Σελ. 539 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 519529534537538539540541544549559 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.071-8.085 από 8762
  1. #8071
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα έναν μικρό χαμό, τους είπα να κλείσουν επιτόπου τον λογαριασμό, με στείλαν στον διευθυντή και εκεί αυτός υπόγραψε και ακυρώθηκε η ασφάλεια (και καλά είχα υπογράψει). Ο λογαριασμός παρέμεινε μια χαρά.
    Το παιρνεις και το σκιζεις
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  2. #8072
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Η μητέρα σου από ότι κατάλαβα ήτανε συνδικαιουχος σε ένα λογαριασμό της Πειραιώς του άνδρας της σωστά κατάλαβα? Είχε χρεωστική κάρτα η μητέρα σου ? Για αυτόν τον λογαριασμό? Ή όχι?. , εάν είχε θα μπορούσες να ανοίξεις internet banking και να ανοίξεις εκεί έναν απλό ταμιευτήριο χωρίς να τρέχεις στην τράπεζα και θα έχει μόνο εκείνη δικαιούχο και ούτε να τρέξεις στην τράπεζα ούτε τίποτα. Τόσο απλά, το είχα κάνει παλαιότερα! Αλλά και ο αδελφός μου πολύ εύκολο και απλό.
    Τέλος νομίζω ότι και σε άλλη τράπεζα να άνοιγες μάλλον δεν θα υπήρχε πρόβλημα απλά θα σου κρατούσε προμήθεια εισερχόμενου εμβάσματοσ πχ 3 ευρώ ή άλλη τράπεζα, αλλά άμα ήτανε να γλυτώσεις το σπάσιμο νεύρων καλύτερα.
    Ναι, ο πατέρας μου με την μητέρα μου έχουν έναν κοινό λογαριασμό στην εν λόγω τράπεζα. Ο πατέρας μου έπαιρνε τον μισθό και τώρα την σύνταξη σε αυτό τον λογαριασμό. Είχε βάλει συνδικαιούχο την μητέρα μου εδώ και πολλά χρόνια σε περίπτωση που θα "του συμβεί κάτι", όπως κάνουν συνήθως τα ανδρόγυνα που είναι κάποιας ηλικίας. Κάρτα όμως έχει βγάλει μόνο ο πατέρας μου. Βασικά είχε βγάλει και η μητέρα μου μία αλλά της έληξε και δεν μπήκε στον κόπο να βγάλει άλλη διότι χρησιμοποιούμε του πατέρα ο οποίος φροντίζει να βγάζει νέα κάρτα όταν λήγει η παλιά, οπότε δεν μπορούσαμε να ανοίξουμε e-banking (το είχα σκεφτεί). Δεν μας ενδιαφέρει να μεταφέρουμε χρήματα από τον ένα λογαριασμό στον άλλο, οπότε δεν μας ενδιαφέρουν και οι προμήθειες, κάτι χρήματα από τον ΟΓΑ θέλουμε να πάρουμε όπου είναι ασφαλισμένη η μητέρα μου, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο σε ποια τράπεζα θα είναι, απλώς είχαμε σκεφτεί να πηγαίναμε εκεί λόγω ότι έχουν ήδη τα στοιχεία της (θα κάναμε απλώς επικαιροποιηση) και είχαμε ήδη και ΑΤΜ εδώ στο χωριό. Σαν 2η επιλογή είχαμε την Εθνική όπου και αυτή έχει ΑΤΜ εδώ στο χωριό, αλλά το κακό έγινε ήδη.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #8073
    Εγγραφή
    02-07-2003
    Μηνύματα
    248
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΑΥΠΛΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, ο πατέρας μου με την μητέρα μου έχουν έναν κοινό λογαριασμό στην εν λόγω τράπεζα. Ο πατέρας μου έπαιρνε τον μισθό και τώρα την σύνταξη σε αυτό τον λογαριασμό. Είχε βάλει συνδικαιούχο την μητέρα μου εδώ και πολλά χρόνια σε περίπτωση που θα "του συμβεί κάτι", όπως κάνουν συνήθως τα ανδρόγυνα που είναι κάποιας ηλικίας. Κάρτα όμως έχει βγάλει μόνο ο πατέρας μου. Βασικά είχε βγάλει και η μητέρα μου μία αλλά της έληξε και δεν μπήκε στον κόπο να βγάλει άλλη διότι χρησιμοποιούμε του πατέρα ο οποίος φροντίζει να βγάζει νέα κάρτα όταν λήγει η παλιά, οπότε δεν μπορούσαμε να ανοίξουμε e-banking (το είχα σκεφτεί). Δεν μας ενδιαφέρει να μεταφέρουμε χρήματα από τον ένα λογαριασμό στον άλλο, οπότε δεν μας ενδιαφέρουν και οι προμήθειες, κάτι χρήματα από τον ΟΓΑ θέλουμε να πάρουμε όπου είναι ασφαλισμένη η μητέρα μου, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο σε ποια τράπεζα θα είναι, απλώς είχαμε σκεφτεί να πηγαίναμε εκεί λόγω ότι έχουν ήδη τα στοιχεία της (θα κάναμε απλώς επικαιροποιηση) και είχαμε ήδη και ΑΤΜ εδώ στο χωριό. Σαν 2η επιλογή είχαμε την Εθνική όπου και αυτή έχει ΑΤΜ εδώ στο χωριό, αλλά το κακό έγινε ήδη.
    Καλημερα ,καλο μηνα.Απο οσα γνωριζω καποιες τραπεζες ΔΕΝ ανοιγουν internet banking αν ο πελατης ειναι καποιας ηλικιας . Τουλαχιστον στην ΕΤΕ που προσπαθησα να ανοιξω λογαριασμο μισθοδοσιας στην μητερα μου για την συνταξη της .

  4. #8074
    Εγγραφή
    01-04-2021
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πωπω goku δεν ξέρω σε τι απατεώνες έπεσε η γυναίκα σε εκείνο το υποκατάστημα, πάντως αυτό τον μήνα λόγω καινούριας δουλειάς έπρεπε να δώσω λογαριασμό, είχα έναν ανενεργό στην Πειραιώς, πήγα και έκανα επικαιροποίηση στοιχείων, και όταν μου έβγαλαν την κάρτα με ρώτησαν ''σε ενδιαφέρει η τάδε υπηρεσία?'' ''Όχι'' ΄''Οκ'' και προχωρήσαμε κανονικά, καμία χρέωση (εκτός από τα 20 λεπτά που έκανα κατάθεση για να ξαναενεργοποιηθει ο λογαριασμός ). Τελικά άλλαξα γνώμη και άνοιξα νέο λογαριασμό στην Eurobank, η ίδια ιστορία...με ενημέρωσαν απλώς, είπα όχι, ούτε καν πίεσαν οι άνθρωποι, πόσο μάλλον να μου πουλήσουν φούμαρα ότι είναι υποχρεωτικό......Το υποκατάστημα είναι σε μεγάλη πόλη?

  5. #8075
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, ο πατέρας μου με την μητέρα μου έχουν έναν κοινό λογαριασμό στην εν λόγω τράπεζα. Ο πατέρας μου έπαιρνε τον μισθό και τώρα την σύνταξη σε αυτό τον λογαριασμό. Είχε βάλει συνδικαιούχο την μητέρα μου εδώ και πολλά χρόνια σε περίπτωση που θα "του συμβεί κάτι", όπως κάνουν συνήθως τα ανδρόγυνα που είναι κάποιας ηλικίας. Κάρτα όμως έχει βγάλει μόνο ο πατέρας μου. Βασικά είχε βγάλει και η μητέρα μου μία αλλά της έληξε και δεν μπήκε στον κόπο να βγάλει άλλη διότι χρησιμοποιούμε του πατέρα ο οποίος φροντίζει να βγάζει νέα κάρτα όταν λήγει η παλιά, οπότε δεν μπορούσαμε να ανοίξουμε e-banking (το είχα σκεφτεί). Δεν μας ενδιαφέρει να μεταφέρουμε χρήματα από τον ένα λογαριασμό στον άλλο, οπότε δεν μας ενδιαφέρουν και οι προμήθειες, κάτι χρήματα από τον ΟΓΑ θέλουμε να πάρουμε όπου είναι ασφαλισμένη η μητέρα μου, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο σε ποια τράπεζα θα είναι, απλώς είχαμε σκεφτεί να πηγαίναμε εκεί λόγω ότι έχουν ήδη τα στοιχεία της (θα κάναμε απλώς επικαιροποιηση) και είχαμε ήδη και ΑΤΜ εδώ στο χωριό. Σαν 2η επιλογή είχαμε την Εθνική όπου και αυτή έχει ΑΤΜ εδώ στο χωριό, αλλά το κακό έγινε ήδη.
    το καλυτερο που θα επρεπε να κανεις ητανε το εξης να πηγαινε η μητερα σου στο καταστημα για εκδοση χρεωστικης καρτας στο υπαρχον λογαραισμο του πατερα σου και μετα παιρνοντας την χρεωστικη καρτα της μαμας σου , ανοιγεις ενα internet banking απο το σπιτι και ανοιγεις απο εκει ενα καινουργιο λογαραισμο και τελειωσε το θεμα , εξαλλου δεν χρειαζεται υποχρεωτικα να ειναι λογαριασμος μιθοδοσιας για να μπουνε αλλα και απλο ταμιευτηριο. Επρεπε να ρωτουσες εδω πριν την πας την μητερα σου στο καταστημα για ανοιγμα νεου λογαριασμου!!.

  6. #8076
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Καλο μηνα
    Εχω προβλημα με τη νεα μεθοδο ισχυρης ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗς μεσω e-banking της Εθνικης, που ισχυει απο σημερα.
    Προσπαθησα να κανω ηλεκτρονικες αγορες απο 2 S/Ms και οι 2 απετυχαν!

    Ειχα εγκρινει την συναλλαγη βαζοντας τους κωδικους μου. Και μετα εμφανιζοταν η οθονη για να προχωρησει η πληρωμη αλλά ΟΧΙ η ενδειξη SCA - secure authentication, μου ερχονταν στο απλο μου κινητο SMS με το παλιο κλασικο OTP με επιπλεον αριθμο επιβεβαιωσης!

    Αναγκαστηκα να επιλεξω την ΜΗ ανεπαφη παραδοση δηλαδη με τη χρηση POS...


    Εαν καποιος το κανει τακτικα, να μου το εξηγησει ΒΗΜΑ-ΒΗΜΑ, ωστε να δω τι κανω λαθος!
    Αισθανομαι σαν να γυρισα στην... εποχη του χαλκου, εν μεσω πανδημιας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 01-04-21 στις 16:45.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  7. #8077
    Εγγραφή
    07-08-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.271
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Μεγάλη βλακεία της εθνικής. Προσπαθώντας να πληρώσω έναν λογαριασμό χθες και περίμενα μάταια το OTP. Αφού διάβασα τις οδηγίες κατέβασα την εφαρμογή NBG Authenticator αλλά αυτή δεν δούλευε στο κινητό μου τηλέφωνο. Η μόνη λύση που δούλεψε ήταν η εγκατάσταση του NBG Mobile Banking που έδωσε τον πολυπόθητο κωδικό με μια μικρή αναμονή.

    Παρότι είμαι προχωρημένος χρήστης σε υπολογιστές, ηλεκτρονικές πληρωμές κτλ, ομολογώ ότι η χρήση αυτών των υπηρεσιών γίνεται όλο και πιο σύνθετη για τον μέσο χρήστη. Ίσως προτιμούν να στρέψουν τον κόσμο στα καταστήματα τους για να τους γδύνουν με προμήθεις και "επενδυτικά προϊόντα".

  8. #8078
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotiros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα ,καλο μηνα.Απο οσα γνωριζω καποιες τραπεζες ΔΕΝ ανοιγουν internet banking αν ο πελατης ειναι καποιας ηλικιας . Τουλαχιστον στην ΕΤΕ που προσπαθησα να ανοιξω λογαριασμο μισθοδοσιας στην μητερα μου για την συνταξη της .
    Του πατέρα μου του άνοιξαν κανονικά e-banking (φυσικά το διαχειρίζομαι εγώ γιατί ο πατέρας μου δεν ξέρει την τύφλα του από υπολογιστές) και ήταν πάνω από 60 ετών όταν του το άνοιξαν. Η μητέρα μου τώρα είναι 56. Αλλά δεν μας απασχολεί και τόσο να ανοίξουμε e-banking, βολευόμαστε και με την κάρτα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από drkstm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωπω goku δεν ξέρω σε τι απατεώνες έπεσε η γυναίκα σε εκείνο το υποκατάστημα, πάντως αυτό τον μήνα λόγω καινούριας δουλειάς έπρεπε να δώσω λογαριασμό, είχα έναν ανενεργό στην Πειραιώς, πήγα και έκανα επικαιροποίηση στοιχείων, και όταν μου έβγαλαν την κάρτα με ρώτησαν ''σε ενδιαφέρει η τάδε υπηρεσία?'' ''Όχι'' ΄''Οκ'' και προχωρήσαμε κανονικά, καμία χρέωση (εκτός από τα 20 λεπτά που έκανα κατάθεση για να ξαναενεργοποιηθει ο λογαριασμός ). Τελικά άλλαξα γνώμη και άνοιξα νέο λογαριασμό στην Eurobank, η ίδια ιστορία...με ενημέρωσαν απλώς, είπα όχι, ούτε καν πίεσαν οι άνθρωποι, πόσο μάλλον να μου πουλήσουν φούμαρα ότι είναι υποχρεωτικό......Το υποκατάστημα είναι σε μεγάλη πόλη?
    Η πόλη δεν είναι και πολύ μεγάλη, κάπου 21.000 με 22.000 κατοίκους. Δεν αναφέρω όνομα για ευνόητους λόγους μιας για να μην θεωρηθεί συκοφαντική δυσφήμιση (η πόλη έχει μόνο 1 κατάστημα Πειραιώς οπότε μπορεί να βρεθεί εύκολα για ποιο κατάστημα μιλάω), φυσικά αν κάποιος παρακολουθεί τα μηνύματά μου ίσως να έχω αναφέρει παλιότερα σε ποια περιοχή μένω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το καλυτερο που θα επρεπε να κανεις ητανε το εξης να πηγαινε η μητερα σου στο καταστημα για εκδοση χρεωστικης καρτας στο υπαρχον λογαραισμο του πατερα σου και μετα παιρνοντας την χρεωστικη καρτα της μαμας σου , ανοιγεις ενα internet banking απο το σπιτι και ανοιγεις απο εκει ενα καινουργιο λογαραισμο και τελειωσε το θεμα , εξαλλου δεν χρειαζεται υποχρεωτικα να ειναι λογαριασμος μιθοδοσιας για να μπουνε αλλα και απλο ταμιευτηριο. Επρεπε να ρωτουσες εδω πριν την πας την μητερα σου στο καταστημα για ανοιγμα νεου λογαριασμου!!.
    Αυτό το νήμα το παρακολουθώ τακτικά, και θεωρώ ότι έχω κάποια "εμπειρία", αλλά με έπιασαν απροετοίμαστο που λόγω κορονοϊού μου ζήτησαν να βγω έξω αν δεν σκοπεύω να κάνω κάποια συναλλαγή, και άφησα την μητέρα μου μόνη της. Αν ήμουν και εγώ μέσα δεν θα υπήρχε περίπτωση να γινόταν κάτι.

    Τέλος πάντων, αν υπάρξει κάποια εξέλιξη, καλή ή κακή, θα ενημερώσω.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  9. #8079
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Την παθαίνουν και οι πιο έμπειροι. Δεν πειράζει. Σωστά και αναφέρονται

  10. #8080
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα με την μητέρα μου, η οποία είναι μεγάλης ηλικίας και δεν καταλαβαίνει και από πολλά, να της ανοίξω έναν λογαριασμό στην Πειραιώς.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μητέρα μου τώρα είναι 56.
    Αν αισθάνεσαι κάπως, εγώ είμαι, σου κάνω βουντού.

  11. #8081
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το καλυτερο που θα επρεπε να κανεις ητανε το εξης να πηγαινε η μητερα σου στο καταστημα για εκδοση χρεωστικης καρτας στο υπαρχον λογαραισμο του πατερα σου και μετα παιρνοντας την χρεωστικη καρτα της μαμας σου , ανοιγεις ενα internet banking απο το σπιτι και ανοιγεις απο εκει ενα καινουργιο λογαραισμο και τελειωσε το θεμα , εξαλλου δεν χρειαζεται υποχρεωτικα να ειναι λογαριασμος μιθοδοσιας για να μπουνε αλλα και απλο ταμιευτηριο. Επρεπε να ρωτουσες εδω πριν την πας την μητερα σου στο καταστημα για ανοιγμα νεου λογαριασμου!!.
    Ναι αλλά αν πρόσεξες η χρεώση είναι για την εκδοσή της κάρτας


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά με τα πολλά πολλά με καλεί η μητέρα μου από μέσα από το κατάστημα και μου είπε ότι την ενημέρωσαν ότι πρέπει να πληρώσει άλλα 25 ευρώ, πλέων των 6 για την έκδοση της κάρτας, και καλά ασφάλεια κλοπής.

  12. #8082
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά αν πρόσεξες η χρεώση είναι για την εκδοσή της κάρτας
    Τα 6 ευρώ είναι για την έκδοση της κάρτας. Τα 25 είναι για την "ασφάλεια κλοπής". Μας ζητούσαν σύνολο 31 ευρώ δηλαδή και όχι 6. Τα 6 ευρώ ξέραμε ότι θα τα δώσουμε, και δεν είχαμε πρόβλημα. Αυτό που μας πείραξε είναι ότι μας ζητούσαν και τα 25 ευρώ λέγοντας ψέματα ότι η ασφάλεια κλοπής είναι υποχρεωτική για να μας εκδώσουν νέα κάρτα προκειμένου να μας φάνε 25 ευρώ επιπλέον, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι υποχρεωτική.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  13. #8083
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 6 ευρώ είναι για την έκδοση της κάρτας. Τα 25 είναι για την "ασφάλεια κλοπής". Μας ζητούσαν σύνολο 31 ευρώ δηλαδή και όχι 6. Τα 6 ευρώ ξέραμε ότι θα τα δώσουμε, και δεν είχαμε πρόβλημα. Αυτό που μας πείραξε είναι ότι μας ζητούσαν και τα 25 ευρώ λέγοντας ψέματα ότι η ασφάλεια κλοπής είναι υποχρεωτική για να μας εκδώσουν νέα κάρτα προκειμένου να μας φάνε 25 ευρώ επιπλέον, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι υποχρεωτική.
    Ναι ρε συ συμφωνώ μαζί σου, αυτό που λέω είναι οτι ακόμα και αν κάνατε την διαδικασία που λέει ο johnmegarythmos θα σας ζητούσανε ξανά τα 25 καθώς θα ζητούσατε νέα κάρτα.

  14. #8084
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αισθάνεσαι κάπως, εγώ είμαι, σου κάνω βουντού.
    Αυτό δεν το κατάλαβα, πως να αισθάνομαι δηλαδή;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  15. #8085
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μπορει καποιος να μου εξηγησει πώς θα δουλεψει, χωρις smartphone, το νεο συστημα αυξημενης πιστοποιησης
    της μεγαλης μας φιλης;


    Ειναι σαν να μην εχω e-banking πλεον και λογω κινεζικου ΙΟΥ -και οχι μονον- δεν εχω καμια ορεξη να πιανω χρεωστικες και POS!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

Σελ. 539 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 519529534537538539540541544549559 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας