Σελ. 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 163
  1. #91
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kατοχος Note 3 εδώ κι ένα έτος περίπου και Lumia 930 (και πιο πριν 920).

    Η γνώμη μου είναι πως τα δύο OS είναι διαφορετικά, όμως αλληλοσυμπληρούμενα.
    Εξηγούμαι.
    Όποιος ψάχνει φορητό PC τσέπης, πάει σε droid ασυζητητί. Κάνεις σχεδόν όσα κι ένα laptop (λέμε τώρα). Με το αντίστοιχο κόστος όμως. Kernel wakelocks, oem bloat και κακογραμμένο pre-emptive multitasking (ναι είναι κακογραμμένος ο πυρήνας στο 90% των συσκευών-με ελάχιστες φωτεινές εξαιρέσεις)και φυσικά αυτονομία. Μη μου πει κανεις για ρουτ και greenify και debloating. Ήδη μια συσκευή έχει αποτύχει παταγωδώς αν με βάζει στη διαδικασία root για τα αυτονόητα.
    Αν οι απαιτήσεις σου είναι πιο πολύ τηλεφωνικες με βασικά smartphone όμως features a la iphone (όπως ένα αξιοπρεπής IE και πολύ καλό people app και κάμερα apps) και μία σχεδόν άψογη εμπειρία χρήσης του UX και απροβλημάτιστη ακόμα και μετά από 200apps και 2 χρονια συσσωρευμένης cache, πας με κλειστά μάτια σε Windows Phone.

    Επίσης να υπενθυμίσω ότι το 95%+ του αγοραστικού κοινού δεν ενδιαφέρεται για τις εξειδικευμένες εφαρμογές του android. Απλώς γκρινιάζουμε εμείς το 5% των fora geeks. (Σε όσους ανθρώπους συνεστησα WP και αγορασαν, ουτε ενας δεν μου παραπονέθηκε ότι τυ έλειψε καποιο app και δεν το βρηκε). Απλώς όταν η μάζα πάει σε Cote/Γερμανό/Wind/Voda για επιδοτούμενη συσκευή στον τοίχο με τα dummies και τα ελάχιστα πραγματικά δείγματα, βλέπει 40 android και 2 windows phone. Δεν βλέπω το περίεργο να αγοράζει ο κάθε άσχετος το τετραπύρηνο lag machine των 150 ευρώ...

  2. #92
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.089
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατοχος Note 3 εδώ κι ένα έτος περίπου και Lumia 930 (και πιο πριν 920).

    Η γνώμη μου είναι πως τα δύο OS είναι διαφορετικά, όμως αλληλοσυμπληρούμενα.
    Εξηγούμαι.
    Όποιος ψάχνει φορητό PC τσέπης, πάει σε droid ασυζητητί. Κάνεις σχεδόν όσα κι ένα laptop (λέμε τώρα). Με το αντίστοιχο κόστος όμως. Kernel wakelocks, oem bloat και κακογραμμένο pre-emptive multitasking (ναι είναι κακογραμμένος ο πυρήνας στο 90% των συσκευών-με ελάχιστες φωτεινές εξαιρέσεις)και φυσικά αυτονομία. Μη μου πει κανεις για ρουτ και greenify και debloating. Ήδη μια συσκευή έχει αποτύχει παταγωδώς αν με βάζει στη διαδικασία root για τα αυτονόητα.
    Αν οι απαιτήσεις σου είναι πιο πολύ τηλεφωνικες με βασικά smartphone όμως features a la iphone (όπως ένα αξιοπρεπής IE και πολύ καλό people app και κάμερα apps) και μία σχεδόν άψογη εμπειρία χρήσης του UX και απροβλημάτιστη ακόμα και μετά από 200apps και 2 χρονια συσσωρευμένης cache, πας με κλειστά μάτια σε Windows Phone.

    Επίσης να υπενθυμίσω ότι το 95%+ του αγοραστικού κοινού δεν ενδιαφέρεται για τις εξειδικευμένες εφαρμογές του android. Απλώς γκρινιάζουμε εμείς το 5% των fora geeks. (Σε όσους ανθρώπους συνεστησα WP και αγορασαν, ουτε ενας δεν μου παραπονέθηκε ότι τυ έλειψε καποιο app και δεν το βρηκε). Απλώς όταν η μάζα πάει σε Cote/Γερμανό/Wind/Voda για επιδοτούμενη συσκευή στον τοίχο με τα dummies και τα ελάχιστα πραγματικά δείγματα, βλέπει 40 android και 2 windows phone. Δεν βλέπω το περίεργο να αγοράζει ο κάθε άσχετος το τετραπύρηνο lag machine των 150 ευρώ...
    Συμφωνώ για την πρώτη παράγραφο. Αλλά επέτρεψε μου να πω ότι σχετικά με κοινές εφαρμογές απλά δεν ξέρουν καλύτερα.
    Εδώ τι να λέμε, έχω πέσει σε κόσμο που χαίρονται με τα 400 ευρώ που έδωσαν και δεν αντιλαμβάνονται τι ακριβώς προσφέρει το εκάστοτε app store.

    Εγώ πάντως με το δικό μου lumia 625, έχω κάνει αρκετά reset και κάποιες φορές στοχευμένα restart. Νομίζω με το andoid 4.2 σε κινέζο έκανα και ένα restart έτσι να γουστάρει η παρέα μια φορά την εβδομάδα. Άλλωστε, όταν το λειτουργικό έχει μια επιλογή για restart, κάπως σε προκαλεί να την πατήσεις

    Αν η ms διορθώσει τρια βασικά πράγματα εγώ θα το ξανασκεφτόμουν σοβαρά
    1) Custom πληκτρολόγιο ή απίστευτη ποιότητα πληκτρολόγιο σε πολλές γλώσσες συμπεριλμανομένου swype σε ελληνικά
    2) αλλαγή αρχιτεκτονικής για την διαχείριση των εφαρμογών. Δεν γίνεται να θέλω 5 χρόνια για να αλλάζω μεταξύ των εφαρμογών, να πρέπει να κάνουν κάτι σε full reload και μετά load state. Ούτε παιχνίδια να ήταν.
    3) Κίνητρα ή συμμετοχή στο market store. Η εταιρία νομίζει ότι αν εννοποιήσει με την σαβούρα του store των windows, θα λυθεί το θέμα. Δύο σαβούρες μαζί κάνουν μια μεγάλη αποθήκη σαβούρας. Καλή πίστη και καλή θέληση δεν φέρνουν αποτελέσματα. Όπως λέω και στους συναδέρφους μου, wishfull thinking doesn't deliver usable and stable software.Και αυτό το λέω στους ux strategist που έχουν κάνει τσουρέκια τον πλανήτη με το ux αλλά ξεχνάνε κάποιες βασικές και ουσιώδεις παραμέτρους σχετικά με το λογισμικό και κατεξακολούθηση το hardware

  3. #93
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    1. Μόνο το swype στα ελληνικά λείπει. Το prediction το θεωρώ ακριβέστατο.
    2. Τo rehydration lag δεν οφείλεται στη ms αλλά στους devs. Είναι εμφανέστατη η διαφορά των εφαρμογών που είναι γραμμένες για 8.1 και αυτές που είναι με silverlight. Αν ο άλλος έχει να κάνει ένα εξάμηνο update το app του με το νεότερο sdk του visual studio, δεν φταίει το λειτουργικό. Όσες εφαρμογές είναι γραμμένες για 8.1 είναι ακαριαιες στο multitasking.
    3. Το νεο κατάστημα δεν θα ενώσει απλώς "σαβούρες" (διαφωνώ με τέτοιους ισοπεδωτικους ορους). Θα ενωσει sdk, τιμολογιακή πολιτική και διαθεσιμότητα διαφορετικών αγορών. Αν αυτό δεν είναι καλή κίνηση, δεν ξέρω τι άλλο είναι.

  4. #94
    Εγγραφή
    13-01-2012
    Μηνύματα
    295
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Συμφωνώ μαζί σου 100%

  5. #95
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Το επιχείρημα με το lag είναι παλιό.

    Υπάρχουν συσκευές Android κάτω από τα 250 ευρώ που πετάνε.

    Όσο για τις εφαρμογές, ΠΧ δεν υπάρχουν του f2g και της whatsup.

    Η εμπειρία χρήσης στο 99% των εφαρμογών που υπάρχουν είναι κατώτερη του Android, ΠΧ viber, whatsapp, IE.

    Όπως λες εσύ για το 95% που ψωνίζει από το ράφι, μπορώ και εγώ να σου πω ότι όσοι είναι ικανοποιημενοι από τα wp8 είναι αυτοί που θα έκαναν την δουλειά τους και με dumphone.

  6. #96
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το επιχείρημα με το lag είναι ακόμα ο κανόνας (με λίγες εξαιρέσεις φυσικα).

    Η εμπειρία χρήσης των εφαρμογων, όπως έγραψα παραπανω, εξαρτάται από το sdk που χρησιμοποιεί ο dev και κυρίως υπάρχουν εφαρμογές που λειτουργούν καλύτερα από Official (βλέπε tubecast, 6tag, 6tin, perfect music κλπ).

    Τέλος, αυτοί που έμπαιναν σε κατάστημα και ήθελαν dumbphone, θα έπαιρναν dumbphone. Άσε που ξέρω δεκάδες με droids που τα έχουν μόνο για κλήσεις και SMS. Οπότε δεν λέει κάτι αυτό για τα WP.

  7. #97
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Καλύτερα από official σε windows phone μπορεί, όμως οι εφαρμογές που ανέφερες ειναι πολύ χειροτερες από αυτές του Android.

  8. #98
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το αντίθετο ακριβώς. Το Tubecast είναι καλύτερο του Official YouTube app για Android και το 6tag πολύ καλύτερο επίσης από Official Instagram για Android.
    Υπάρχουν πολλά παραδείγματα παρόμοια όπως η σουίτα Here, εφαρμογές φωτογραφιών ακόμα και πυξίδας που δεν υπάρχουν αντίστοιχες ή τόσο καλογραμμενες στο play store.

    Ως αρχάριος developer κι εγώ βλέπω τεράστια διαφορά στην απόδοση του κώδικα σου αναλόγως του χρόνου που επενδύεις και της ικανότητας σου να χειρίζεσαι τα διαθέσιμα APIs.

  9. #99
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης να υπενθυμίσω ότι το 95%+ του αγοραστικού κοινού δεν ενδιαφέρεται για τις εξειδικευμένες εφαρμογές του android. Απλώς γκρινιάζουμε εμείς το 5% των fora geeks. (Σε όσους ανθρώπους συνεστησα WP και αγορασαν, ουτε ενας δεν μου παραπονέθηκε ότι τυ έλειψε καποιο app και δεν το βρηκε). Απλώς όταν η μάζα πάει σε Cote/Γερμανό/Wind/Voda για επιδοτούμενη συσκευή στον τοίχο με τα dummies και τα ελάχιστα πραγματικά δείγματα, βλέπει 40 android και 2 windows phone. Δεν βλέπω το περίεργο να αγοράζει ο κάθε άσχετος το τετραπύρηνο lag machine των 150 ευρώ...
    Περιέγραψες ακριβώς ότι πιστεύω και βασικά και την πλειοψηφία στην οποία ανήκω.
    Είχα ζητήσει συγκεκριμένα παραδείγματα σε προηγούμενα μηνύματα και πράγματι μου απάντησαν οπότε δεν είχα να πω κάτι μόνο που όλες οι εφαρμογές που μου έλεγαν μου ήταν από αδιάφορες έως άγνωστες. Αντιθέτως βλέπω την διαφορά στην εμπειρία χρήσης με τα συγκεκριμένα λεφτά και αισθάνομαι ικανοποιημένος.

  10. #100
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σύντομα θα πάρει developer preview των 10, το φτηνό και ταπεινό Lumia 530 dual sim. Πείτε μου Android κινητά αυτής της κατηγορίας τιμής που θα πάρουν αναβάθμιση του Android.

    Τα WP είναι μια χαρά για τους λιγότερο tech savvy και για 2η συσκευή.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #101
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.089
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Μόνο το swype στα ελληνικά λείπει. Το prediction το θεωρώ ακριβέστατο.
    2. Τo rehydration lag δεν οφείλεται στη ms αλλά στους devs. Είναι εμφανέστατη η διαφορά των εφαρμογών που είναι γραμμένες για 8.1 και αυτές που είναι με silverlight. Αν ο άλλος έχει να κάνει ένα εξάμηνο update το app του με το νεότερο sdk του visual studio, δεν φταίει το λειτουργικό. Όσες εφαρμογές είναι γραμμένες για 8.1 είναι ακαριαιες στο multitasking.
    3. Το νεο κατάστημα δεν θα ενώσει απλώς "σαβούρες" (διαφωνώ με τέτοιους ισοπεδωτικους ορους). Θα ενωσει sdk, τιμολογιακή πολιτική και διαθεσιμότητα διαφορετικών αγορών. Αν αυτό δεν είναι καλή κίνηση, δεν ξέρω τι άλλο είναι.
    Αν βάλει Swype πράγματι θα βελτιώσει πολύ. Το θέμα είναι ότι όσο είναι κλειδωμένο το πληκτρολόγιο τόσο πίσω θα μένει. Κάποια φάση θα βγει swype 2 πχ. Πάλι θα περιμένουμε δέκα χρόνια;
    Ποιες εφαρμογές υποστηρίζουν το rehydration? Εγώ δύο υποψιάζομαι, το Facebook μαζί με το messenger και πάλι για μένα απέχει πολύ από android. Για να είμαι όμως δίκαιος ή μια συσκευή εχει 512mb και η άλλη είχε τα διπλάσια
    Ναι θα κάνει πολλά πράγματα για τους προγραμματιστές αλλά για τους χρήστες το ίδιο παραμένει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύντομα θα πάρει developer preview των 10, το φτηνό και ταπεινό Lumia 530 dual sim. Πείτε μου Android κινητά αυτής της κατηγορίας τιμής που θα πάρουν αναβάθμιση του Android.

    Τα WP είναι μια χαρά για τους λιγότερο tech savvy και για 2η συσκευή.
    Εγώ αυτή την λογική Δεν την καταλαβαίνω.
    Είναι σαν να λέμε ότι ο γείτονας έχει παρει φεραρι σε σοβαρό χωματόδρομο. Μπορεί να φαίνεται σούπερ αλλά εγώ με το χαρχαλο τζιπ και πιο γρήγορα θα κινηθώ και Δεν θα σπάσω την μέση μου...
    Επί της ουσίας ας πάρει όσα update θέλει αλλά Καλό είναι αυτά να προσφέρουν κάτι.
    Μέχρι τώρα, σε σημαντικά θέματα λειτουργικής φύσεως Δεν κάνει τόσα πολλά.
    Πχ κορτανα. Οκ μπράβο και σούπερ Τεχνολογία. Λύνει τα σημαντικά προβλήματα ή απλά είναι ένα ακόμα checkedbox σε λίστα με μαρκεντινκ φανφάρες;

    Το θετικό είναι ότι φαίνεται να αποκταει κινητικότητα με τους κινέζους να μπαίνουν στο χωρο.
    Ίσως δουλέψει σαν κίνητρο να βελτιωθούν οι εφαρμογές.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  12. #102
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύντομα θα πάρει developer preview των 10, το φτηνό και ταπεινό Lumia 530 dual sim. Πείτε μου Android κινητά αυτής της κατηγορίας τιμής που θα πάρουν αναβάθμιση του Android.
    E και; Και windows 12 να παρει, παλι πισω θα ειναι.
    Υπαρχει ομως αν θες λυση και για το android, να γινει η AOSP closed source.

    Tα αλλα που λενε τα παιδια για τις εφαρμογες και τα APIs απλα με ξεπερνανε.
    Αλλο κινητο θα ειχα εγω 2 μηνες μου φαινεται.

  13. #103
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.089
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    E και; Και windows 12 να παρει, παλι πισω θα ειναι.
    Υπαρχει ομως αν θες λυση και για το android, να γινει η AOSP closed source.

    Tα αλλα που λενε τα παιδια για τις εφαρμογες και τα APIs απλα με ξεπερνανε.
    Αλλο κινητο θα ειχα εγω 2 μηνες μου φαινεται.
    Για να είμαστε δίκαιοι μέχρι τα windows 12 ίσως έχει αποκτήσει σοβαρές εφαρμογές και έχει λύσει κάποια θέματα μέσω sdk.
    Το sdk που αναφέρεται τεχνικά είναι σωστό. Άλλωστε για μένα ήταν και είναι η καρδιά του προβλήματος γιατί είναι πολύ περιοριστικό σε σχέση με το κάνε ότι θες του android.
    Ο λόγος που στο android η εναλλαγή σε εφαρμογή είναι τόσο γρήγορη, είναι γιατί ουσιαστικά φτιάχνουν ένα service που δουλεύει σαν proxy μόνιμα ανοιχτό και το ui έρχεται και συνεχίζει από εκεί που έμεινε την άλλη φορά. Τα δεδομένα όμως έχουν κάνει update. Στο wp, το notificaiton έρχεται μόνο για για το tile και το notification center. Μόλις ανοίξεις την εφαρμογή, αυτή πρέπει να ρουφήξει τα δεδομένα ξανά.
    Ε πόσο πρακτικό μπορεί να είναι αυτό για multi tasking? Είναι σαν να έχεις δύο data streams. Έχει κάποια πρωτερήματα και εγώ όταν είχα πάει παλιά στην παρουσία στην Ελλάδα της ιδέες με windows phone 7 είχα εντυπωσιαστεί.
    Στην πράξη όμως καθώς το hardware δυνάμωσε αυτή η αρχιτεκτονική δουλεύει για παλαιότερο hardware.

  14. #104
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να είμαστε δίκαιοι μέχρι τα windows 12 ίσως έχει αποκτήσει σοβαρές εφαρμογές και έχει λύσει κάποια θέματα μέσω sdk.
    Φανταζεσαι που θα εχουν παει το android και το ios μεχρι τοτε;


    Το sdk που αναφέρεται τεχνικά είναι σωστό. Άλλωστε για μένα ήταν και είναι η καρδιά του προβλήματος γιατί είναι πολύ περιοριστικό σε σχέση με το κάνε ότι θες του android.
    Ο λόγος που στο android η εναλλαγή σε εφαρμογή είναι τόσο γρήγορη, είναι γιατί ουσιαστικά φτιάχνουν ένα service που δουλεύει σαν proxy μόνιμα ανοιχτό και το ui έρχεται και συνεχίζει από εκεί που έμεινε την άλλη φορά. Τα δεδομένα όμως έχουν κάνει update. Στο wp, το notificaiton έρχεται μόνο για για το tile και το notification center. Μόλις ανοίξεις την εφαρμογή, αυτή πρέπει να ρουφήξει τα δεδομένα ξανά.
    Τα Notifications μπορεις να μου πεις γιατι ερχονται οποτε θελουν στα chat apps;
    Δεν συμβαινει σε 1-2 αλλα σε ΟΛΑ;

  15. #105
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.089
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων

    Φανταζεσαι που θα εχουν παει το android και το ios μεχρι τοτε;

    Τα Notifications μπορεις να μου πεις γιατι ερχονται οποτε θελουν στα chat apps;
    Δεν συμβαινει σε 1-2 αλλα σε ΟΛΑ;
    Έχει να κάνει με το πώς τα χειριζετε η Microsoft από την πλευρά του σέρβερ και πόσο συχνά κάνει πολλ το κινητό.
    Πάντως τελευταία μερικά αργούν πραγματικά πολύ ή έρχονται σε λάθος στιγμή ακόμα και αν τα έχεις διαβάσει.
    Πιστεύω κατι πάει στραβά στο λογισμικό του service
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

Σελ. 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-14, 13:00
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-14, 04:31
  3. Δωρεάν το Windows Phone απο την Microsoft!
    Από anon στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-14, 09:38
  4. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-14, 14:49
  5. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-14, 18:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας