Σελ. 131 από 138 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131132133136 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.951-1.965 από 2058
  1. #1951
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων


    Ναι. Γνωρίζω αυτή τη σαπίλα που επικρατεί στα βόρεια. Δεν θα την πάλευα προσωπικά, εκτός αν η ζωή μου ήταν μονίμως μέσα σε ένα σπίτι, οπότε δεν θα με πείραζε
    Να σου πω. Αυτό που λέγαμε στους νότιους όταν ερχόντουσαν εδώ ότι αν περιμένουν να έχει καλό καιρό για να κουνηθούν τότε θα μείνουν πάντα μέσα. Και ο σαρκασμός είναι η φωτογραφία με τον μπλέ ουρανό και το μικρό άσπρο συννεφάκι που λέει ότι θα βρέξει και δεν θα πάω για τρέξιμο. Εν ολίγοις, συνηθίζεις να σου πω και αν θες να κάνεις πράγματα έχει αρκεί φυσικά να έχεις γούστο. Αυτό που δεν έχει είναι καφέ με θέα την θάλασσα και κολύμπι και ας καθαρίζουν όσο θέλουν τα ποτάμια και τις λήμνες τους. Έχει όμως δάσος, περπάτημα, άθληση όπως δεν έχει Ελλάδα γιατί και στην Ελλάδα η ζέστη σκοτώνει. Επίσης δεν έχει κρύο καφέ εκτός και αν είσαι στην φωλιά των Βρυξελών και θες να αφήσεις νεφρό.
    Τα περισσότερα μια ιδέα ειναι και ανακαλύπτεις τι ειναι και τι δεν είναι που ειναι υποκειμενικό για τον καθένα και θα σε εκπλήξει. Εγώ ανακάλυψα ότι περισσότερο από όλα μου λείπει η θάλασσα όπως μου έλειπε και στην Αθήνα και το περίμενα. Ένα καφέ με θέα την θάλασσα όπως κάναμε Πάτρα μου λείπει. Αυτό που δεν περίμενα με τίποτα είναι ότι θα μου λείπει η υψομετρική διαφορά και ότι δεν υπάρχει κάτι σαν θάλασσα ή βουνό να χαθεί το μάτι σου. Και επιπλέον, μου λείπει το ντύσιμο μιας γυναίκας που θέλει να ειναι γυναίκα (και δεν έχω απαιτήσεις τρελές). Τα γράφω αυτά με υποψίες ότι το κλίμα μου άλλαξε τα φώτο στο θέμα υγεία αλλά αυτά δεν αποδυκνείονται.

  2. #1952
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.433
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω. Αυτό που λέγαμε στους νότιους όταν ερχόντουσαν εδώ ότι αν περιμένουν να έχει καλό καιρό για να κουνηθούν τότε θα μείνουν πάντα μέσα. Και ο σαρκασμός είναι η φωτογραφία με τον μπλέ ουρανό και το μικρό άσπρο συννεφάκι που λέει ότι θα βρέξει και δεν θα πάω για τρέξιμο. Εν ολίγοις, συνηθίζεις να σου πω και αν θες να κάνεις πράγματα έχει αρκεί φυσικά να έχεις γούστο. Αυτό που δεν έχει είναι καφέ με θέα την θάλασσα και κολύμπι και ας καθαρίζουν όσο θέλουν τα ποτάμια και τις λήμνες τους. Έχει όμως δάσος, περπάτημα, άθληση όπως δεν έχει Ελλάδα γιατί και στην Ελλάδα η ζέστη σκοτώνει. Επίσης δεν έχει κρύο καφέ εκτός και αν είσαι στην φωλιά των Βρυξελών και θες να αφήσεις νεφρό.
    Τα περισσότερα μια ιδέα ειναι και ανακαλύπτεις τι ειναι και τι δεν είναι που ειναι υποκειμενικό για τον καθένα και θα σε εκπλήξει. Εγώ ανακάλυψα ότι περισσότερο από όλα μου λείπει η θάλασσα όπως μου έλειπε και στην Αθήνα και το περίμενα. Ένα καφέ με θέα την θάλασσα όπως κάναμε Πάτρα μου λείπει. Αυτό που δεν περίμενα με τίποτα είναι ότι θα μου λείπει η υψομετρική διαφορά και ότι δεν υπάρχει κάτι σαν θάλασσα ή βουνό να χαθεί το μάτι σου. Και επιπλέον, μου λείπει το ντύσιμο μιας γυναίκας που θέλει να ειναι γυναίκα (και δεν έχω απαιτήσεις τρελές). Τα γράφω αυτά με υποψίες ότι το κλίμα μου άλλαξε τα φώτο στο θέμα υγεία αλλά αυτά δεν αποδυκνείονται.
    Καλά, ναι. Το θέμα με τον καιρό είναι καθαρά θέμα προτίμησης (πέρα απ'τα όποια οργανικά θέματα μπορεί να προκύψουν απ'την έλλειψη έκθεσης στον ήλιο φυσικά), οπότε αν κάποιος πχ δεν την παλεύει χωρίς ήλιο όπως της Ελλάδας, τότε απλά, δεν πάει σε τέτοιες χώρες.

    Εγώ θέλω την ηλιοφάνεια της Ελλάδας καθώς και το θαλλάσιο στοιχείο, γιατί μεγάλωσα σε πόλη με θάλασσα, οπότε το να βρεθώ σε μία πόλη χωρίς λιμάνι, μου φαίνεται άχαρο (έχω ζήσει σε μέρος χωρίς θάλασσα και ήταν αποπνικτικό για μένα).

    Τώρα για το τελευταίο που λες, για το ντύσιμο των γυναικών, οκ, δεν το έχω σαν κριτήριο στο μυαλό μου.
    Ίσως γιατί ποτέ δεν μου άρεσε να βλέπω ανθρώπους (άνδρες/γυναίκες) ντυμένους υπερπαραγωγές/λατέρνες.
    Μ'αρέσει και το casual outfit, οπότε δεν έχω θέμα με αυτό.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #1953
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.315
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, ναι. Το θέμα με τον καιρό είναι καθαρά θέμα προτίμησης (πέρα απ'τα όποια οργανικά θέματα μπορεί να προκύψουν απ'την έλλειψη έκθεσης στον ήλιο φυσικά), οπότε αν κάποιος πχ δεν την παλεύει χωρίς ήλιο όπως της Ελλάδας, τότε απλά, δεν πάει σε τέτοιες χώρες.

    Εγώ θέλω την ηλιοφάνεια της Ελλάδας καθώς και το θαλλάσιο στοιχείο, γιατί μεγάλωσα σε πόλη με θάλασσα, οπότε το να βρεθώ σε μία πόλη χωρίς λιμάνι, μου φαίνεται άχαρο (έχω ζήσει σε μέρος χωρίς θάλασσα και ήταν αποπνικτικό για μένα).

    Τώρα για το τελευταίο που λες, για το ντύσιμο των γυναικών, οκ, δεν το έχω σαν κριτήριο στο μυαλό μου.
    Ίσως γιατί ποτέ δεν μου άρεσε να βλέπω ανθρώπους (άνδρες/γυναίκες) ντυμένους υπερπαραγωγές/λατέρνες.
    Μ'αρέσει και το casual outfit, οπότε δεν έχω θέμα με αυτό.
    Ακόμα μιλάμε για ήλιο Ελλάδος λές και δεν υπάρχουν τουλάχιστον άλλες 3-4 χώρες με παρόμοια ηλιοφάνεια;
    Το λέτε λες και είναι κάτι μοναδικό και σαφώς δεν ισχύει, εκτός αν κάποιος δεν έχει βγει ποτέ από την χώρα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #1954
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τώρα για το τελευταίο που λες, για το ντύσιμο των γυναικών, οκ, δεν το έχω σαν κριτήριο στο μυαλό μου.
    Ίσως γιατί ποτέ δεν μου άρεσε να βλέπω ανθρώπους (άνδρες/γυναίκες) ντυμένους υπερπαραγωγές/λατέρνες.
    Μ'αρέσει και το casual outfit, οπότε δεν έχω θέμα με αυτό.
    Και εγώ έτσι αλλά έμαθα να εκτιμώ το καλό ντύσιμο. Το θυληκό αν θες. Την λατέρνα δεν θα πω όχι αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό. Αλλωστε και εγώ νορμαλ προς πολύ νορμαλ ντύνομαι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα μιλάμε για ήλιο Ελλάδος λές και δεν υπάρχουν τουλάχιστον άλλες 3-4 χώρες με παρόμοια ηλιοφάνεια;
    Το λέτε λες και είναι κάτι μοναδικό και σαφώς δεν ισχύει, εκτός αν κάποιος δεν έχει βγει ποτέ από την χώρα.
    Προφανώς αναφέρονται στον ήλιο σαν της Ελλάδας. Ηήλιοφάνεια έχει πολύ και σε πολλά μέρη. Θάλασσα όμορφη δεν έχει πάντα και ακόμα λιγότερο κολυμπήσιμη θάλασσα σαν την μεσογειακή. Για μένα αυτά δεν υπάρχουν ούτε στην Αθήνα που τα παραπάνω μου φαινόντουσαν τόσο μακρυά σαν να πήγα σε άλλη χώρα. Αλλά σε μια πόλη λιμάνι όπως πχ η Πάτρα, ή αρκετές πόλεις σαν αυτές της Κρητής, μπορώ να καταλάβω την επαφή με την θάλασσα γιατί και μένα μου λείπει παρόλο που μεγάλωσα δίπλα στην Ακρόπολη. Και λόγω μεγέθους, σε μικρό χρονικό διάστημα πας και παραλία να κολυμπήσεις. Η σχεδόν απόλυτη πλειοψηφία μεγαλόμένη στην Ελλάδα, την Ελλάδα έχουμε σαν σημείο αναφοράς όταν αναφερόμαστε στην ηλιοφάνεια και θάλασσα. Βέβαια θα το δεχτώ ότι πολλοί Έλληνες νομίζουν ότι μόνο η Ελλάδα έχει ομορφιές κτλ κτλ.

  5. #1955
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.433
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα μιλάμε για ήλιο Ελλάδος λές και δεν υπάρχουν τουλάχιστον άλλες 3-4 χώρες με παρόμοια ηλιοφάνεια;
    Το λέτε λες και είναι κάτι μοναδικό και σαφώς δεν ισχύει, εκτός αν κάποιος δεν έχει βγει ποτέ από την χώρα.
    Δεν είπα πουθενά πως είναι κάτι το μοναδικό. Αναφέρομαι στον ήλιο της Ελλάδας γιατί ζω εδώ, αν ζούσα στην Κύπρο, θα έλεγα τον ήλιο της Κύπρου, κλπ.

    Και συγκρίνω την ηλιοφάνεια εδώ με τις χώρες στα βόρεια, δεν είπα ότι πχ στην Ελλάδα έχει τον καλύτερο ήλιο του κόσμου. Chill.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ έτσι αλλά έμαθα να εκτιμώ το καλό ντύσιμο. Το θυληκό αν θες. Την λατέρνα δεν θα πω όχι αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό. Αλλωστε και εγώ νορμαλ προς πολύ νορμαλ ντύνομαι.
    Ένα ellegant και to the point ντύσιμο, πάντα είναι ενδιαφέρον. Είτε στον άντρα, είτε στη γυναίκα. Ομολογουμένως.

    Αδυνατώ να πιστέψω πως στο Βέλγιο δεν υπάρχουν γυναίκες κομψές (δεν λέω ότι λες ψέμματα, ρητορικά το λέω).


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς αναφέρονται στον ήλιο σαν της Ελλάδας. Ηήλιοφάνεια έχει πολύ και σε πολλά μέρη. Θάλασσα όμορφη δεν έχει πάντα και ακόμα λιγότερο κολυμπήσιμη θάλασσα σαν την μεσογειακή. Για μένα αυτά δεν υπάρχουν ούτε στην Αθήνα που τα παραπάνω μου φαινόντουσαν τόσο μακρυά σαν να πήγα σε άλλη χώρα. Αλλά σε μια πόλη λιμάνι όπως πχ η Πάτρα, ή αρκετές πόλεις σαν αυτές της Κρητής, μπορώ να καταλάβω την επαφή με την θάλασσα γιατί και μένα μου λείπει παρόλο που μεγάλωσα δίπλα στην Ακρόπολη. Και λόγω μεγέθους, σε μικρό χρονικό διάστημα πας και παραλία να κολυμπήσεις. Η σχεδόν απόλυτη πλειοψηφία μεγαλόμένη στην Ελλάδα, την Ελλάδα έχουμε σαν σημείο αναφοράς όταν αναφερόμαστε στην ηλιοφάνεια και θάλασσα. Βέβαια θα το δεχτώ ότι πολλοί Έλληνες νομίζουν ότι μόνο η Ελλάδα έχει ομορφιές κτλ κτλ.
    Οι θάλασσες της μεσογείου, έχουν και το θετικό πως δεν κινδυνεύεις να σε κατασπαράξει καρχαρίας

    Φυσικά και δεν έχει μόνο στην Ελλάδα τέτοιες ομορφιές.
    Όσοι το λένε αυτό είτε δεν έχουν ταξιδέψει, είτε δεν έχουν δει κάτι άλλο πέρα απ'τον τόπο τους έστω σε videos/κλπ, είτε είναι κολλημένοι/εθνικιστές που μόνο ότι έχει η Ελλάδα υπάρχει και τίποτ'άλλο (το γελάκι για το τελευταίο σκέλος της πρότασης προφανώς, δεν κοροιδεύω όσους δεν έχουν ταξιδέψει, ούτε εγώ έχω κάνει ταξίδια έξω).
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  6. #1956
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20230331_090105 1.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  154,3 KB 
ID: 247309
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #1957
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ομορφια!
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #1958
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.315
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Ντουμπάι.... Εεεε Λεμεσός!
    The One
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG20230319172313.jpg  

    IMG20230319172446.jpg  

    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #1959
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντουμπάι.... Εεεε Λεμεσός!
    The One
    Θα ζαλιστείς
    Ζαλισμένε

    ΥΓ
    Κουνάει στην Κύπρο ?

    ΥΓ2
    small is beautiful
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  andrzej_santorini.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  274,8 KB 
ID: 247322

    ΥΓ3

    Σκίζουμε
    Κυκλάδες
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Κυκλάδες.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  598,0 KB 
ID: 247323
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 31-03-23 στις 18:34.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #1960
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκίζουμε
    Κυκλάδες
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Κυκλάδες.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  598,0 KB 
ID: 247323
    Πολύ όμορφη. Αυτό το άσπρο με το μπλε είναι πολύ όμορφο πράγμα.

  11. #1961
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ όμορφη. Αυτό το άσπρο με το μπλε είναι πολύ όμορφο πράγμα.
    Αν σου τύχει ποτέ να ασβεστώσεις
    Νερό + ασβέστης +λινέλαιο + λουλάκι
    Το λουλάκι βγάζει ένα μπλέ στην ασπρίλα του ασβέστη

    Χρειάζεται και λιακάδα
    1 gbps και δεν πάω πουθενά
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #1962
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20230331_090105 1.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  154,3 KB 
ID: 247309
    Nice bokeh

  13. #1963
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nice bokeh
    όντως, χωρίς επεξεργασία.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  14. #1964
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20230406_115745.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  175,0 KB 
ID: 247460
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  15. #1965
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Ευαίσθητη και ρομαντική ψυχή, ο nnn

Σελ. 131 από 138 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131132133136 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σε ποιον δικτυακό πάροχο έχετε το βασικό σας email?
    Από cool11 στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-15, 03:54
  2. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-14, 15:24
  3. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-14, 16:17
  4. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-14, 01:36
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-14, 17:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας