Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2009
    Περιοχή
    Νέος Κόσμος, Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    442
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    90/50
    ISP
    Vodafone
    Router
    Mu 5001 5G
    Έχει περάσει παραπάνω από μια ώρα από την στιγμή που μου κόπηκε ξαφνικά το ίντερνετ (το μήνυμα αυτό το γράφω από κινητό με 3g) και προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο από το κινητό μου την τεχνική υποστήριξη της cyta στο 13811 , αλλά δεν ανταποκρίνεται και κλείνει μόνο του. Δοκίμασα και το 13877 αλλά τίποτα και πάλι (και ναι , έχω full σήμα στο κινητό)

    Κοίταξα το router και είδα ότι συγρονίζει σε ταχύτητες αλλά δεν μπορώ να πάρω ip. Επίσης , το λαμπάκι του ϊντερνετ δεν ανάβει καθόλου.

    Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bobis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει περάσει παραπάνω από μια ώρα από την στιγμή που μου κόπηκε ξαφνικά το ίντερνετ (το μήνυμα αυτό το γράφω από κινητό με 3g) και προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο από το κινητό μου την τεχνική υποστήριξη της cyta στο 13811 , αλλά δεν ανταποκρίνεται και κλείνει μόνο του. Δοκίμασα και το 13877 αλλά τίποτα και πάλι (και ναι , έχω full σήμα στο κινητό)

    Κοίταξα το router και είδα ότι συγρονίζει σε ταχύτητες αλλά δεν μπορώ να πάρω ip. Επίσης , το λαμπάκι του ϊντερνετ δεν ανάβει καθόλου.

    Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.
    Αγαπητέ Πελάτη,

    Σας ενημερώνουμε ότι υπάρχει ολιγόωρη απώλεια υπηρεσιών σταθερής & διαδικτύου σε μέρος πελατών μας και ήδη ξεκίνησε σταδιακά η αποκατάστασή τους. Πιο συγκεκριμένα έχει αποκατασταθεί σχεδόν πλήρως η τηλεφωνία, ενώ το διαδίκτυο αναμένεται να επανέλθει εντός των επόμενων ωρών.
    Λόγω της απώλειας των προαναφερθέντων υπηρεσιών ενδέχεται να υπάρχει δυσκολία επικοινωνίας με το τηλεφωνικό μας κέντρο.

    Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Παρόμοια Θέματα

  1. [Other] Edimax AR-7284wna - Wiress λειτουργεί, αλλά δεν έχω πρόσβαση στο 'νετ
    Από ToFonikoAgouri στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-08-15, 19:02
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-14, 12:21
  3. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-14, 00:29
  4. BSOD συνεχομένα - Ιδεα Δεν εχω.
    Από PwNaGe στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-14, 02:07
  5. Intel D510MO δεν έχω σήμα στη VGA
    Από stelios4711 στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-13, 23:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας