Σελ. 36 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 526-540 από 561
  1. #526
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spaceath Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά τους λες πως ήθελες VDSL και σου πούλησαν VDSL ενώ δεν ενεργοποιηθεί η καμπίνα..
    Δικό τους το πρόβλημα καθαρά.
    Το θεικοτερο ξεχασα να σας το πω.Προχθες που πηγα στο καταστημα στη Βεικου η κυρια με την οποια μιλησα γυρω στα 45,ισως εχει καποια σημασια,αφου της ειπα το προβλημα μου με τσεκαρει στο pc "συστημα" και μου λεει: "δεν καταλαβαινω που υπαρχει προβλημα αφου εχετε vdsl50,κανονικα" .Της απαντω οτι οι ταχυτητες ειναι παρα πολυ χαμηλες,και μου απανταει πως το γνωριζετε αυτο; και της λεω βλεπω σε τι ταχυτητες κλειδωνει το ρουτερ.Η απαντηση;;; Το ρουτερ δεν εχει τετοιες πληροφοριες οποτε δεν μπορω να δω την ταχυτητα με ποσο εχω συνδεθει.Εκει ηταν που της ειπα γεια και εφυγα,γυρισα σπιτι και εστειλα ραβασακι στην ΕΕΤΤ.Οχι για εκεινη αλλα για το προβλημα-καθυστερηση ενεργοποιησης καμπινων.

  2. #527
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Παντως στον ΟΤΕ στην βεικου οταν ειχα παει τα Χριστουγεννα ηταν ενα πολυ εξυπηρετικο παληκαρι...

    Που μπηκε σε ποιο <βαθια> νερα για να δει αν υπηρχε καποια προγραματισμενη εργασια για αναβαθμιση στην γειτονια μου.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  3. #528
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ToninoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεικοτερο ξεχασα να σας το πω.Προχθες που πηγα στο καταστημα στη Βεικου η κυρια με την οποια μιλησα γυρω στα 45,ισως εχει καποια σημασια,αφου της ειπα το προβλημα μου με τσεκαρει στο pc "συστημα" και μου λεει: "δεν καταλαβαινω που υπαρχει προβλημα αφου εχετε vdsl50,κανονικα" .Της απαντω οτι οι ταχυτητες ειναι παρα πολυ χαμηλες,και μου απανταει πως το γνωριζετε αυτο; και της λεω βλεπω σε τι ταχυτητες κλειδωνει το ρουτερ.Η απαντηση;;; Το ρουτερ δεν εχει τετοιες πληροφοριες οποτε δεν μπορω να δω την ταχυτητα με ποσο εχω συνδεθει.Εκει ηταν που της ειπα γεια και εφυγα,γυρισα σπιτι και εστειλα ραβασακι στην ΕΕΤΤ.Οχι για εκεινη αλλα για το προβλημα-καθυστερηση ενεργοποιησης καμπινων.
    ToninoGR, διάβασα λίγο τα posts σου καθώς διάβαζα το νήμα και αναρωτιέμαι γιατί δεν γυρνας σε ADSL και να απαιτήσεις την διαφορά των χρημάτων απο τον ΟΤΕ για την υπηρεσία που δεν έχεις. Οταν με το καλό ενεργοποιηθεί η καμπίνα σου τότε βάζεις και την 50αρα, αλλά πρέπει να αποζημιωθείς για την υπηρεσία που δεν έλαβες, εγώ θα ζητούσα και δωρεάν GB στο κινητό αν έχεις Cosmote.

  4. #529
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Pokas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ToninoGR, διάβασα λίγο τα posts σου καθώς διάβαζα το νήμα και αναρωτιέμαι γιατί δεν γυρνας σε ADSL και να απαιτήσεις την διαφορά των χρημάτων απο τον ΟΤΕ για την υπηρεσία που δεν έχεις. Οταν με το καλό ενεργοποιηθεί η καμπίνα σου τότε βάζεις και την 50αρα, αλλά πρέπει να αποζημιωθείς για την υπηρεσία που δεν έλαβες, εγώ θα ζητούσα και δωρεάν GB στο κινητό αν έχεις Cosmote.
    Ο λογος που το κραταω επι τουτου το vdsl και δεν γυρναω σε adsl ειναι οτι,εστω και με αυτα τα 2800 up που εχω μπορω και πραγματοποιω live streams στο Twitch με το καναλι να αναπτυσεται αρκετα καλα.Δεν μπορω να αφησω το καναλι στη μοιρα του αλλα και ουτε να το κλεισω.
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

  5. #530
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ToninoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο λογος που το κραταω επι τουτου το vdsl και δεν γυρναω σε adsl ειναι οτι,εστω και με αυτα τα 2800 up που εχω μπορω και πραγματοποιω live streams στο Twitch με το καναλι να αναπτυσεται αρκετα καλα.Δεν μπορω να αφησω το καναλι στη μοιρα του αλλα και ουτε να το κλεισω.
    Καταλαβαίνεις όμως, οτι με αυτή την λογική τα κάνεις λίγο δύσκολα τα πράγματα... έτσι δεν είναι; Δηλαδή απο την μια έχεις δίκιο γιατί σου έδωσε μια υπηρεσία που δεν μπορεί να την υποστηρίξει και κανονικά ο ΟΤΕ απο μόνος του έπρεπε ήδη να στο έχει γυρίσει και να σε αποζημιώσει, και απο την άλλη θες να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ γιατί δεν σου έδωσε απο καμπίνα ο ΟΤΕ αλλά κρατάς την υπηρεσία γιατί σου αρέσει το upload και που λογικά δεν οφείλεται στον ίδιο το πρόβλημα αλλά στην αδυναμία του ΤΟΞΟΤΗ(Καλογρίτσα) να εκπληρώσει τις συμβατικές του υποχρεώσεις προς την ΔΕΔΔΗΕ, με αδυναμία εκτέλεσης σε ορθό χρόνο της ηλεκτροδότησης των καμπινών. Ενα ντόμινο δηλαδή...

  6. #531
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Pokas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνεις όμως, οτι με αυτή την λογική τα κάνεις λίγο δύσκολα τα πράγματα... έτσι δεν είναι; Δηλαδή απο την μια έχεις δίκιο γιατί σου έδωσε μια υπηρεσία που δεν μπορεί να την υποστηρίξει και κανονικά ο ΟΤΕ απο μόνος του έπρεπε ήδη να στο έχει γυρίσει και να σε αποζημιώσει, και απο την άλλη θες να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ γιατί δεν σου έδωσε απο καμπίνα ο ΟΤΕ αλλά κρατάς την υπηρεσία γιατί σου αρέσει το upload και που λογικά δεν οφείλεται στον ίδιο το πρόβλημα αλλά στην αδυναμία του ΤΟΞΟΤΗ(Καλογρίτσα) να εκπληρώσει τις συμβατικές του υποχρεώσεις προς την ΔΕΔΔΗΕ, με αδυναμία εκτέλεσης σε ορθό χρόνο της ηλεκτροδότησης των καμπινών. Ενα ντόμινο δηλαδή...
    Εισαι μεσα στο μυαλο μου.Αυτο ακριβως συμβαινει!Δεν βλεπω να γινεται καποια αλλαγη προς το καλυτερο αν εγω γυρισω σε ADSL.Νομιζω οτι μπορω να το κυνηγαω και να τους ζαλιζω,(αν τους ζαλιζω),εστω και λιγο οντας σε προγραμμα VDSL.Αυτο που περιμενω να δω εδω μεσα ειναι να γραφουν στο ΑΚ Αλυσιδα για ενεργοποιησεις,που θα σημανει της ενεργοποιησεις με 2 μετρα και 2 σταθμα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ToninoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι μεσα στο μυαλο μου.Αυτο ακριβως συμβαινει!Δεν βλεπω να γινεται καποια αλλαγη προς το καλυτερο αν εγω γυρισω σε ADSL.Νομιζω οτι μπορω να το κυνηγαω και να τους ζαλιζω,(αν τους ζαλιζω),εστω και λιγο οντας σε προγραμμα VDSL.Αυτο που περιμενω να δω εδω μεσα ειναι να γραφουν στο ΑΚ Αλυσιδα για ενεργοποιησεις,που θα σημανει της ενεργοποιησεις με 2 μετρα και 2 σταθμα...
    Νομιζω οτι πιθανοτατα η καθυστερηση της ενεργοποιησης της καμπινας οφειλεται στην μικρη πιθανον ζητηση για προιοντα vdsl στην περιοχη.
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

  7. #532
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ToninoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που περιμενω να δω εδω μεσα ειναι να γραφουν στο ΑΚ Αλυσιδα για ενεργοποιησεις,που θα σημανει της ενεργοποιησεις με 2 μετρα και 2 σταθμα...
    Σώθηκες τώρα, φίλε TorinoGR. Σήμερα συμπληρώνονται τρεις μήνες από την ημέρα που τοποθετήθηκε η καμπίνα στην οποία είμαι συνδεδεμένος στην Αλυσίδα, και φυσικά ούτε λόγος να γίνεται για ηλεκτροδότηση της καμπίνας, πόσο μάλλον για ενεργοποίησή της, πόσο μάλλον να πάρουμε VDSL50 κτλ. Η καμπίνα μου είναι στα 100 μέτρα από το σπίτι μου και ελέγχω τακτικά για το αν αλλάξει κάτι.

    Κάποιος που ισχυρίζεται ότι έχει εσωτερική πληροφόρηση από τον ΟΤΕ, είπε για πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης τις 28-7, δηλαδή όταν θα συμπληρώνεται ένα εξάμηνο από τότε που ξεκίνησαν να μπαίνουν οι καμπίνες. Εγώ πάντως αν κάνω έστω και Χριστούγεννα με VDSL οποιαδήποτε ταχύτητας, θα κάνω πάρτι λέμε...

  8. #533
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σώθηκες τώρα, φίλε TorinoGR. Σήμερα συμπληρώνονται τρεις μήνες από την ημέρα που τοποθετήθηκε η καμπίνα στην οποία είμαι συνδεδεμένος στην Αλυσίδα, και φυσικά ούτε λόγος να γίνεται για ηλεκτροδότηση της καμπίνας, πόσο μάλλον για ενεργοποίησή της, πόσο μάλλον να πάρουμε VDSL50 κτλ. Η καμπίνα μου είναι στα 100 μέτρα από το σπίτι μου και ελέγχω τακτικά για το αν αλλάξει κάτι.

    Κάποιος που ισχυρίζεται ότι έχει εσωτερική πληροφόρηση από τον ΟΤΕ, είπε για πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης τις 28-7, δηλαδή όταν θα συμπληρώνεται ένα εξάμηνο από τότε που ξεκίνησαν να μπαίνουν οι καμπίνες. Εγώ πάντως αν κάνω έστω και Χριστούγεννα με VDSL οποιαδήποτε ταχύτητας, θα κάνω πάρτι λέμε...
    Χονδρικα ο χρόνος ενεργοποίησης απο την έναρξη των έργων της περιοχής ΑΚ είναι έξι μήνες, αυτό έχει διαπιστωθεί από τις προηγούμενες ενεργοποιήσεις περιοχών, η δική μου πηγή λέει ότι με το που ηλεκτροδοτούνται, εντος πολύ συντόμου χρονικού διαστήματος δίνονται υπηρεσίες. Εξαιρέσεις υπάρχουν οπως πχ το Περιστέρι οπου λόγω μεγέθους οι ενεργοποιήσεις έγιναν σταδιακά, άλλη εξαίρεση αποτελούν καμπίνες με προβλήματα τόσο ηλεκτροδότησης όσο και τεχνικών οπως είχε γίνει στη δική μου περιοχή με κομμένη ίνα.

  9. #534
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σώθηκες τώρα, φίλε TorinoGR. Σήμερα συμπληρώνονται τρεις μήνες από την ημέρα που τοποθετήθηκε η καμπίνα στην οποία είμαι συνδεδεμένος στην Αλυσίδα, και φυσικά ούτε λόγος να γίνεται για ηλεκτροδότηση της καμπίνας, πόσο μάλλον για ενεργοποίησή της, πόσο μάλλον να πάρουμε VDSL50 κτλ. Η καμπίνα μου είναι στα 100 μέτρα από το σπίτι μου και ελέγχω τακτικά για το αν αλλάξει κάτι.

    Κάποιος που ισχυρίζεται ότι έχει εσωτερική πληροφόρηση από τον ΟΤΕ, είπε για πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης τις 28-7, δηλαδή όταν θα συμπληρώνεται ένα εξάμηνο από τότε που ξεκίνησαν να μπαίνουν οι καμπίνες. Εγώ πάντως αν κάνω έστω και Χριστούγεννα με VDSL οποιαδήποτε ταχύτητας, θα κάνω πάρτι λέμε...
    Οσον αφορα την τοποθετηση μου για το ΑΚ Αλυσιδα,μην παρεξηγηθει και κανενας και πεσουν και με φανε τα παιδια .Αυτο που εννοουσα ηταν οτι θα φανει η αναξιοπιστια και ο δηθεν αριστος προγραμματισμος οταν,αν για παραγειγμα ξεκινησουν να ενεργοποιουν καμπινες στο ΑΚ Αλυσιδα,στο οποιο ξεκινησαν εργασιες αμεσως μετα το περας των εργασιων στο ΑΚ Γαλατσιου,ενω θα υπαρχουν ενενεργοποιητες καμπινες στο ΑΚ Γαλατσι.Αυτο εννοουσα με το 2 μετρα και 2 σταθμα.
    Σε καθε περιστωση μακαρι να παρουν VDSL ολοι γρηγορα!!!

    - - - Updated - - -

    Επισης αλλο 3 μηνες αναμονη για ηλεκτροδοτηση και αλλο 9 μηνες παρα 10 μερες...
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

  10. #535
    Εγγραφή
    13-07-2016
    Περιοχή
    ΓΑΛΑΤΣΙ
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49863/9175
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    NETGEAR D7000
    SNR / Attn
    6.3(dB) / 5.9(dB)
    Απο την παρασκευη εχω προβλημα με το internet vdsl wind κοντα στο κεντρο του ΟΤΕ Γαλατσιου ηρθε τεχνικος απο την wind και μου ειπε οτι εχει προβλημα το κεντρο dslam τις wind στον οτε .τηλεφωνο εχω κανονικα δεν κλειδωνει το ρουτερ εχει κανενας αλλος το προβλημα αυτο

  11. #536
    Εγγραφή
    01-11-2007
    Περιοχή
    Γαλατσι
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    156
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    ZYXEL VMG1312-B10D
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημερα
    Παιδια ανηκω στο Γαλατσι στην KV 411(VDSL2) που ειναι τοποθετημενη Σαβαγηνών 71 και Χριστιανουπολεως.Περναω καθε μερα να δω αν εχει ηλεκτροδοτηθει αλλα τιποτα..εχει νεα καποιος για το ποτε θα παρουν ρευμα και οι τελευταιες καμπινες?
    Καποιες που ειναι σε διπλανα στενα εχουν ρευμα κανονικα.η 411 τιποτα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος savvas01 : 08-05-17 στις 14:27.
    το νταβατζιλικι παει συννεφο....και συνεχιζεται βεβαιως βεβαιως.....

  12. #537
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από savvas01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα
    Παιδια ανηκω στο Γαλατσι στην KV 411(VDSL2) που ειναι τοποθετημενη Σαβαγηνών 71 και Χριστιανουπολεως.Περναω καθε μερα να δω αν εχει ηλεκτροδοτηθει αλλα τιποτα..εχει νεα καποιος για το ποτε θα παρουν ρευμα και οι τελευταιες καμπινες?
    Καποιες που ειναι σε διπλανα στενα εχουν ρευμα κανονικα.η 411 τιποτα...
    Και εγω Σαβαγηνων ειμαι αλλα παιρνω απο την 409 που ειναι Αλιαρτου και Σιβορων.Αυτες οι 2 ειναι οι μονες στην περιοχη που δεν εχουν ενεργοποιηθει δυστυχως!!!Παντως στην 411 που ειναι στο ψιλικατζιδικο πρεπει να εχει περαστει ρευμα αλλα να μην εχει ενεργοποιηθει απο ΟΤΕ γιατι το καλοκαιρι μετα την αλλαγη της καμπινας μεχρι και κολωνα της Δεη φυτεψαν για να παρουν ρευμα απο την απεναντι κολωνα,πιθανον για να μην σκαβουν δρομους.Ηνεα κολωνα που μπηκε λογικα εξυπηρετει μονο την καμπινα καθως κατεβαινει απο αυτην ενα μονο μικρο καλωδιο σαν αυτα που κατεβαινουν σε πολλες περιοχες για τις ηλεκτροδοτησεις των καμπινων...
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

  13. #538
    Καλησπέρα στην παρέα, μετά από επικοινωνία που είχα με WIND και με VODAFON μου εγγυήθηκαν και οι δυο ότι υπάρχει διαθεσιμότητα για VDSL 50.
    Το ερώτημα τώρα είναι, έχει κάποιος άλλος VDSL στο Γαλάτσι απο WIND ή από VODAFON για να μας πει αν είναι ευχαριστημένος ή όχι ?

    Ευχαριστώ προκαταβολικά!

  14. #539
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.137
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Μια χαρά είναι εκτός απο τις ώρες αιχμής που είναι δηλαδή ο πολύς κόσμος σπίτι ...
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  15. #540
    Εγγραφή
    11-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Πέτυχα ένα τεχνικό της περιοχής σήμερα στο δρόμο και τον ρώτησα για τις καμπίνες που περιμένουμε να ενεργοποιηθούν στη Λαμπρινή, μου είπε ότι δυστυχώς δεν μπορούν να κάνουν και αυτοί τίποτα για το θέμα. Πρόσθεσε όμως, ότι ελπίζει πως στο επόμενο δίμηνο θα προχωρήσει το θέμα καθώς έχουν ενεργοποιηθεί ρήτρες για τις καθυστερήσεις. Άντε να δούμε!

Σελ. 36 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-14, 03:11
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-14, 15:19
  3. VDSL και πρόβλημα με σταθερό
    Από kaktos7 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-14, 07:18
  4. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-14, 15:56
  5. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-13, 14:47

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας