Εμφάνιση 1-13 από 13
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    OTE
    Δελτίο Τύπου:
    Τη δυνατότητα μεγαλύτερης οικονομίας δίνει η COSMOTE σε όλους τους συνδρομητές της, που διαθέτουν ΟΤΕ Double Play.

    Υπενθυμίζεται ότι, με τη προσφορά της COSMOTE όλοι οι συνδρομητές της, ιδιώτες & επαγγελματίες, μπορούν να απολαμβάνουν ποιοτική επικοινωνία, με ακόμα πιο οικονομικό τρόπο:

    · 20% έκπτωση στο πάγιο του κινητού COSMOTE, αν διαθέτουν και OTE Double Play VDSL.

    · 15% έκπτωση στο πάγιο του κινητού COSMOTE, αν διαθέτουν και Πρόγραμμα ΟΤΕ Double Play 24.

    Για τους εταιρικούς πελάτες COSMOTE, η προσφορά ισχύει στο σύνολο των παγίων των προγραμμάτων COSMOTE BUSINESS, με δυνατότητα να απολαμβάνουν έκπτωση έως και 20%, εφόσον διαθέτουν και προγράμματα ΟΤΕ. Το ετήσιο όφελος μπορεί να είναι έως και 360€.

    Ειδικότερα:

    20% έκπτωση στα πάγια COSMOTE BUSINESS, αν διαθέτουν OTE Business Double Play.
    10% έκπτωση στα πάγια COSMOTE BUSINESS, αν διαθέτουν πρόγραμμα ΟΤΕ Double Play ή ΟΤΕ Business Double Play 24 Basic.

    Πηγή : ΟΤΕ

  2. #2
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    την εκπτωση δικαιούται μονο το ατομο που εκδιδεται ο λογαριασμος ΟΤΕ

  3. #3
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.532
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    την εκπτωση δικαιούται μονο το ατομο που εκδιδεται ο λογαριασμος ΟΤΕ
    Και η υπόλοιπη οικογένεια εντάσσεται στο οικογενιακό πρόγραμμα και έτσι έχουν όλοι μια έκπτωση

  4. #4
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και η υπόλοιπη οικογένεια εντάσσεται στο οικογενιακό πρόγραμμα και έτσι έχουν όλοι μια έκπτωση
    Ειμαι στο ιδιο σπιτι με γονεις το σταθερο ΟΤΕ ειναι στο ονομα της μητερας μου Πηγα και ρωτησα και μου ειπαν μονο η μητερα δικαιούται εκπτωση ουτε ο πατερας μου ουτε κανεις αλλος Μονο σε οποιου το ονομα ειναι ο λογαριασμος ΟΤΕ Αυτο μου ειπαν αυτο λεω Αν εσενα σου ειπαν αλλα τι να πω
    Αυτο υπηρχε και περσι και τοτε τα ιδια μου ειχαν πει..

  5. #5
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Περιοχή
    Piraeus
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    247
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102393/10238
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    13.1(dB) / 2,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Υπαρχει μια λεπτομερια. Μεχρι τωρα η εκπτωση 10 ή 20 % εφαρμοζοταν επι του αρχικου παγιου του προγραμματος κινητης, δηλαδη πριν τις λοιπες εκπτωσεις (λογω ανανεωσης, on-line προσφορων ή οικογενειακων εκπτωσεων κλπ). Πλεον απο εδω και στο εξης θα εφαρμοζεται επι του παγιου που προκυπτει μετα τις εκπτωσεις. Παραδειγμα στην περιπτωση μου. Εχω cosmote plus 65. Λογω διαφορων εκπτωσεων ειχα παγιο 25€ και με τον συνδυασμο dp (10% εκπτωση) επεφτα αλλα 6,5€ στα 18,5€. Πλεον η εκπτωση θα ειναι στα 25€, δηλαδη 2,5€ αρα τελικη τιμη 22,5.

  6. #6
    Εγγραφή
    10-11-2007
    Μηνύματα
    1.094
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Νομίζω αλλάξανε και το ποσοστό έκπτωσης ....το-20 % τώρα είναι μόνο για vdsl
    Eίστε καλά ή να βάλω τις φωνές....!!!!!

  7. #7
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Μηνύματα
    315
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Και -15% για 24αρι ADSL, που σημαίνει ότι για τις 4αρες που είχαν μέχρι τώρα -20% δεν υπάρχει πλέον καμία έκπτωση στο κινητό! Είναι αυτό που λέμε συνέπεια και σταθερότητα. Να μαζέψουμε μερικές ανανεώσεις με δεσμεύσεις και μετά τα παίρνουμε όλα πίσω...

    Και η ΕΕΤΤ κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Και τι θα γίνει με αυτούς που δεσμεύτηκαν σε 4αρα ADSL Double Play και κινητό Cosmote συνυπολογίζοντας και την έκπτωση 20% βλέπωντας ότι τους συνέφερε όταν πήραν την απόφαση; Δεν θα έπρεπε να είναι υποχρεωμένος ο ΟΤΕ να διατηρήσει την έκπτωση για αυτούς για όλο το διάστημα της δεύσμεσής τους σε Double Play και σύνδεση κινητού;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TheFireman : 25-11-14 στις 23:15.

  8. #8
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheFireman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και -15% για 24αρι ADSL, που σημαίνει ότι για τις 4αρες που είχαν μέχρι τώρα -20% δεν υπάρχει πλέον καμία έκπτωση στο κινητό! Είναι αυτό που λέμε συνέπεια και σταθερότητα. Να μαζέψουμε μερικές ανανεώσεις με δεσμεύσεις και μετά τα παίρνουμε όλα πίσω...

    Και η ΕΕΤΤ κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Και τι θα γίνει με αυτούς που δεσμεύτηκαν σε 4αρα ADSL Double Play και κινητό Cosmote συνυπολογίζοντας και την έκπτωση 20% βλέπωντας ότι τους συνέφερε όταν πήραν την απόφαση; Δεν θα έπρεπε να είναι υποχρεωμένος ο ΟΤΕ να διατηρήσει την έκπτωση για αυτούς για όλο το διάστημα της δεύσμεσής τους σε Double Play και σύνδεση κινητού;
    Που λέει οτι σταματάνε ή αλλάζουν οι εκπτώσεις σε όσους εχουν ηδη δεσμευτεί?

  9. #9
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.732
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι στο ιδιο σπιτι με γονεις το σταθερο ΟΤΕ ειναι στο ονομα της μητερας μου Πηγα και ρωτησα και μου ειπαν μονο η μητερα δικαιούται εκπτωση ουτε ο πατερας μου ουτε κανεις αλλος Μονο σε οποιου το ονομα ειναι ο λογαριασμος ΟΤΕ Αυτο μου ειπαν αυτο λεω Αν εσενα σου ειπαν αλλα τι να πω
    Αυτο υπηρχε και περσι και τοτε τα ιδια μου ειχαν πει..
    Έτσι δουλεύει αυτό που αποκαλούν "οικογενειακό". Χρειάζεται να μεταφέρεις τις συνδέσεις που θέλεις να επωφεληθούν από την έκπτωση στον ίδιο κάτοχο.

  10. #10
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.532
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι δουλεύει αυτό που αποκαλούν "οικογενειακό". Χρειάζεται να μεταφέρεις τις συνδέσεις που θέλεις να επωφεληθούν από την έκπτωση στον ίδιο κάτοχο.
    Η μητέρα σου θα λάβει λοιπόν την έκπτωση για το ιντερνετ & το οικογενειακό, ενώ εσύ και ο πατέρας σου θα έχετε την έκπτωση του οικογενειακού.

    Όλα μαζί σε έναν λογαριασμό (νομίζω)

  11. #11
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Περιοχή
    Piraeus
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    247
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102393/10238
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    13.1(dB) / 2,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    επειδη εχουμε οικογενειακο, την εκπτωση παιρνει οποια γραμμη του οικογενειακου θες. Οχι ολες. Διαλεγεις ποια απο ολες.

  12. #12
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.532
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Δε μπορεί λοιπόν εσύ για παράδειγμα να πάρεις την έκπτωση του οικογενιακού και η μητέρα σου αυτή του internet; Ρωτάω δεν ξέρω.

  13. #13
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Άσχετο, αλλά η θεία μου έχει ένα πρόγραμμα με σύνδεση που της δίνει 1500' ομιλίας προς Cosmote και έχει λίγα Ευρώ ακόμα κάθε μήνα για να τα φάει προς άλλα δίκτυα... Έχει κάνει το ίδιο πρόγραμμα με τον άντρα της. Επίσης έχει OTE Double Play Απεριόριστα Σταθερά. Ήθελε να φύγει από ΟΤΕ, αλλά επειδή το σπίτι του άντρα της είναι σε χωριό, η HOL δεν έχει διαθεσιμότητα και κατά συνέπεια δε θα βάλει ούτε Vodafone στα κινητά...

    Ξέρετε τι προσφορές στο περίπου κάνει ο ΟΤΕ σε υπάρχοντες πελάτες με Double Play + 2 κινητά, αν το ζητήσουν? Μην την πιάσουν και κορόιδο... :P

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 136
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-15, 00:04
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-14, 17:55
  3. Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-14, 16:55
  4. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-14, 20:07
  5. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-14, 22:13

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας