δική σας διευκόλυνση, για συναλλαγές αξίας έως €30 που πραγματοποιούνται στο διαδίκτυο, δεν θα απαιτεί ισχυρή ταυτοποίηση μέχρι το ποσό των €100, σωρευτικά. Πέραν αυτού, θα πρέπει, υποχρεωτικά, να πραγματοποιείται συναλλαγή με ισχυρή ταυτοποίηση. Κάθε φορά που πραγματοποιείται συναλλαγή με ισχυρή ταυτοποίηση, μηδενίζεται το όριο των €100.


    8. Το σωρευτικό όριο των €100, για συναλλαγές σε ηλεκτρονικά καταστήματα με κάρτα χωρίς ισχυρή ταυτοποίηση, ισχύει και σε χώρες εκτός ΕΟΧ;

    Όχι, ισχύει μόνο για συναλλαγές σε ηλεκτρονικά καταστήματα σε χώρες εντός ΕΟΧ.


    9. Υπάρχει περιορισμός στο πλήθος των συναλλαγών κάτω των €30 με κάρτα στο διαδίκτυο, χωρίς ισχυρή ταυτοποίηση;

    Όχι, δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος των συναλλαγών, παρά μόνο μέχρι το ποσό των €100 σωρευτικά.


    10. Το όριο των €100 στις συναλλαγές με κάρτα σε ηλεκτρονικά καταστήματα μηδενίζεται και με τη χρήση της κάρτας σε συναλλαγή σε φυσικό κατάστημα;

    Όχι, το όριο των €100 ισχύει μόνο για συναλλαγές με κάρτες έως €30, που πραγματοποιούνται σε ηλεκτρονικά καταστήματα και μηδενίζεται κάθε φορά που πραγματοποιείται μια συναλλαγή με ισχυρή ταυτοποίηση σε ηλεκτρονικό κατάστημα (e-commerce).


    11. Οι αγορές που κάνω μέσω masterpass θα αλλάξουν;

    Η συναλλαγή με masterpass ακολουθεί τα πρότυπα της νέας οδηγίας PSD2 για ισχυρή ταυτοποίηση.


    12. Πώς μπορώ να γνωρίζω τί ποσό μου απομένει για αγορές χωρίς ισχυρή ταυτοποίηση;

    Μόλις το όριο καλυφθεί, θα σας ζητείται η ισχυρή ταυτοποίηση στην επόμενη συναλλαγή σας.


    13. Έχω πιστωτική κάρτα με πρόσθετη κάρτα. Το όριο των €100 ισχύει ανά πιστωτική κάρτα (κύρια ή πρόσθετη);

    Ναι, το σωρευτικό όριο των €100, για συναλλαγές σε ηλεκτρονικά καταστήματα ισχύει ανά κάρτα (κύρια ή πρόσθετη). Δηλαδή, οι τέσσερεις (4) κάρτες έχουν €100 όριο εκάστη.


    14. Έχω πρόσθετη εταιρική χρεωστική κάρτα. Θα έχω κοινό όριο με τις υπόλοιπες πρόσθετες εταιρικές κάρτες των συναδέλφων μου για το ποσό των συναλλαγών χωρίς PIN;

    Όχι, κάθε κάρτα έχει το δικό της όριο. >>
    πηρα την εξυπηρετηση πελατων της πειραιως και μου ειπε οτι ισχυει το εξης : αμα μια συναλλαγη ειναι πανω των 30 ευρω θα ζητεται ταυτοποιηση και οταν σωρευτικα φτασει να 100 ευρω και παλι θα ζητειται. Αρα μεχρι στιγμης στην εθνικη ειναι τα 150 ευρω το οριο ενω στην πειραιως τα 100 ευρω!.

  4. #7654
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.593
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Πήγα σήμερα να κάνω βάλω χρόνο στο κινητό (cosmote).
    Αφού ακολούθησα την συνηθισμένη διαδικασία,μόλις έφτασε η στιγμή της πληρωμής,με πήγε σε αυτό:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot from 2020-11-16 10-29-49.png 
Εμφανίσεις:  45 
Μέγεθος:  93,3 KB 
ID: 220905

    Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο....και δεν έχω κάρτα Εθνικής!
    Ξέρει κανείς τι παίζει;

  5. #7655
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i

    Εαν μας ανελυες την ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ διαδικασια, ισως να μπορουσε καποιος να βοηθησει...
    Εγω πχ μπαινω μονιμως μεσω https://www.cosmote.gr/whatsup/recharge-anonymous και μου ζηταει ειτε καρτα ειτε paypal.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  6. #7656
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Η συναλλαγή γίνεται μέσω της Εθνικής τράπεζας άσχετα αν δεν έχεις κάρτα της ιδίας τράπεζας.

  7. #7657
    Εγγραφή
    04-11-2020
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    αυτό μήπως επηρεάζεται και με τα ποσά που αλλάζουν συνέχεια για τις ανέπαφες πληρωμές; έχω ακούσει ότι από τον Ιανουάριο θα αλλάξουν πάλι...

  8. #7658
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.565
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα σήμερα να κάνω βάλω χρόνο στο κινητό (cosmote).
    Αφού ακολούθησα την συνηθισμένη διαδικασία,μόλις έφτασε η στιγμή της πληρωμής,με πήγε σε αυτό:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot from 2020-11-16 10-29-49.png 
Εμφανίσεις:  45 
Μέγεθος:  93,3 KB 
ID: 220905

    Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο....και δεν έχω κάρτα Εθνικής!
    Ξέρει κανείς τι παίζει;
    Απλα η cosmote θα ξεκινησε να χρησιμοποιει το ecommerce της Εθνικης για τη χρεωση των καρτων ή θα έκανε αναβαθμιση η εθνικη στο ui του ecommerce της σε περίπτωση που ήδη το χρησιμοποιούσε. Δεν σε επηρεαζει εσενα τι κάρτα θα βάλεις. Αλλο κατάστημα χρησιμοποιει ecommerce alpha, αλλος eurobank κλπ. Ειναι η συμφωνία που έχει κάνει η εταιρεία με την τράπεζα.

  9. #7659
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η συναλλαγή γίνεται μέσω της Εθνικής τράπεζας άσχετα αν δεν έχεις κάρτα της ιδίας τράπεζας.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από runner70 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα η cosmote θα ξεκινησε να χρησιμοποιει το ecommerce της Εθνικης για τη χρεωση των καρτων ή θα έκανε αναβαθμιση η εθνικη στο ui του ecommerce της σε περίπτωση που ήδη το χρησιμοποιούσε. Δεν σε επηρεαζει εσενα τι κάρτα θα βάλεις. Αλλο κατάστημα χρησιμοποιει ecommerce alpha, αλλος eurobank κλπ. Ειναι η συμφωνία που έχει κάνει η εταιρεία με την τράπεζα.
    ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ, ασχετα τι σου εδειχνε πριν, εαν εχεις ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ απο τις καρτες που εμφανιζεται το σημα της, χωρις απαραιτητα να ειναι εκδοτρια η Εθνικη Τραπεζα!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  10. #7660
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Μόλις πριν από μισή ώρα έγινε υποκλοπή της πιστωτικής μου και αρχίσαν να μου χρεώνουν την κάρτα αβέρτα.. Μέχρι να προλάβω να την κλειδώσω και να την ακυρώσω έγιναν 5 συναλλαγές..

    Καθότι είμαι έμπειρος χρήστης, απορώ για το που μπορεί να έγιναν οι υποκλοπές, και το τελευταία μου έρχεται στο μυαλό ότι κάπου είχα διαβάσει πως έγιναν υποκλοπές από Booking.com Hotel.com και κάτι ακόμα..

    Γενικά ας έχετε λίγο το νου σας στα Alerts που έρχονται..

    Στις συναλλαγές μου έβγαλε WCR - EUR (Ρωσία), και όταν την ακύρωσα μου ήρθε μήνυμα για 3 ακόμα προσπάθειες χρέωσης, 1 ακόμα από την ανωτέρω, και άλλες 2 από GOOD KARMA BROADCAS και PROFRESH INTERNATIO

  11. #7661
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις πριν από μισή ώρα έγινε υποκλοπή της πιστωτικής μου και αρχίσαν να μου χρεώνουν την κάρτα αβέρτα.. Μέχρι να προλάβω να την κλειδώσω και να την ακυρώσω έγιναν 5 συναλλαγές..

    Καθότι είμαι έμπειρος χρήστης, απορώ για το που μπορεί να έγιναν οι υποκλοπές, και το τελευταία μου έρχεται στο μυαλό ότι κάπου είχα διαβάσει πως έγιναν υποκλοπές από Booking.com Hotel.com και κάτι ακόμα..

    Γενικά ας έχετε λίγο το νου σας στα Alerts που έρχονται..

    Στις συναλλαγές μου έβγαλε WCR - EUR (Ρωσία), και όταν την ακύρωσα μου ήρθε μήνυμα για 3 ακόμα προσπάθειες χρέωσης, 1 ακόμα από την ανωτέρω, και άλλες 2 από GOOD KARMA BROADCAS και PROFRESH INTERNATIO
    δεν υπάρχει μηχανισμός διπλής επαλήθευσης όταν κάνεις αγορές;
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  12. #7662
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπάρχει μηχανισμός διπλής επαλήθευσης όταν κάνεις αγορές;
    Ο μηχανισμός αυτός που λες δεν εξαρτάται από εμένα. Τα Verified by Visa ή της MasterCard (ο καθένας το ονομάζει αλλιώς) όπου έρχεται sms για επαλήθευση, τα βάζουν τα εκάστοτε site για να δώσουν μια έξτρα ασφάλεια αλλά και για να μην γίνονται αμφισβητήσεις συναλλαγών. Αυτές τις δυνατότητες απ όσο ξέρω η κάθε επιχείρηση της πληρώνει για να τις έχει. Για αυτό και σε άλλες σελίδες περνάει απευθείας με τα στοιχεία της κάρτας και σε άλλες όχι.

    Υπάρχουν eShop όπου χρεώνουν απευθείας την κάρτα σου αυτοί, πχ αγοράζεις αεροπορικό εισιτήριο από τη Ryanair, αλλά υπάρχουν και eShop όπου σε κάνει ανακατεύθυνση σε ασφαλές περιβάλλον της τράπεζας, όπου μετά θέλει και έξτρα κωδικό.

    Πάντως θα με φάει η περιέργεια από που μπορεί να ήταν..

  13. #7663
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μηχανισμός αυτός που λες δεν εξαρτάται από εμένα. Τα Verified by Visa ή της MasterCard (ο καθένας το ονομάζει αλλιώς) όπου έρχεται sms για επαλήθευση, τα βάζουν τα εκάστοτε site για να δώσουν μια έξτρα ασφάλεια αλλά και για να μην γίνονται αμφισβητήσεις συναλλαγών. Αυτές τις δυνατότητες απ όσο ξέρω η κάθε επιχείρηση της πληρώνει για να τις έχει. Για αυτό και σε άλλες σελίδες περνάει απευθείας με τα στοιχεία της κάρτας και σε άλλες όχι.

    Υπάρχουν eShop όπου χρεώνουν απευθείας την κάρτα σου αυτοί, πχ αγοράζεις αεροπορικό εισιτήριο από τη Ryanair, αλλά υπάρχουν και eShop όπου σε κάνει ανακατεύθυνση σε ασφαλές περιβάλλον της τράπεζας, όπου μετά θέλει και έξτρα κωδικό.

    Πάντως θα με φάει η περιέργεια από που μπορεί να ήταν..
    μια φορα μου εχει συμβεί να μου τηλεφωνήσουν απο την τράπεζα οτι γίνονται ύποπτες συναλλαγές στις ΗΠΑ και για αυτό ακύρωσαν την κάρτα, υποψιάζομαι ότι η διαρροή έγινε στο aliexpress.
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  14. #7664
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια φορα μου εχει συμβεί να μου τηλεφωνήσουν απο την τράπεζα οτι γίνονται ύποπτες συναλλαγές στις ΗΠΑ και για αυτό ακύρωσαν την κάρτα, υποψιάζομαι ότι η διαρροή έγινε στο aliexpress.
    λες; Να σου πω την αλήθεια τελευταία έκανα 5-6 αγορές από εκεί, και αυτές τις ημέρες μου μπήκανε και κάτι refunds από κάτι προϊόντα.

  15. #7665
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manos_ps Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό μήπως επηρεάζεται και με τα ποσά που αλλάζουν συνέχεια για τις ανέπαφες πληρωμές; έχω ακούσει ότι από τον Ιανουάριο θα αλλάξουν πάλι...
    Πιθανόν να μην αλλάξουν ούτε τον Ιανουάριο τα όρια των ανέπαφων.
    Τώρα έχουν ανέβει για καλύτερη εξυπηρέτηση λόγω κορωνοϊού. Εικάζω ότι θα το παρατείνουν.
    Η προηγούμενη συζήτηση δεν έχει σχέση με αυτά.

Σελ. 511 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 491501506509510511512513516521531 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας