Σελ. 1 από 17 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 250
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.665
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Με μια νέα ανατρεπτική καμπάνια ο ΟΤΕ επικοινωνεί τη νέα υπηρεσία OTE My WiFi που επιτρέπει αποκλειστικά στους πελάτες των προγραμμάτων OTE Double Play να Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  OTE MY WIFI.JPG 
Εμφανίσεις:  983 
Μέγεθος:  358,7 KB 
ID: 147985συνδέονται δωρεάν στο Internet μέσω WiFi και έξω από το σπίτι τους.

    Σε συνεργασία με την εταιρεία Fon, το OTE My WiFi δίνει τη δυνατότητα στους χρήστες του να συμμετέχουν σε ένα κοινόχρηστο ασύρματο δίκτυο WiFi, φτιαγμένο από τους ίδιους. Συνεισφέροντας ένα μικρό μέρος της σύνδεσης Internet που έχουν στο σπίτι, αποκτούν τη δυνατότητα, όταν βρίσκονται εκτός σπιτιού, για δωρεάν και ασφαλή WiFi πρόσβαση στο Internet.

    Το OTE My WiFi έρχεται να αλλάξει την καθημερινότητα των καταναλωτών, εξασφαλίζοντάς τους:

    • Εκτεταμένη WiFi κάλυψη, καθώς ήδη η κοινότητα των χρηστών του OTE My WiFi περιλαμβάνει περισσότερα από 150.000 ενεργά σημεία σε όλη την Ελλάδα. Την ίδια στιγμή οι συνδρομητές ΟΤΕ Double Play που ενεργοποιούν την υπηρεσία γίνονται μέλη μιας μεγάλης διεθνούς κοινότητας αποκτώντας δωρεάν πρόσβαση στο internet μέσω WiFi, όχι μόνο στην Ελλάδα, αλλά και στο εξωτερικό. Η υπηρεσία έχει ήδη παρουσία σε 15 χώρες, απαριθμώντας περισσότερα από 13 εκατομμύρια σημεία (wifi FonSpots) παγκοσμίως.
    • Ασφάλεια, καθώς κάθε συνδεδεμένος χρήστης σε Μy WiFi Spot έχει διακριτή σύνδεση, σε αντίθεση με τα περισσότερα ελεύθερα WiFi δίκτυα.
    • Ποιότητα στη σύνδεση, γιατί οι συνδεδεμένοι χρήστες απολαμβάνουν απεριόριστο Internet, χωρίς το δίκτυο να υπερφορτώνεται.
    • Αναλυτικές πληροφορίες θα βρείτε στο otemywifi.gr



    Δείτε το τηλεοπτικό σποτ του ΟΤΕ για την απελευθέρωση του WiFi του σπιτιού, στο επίσημο κανάλι του ΟΤΕ στο YouTube: youtube.com/user/otegr

    Πηγή : ΟΤΕ



    σχετικό θέμα στο adslgr.com : ΟΤΕ My WiFi με δωρεάν πρόσβαση για τους συνδρομητές ΟΤΕ Double Play σε συνεργασία με την FON

  2. #2
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/850
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Technicolor TD5130
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 18,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ερώτηση: Αν κάποιος μπει στο διαδίκτυο μέσω του δικού μου ρουτερ, και προβεί σε παράνομες ενέργειες, ποιος μπλεκει; αν δεν είναι εντελώς απόλυτα αποσαφηνισμένο είναι λόγος να μην συμμετάσχει κάποιος σε αυτο το κοινόβιο

  3. #3
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.235
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gianniskriti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση: Αν κάποιος μπει στο διαδίκτυο μέσω του δικού μου ρουτερ, και προβεί σε παράνομες ενέργειες, ποιος μπλεκει; αν δεν είναι εντελώς απόλυτα αποσαφηνισμένο είναι λόγος να μην συμμετάσχει κάποιος σε αυτο το κοινόβιο
    Μια διευθυνση IP δεν αρκει για να αποδειξει κατι.

  4. #4
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    Χαλανδρι.
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.277
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    206/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Nokia
    SNR / Attn
    9(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Oταν κανεις login στο wifi του οποιουδηποτε(μιλαμε για αυτη την υπηρεσια) ,το κανεις με το user name και password της συνδεσης σου,αρα ξερουν πολυ καλα το ποιος εισαι...

  5. #5
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus_Asusrouter
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gianniskriti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση: Αν κάποιος μπει στο διαδίκτυο μέσω του δικού μου ρουτερ, και προβεί σε παράνομες ενέργειες, ποιος μπλεκει; αν δεν είναι εντελώς απόλυτα αποσαφηνισμένο είναι λόγος να μην συμμετάσχει κάποιος σε αυτο το κοινόβιο
    Έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία και το έψαξα αυτό που λες. Ουσιαστικά δεσμεύεται μέρος της σύνδεσης (νομίζω μέχρι 1 ΜΒit), δημιουργείται ένα εντελώς ξεχωριστό δίκτυο με δική του SSID, χωρίς δυνατότητα επικοινωνίας με το ιδιωτικό δικό σου, και μπορούν να συνδεθούν μέχρι 2 χρήστες χρησιμοποιώντας τους κωδικούς της δικής τους σύνδεσης με το Connex. Συνεπώς, όποιος χρησιμοποιήσει το δίκτυο αυτό συνδέεται με τους επίσημους κωδικούς του, οπότε είναι σαφές ποιος χρήστης κάνει τι.

    Δύο φορές που το έχω δοκιμάσει στην Αθήνα με το κινητό μου, τα αποτελέσματα ήταν ικανοποιητικά. Υπάρχει και σχετική εφαρμογή στο Appstore που είναι βολική και γρήγορη για τον εντοπισμό και τη σύνδεση με αυτού του είδους τα δίκτυα. Είχα τους ενδοιασμούς μου λόγω της απόστασης από τον δρόμο μέχρι τον όποιο όροφο θα είναι το router, αλλά για απλή περιήγηση και τσεκάρισμα email όλα πήγαν μια χαρά.

  6. #6
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όταν έχεις χαμηλή ταχύτητα, δεν την χαραμιζεις για να εξυπηρετήσεις τον ΟΤΕ, να προσφερει υπηρεσίες στο κοινό, που εσύ πληρώνεις. Προσωπικά δεν θα το ενεργοποιήσω γιατί τα ήδη υπάρχοντα wifi σε καφετέριες, μαγαζιά και δήμους αρκούν....κι αν εχεις smartphone, τότε έχεις αρκετά ΜΒ για να εξυπηρετηθείς μια χαρά σε περίπτωση ανάγκης...

  7. #7
    Εγγραφή
    30-06-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    282
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    17000+/1.000
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 17.5(dB)
    Ωραία υπηρεσία την εχω βάλει σπίτι και την χρησιμοποιώ και έξω οταν βρω.
    Υπάρχει ενα μειονέκτημα που κανείς δεν εχει αναφέρει.
    Το να δίνεις 1Mbps στο download αν έχεις γραμμή πάνω απο 10 δεν είναι τίποτα (για εμένα) αλλα τα πράγματα μπερδεύουν λίγο οταν ο χρήστης FON κάνει upload που εκεί μπορεί να στα κρεμάσει ολα και να σου πάρει ολο το 1Mbps που έχεις.
    Έκανα μια γρήγορη δοκιμή και ανέβασα απο το κινητό μου με σύνδεση FON ενα βίντεο με ταχύτητα 100-125KB/s και ταυτόχρονα έκανα speedtest στον υπολογιστή μου με σύνδεση στο δίκτυο μου.

    H ταχύτητα του upload μοιράστηκε στον υπολογιστή έγραψε ~450kbps και το κινητό ανέβαζε με ~50KB/s.
    Το έκανα 3 φορές και την τελευταία πέταξε τον FON έξω και έδωσε ολη την ταχύτητα του upload στο δίκτυο μου.

    Δυστυχώς δεν ειχα χρόνο να δοκιμάσω πάλι αλλα αν μπορεί κανείς ας κάνει μια δοκιμή να μας πει.

  8. #8
    Εγγραφή
    03-04-2007
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    30D/10U
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει και σχετική εφαρμογή στο Appstore που είναι βολική και γρήγορη...
    Η οποία (μέχρι προσφάτως που την είχα) ρημάζει την μπαταρία. Δεν αφήνει το κινητό να πέσει σε deep sleep :/

    Η δυνατότητα αυτή παρέχεται μόνο σε συγκεκριμένες συσκευές.
    Ο ΟΤΕ παρέχει τα παρακάτω συμβατά router με το ΟΤΕ My WiFi:

    ZTE H108NS (για ADSL συνδέσεις)
    ZTE 931VII (για VDSL συνδέσεις)
    Speedport W724 (για VDSL συνδέσεις)

    http://www.otemywifi.gr/

    Καλή σκέψη, αλλά κάτι μου λέει ότι το κάνει για να πουλήσει και όχι γιατί πραγματικά χρειάζεται. Αλλιώς, ας δώσει μεγαλύτερο upload μαζί με την υπηρεσία.

  9. #9
    Εγγραφή
    09-06-2008
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109073 kbps / 10990 kbps
    ISP
    COSMOTE S.A.
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Interleaved
    Σε ένα remote check στο pc στο πατρικό πριν περίπου μία εβδομάδα, διαπίστωσα ότι έπαιζε το συγκερκιμένο feature χωρίς να το έχω ενεργοποιήσει εγώ (δεν θυμόμουν μάλιστα επιλογή στο interface του modem/router γιατί πολύ απλά δεν είχε επιλογή). Τηλεφώνησα στον ΟΤΕ και ζήτησα την διακοπή του, μετά από 24 ώρες ήταν off.

    Με 4 Mbps γραμμή δεν δύναμαι να έχω να ανοιχτό αυτό το feature...

    Intel Core i7-3930K | Gigabyte GA-X79-UD5 | Corsair Hydro Series H100i | G.Skill Ares 64GB | Asrock Arc A380 6GB OC | Creative SoundBlaster Z | OCZ Vector SSD 128GB | WD CaviarBlack 640GB | WD RED 2TB | Coolermaster Silent Pro M600 | Coolermaster 690 Pure Black Edition Case | Triple Monitor: Dell U2311H - 2 x Dell U2312HM
    MacBook Pro (Retina 13-inch / 16GB Ram)
    iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium

  10. #10
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Γενικά αν θες το tweakάρεις για να κερδίσεις απλά εν δυνάμη από αυτή την υπηρεσία... πχ το ανοίγεις και δίνεις λίγη ενέργεια απλά να καλύπτει το σπίτι σου....
    Το πρόβλημα όμως είναι ότι χρειάζεται τα router του ΟΤΕ και όχι όποιο router θές...
    Το πιο τέλειο θα ήταν να υπάρχει μία δια-εταιριακή λύση... Καλό το ανέκδοτο όμως....
    BTW πάντως νομίζω ότι για άμεσες εργασίες υπάρχουν μια χαρά πακετάκια 3g

  11. #11
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν έχεις χαμηλή ταχύτητα, δεν την χαραμιζεις για να εξυπηρετήσεις τον ΟΤΕ, να προσφερει υπηρεσίες στο κοινό, που εσύ πληρώνεις. Προσωπικά δεν θα το ενεργοποιήσω γιατί τα ήδη υπάρχοντα wifi σε καφετέριες, μαγαζιά και δήμους αρκούν....κι αν εχεις smartphone, τότε έχεις αρκετά ΜΒ για να εξυπηρετηθείς μια χαρά σε περίπτωση ανάγκης...
    Εδώ δεν φτίαχουν τις γραμμές πρώτα δίνουν και υπηρεσίες ! Με 4άρα γραμμή να δώσω και 1 ...Βρεε ουστ !
    VDSL ακόμα περιμένουμε στο Ν.Ηράκλειο ! Από 1/10 διαθέσμιο !

  12. #12
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Κι εδώ στο Βέλγιο υπάρχει η υπηρεσία Fon και για να είμαι απολύτως ειλικρινής ενσυνείδητα την έχω απενεργοποιήσει στο δικό μου μόντεμ και θα σας πω γιατί:

    Πληρώνω χρυσό κυριολεκτικά το απεριόριστο VDSL εδώ με 50ΜΒps αλλά για να το έχω χωρίς το μηνιαίο cap των 500GB πληρώνω προ ΦΠΑ €50 μόνο για VDSL χωρίς πάγια κλπ

    Θα μου πείτε γιατί δεν μου φτάνουν τα 500GB που προφανώς και ΔΕΝ αξιοποιώ αλλά απλά και μόνο μου τη σπάει να έχω όριο και στην τελική με cap είμαι "μόνο" στα €45.

    Έ, εγωιστικό μεν αλλά αφού μου χρεώνουν τέτοια ληστρική ταρίφα (γενικά οι τηλεπικοινωνίες στο Βέλγιο είναι μια πανάκριβη ιστορία που λέγεται Belgacom / δλδ ΒελγΟΤΕ αλλά άλλο κεφάλαιο συζήτησης ) σιγά μην μοιραστώ έστω και το 1/50 αυτής. Δεν θα κάνω στη Belgacom τη χάρη να διαφημίζεται για την κοινωνική της υπηρεσία τουλάχιστον με τα δικά μου €.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #13
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν έχεις χαμηλή ταχύτητα, δεν την χαραμιζεις για να εξυπηρετήσεις τον ΟΤΕ, να προσφερει υπηρεσίες στο κοινό, που εσύ πληρώνεις. Προσωπικά δεν θα το ενεργοποιήσω γιατί τα ήδη υπάρχοντα wifi σε καφετέριες, μαγαζιά και δήμους αρκούν....κι αν εχεις smartphone, τότε έχεις αρκετά ΜΒ για να εξυπηρετηθείς μια χαρά σε περίπτωση ανάγκης...
    Αν καλύπτεσαι με τα δωρεάν απο καφετέριες τότε ναι δεν είναι για εσένα, υπάρχει όμως πολύς κόσμος που θα το θελήσει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ δεν φτίαχουν τις γραμμές πρώτα δίνουν και υπηρεσίες ! Με 4άρα γραμμή να δώσω και 1 ...Βρεε ουστ !
    VDSL ακόμα περιμένουμε στο Ν.Ηράκλειο ! Από 1/10 διαθέσμιο !
    Μην δίνεις δεν σε υποχρέωσε κανένας

  14. #14
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.343
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν έχεις χαμηλή ταχύτητα, δεν την χαραμιζεις για να εξυπηρετήσεις τον ΟΤΕ, να προσφερει υπηρεσίες στο κοινό, που εσύ πληρώνεις.
    Μα δε τη δίνεις σε τζαμπατζήδες, αλλά σε άτομα που επίσης πληρώνουν για σταθερή σύνδεση internet, όπως εσύ. Και για ανταμοιβή, σου δίνει πρόσβαση στο internet από χιλιάδες σημεία ανά την Ελλάδα, εντελώς δωρεάν, ώστε να το χρησιμοποιήσεις σε περίπτωση ανάγκης, όταν για παράδειγμα βρίσκεσαι στο δρόμο ή σε κάποιο φιλικό σπίτι. Προφανώς αν έχεις σύνδεση με ταχύτητα έως 4Mbps και το σπίτι σου είναι κοντά στην κεντρική πλατεία του δήμου σου, που σημαίνει ότι η σύνδεσή σου θα χρησιμοποιείται συχνά από άλλους, είναι κατανοητό αυτό που λές.

  15. #15
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν καλύπτεσαι με τα δωρεάν απο καφετέριες τότε ναι δεν είναι για εσένα, υπάρχει όμως πολύς κόσμος που θα το θελήσει



    Μην δίνεις δεν σε υποχρέωσε κανένας
    Μαζί σου ! Συμφωνώ ! Απλά στα αυτία κάιπου που συνεχίζει να πληρώνει 80 Ευρώ για ένα 4άρι ISDN την στιγμή που θα μπορούσε να έχει VDSL και δεν έχει (ενώ έχει ανακοινωθεί ότι είναι διαθέσιμο) ακούγετε πραγματικά γελοίο και ναι θα συνεχίζω να κράζω τον ΟΤΕ μέχρι να έχω αυτά που πρέπει να έχω !

    Πριν από 3 μήνα μου έφαγε 12 Ευρώ για μια αναθάθμιση που υποτίθετε ότι θα έλυνε το πρόβλημα αλλά στο τέλος τρίχες 500κ ήταν το κέρδος αλλά τελικά έχασα 12 Ευρώ.... Ακόμα περιμένω την έρμη την αποχρέωση !

    Γελοιότητες !

    Όλα αυτά είναι καλά όταν υπάρχουν σε γενικές γραμμές υψηλές ταχύτητες γενικά και ο καθένας δεν δινοπαθεί για κάθε MB !
    Επειδή ομως; δνε είναι έτσι ας κοιτάξει πρώτα να στρώσει τις ταχύτητές του και μετά συζητάμε ...

    Το MyWifi πάντως για την ιστορία παίζει σε ξεχωριστό interface σε σχέση με αυτό που βγαίνει ο router ...Εϊναι στην λογική του MyFON
    Απλά δεν έπιασε το MyFON και σκέφτηκε να το δοκιμάσει και έτσι ! Ούτε και έτσι θα πιάσει !

Σελ. 1 από 17 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-19, 12:49
  2. Μηνύματα: 136
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-15, 00:04
  3. Μηνύματα: 498
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-06-15, 19:03
  4. Αλλαγη 2db attenuation εξω απο το σπιτι
    Από AlexTselikas στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-14, 15:01
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-14, 18:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας