Σελ. 280 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 260270275278279280281282285290300 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.186-4.200 από 8762
  1. #4186
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι αυτό με τους λογαριασμούς έχει παραγίνει το κακό, και όχι μόνο στα ταχυδρομεία αλλά και στους γκισέδες των τραπεζών. Δηλαδή θες να πας να κάνεις πραγματική δουλειά και να σε καθυστερούν οι παππούδες στην ουρά. Κανονικά θα έπρεπε να γίνεται μέσω e-banking, με πάγιες εντολές ή έστω μέσω ATM για όσους δεν είναι και τόσο εξοικειωμένοι με την τεχνολογία.
    δεν εχουν ολοι λεφτα να πληρωνουν καθε μηνα τους λογαριασμους τους φιλε μου
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  2. #4187
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    338
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    Fast Forward
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    ZTE931/RTAC66U
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο φάουλ δεν υπάρχει. Χώρια που απαγορεύεται από όλες τις συμβάσεις καρτών, τα ΕΛΤΑ έχουν τρομερό πρόβλημα με τα μετρητά που διακινούν, συνέχεια στόχος ληστειών γίνονται και διώχνουν τον ΄καλό' κόσμο. Κάτι οι τεράστιες ουρές συχνά-πυκνά, κάτι που έχουν γίνει αντί για ταχυδρομικές υπηρεσίες κέντρα είσπραξης λογαριασμών, κάτι που ξινίζουν με το παραμικρό, δεν πάνε καθόλου μα καθόλου καλά.

    Βγάλε φωτό και ανάρτησέ την εδώ.
    Δεν απαγορεύεται από πουθενά. Μάλιστα, πολλά καταστήματα, ειδικά online, έχουν έξτρα χρέωση για πληρωμές με κάρτα. Κι εμένα με ενοχλεί αλλά αυτό που λες δεν ισχύει..

  3. #4188
    Εγγραφή
    17-06-2004
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.610
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    906/312
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - Ν. ΠΑΛΑΤΙΑ
    Router
    Gennet OxyGEN
    SNR / Attn
    24.5(dB) / 61.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από michpan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν απαγορεύεται από πουθενά. Μάλιστα, πολλά καταστήματα, ειδικά online, έχουν έξτρα χρέωση για πληρωμές με κάρτα. Κι εμένα με ενοχλεί αλλά αυτό που λες δεν ισχύει..
    2 - 3 συμβάσεις τραπεζών που έχω δει για να δώσουν το POS, απαγόρευαν ρητά την διαφοροποίηση της τιμής σε περίπτωση πληρωμής μέσω κάρτας.

    δεν ξέρω αν υπό προϋποθέσεις, αφαιρούν τον όρο, αλλά...

  4. #4189
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Το ότι το κάνουν κάποιοι πονηροί δεν σημαίνει ότι είναι και νόμιμο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχουν ολοι λεφτα να πληρωνουν καθε μηνα τους λογαριασμους τους φιλε μου
    Για λογαριασμούς μετά την ημερομηνία λήξης και όχι με το πλήρες ποσό, το γκισέ είναι η πιο ανέλικτη μέθοδος, μέσω μηχανήματος ή web banking πληρώνεις ό,τι ποσό θες και όποτε θες. Μοναδική εξαίρεση που γνωρίζω είναι η ΕΥΔΑΠ (μετά τη λήξη μόνο στο τοπικό γραφείο της).
    hnesne

  5. #4190
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι αυτό με τους λογαριασμούς έχει παραγίνει το κακό, και όχι μόνο στα ταχυδρομεία αλλά και στους γκισέδες των τραπεζών. Δηλαδή θες να πας να κάνεις πραγματική δουλειά και να σε καθυστερούν οι παππούδες στην ουρά. Κανονικά θα έπρεπε να γίνεται μέσω e-banking, με πάγιες εντολές ή έστω μέσω ATM για όσους δεν είναι και τόσο εξοικειωμένοι με την τεχνολογία.
    Χθες περνώντας από υποκατάστημα Εθνικής υποβαθμισμένης περιοχής (κακή επιλογή) είδα τον δ/ντή του καταστήμας να κάνει τον ΤΑΞΙΘΕΤΗ, ελάτε εσείς, πάρτε νουμεράκι εσείς, εξυπηρετείστε κτλ. όλα με σκοπό να εξυπηρετήσει ο άνθρωπος, αλλά τόσο ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΟΣ.

    Δεν μπορεί να σκεφτεί ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΣΥΜΒΑΤΙΚΑ ο άνθρωπος, να πάρει τα 2 τσακάλια νεαρούς του καταστήματος, να βάλει 2 desktops σε 2 τραπέζια κι να δείχνει την χρήση του web banking της Τράπεζας ;

    ΆΜΕΣΑ, διαδραστικά, πόσο ασφαλές είναι κτλ. Δεν ήταν όλοι οι πελάτες 80φεύγα, ανεπίδεκτοι μαθήσεως.

    Αρκετοί είναι μεσήλικες που απλά δεν έχουν καμμία εξοικείωση με τους υπολογιστές κι θεωρούν δεδομένες τις ουρές κι την ταλαιπωρία.

    Φυσικά δεν μπορείς να περιμένεις τέτοιες πρωτοβουλίες από 55άρη τραπεζικό, αμφιβάλλω αν χρησιμοποιεί κι ο ίδιος web banking...

    Υ.Γ
    Παίδες, απ' το winbank δεν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του ημερήσιου ορίου ανάληψης μετρηρών της χρεωστικής της κάρτας ;
    Ψάχνω να βρω την επιλογή κι δεν την βρίσκω.

  6. #4191
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες περνώντας από υποκατάστημα Εθνικής υποβαθμισμένης περιοχής (κακή επιλογή) είδα τον δ/ντή του καταστήμας να κάνει τον ΤΑΞΙΘΕΤΗ, ελάτε εσείς, πάρτε νουμεράκι εσείς, εξυπηρετείστε κτλ. όλα με σκοπό να εξυπηρετήσει ο άνθρωπος, αλλά τόσο ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΟΣ.

    Δεν μπορεί να σκεφτεί ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΣΥΜΒΑΤΙΚΑ ο άνθρωπος, να πάρει τα 2 τσακάλια νεαρούς του καταστήματος, να βάλει 2 desktops σε 2 τραπέζια κι να δείχνει την χρήση του web banking της Τράπεζας ;

    ΆΜΕΣΑ, διαδραστικά, πόσο ασφαλές είναι κτλ. Δεν ήταν όλοι οι πελάτες 80φεύγα, ανεπίδεκτοι μαθήσεως.

    Αρκετοί είναι μεσήλικες που απλά δεν έχουν καμμία εξοικείωση με τους υπολογιστές κι θεωρούν δεδομένες τις ουρές κι την ταλαιπωρία.

    Φυσικά δεν μπορείς να περιμένεις τέτοιες πρωτοβουλίες από 55άρη τραπεζικό, αμφιβάλλω αν χρησιμοποιεί κι ο ίδιος web banking...

    Υ.Γ
    Παίδες, απ' το winbank δεν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του ημερήσιου ορίου ανάληψης μετρηρών της χρεωστικής της κάρτας ;
    Ψάχνω να βρω την επιλογή κι δεν την βρίσκω.

    Δεν είναι η δουλειά τους να κάνουν τον δάσκαλο, εσύ που τα ξέρεις τόσο καλά γιατί δεν βάζεις εναν πάγκο στο κατάστημα για να τους κάνεις δωρεάν μαθήματα;
    Αν θέλεις βάζω εγώ τον υπολογιστή

  7. #4192
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι η δουλειά τους να κάνουν τον δάσκαλο, εσύ που τα ξέρεις τόσο καλά γιατί δεν βάζεις εναν πάγκο στο κατάστημα για να τους κάνεις δωρεάν μαθήματα;
    Αν θέλεις βάζω εγώ τον υπολογιστή
    Και είναι η δουλειά τους να συνωστίζεται κόσμος στο κατάστημα για πολύ απλές τραπεζικές εργασίες που γίνονται με 3-5 κλικ σε ένα απλό κι ευχάριστο interface όπου μόνο πραγματικά ΗΛΙΘΙΟΙ μπορούν να κάνουν λάθος ; Ή μήπως έτσι δικαιολογούνται θέσεις εργασίας ;

    Γιατί να μην μπορώ εγώ να πάρω το PIN της κάρτας μου σήμερα (εργασία για την οποία ΠΡΕΠΕI να πάω στο υποκατάστημα) και να περιμένω τον κάθε καθυστερημένο που ΑΡΝΕΙΤΑΙ να πληρώσει on-line επιβαρύνοντας την Τράπεζα με έξοδα συντήρησης ένα σωρό υποκαταστημάτων-υπαλλήλων κτλ. ; ; ;

    Στο φινάλε, θέλει να κρατάει στα χέρια του τα 20-50ευρα κι το απόκομμα του λογαριασμού κι να χάνει τον χρόνο του τα πρωϊνά στις Τράπεζες (άλλωστε μιλάμε για συνταξιούχους-άνεργους-αργόσχολους), ΕΠΙΒΑΡΥΝΕ τον με έξοδα συναλλαγής, βάλε π.χ 1€ στον λογαριασμό που θα πληρωθεί με φυσική παρουσία κι ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ τον ότι θα έχει ΠΕΝΑΛΝΤΥ που απασχολεί υπάλληλο για τέτοιες εργασίες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nozomi : 01-10-15 στις 22:26.

  8. #4193
    Εγγραφή
    30-04-2015
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    231
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για λογαριασμούς μετά την ημερομηνία λήξης και όχι με το πλήρες ποσό, το γκισέ είναι η πιο ανέλικτη μέθοδος, μέσω μηχανήματος ή web banking πληρώνεις ό,τι ποσό θες και όποτε θες. Μοναδική εξαίρεση που γνωρίζω είναι η ΕΥΔΑΠ (μετά τη λήξη μόνο στο τοπικό γραφείο της).
    Για να πληρωσεις μεσω web banking θα πρεπει να εχει λεφτα μεσα ο τραπεζικος λογ/σμος σου. Πολλοι καταφερνουν καποια στιγμη να βρουν λεφτα για τη ΔΕΗ/ΟΤΕ τους, θεωρεις οτι πρεπει να πανε πρωτα να τα βαλουν στο λογ/σμο τους ωστε να τα πληρωσουν μετα μεσω web banking?

  9. #4194
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Σκέψου λίγο αυτό που γράφεις, ακριβώς το αντίθετο ισχύει, πού θα τα βρει κάποιος τα λεφτά, θα πέσουν μετρητά από τον ουρανό; Εκτός και στηθεί ουρά στο ΑΤΜ για να τα πάρει και μετά άλλη ουρά στο γκισέ για να τα δώσει, τι λογική είναι αυτή; IRMC
    hnesne

  10. #4195
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    441
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και είναι η δουλειά τους να συνωστίζεται κόσμος στο κατάστημα για πολύ απλές τραπεζικές εργασίες που γίνονται με 3-5 κλικ σε ένα απλό κι ευχάριστο interface όπου μόνο πραγματικά ΗΛΙΘΙΟΙ μπορούν να κάνουν λάθος ; Ή μήπως έτσι δικαιολογούνται θέσεις εργασίας ;

    Γιατί να μην μπορώ εγώ να πάρω το PIN της κάρτας μου σήμερα (εργασία για την οποία ΠΡΕΠΕI να πάω στο υποκατάστημα) και να περιμένω τον κάθε καθυστερημένο που ΑΡΝΕΙΤΑΙ να πληρώσει on-line επιβαρύνοντας την Τράπεζα με έξοδα συντήρησης ένα σωρό υποκαταστημάτων-υπαλλήλων κτλ. ; ; ;

    Στο φινάλε, θέλει να κρατάει στα χέρια του τα 20-50ευρα κι το απόκομμα του λογαριασμού κι να χάνει τον χρόνο του τα πρωϊνά στις Τράπεζες (άλλωστε μιλάμε για συνταξιούχους-άνεργους-αργόσχολους), ΕΠΙΒΑΡΥΝΕ τον με έξοδα συναλλαγής, βάλε π.χ 1€ στον λογαριασμό που θα πληρωθεί με φυσική παρουσία κι ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ τον ότι θα έχει ΠΕΝΑΛΝΤΥ που απασχολεί υπάλληλο για τέτοιες εργασίες.
    Και γιατι πρεπει ολοι να έχουν υπολογιστη και συνδεση στο διαδικτυο??????

    Οσο για το PIN που πηγες να παρεις και σε καθυστερησαν αυτοι που πηγαινουν για να πληρωσουν... δεν νομιζω σε καμια τραπεζα να το δινουν στο γκισε... συνηθως οπου εχω δει εχουν να εχουν καποιο γραφειο που ασχολειται αποκλειστικα με αυτου του ειδους τις εργασιες..... οποτε δεν νομίζω να σε καθυστέρηασν οι "ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ" ...

    Υπήρξε και εποχη που ειχαν εφευρει .... προμηθειες... εξοδα.... πεναλτυ οπως θες μπορεις να τα πεις .... αλλα ευτυχως ...τους τα κοψανε...

    Καλά μέτοχος σε τραπεζα εισαι και ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για τα εξοδα.... η νομιζεις αν μειωσουν τα εξοδα τους εσυ θα κερδίσεις κατι ....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέψου λίγο αυτό που γράφεις, ακριβώς το αντίθετο ισχύει, πού θα τα βρει κάποιος τα λεφτά, θα πέσουν μετρητά από τον ουρανό; Εκτός και στηθεί ουρά στο ΑΤΜ για να τα πάρει και μετά άλλη ουρά στο γκισέ για να τα δώσει, τι λογική είναι αυτή; IRMC
    Το να έχει ενα μαγαζακι και να μαζεψε τα χρηματα δεν παίζει???

    .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TeoT : 02-10-15 στις 03:34.

  11. #4196
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Μηνύματα
    676
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και είναι η δουλειά τους να συνωστίζεται κόσμος στο κατάστημα για πολύ απλές τραπεζικές εργασίες που γίνονται με 3-5 κλικ σε ένα απλό κι ευχάριστο interface όπου μόνο πραγματικά ΗΛΙΘΙΟΙ μπορούν να κάνουν λάθος ; Ή μήπως έτσι δικαιολογούνται θέσεις εργασίας ;

    Γιατί να μην μπορώ εγώ να πάρω το PIN της κάρτας μου σήμερα (εργασία για την οποία ΠΡΕΠΕI να πάω στο υποκατάστημα) και να περιμένω τον κάθε καθυστερημένο που ΑΡΝΕΙΤΑΙ να πληρώσει on-line επιβαρύνοντας την Τράπεζα με έξοδα συντήρησης ένα σωρό υποκαταστημάτων-υπαλλήλων κτλ. ; ; ;

    Στο φινάλε, θέλει να κρατάει στα χέρια του τα 20-50ευρα κι το απόκομμα του λογαριασμού κι να χάνει τον χρόνο του τα πρωϊνά στις Τράπεζες (άλλωστε μιλάμε για συνταξιούχους-άνεργους-αργόσχολους), ΕΠΙΒΑΡΥΝΕ τον με έξοδα συναλλαγής, βάλε π.χ 1€ στον λογαριασμό που θα πληρωθεί με φυσική παρουσία κι ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ τον ότι θα έχει ΠΕΝΑΛΝΤΥ που απασχολεί υπάλληλο για τέτοιες εργασίες.
    Οι τράπεζες δεν είναι δημόσιο για να πρέπει να "δικαιολογούν θέσεις εργασίας". Και είναι τουλάχιστον αστείο να λέμε για επιβάρυνση της καημένης της τράπεζας που αναγκάζεται να ξοδεύεται για να συντηρήσει τα υποκαταστήματά της λες και μιλάμε για το "Χαμόγελο του Παιδιού". Όσον αφορά στους πελάτες που συναντά κανείς στις ουρές δεν είναι όλοι συνταξιούχοι/άνεργοι/αργόσχολοι. Οι αργόσχολοι συνωστίζονται στις καφετέριες. Οι άνεργοι σίγουρα όχι στις τράπεζες (να κάνουν τι? κατάθεση/ανάληψη των χρημάτων που ΔΕΝ έχουν?). Συνταξιούχοι ΟΚ, υπάρχουν και αν έχεις επαφές με τράπεζες θα δεις ότι σκάνε μύτη κυρίως τέλος/αρχή του μήνα για τη σύνταξη και πληρωμή λογαριασμών όπου τότε πράγματι η τράπεζα θυμίζει ΚΑΠΗ αλλά μιλάμε για 2-3 μέρες (και κατά κύριο λόγο στην ΕΤΕ, στις άλλες είναι πιο νορμάλ η κατάσταση). Τις υπόλοιπες μέρες του μήνα οι ουρές λοιπόν δεν δημιουργούνται απο αυτούς που αναφέρεις αλλά κυρίως από επαγγελματίες. Πχ υπάρχουν επαγγέλματα που πληρώνονται με επιταγές άρα η πολύ συχνή επίσκεψη στην τράπεζα είναι μονόδρομος. Υπάρχουν επαγγέλματα που η πληρωμή πρέπει να γίνει υποχρεωτικά με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό με ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ όπου μετά την κατάθεση παίρνεις ειδικό έντυπο που καταθέτεις ως δικαιολογητικό για την εργασία (ακούγεται κάπως κινέζικο αυτό αλλά όσοι ξέρουν κατάλαβαν). Υπάρχουν επαγγέλματα που πρέπει να πας στην τράπεζα πάλι με ειδικό έντυπο για να πληρώσεις κρατήσεις συγκεκριμένου επαγγελματικού επιμελητηρίου για κάθε αμοιβή που παίρνεις (άρα κάθε τρεις και λίγο είσαι στην τράπεζα). Υπάρχουν επαγγέλματα που πρέπει να πας στην τράπεζα για να πληρώσεις τις ασφαλιστικές εισφορές. Και μιλάμε για δεκάδες χιλιάδες τέτοιους επαγγελματίες που υποχρεούνται να πάνε στην τράπεζα για να κάνουν αυτές τις δουλειές και σχηματίζουν καθημερινά ουρές που θα τις ζήλευαν και οι συνταξιούχοι στο τέλος του μήνα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέψου λίγο αυτό που γράφεις, ακριβώς το αντίθετο ισχύει, πού θα τα βρει κάποιος τα λεφτά, θα πέσουν μετρητά από τον ουρανό; Εκτός και στηθεί ουρά στο ΑΤΜ για να τα πάρει και μετά άλλη ουρά στο γκισέ για να τα δώσει, τι λογική είναι αυτή; IRMC
    Ξεχνάς ότι εκτός από τους μισθωτούς υπάρχουν και οι ελεύθεροι επαγγελματίες που σήμερα βγάζεις 100 ευρώ, μετά για μια βδομάδα τίποτα, μετά μια μέρα σου σκάνε 200, μετά πάλι τίποτα κοκ. Τι να καταθέσεις από αυτά? Μπαίνουν στο πορτοφόλι και μένουν εκεί για την κάλυψη των καθημερινών εξόδων.

  12. #4197
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Αγαπητοί συμφορουμίτες, μπορούμε να μείνουμε στο θέμα του νήματος; Χρεωστικές!
    Οι κοινωνικοπολιτικές συζητήσεις περί τραπεζών, θέσεων εργασίας κ.ά., θα μπορούσαν εύκολα να ήταν ένα - πολύ ενδιαφέρον σίγουρα - νέο νήμα! Δεν ανοίγετε ένα;
    Ευχαριστώ!

  13. #4198
    Εγγραφή
    30-04-2015
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    231
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέψου λίγο αυτό που γράφεις, ακριβώς το αντίθετο ισχύει, πού θα τα βρει κάποιος τα λεφτά, θα πέσουν μετρητά από τον ουρανό; Εκτός και στηθεί ουρά στο ΑΤΜ για να τα πάρει και μετά άλλη ουρά στο γκισέ για να τα δώσει, τι λογική είναι αυτή; IRMC
    Φιλε εγω σχολιασα το κουφο που εγραψες κι εσυ μου λες που θα βρει καποιος τα λεφτα? Πες οτι τα δανειζεται απ το γειτονα ή το πεθερο του, δεν ειναι αυτο το θεμα για το οποιο μιλαγες.

  14. #4199
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Να κοψει το λαιμο του να τα βρει τα λεφτα...
    Αμα δεν τ αρεσει η δουλεια που κανει να σηκωθει να φυγει
    Αααχ τι ωραια και κοινωνικα ακουγονται ολα τουτα!

    Οσο για το PIN, εμένα γιατι μου εστειλαν μαζι με την καρτα μια επιστολη με οδηγιες, πηρα τηλεφωνο το 181818 , μου ειπαν τα... τετραγωνακια και μετα απλα εκανα την ενεργοποιηση στο ΑΤΜ?
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  15. #4200
    Εγγραφή
    21-06-2005
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    913
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    θέλω να βάλω κάρτα σε κινητό whats up με ηλεκτρονικό τρόπο και ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν αποθηκευέται ο αριθμός της χρεωστικής κάρτας στην cosmote, όπως π.χ. στο amazon, γιατί δεν θέλω κάτι τέτοιο.

Σελ. 280 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 260270275278279280281282285290300 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας