Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-26 από 26
  1. #16
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Είμαι βέβαιος ότι κανένα από αυτά τα 1α εκ/ρια δεν θα είναι δικό μου

    Και δεν αναφέρομαι μόνο σε i-something, προσωπικά δεν βλέπω κάποια ανάγκη/χρηστικότητα από χρήση ενός smart watch. Τί να το κάνω; Να καταγράφει πόσο τρέχω; Η μοναδική γυμναστική που κάνω είναι δικέφαλοι (σηκώνω μπυροπότηρο - κατεβάζω μπυροπότηρο) και το πήγαινε-έλα από/προς την τουαλέτα

  2. #17
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Roussos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πάρα πολλά προς διάθεση . Βέβαια αυτοί ξέρουν καλύτερα τι θα πουλήσουν .
    Να σου πω και εγω μάλλον υπεραισιοδοξους τους βρισκω

  3. #18
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Δεν ειναι τιποτα ρε παιδια. 6-7 sites και μερικα κανάλια να προμοταρουν, και θα δημιουργηθει το αγοραστικο κοινο.

    Και μετα, που ξερεις, μπορει να τους προσλαβουν κιολας.

  4. #19
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Σιγά το promotion που έκανε ο Anand στην Αpple
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  5. #20
    Εγγραφή
    19-06-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    494
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v7

  6. #21
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Seriously?

  7. #22
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest

  8. #23
    Εγγραφή
    19-06-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    494
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v7
    Φυσιολογικοτατο. Πηγε το πρωτο κυμα εσπασε τα ταμεια και τωρα σαφως θα πεσουν λιγο οι πωλησεις. Θεμα χρονου ομως να ερθει το δευτερο κυμα για νεα ρεκορ πωλησεων. Μην αγχωνεσαι!

    επιπλεον... "Apple kicked off launch week in April selling an average of 200,000 watches a day"
    Τοσα Android smartwatches εχουν πωληθει μονο σε ενα 6μηνο!

  9. #24
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest

  10. #25
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Έχω 2 γνωστούς μου που αγόρασαν iWatch και ομολογώ ότι είναι πανέμορφα με πολύ καλή αισθητική. Επίσης, έχουν την πλάκα τους για τους γκατζετάκηδες με voice commands και να μπορείς στο ρολόϊ σου να βλέπεις πληροφορίες.

    Αλλά - και αυτό είναι και το πρόβλημα των αναλυτών - κανείς ακόμα δεν μπορεί με ακρίβεια να εξακριβώσει ποια είναι ακριβώς η λειτουργία τους.

    Αν κανείς εξαιρέσει τις health apps που είναι εξαιρετικά χρήσιμες για γυμναστική (σφυγμός, μετρήσεις, θερμοκρασία κλπ) με πολύ μεγαλύτερη ακρίβεια από εκείνες ενός smartphone, τι άλλο προσφέρουν;

    Να μιλάς τηλεφωνικά δεν λέει και πολύ παρεκτός και αν είσαι τρελός fan του Kinght Rider και γουστάρεις να μιλάς στον ΚΙΤ

    Γενικά, τι ακριβώς εξυπηρετεί ένα iWatch (ή smartwatch) παρεκτός από το παραπάνω για health apps δεν μπορώ να καταλάβω....
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #26
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Το έχει ο κολλητός μου που είναι δηλωμένος fanboy.

    1) To αλουμινένιο, έχει γυαλί μη ανθεκτικό αρκετά για ρολόι. Έχει μαζέψει ήδη αρκετές βαθιές γρατζουνιές μέσα σε ένα μήνα χρήσης (σε γραφείο δουλεύει όχι οικοδομή).

    2) Με το παρόν λειτουργικό είναι πολύ αργό, καθώς όλη η επεξεργασία γίνεται στο iphone, και βλέπεις πολλές φορές το loading σήμα.

    3) Μόνο καλό αν βρίσκεσαι στο οικοσύστημα της apple. Δεν λειτουργεί προς το παρόν με πράγματα που θα περίμενε κανείς, πχ spotify, nike running, εναλλακτικό email client κλπ

    4) Μπαταρία 1 μέρας, δλδ φόρτισμα κάθε βράδυ (+ το γεγονός ότι δεν κάνει sleep tracking γι αυτον ακριβώς το λόγο)

    Στα θετικά είναι ότι γενικά είναι καλό sport tracker, αν και χρειάζεται να έχεις το iphone συνέχεια μαζί λόγω έλλειψης gps και των εγγενών εφαρμογών.

    Επίσης είναι ωραίο το apple pay feature εδώ στο αμέρικα. Απλά βάζεις τον καρπό σου κοντά στον αναγνώστη της πιστωτικής κάρτα και πληρώνεις. Ούτε πορτοφόλια, ούτε κάρτες τπτ.

    Κοινώς είναι ακόμα σε εμβρυική φάση και το software και το hardware και αποτελεί λύση μόνο γι αυτούς που θα αγόραζαν έτσι και αλλιώς ένα ακριβό fitness tracker (fitbit). Να δούμε πως θα εξελιχθεί με το version 2, και αν πώς developers θα μπορέσουν να το αξιοποιήσουν.
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 53
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-14, 16:15
  2. Μηνύματα: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-14, 16:36
  3. Μηνύματα: 168
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-14, 13:25
  4. Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-13, 01:57

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας