Σελ. 491 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 471481486489490491492493496501511 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.351-7.365 από 8762
  1. #7351
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα αυτό είναι το θέμα. Πως δεν θα εξισώσουμε τις ιδιωτικές επιχειρήσεις (τράπεζες) με την εφορία. Η εφορία είναι εφορία, το κράτος.
    Η ιδιωτική τράπεζα, τι είναι ακριβώς;

    Κι εγώ δεν θέλω να αντλεί με άλλο τρόπο τα δεδομένα μου μια τράπεζα, αλλά ούτε θα με αναγκάσει να την ενημερώνω κάθε τρεις και λίγο για το τι κάνω.

    Σε περίπτωση δανείου, οκ, ας ζητήσει ότι κρίνει απαραίτητο.
    Αλλά για καταθετικό λογαριασμό και/ή μισθοδοσίας, το θεωρώ απαράδεκτο.



    Καλό το παράδειγμα σου, αλλά το ζήτημα είναι πως αυξάνεται ο υπέρμετρος έλεγχος και οι αναφορές, είμαστε οκ με αυτό; Μας αρέσει; Το στηρίζουμε;

    Να θέσω κι εγώ ένα παράδειγμα, κατ'αντιστοιχία:

    Αν από αύριο ξεκινήσουν και απαιτούν πλήρη ταυτοποίηση όλα τα social media, οι mail providers, κλπ θα είσαι οκ;

    Κι όταν λέω πλήρη ταυτοποίηση, δεν εννοώ μόνο τηλέφωνο και όνομα, αλλά και πρόσφατη φωτογραφία, διεύθυνση, αφμ, κλπ.

    Αν είσαι οκ και μ'αυτό, τότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την επιχειρηματολογία, έχουμε αντιδιαμετρικές απόψεις επί του θέματος



    Ακριβώς. Και ξαναλέω κλείνοντας, η εφορία είναι κρατικός φορέας.
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα να προσκομίσω ότι ζητηθεί (σε λογικά πλαίσια).

    Όχι όμως να δίνω αναφορά σε κάθε ιδιώτη για να μου πουλάει τις υπηρεσίες του.
    Εκεί είμαι αντίθετος.

    Αν του το επιβάλει το κράτος να μου τα ζητάει, πάλι είμαι αντίθετος, γιατί κάπου βρωμάει η δουλειά.
    Το πρόβλημα ξεκινάει απο το γεγονός ότι οι τράπεζες κατα ένα μέρος κάνουν την δουλειά του κράτους (όχι απο αγγαρεία, αλλά επειδή το πήρανε με το στανιό) και αυτό είναι η "παραγωγη" χρήματος. Ενα άλλο σημείο είναι η διακίνηση χρήματος. Για τον έλεγχο του μαύρου χρήματος, χρήμα που είναι αποτέλεσμα μη νομιμων καταστάσεων, είναι αυτοί οι λόγοι που επιτάσουν τον έλεγχο των λογαριασμών των τραπεζών. Στις περισσότερες χώρες του κόσμου πλέον, όλοι οι λογαριασμοί ελέγχονται απο τις κρατικές αρχές, και κάποιοι δε, παρακολουθούνται στενά. Είναι το ίδιο σαν να λές επιτρέπω την δημιουργία εργοστασίων για την παραγωγή όπλων ή εκρηκτικών ή φαρμάκων ή δεν ξερω τι άλλο, αλλά παρακολουθείται στενά η παραγωγή και η διακίνηση.

  2. #7352
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους υποχρεώνει το κράτος, μπορείς όμως πάντα να επιλέξεις να πας τα λεφτά σου αλλού.
    Είμαι σίγουρος πως θα θέλανε να μπορούνε να είναι νησιά τύπου κευμαν, ώστε να φέρνουν τα λεφτά τους όλοι αυτοί που τα πάνε σε εκείνες τις τράπεζες, αλλά δεν τους επιτρέπεται.
    Ναι γιατί είναι σύνηθες όσοι έχουν μαύρο χρήμα για ξέπλυμα θα χρησιμοποιήσουν τις συστημικές μας τράπεζες.

    Anyway. Επομένως, μας ελέγχουν εξονυχιστικά για να μη διακινούμε - εν δυνάμει - μαύρο χρήμα, ενώ ταυτόχρονα το μαύρο χρήμα ξεπλένεται ανετότατα με τους υπάρχοντες τρόπους, από τα μεγάλα κεφάλια. Μια χαρά.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα ξεκινάει απο το γεγονός ότι οι τράπεζες κατα ένα μέρος κάνουν την δουλειά του κράτους (όχι απο αγγαρεία, αλλά επειδή το πήρανε με το στανιό) και αυτό είναι η "παραγωγη" χρήματος. Ενα άλλο σημείο είναι η διακίνηση χρήματος. Για τον έλεγχο του μαύρου χρήματος, χρήμα που είναι αποτέλεσμα μη νομιμων καταστάσεων, είναι αυτοί οι λόγοι που επιτάσουν τον έλεγχο των λογαριασμών των τραπεζών. Στις περισσότερες χώρες του κόσμου πλέον, όλοι οι λογαριασμοί ελέγχονται απο τις κρατικές αρχές, και κάποιοι δε, παρακολουθούνται στενά. Είναι το ίδιο σαν να λές επιτρέπω την δημιουργία εργοστασίων για την παραγωγή όπλων ή εκρηκτικών ή φαρμάκων ή δεν ξερω τι άλλο, αλλά παρακολουθείται στενά η παραγωγή και η διακίνηση.
    Ότι φτάσαμε να συγκρίνουμε καταθέσεις με διακίνηση όπλων, με ξεπερνά.

    Στην τελική, ειπώθηκε και πιο πάνω.

    Αν γίνεται εν δυνάμει διακίνηση μαύρου χρήματος, θα χτυπήσουν καμπανάκια με αυτοματοποιημένους αλγόριθμους.

    Όταν ο λογαριασμός ενός μεροκαματιάρη κυμαίνεται από 0-10000 ευρώ maximum, τί ζητητάμε ακριβώς;

    Όταν και άμα ξαφνικά ένας καταθετικός λογαριασμός πιστωθεί με 50.000€, ναι, εκεί να ζητήσει διαπιστεύσεις η τράπεζα.

    Στις πενταροδεκάρες, τι ακριβώς ψάχνει να βρει;
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #7353
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γιατί είναι σύνηθες όσοι έχουν μαύρο χρήμα για ξέπλυμα θα χρησιμοποιήσουν τις συστημικές μας τράπεζες.

    Anyway. Επομένως, μας ελέγχουν εξονυχιστικά για να μη διακινούμε - εν δυνάμει - μαύρο χρήμα, ενώ ταυτόχρονα το μαύρο χρήμα ξεπλένεται ανετότατα με τους υπάρχοντες τρόπους, από τα μεγάλα κεφάλια. Μια χαρά.




    Ότι φτάσαμε να συγκρίνουμε καταθέσεις με διακίνηση όπλων, με ξεπερνά.

    Στην τελική, ειπώθηκε και πιο πάνω.

    Αν γίνεται εν δυνάμει διακίνηση μαύρου χρήματος, θα χτυπήσουν καμπανάκια με αυτοματοποιημένους αλγόριθμους.

    Όταν ο λογαριασμός ενός μεροκαματιάρη κυμαίνεται από 0-10000 ευρώ maximum, τί ζητητάμε ακριβώς;

    Όταν και άμα ξαφνικά ένας καταθετικός λογαριασμός πιστωθεί με 50.000€, ναι, εκεί να ζητήσει διαπιστεύσεις η τράπεζα.

    Στις πενταροδεκάρες, τι ακριβώς ψάχνει να βρει;
    Δεν εχω φτάσει ποτέ μου 10κ στον λογαριασμό. Εκεί που πάει να ανέβει του δίνω μια και πάρτο κάτω
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #7354
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω φτάσει ποτέ μου 10κ στον λογαριασμό. Εκεί που πάει να ανέβει του δίνω μια και πάρτο κάτω
    Λογικό. Όσα και να αποταμιεύεις, κάτι θα βρεθεί να σου "ροκανίσει" το "μαξιλάρι".
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  5. #7355
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Καλό το παράδειγμα σου, αλλά το ζήτημα είναι πως αυξάνεται ο υπέρμετρος έλεγχος και οι αναφορές, είμαστε οκ με αυτό; Μας αρέσει; Το στηρίζουμε;

    Να θέσω κι εγώ ένα παράδειγμα, κατ'αντιστοιχία:

    Αν από αύριο ξεκινήσουν και απαιτούν πλήρη ταυτοποίηση όλα τα social media, οι mail providers, κλπ θα είσαι οκ;

    Κι όταν λέω πλήρη ταυτοποίηση, δεν εννοώ μόνο τηλέφωνο και όνομα, αλλά και πρόσφατη φωτογραφία, διεύθυνση, αφμ, κλπ.

    Αν είσαι οκ και μ'αυτό, τότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την επιχειρηματολογία, έχουμε αντιδιαμετρικές απόψεις επί του θέματος

    ...
    Σαφώς και δεν είμαι οκ με αυτό. Δεν υπάρχει λόγος ένα χρηματοπιστωτικό ίδρυμα να έχει πληροφορίες για εμένα όπως πχ τί ομάδα είμαι (αν ειμαι), τί κόμμα ψηφίζω (αν ψηφίζω), και πόσους followers έχω στο ινστα.
    (Νομίζω) στο έγραψα και σε άλλο μήνυμα, δεν διαφωνώ επίσης επί της αρχής, να μην προσκομίσω βεβαίωση εργοδότη και εκκαθαριστικό παρά μόνο σε περίπτωση που αιτηθώ δάνειο ή κάρτα. Δεν διαφωνώ με το σκεπτικό, αλλά είναι σίγουρα πιο απλό διαδικαστικά (για την τράπεζα, όχι για εμάς), να τα ζητάει όλα εξ αρχής, ακόμη και αν πας να ανοίξεις έναν απλό καταθετικό λογ/μο με πενταροδεκάρες μέσα.

    Ζητάνε ένα χαρτοφύλακα έγγραφα γιατί τις υποχρεώνει η Τράπεζα της Ελλάδος. Εδώ και πολλά χρόνια μάλιστα. Αν δεν το εφάρμοζαν (οι τράπεζες), είναι άλλου παπά ευαγγέλιο, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι υποχρεωμένες να το κάνουν.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  6. #7356
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε περίπτωση δανείου, οκ, ας ζητήσει ότι κρίνει απαραίτητο.
    Αλλά για καταθετικό λογαριασμό και/ή μισθοδοσίας, το θεωρώ απαράδεκτο.
    Δεν είναι μόνο θέμα δανείου. Ένας άλλος λόγος και μάλιστα σοβαρός είναι η καταπολέμηση του μαύρου χρήματος.
    Η ΕΚΤ, μέσω της Κεντρικής Τράπεζας κάθε χώρας, έχουν ορίσει και υποχρεώσει τις τράπεζες να συλλέγουν και επικαιροποιούν αυτά τα στοιχεία για όλους τους πελάτες τους.

  7. #7357
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Μπορεί για την Ελλάδα και τους έλληνες μικροκαταθέτες να φαίνονται εύλογες αυτές οι αντιδράσεις, όμως οι κανονισμοί που έχουν τεθεί δεν είναι απο εθνικό επίπεδο, αλλά υπερεθνικό, οπότε δεν ισχύουν δεδομένα για ´ολες τις χώρες, εννοώ ότι είναι μεροκαματιάριδες. Και που να το ξέρει η τράπεζα κλπ.

  8. #7358
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    ας προσγειωθουμε παλι στη χωρα μας και ας ....τρελαθουμε
    https://www.newsit.gr/ellada/trapeze...noiou/3079376/

    εγω προσωπικα θεωρουσα οτι μεχρι τωρα ολες αυτες οι υπηρεσιες δεν ηταν στο γκισε!
    ετσι εξηγουνται οι ουρες οταν παω να κανω μια συναλλαγη (π.χ ξενο νομισμα) και ειναι οι αργοσχολοι και καθονται και πληρωνουν τους λογαριασμους στο γκισε της ...τραπεζας (ΕΛΕΟΣ)
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  9. #7359
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν του το επιβάλει το κράτος να μου τα ζητάει, πάλι είμαι αντίθετος, γιατί κάπου βρωμάει η δουλειά.
    Ας τους τα δωσει το κρατος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζητάνε ένα χαρτοφύλακα έγγραφα γιατί τις υποχρεώνει η Τράπεζα της Ελλάδος.
    Και πες οτι τα δινω στην Αλφα. Γιατι τα ζηταει και η Εθνικη?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  10. #7360
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Καταθέσεις μετρητών έως 1.000 ευρώ. Οι καταθέσεις μέχρι του ποσού αυτού θα πραγματοποιούνται στα ΑΤΜ με τη χρήση χρεωστικής κάρτας.
    ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ για συγκεκριμενα ΑΤΜ σε καποιες περιοχες!

    Ας μην ξανα-αναφερθουμε στο ενδεχομενο το ποσο που θελουμε να αναλαβουμε "κατσαρο" ή πολυ μικρο, να μην διατιθεται απο την συντριπτικη πλειοψηφια των ΑΤΜ...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  11. #7361
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο θέμα δανείου. Ένας άλλος λόγος και μάλιστα σοβαρός είναι η καταπολέμηση του μαύρου χρήματος.
    Η ΕΚΤ, μέσω της Κεντρικής Τράπεζας κάθε χώρας, έχουν ορίσει και υποχρεώσει τις τράπεζες να συλλέγουν και επικαιροποιούν αυτά τα στοιχεία για όλους τους πελάτες τους.
    Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει ένα επιχείρημα ακόμα για τον λόγο που θέλουν όλα αυτά για τον λογαριασμό μου. Μην γράφεις ότι δικαιούται ή και υποχρεούται να τα ζητήσει, δεν έγραψε κανείς το αντίθετο.

    Το θέμα είναι πως είναι παράλογο να θέλει αυτά μήπως και τυχόν πάρω δάνειο κάποια στιγμή ή μήπως και τυχόν είμαι τόσο κουτός που θα μου στείλουν το μαύρο χρήμα του NOOR 5 στην εθνική.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #7362
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.944
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Μισθοδοσία δε μου έχουν ζητήσει, ούτε στη Φινλανδία, ούτε στην Ελλάδα. Βεβαίωση εργοδότη ότι εργάζομαι, μου έχουν ζητήσει και στις δύο χώρες.
    Ανυπόγραφος

  13. #7363
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πες οτι τα δινω στην Αλφα. Γιατι τα ζηταει και η Εθνικη?
    Διότι η ΤτΕ (ΕΚΤ) που τα ζητά, δεν έχει δυνατότητα να τα μάθει και έχει μεταφέρει την υποχρέωση στην κάθε τράπεζα για τους δικούς της πελάτες η κάθε μία.
    Αν είσαι σε μία, μόνο αυτήν θα στα ζητήσει. Αν είσαι σε όλες, όλες θα σου τα ζητήσουν. Η κάθε μία υποχρεούται να παρακολουθεί (λέμε τώρα) τους δικούς της πελάτες και να αναφέρει στους αρμόδιους φορείς αν παρατηρήσει κάτι ύποπτο.

  14. #7364
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.808
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει ένα επιχείρημα ακόμα για τον λόγο που θέλουν όλα αυτά για τον λογαριασμό μου. Μην γράφεις ότι δικαιούται ή και υποχρεούται να τα ζητήσει, δεν έγραψε κανείς το αντίθετο.

    Το θέμα είναι πως είναι παράλογο να θέλει αυτά μήπως και τυχόν πάρω δάνειο κάποια στιγμή ή μήπως και τυχόν είμαι τόσο κουτός που θα μου στείλουν το μαύρο χρήμα του NOOR 5 στην εθνική.
    Δυστυχώς η νομοθεσία ακολουθεί την πρακτική "όποιος καεί στον χυλό φυσάει και το γιαούρτι".
    Ο βασικός λόγος που πλέον απαιτούνται όλα αυτά τα τεκμήρια, είναι ότι πριν λίγα χρόνια άνοιγαν λογαριασμούς και έστελναν κάρτες ακόμη και σε πεθαμένους.

  15. #7365
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει ένα επιχείρημα ακόμα για τον λόγο που θέλουν όλα αυτά για τον λογαριασμό μου. Μην γράφεις ότι δικαιούται ή και υποχρεούται να τα ζητήσει, δεν έγραψε κανείς το αντίθετο.
    Τι επιχείρημα να σου δώσουμε; Καλώς ή κακώς είναι ευρωπαϊκός κανονισμός. Θέλουμε δεν θέλουμε ισχύει και ακολουθείται.

Σελ. 491 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 471481486489490491492493496501511 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-08, 21:31
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-07, 17:13
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-07, 22:02
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-06, 10:05
  5. REISER 4 - Πλεονεκτήματα/Μειονεκτήματα.
    Από mich83 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-06, 15:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας