Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 31
  1. #1
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Ρε παίδες, δώστε μου λίγο τα "φώτα" σας:

    Γραμμή (Wind) με τα εξής χαρακτηριστικά: (όπως τα δίνει το ρούτερ μου)

    Type Interleave Path
    Status SHOWTIME
    Downstream Upstream
    Data rate(Kbps) 16382 1021
    Noise Margin 7 11
    Output power(dBm) 0 17
    Attenuation(dB) 17 10

    τα πρωινά (πχ 8-9πμ) κατεβάζει από σταθερά website όπως το http://speedtest.ftp.otenet.gr/ στα 1-1,5MB/sec. Το βράδυ (πχ τώρα 8-9μμ) η ταχύτητα πέφτει στα 100KB/sec και κάτω. Είναι "αποδεκτό" κάτι τέτοιο; Συμβαίνει και σε άλλους; Τι μπορεί να φταίει;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος greatst : 08-10-14 στις 20:38.
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  2. #2
    Εγγραφή
    09-04-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    το πιο πιθανό είναι να σου κλέβει κανένα γείτονας το WiFi...

  3. #3
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από agnwstos.x Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πιο πιθανό είναι να σου κλέβει κανένα γείτονας το WiFi...
    όχι, δεν (νομίζω πως) είναι αυτό!
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  4. #4
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μάλλον είσαι σε περιοχή με πολλούς μόνιμους κατοίκους αλλά όχι επιχειρήσεις. Οπότε τα πρωινά που λείπουν όλοι στις δουλειές τους έχεις full γραμμή αλλά το βράδυ πέφτουν όλοι με τα μούτρα στο youtube και η γραμμή σου σέρνεται
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  5. #5
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εχεις αποσυνδεσεις; επιπλέον εχεις διαπιστωσει ακριβως απο ποια ωρα ξεκιναει το προβλημα; και τελος ποσο καιρο εισαι στην wind και απο ποτε ξεκινησε το προβλημα

  6. #6
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evantigger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον είσαι σε περιοχή με πολλούς μόνιμους κατοίκους αλλά όχι επιχειρήσεις. Οπότε τα πρωινά που λείπουν όλοι στις δουλειές τους έχεις full γραμμή αλλά το βράδυ πέφτουν όλοι με τα μούτρα στο youtube και η γραμμή σου σέρνεται
    Ναι, κι εγώ υποθέτω πως αυτός είναι ο λόγος! Αλλά είναι "αποδεκτό" να έχω τόσο μικρή ταχύτητα τις "δύσκολες" ώρες; Υπάρχει κάτι που μπορεί να κάνει ο πάροχος;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις αποσυνδεσεις; επιπλέον εχεις διαπιστωσει ακριβως απο ποια ωρα ξεκιναει το προβλημα; και τελος ποσο καιρο εισαι στην wind και απο ποτε ξεκινησε το προβλημα
    Το πρόβλημα ξεκινάει από το μεσημέρι και κορυφώνεται το βράδυ! Είμαι 1 χρόνο στη Wind και το πρόβλημα πρέπει να έχει από το τέλος του καλοκαιριού. Και παλιότερα είχα διαφορές στην ταχύτητα κατά τη διάρκεια της μέρας αλλά όχι τέτοιο χάλι!
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  7. #7
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, κι εγώ υποθέτω πως αυτός είναι ο λόγος! Αλλά είναι "αποδεκτό" να έχω τόσο μικρή ταχύτητα τις "δύσκολες" ώρες; Υπάρχει κάτι που μπορεί να κάνει ο πάροχος;



    Το πρόβλημα ξεκινάει από το μεσημέρι και κορυφώνεται το βράδυ! Είμαι 1 χρόνο στη Wind και το πρόβλημα πρέπει να έχει από το τέλος του καλοκαιριού. Και παλιότερα είχα διαφορές στην ταχύτητα κατά τη διάρκεια της μέρας αλλά όχι τέτοιο χάλι!
    προσωπικα θεωρώ πως υπαρχει προβλημα με ρευμα που περναει κοντα απο το ρουτερ σου (ακόμα και ασυρματο τηλφωνο η λαμπατερ που εχεις εκει κοντα)αλλα έχω δει παρομοια περιπτωση σε απογευματινες ωρες οταν αναβαν φωτεινες επιγραφες καταστηματων και επηρεαζαν γραμμη μεσα στο κουτι του παροχου εκει διπλα. εχεις πεσει σε δυσκολη περιπτωση και θα πρεπει να το ψαξεις βημα βημα γιατι δε νομιζω ο παροχος να καταφερει να βρει κατι οταν το προβλημα ειναι σε συγκεκριμενη ωρα.παντως σιγουρα θα πρεπει να το δηλωσεις βλαβη και να επικοινωνησεις την συγκεκεριμενη στιγμη που εχεις το προβλημα για να δουν και τα στατιστικα της γραμμης σου θορυβο κτλ αν δεν το εχεις κανει ηδη

  8. #8
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα θεωρώ πως υπαρχει προβλημα με ρευμα που περναει κοντα απο το ρουτερ σου (ακόμα και ασυρματο τηλφωνο η λαμπατερ που εχεις εκει κοντα)αλλα έχω δει παρομοια περιπτωση σε απογευματινες ωρες οταν αναβαν φωτεινες επιγραφες καταστηματων και επηρεαζαν γραμμη μεσα στο κουτι του παροχου εκει διπλα. εχεις πεσει σε δυσκολη περιπτωση και θα πρεπει να το ψαξεις βημα βημα γιατι δε νομιζω ο παροχος να καταφερει να βρει κατι οταν το προβλημα ειναι σε συγκεκριμενη ωρα.παντως σιγουρα θα πρεπει να το δηλωσεις βλαβη και να επικοινωνησεις την συγκεκεριμενη στιγμη που εχεις το προβλημα για να δουν και τα στατιστικα της γραμμης σου θορυβο κτλ αν δεν το εχεις κανει ηδη
    Εάν είναι κάτι τέτοιο δεν θα άλλαζαν τα χαρακτηριστικά της γραμμής εκείνες τις ώρες; Συγχρονισμός, attn, κλπ...
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  9. #9
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν είναι κάτι τέτοιο δεν θα άλλαζαν τα χαρακτηριστικά της γραμμής εκείνες τις ώρες; Συγχρονισμός, attn, κλπ...
    γι αυτό αναφέρω πως πρέπει να μιλήσεις μς την τεχνική υπηρεσία την συγκεκριμένη στιγμή του προβλήματος μπορεί να δουν κάτι που να μην μπορεί να φαίνεται στο ρούτερ. τα στοιχεία του ρουτερ είναι τα ίδια όταν τρέχει κανονικά και όταν υπάρχει πρόβλημα;έχεις δει το snr ;κυρίως εκεί πρέπει να εντοπίζεται το πρόβλημα

  10. #10
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γι αυτό αναφέρω πως πρέπει να μιλήσεις μς την τεχνική υπηρεσία την συγκεκριμένη στιγμή του προβλήματος μπορεί να δουν κάτι που να μην μπορεί να φαίνεται στο ρούτερ. τα στοιχεία του ρουτερ είναι τα ίδια όταν τρέχει κανονικά και όταν υπάρχει πρόβλημα;έχεις δει το snr ;κυρίως εκεί πρέπει να εντοπίζεται το πρόβλημα
    Δεν αλλάζει τίποτε νομίζω στα χαρακτηριστικά (θα το ξαναδώ για σίγουρα). Το έχω κάνει αυτό που λες: τους πήρα τηλέφωνο την ώρα που σερνόταν και δεν είδαν κάτι.
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  11. #11
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αλλάζει τίποτε νομίζω στα χαρακτηριστικά (θα το ξαναδώ για σίγουρα). Το έχω κάνει αυτό που λες: τους πήρα τηλέφωνο την ώρα που σερνόταν και δεν είδαν κάτι.
    τότε δες ακόμα μια φορά το snr ή noise margin ετσι θα το έχει μεσα το ρουτερ.αν δεις πως δεν έχεις καμιά αλλαγη και διπαιστώσεις πως δεν εχεις μπρίζες κοντα στο ρουτερ ωστε να επηρεαζεται απο καποιο καλώδιο η ρευμα θα τους παρεις τηλεφωνο και θα απαιτήσεις να έρθει κα΄ποιος τεχνικός στο σπίτι σου να κάνει τις απαραιτητες μετρήσεις στις μπρίζες σου και αν επίσης εθει και δεν δει καν΄να πρόβλημα θα ξανα απαιτήσεις να ερθει τεχνικός το μεσημέρι την ώρα που ξεκινάει το πρόβλημα να ξανακανει μετρήσεις αλλιώς προβλέπω να σε παραπέμπουν στον οτε και να σου βγάζουν την πίστη.,είναι ξεκάθαρο πως κάτι επηρεαζει την γραμμή σου και σίγουρα αυτο δεν συμβαινει επειδή αποφάσισε όλη η κατερίνη να μπει ταυτόχρονα στο youtube

  12. #12
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τότε δες ακόμα μια φορά το snr ή noise margin ετσι θα το έχει μεσα το ρουτερ.αν δεις πως δεν έχεις καμιά αλλαγη και διπαιστώσεις πως δεν εχεις μπρίζες κοντα στο ρουτερ ωστε να επηρεαζεται απο καποιο καλώδιο η ρευμα θα τους παρεις τηλεφωνο και θα απαιτήσεις να έρθει κα΄ποιος τεχνικός στο σπίτι σου να κάνει τις απαραιτητες μετρήσεις στις μπρίζες σου και αν επίσης εθει και δεν δει καν΄να πρόβλημα θα ξανα απαιτήσεις να ερθει τεχνικός το μεσημέρι την ώρα που ξεκινάει το πρόβλημα να ξανακανει μετρήσεις αλλιώς προβλέπω να σε παραπέμπουν στον οτε και να σου βγάζουν την πίστη.,είναι ξεκάθαρο πως κάτι επηρεαζει την γραμμή σου και σίγουρα αυτο δεν συμβαινει επειδή αποφάσισε όλη η κατερίνη να μπει ταυτόχρονα στο youtube
    Ναι, αυτό θα κάνω! Η αλήθεια είναι πως την τελευταία φορά μου είπαν από το support να στείλουν τεχνικό στο σπίτι, αλλά θέλω πρώτα να σιγουρευτώ ότι δεν είναι κάτι χάλια από μεριάς μου. Θα δω αυτά που λες και εάν μου φανούν όλα εντάξει θα τους ξανακαλέσω να τον στείλουν!
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  13. #13
    Εγγραφή
    17-12-2007
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    cyta
    Router
    Thomson
    Το νου σου γιατί σε μένα που ήρθε τεχνικός για θόρυβο και χαμένες κλήσεις μη ακούγοντας τον καλούντα η τον καλών , βρήκε πως η πρίζα είχε διπλά καλώδια εσωτερικά τα οποία έρχονταν από τον διανομέα της οικοδομής (από ανέκαθεν ήταν έτσι) μου αφαίρεσε τα διπλά αφήνοντας από ένα . Ο θόρυβος έφυγε και ο επόμενος λογαριασμός ήταν 37 ευρώ ακριβότερος διότι ήρθε μεν ο τεχνικός , αλλά επειδή ευθυνόταν η καλωδίωσή μου με χρέωσαν .
    Πλήρωσα δυστυχώς τον λογαριασμό ( μόλις εκδίδεται αρχές του μήνα τον πληρώνω για να φεύγει) και μία εβδομάδα μετά ξανά το ίδιο πρόβλημα , όταν πήρα τηλέφωνο φωνάζοντας μου είπε ο υπάλληλος πως στην έκθεση ο τεχνικός έγραψε "πρόβλημα στην πρίζα που λύθηκε μερικώς" . 37 ευρώ οι απαράδεκτοι για μερικώς λυμένο πρόβλημα .
    Τελικά μη τολμώντας να δεχθώ να ξαναέρθει τεχνικός σπίτι , κατέληξα μετά από πολύ ψάξιμο να έχω σωστή τηλεφωνική γραμμή , 12.5mbit (από 19) down και 560kb up δυστυχώς , μετά την αφαίρεση του σπλίτερ !!! . Τώρα τι ακριβώς συμβαίνει δεν γνωρίζω , αλλά και δεν πρόκειται να το σκαλίσω άλλο το θέμα καθώς χάθηκε η εμπιστοσύνη από μέρους μου .

  14. #14
    Εγγραφή
    29-08-2014
    Περιοχή
    στην Ανατολική πλευρά της Νήσου Sark
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    731
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13297/1020
    ISP
    VoIP
    SNR / Attn
    7.6(dB) / 18.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kosmous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το νου σου γιατί σε μένα που ήρθε τεχνικός για θόρυβο και χαμένες κλήσεις μη ακούγοντας τον καλούντα η τον καλών , βρήκε πως η πρίζα είχε διπλά καλώδια εσωτερικά τα οποία έρχονταν από τον διανομέα της οικοδομής (από ανέκαθεν ήταν έτσι) μου αφαίρεσε τα διπλά αφήνοντας από ένα . Ο θόρυβος έφυγε και ο επόμενος λογαριασμός ήταν 37 ευρώ ακριβότερος διότι ήρθε μεν ο τεχνικός , αλλά επειδή ευθυνόταν η καλωδίωσή μου με χρέωσαν .
    Πλήρωσα δυστυχώς τον λογαριασμό ( μόλις εκδίδεται αρχές του μήνα τον πληρώνω για να φεύγει) και μία εβδομάδα μετά ξανά το ίδιο πρόβλημα , όταν πήρα τηλέφωνο φωνάζοντας μου είπε ο υπάλληλος πως στην έκθεση ο τεχνικός έγραψε "πρόβλημα στην πρίζα που λύθηκε μερικώς" . 37 ευρώ οι απαράδεκτοι για μερικώς λυμένο πρόβλημα .
    Τελικά μη τολμώντας να δεχθώ να ξαναέρθει τεχνικός σπίτι , κατέληξα μετά από πολύ ψάξιμο να έχω σωστή τηλεφωνική γραμμή , 12.5mbit (από 19) down και 560kb up δυστυχώς , μετά την αφαίρεση του σπλίτερ !!! . Τώρα τι ακριβώς συμβαίνει δεν γνωρίζω , αλλά και δεν πρόκειται να το σκαλίσω άλλο το θέμα καθώς χάθηκε η εμπιστοσύνη από μέρους μου .
    σε ποια εταιρεια όλα αυτά για να έχουμε και το νου μας........

  15. #15
    Εγγραφή
    29-03-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.134
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    7974/ 1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 38(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δοκίμασε με άλλο splitter/filter, γιατί μπορεί απλά αυτό που είχες να χάλασε στο ενδιάμεσο και να σου δημιουργούσε θέματα.
    CPU: AMD Phenom ΙΙ X4 955, CPU Fan: CoolerMaster Hyper T4, MoBo: ASUS M3A78-T, RAM: 2x2GB Kingston Hyper-X + 2x2GB 800MHz, GPU: Gigabyte GTX 750 TI 2GB Windforce, Case: CoolerMaster HAF 922, PSU: SEASONIC G-550 GOLD 550W

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-14, 13:18
  2. Το πρωί διακοπές / Το βράδυ συνεχές
    Από cadworx στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-14, 15:25
  3. ενοχλητικος καλει καθημερινα επι 2 μηνες 6 η ωρα το πρωι
    Από christopheroeo στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-14, 15:36
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-13, 13:57
  5. Τι μπορει να ειναι ????????????
    Από cos1968 στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-13, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας