Σελ. 178 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 158168173176177178179180183188198 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.656-2.670 από 3084
  1. #2656
    Εγγραφή
    16-09-2004
    Μηνύματα
    498
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα για FTTH δεν μου έδωσαν πάντως ειναι στα πλάνα τους.
    Αυτα που σου γράφω ειναι μετά απο επίσημη απάντηση που έδωσε ο ΟΤΕ στην ΕΕΤΤ κατόπιν αιτήματός μου . Οπότε ειναι εγκυρα.
    Έγινε! Σ' ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να έχουμε νέα σύντομα.

  2. #2657
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα και από εμένα.
    Είμαι στην Cosmote με 50άρα vdsl από καμπίνα.
    Μπήκα να δω αν υποστηρίζει η Nova 100άρα από Μεταμόρφωση (είμαι στην Ηπείρου) και μου λέει o wizard ότι το όριο είναι 50mbps.
    Ξέρει κανείς τι παίζει;
    Ευχαριστώ.

    - - - Updated - - -

    Εντωμεταξύ βλέπω και η cosmote για να με πάει σε 100Mbps έχει στο site πακέτο μόνο μαζί με εξτρα χρόνο προς κινητά και προς εξωτερικό, πράγματα που εγώ εν χρειάζομαι.
    Αν παω σε κατάστημα είναι πιο ευέλικτοι;

  3. #2658
    Το avatar του μέλους gravis
    gravis Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από εμένα.
    Είμαι στην Cosmote με 50άρα vdsl από καμπίνα.
    Μπήκα να δω αν υποστηρίζει η Nova 100άρα από Μεταμόρφωση (είμαι στην Ηπείρου) και μου λέει o wizard ότι το όριο είναι 50mbps.
    Ξέρει κανείς τι παίζει;
    Ευχαριστώ.

    - - - Updated - - -

    Εντωμεταξύ βλέπω και η cosmote για να με πάει σε 100Mbps έχει στο site πακέτο μόνο μαζί με εξτρα χρόνο προς κινητά και προς εξωτερικό, πράγματα που εγώ εν χρειάζομαι.
    Αν παω σε κατάστημα είναι πιο ευέλικτοι;
    Όχι δεν θα είναι. Το 100αρι κ 200αρι το δίνει μόνο στο πακέτο XL

  4. #2659
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
    Ξέρουμε γιατί δεν δίνει η Nova πάνω από 50;
    Υποψιάζομαι βέβαια ότι δεν έχει πρόσβαση σε καμπίνα και δίνει μόνο μέσω κέντρου(πράγμα που δεν με ενδιαφέρει φυσικά).
    Ρωτάω εδώ μέσα γιατί οι ίδιοι, δηλαδή nova και wind σε φλομώνουν στο παραμύθι αν τους ρωτήσεις.

  5. #2660
    Εγγραφή
    26-09-2002
    Μηνύματα
    503
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
    Ξέρουμε γιατί δεν δίνει η Nova πάνω από 50;
    Υποψιάζομαι βέβαια ότι δεν έχει πρόσβαση σε καμπίνα και δίνει μόνο μέσω κέντρου(πράγμα που δεν με ενδιαφέρει φυσικά).
    Ρωτάω εδώ μέσα γιατί οι ίδιοι, δηλαδή nova και wind σε φλομώνουν στο παραμύθι αν τους ρωτήσεις.
    Γιατί δεν δοκιμάζεις με τη Vodafone? Επισης εαν κανεις αιτηση φορητοτητας, μονο τοτε ξυπναει η Cosmote ωστε να σου κανει καλυτερη προσφορα κατι το οποιο θεωρω εντελως βλακεια. Θα προτιμούσα να μου εκανε μονη της η εταιρια που ειμαι καλυτερη τιμη του πακετου μου η αυτη της ανταγωνιστριας εταιριας για να γλιτωνουμε με ταλαιπωρια και αιτησεις.
    Σημειωσε οτι εαν κανεις αιτημα φορητοτητας σε καταστημα δεν εχεις δικαιωμα επαναχωρησης, παρα μονο εαν κανεις τηλεφωνικα.

  6. #2661
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
    Ξέρουμε γιατί δεν δίνει η Nova πάνω από 50;
    Υποψιάζομαι βέβαια ότι δεν έχει πρόσβαση σε καμπίνα και δίνει μόνο μέσω κέντρου(πράγμα που δεν με ενδιαφέρει φυσικά).
    Ρωτάω εδώ μέσα γιατί οι ίδιοι, δηλαδή nova και wind σε φλομώνουν στο παραμύθι αν τους ρωτήσεις.
    Πλέον δίνει μέχρι 100mbps. Ιδού και τι φαίνεται στον wizard με βάση την διεύθυνση μου... (Mε βάση τον αριθμό ακόμα "ψάχνεται").


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  pic.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  135,5 KB 
ID: 211526

    Και όπως μπορείς να δεις από τα στατιστικά μου έχω ήδη VDSL.

    Αν θέλεις στείλε ένα PM στον spyridop, και θα σου πει σίγουρα αν υπάρχει. Να φανταστείς ότι χάρις σε εκείνον έβαλα τον Ιούλιο vdsl όταν ο wizzard έδειχνε ακόμα μέχρι 24mbps και στις δυο περιπτώσεις.

  7. #2662
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλέον δίνει μέχρι 100mbps. Ιδού και τι φαίνεται στον wizard με βάση την διεύθυνση μου... (Mε βάση τον αριθμό ακόμα "ψάχνεται").


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  pic.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  135,5 KB 
ID: 211526

    Και όπως μπορείς να δεις από τα στατιστικά μου έχω ήδη VDSL.

    Αν θέλεις στείλε ένα PM στον spyridop, και θα σου πει σίγουρα αν υπάρχει. Να φανταστείς ότι χάρις σε εκείνον έβαλα τον Ιούλιο vdsl όταν ο wizzard έδειχνε ακόμα μέχρι 24mbps και στις δυο περιπτώσεις.
    Μωρέ και εγώ διεύθυνση έβαλα στο wizard και μου έβγαλε το 50άρι.
    Το παλικάρι δουλεύει στη Nova?

  8. #2663
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μωρέ και εγώ διεύθυνση έβαλα στο wizard και μου έβγαλε το 50άρι.
    Το παλικάρι δουλεύει στη Nova?
    Nαι, απλά δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες. Μπορεί να μην θέλει και ο ίδιος άλλωστε.

  9. #2664
    Εγγραφή
    18-07-2013
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200,0 ↑ 20,0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Καλησπέρα σε όλους. Μένω στην περιοχή της Φιλιππούπολης στη Λάρισα κάτω από την Ιωαννίνων στο ύψος της Καρφή. Κοντά στην Αποκέντρωση για να καταλάβετε. Έχω Nova 100Mbps. Τις πρώτες μέρες έπιανα 97.5Mbps με max rate τα 100.8Mbps. SNR Margin είχα 10 και Line Attenuation στα 12.3. Modem χρησιμοποιώ το TP Link VR600. Μετά από μερικές μέρες έπεσε τα 65Mbps και αμέσως μετά από έλεγχο του τεχνικού ΟΤΕ(της Nova είχε έρθει νωρίτερα και το επιβεβαίωσε), κόπηκε το ίντερνετ τελείως και περιμένω να το φτιάξουν τώρα. Η ερώτησή μου όμως δεν έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν έχω καν ίντερνετ. Δεν είχα κρατήσει ακριβώς τα stats όσο είχα 65Mbps αλλά θυμάμαι ότι το Line Attenuation ήταν γύρω στο 17. Τα άλλα νούμερα δεν τα θυμάμαι καθόλου. Πώς γίνεται να ανέβηκε το attenuation; Η καλωδίωση του σπιτιού είναι ολοκαίνουρια και ελεγμένη και όλες οι μετρήσεις είχαν γίνει και απευθείας κάτω στο καλώδιο που έρχεται στο σπίτι για επιβεβαίωση. Επίσης μετά από επικοινωνία με τη Nova για να πω ότι πήγε η ταχύτητα στα 65(πριν μου το κόψει τελείως ο ΟΤΕ με ό,τι έκανε), μου είπε ότι παίρνω από το A/K της Μεταμόρφωσης. Αυτό μου φάνηκε περίεργο γιατί έχω καμπίνα του ΟΤΕ στα 190 μέτρα περίπου σύμφωνα με τη μέτρηση από Google Maps(όχι ευθεία γραμμή). Είναι λογικό να παίρνω από το Α/Κ ενώ έχω τόσο κοντά καμπίνα ΟΤΕ; Επίσης υπάρχει περίπτωση να με μετακίνησαν και γι'αυτό να έπεσε η ταχύτητα;

  10. #2665
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η εξασθένηση μπορεί να ανέβει από μια βλάβη στην γραμμή, δεν είναι κάτι περίεργο.
    Δεν μπορεί να μετακινηθεί το καλώδιο σου από μια θέση σε κάποια άλλη, όπου κατέληγε, εκεί συνεχίζει να καταλήγει.
    Οι αποστάσεις μέσω Google Map δεν έχουν καμία σχέση με τις πραγματικές αποστάσεις, το καλώδιο μπορεί να κάνει ολόκληρους κύκλους γύρω από τετράγωνα και να τρέχει εναέρια πάνω σε κολόνες και κτίρια.

    - - - Updated - - -

    Κοίταξε το νούμερο που γράφει πάνω η καμπίνα και το νούμερο που έχει ο κατανεμητής σου.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #2666
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    To 17 Line Attenuation σημαίνει καλωδιακή απόσταση περίπου 1231 μέτρα, ενώ το 12,3 περίπου 869 μέτρα, και αυτό δείχνει απόσταση από Α/Κ και όχο από καμπίνα (Εκτός και αν υπάρχει σοβαρή καλωδιακή βλάβη). To ότι έχεις καμπίνα στα 190 μέτρα από το σπίτι σου, δεν σημαίνει απόλυτα κάτι, γιατί μπορεί αυτή να εξυπηρετεί άλλα τετράγωνα. Εσύ πρέπει να κοιτάξεις στο κουτι του ΟΤΕ που έχει στο σπίτι σου, και να ελέγξεις αν η καμπίνα έχει το ίδιο νούμερα. Η αρίθμηση στο κουτί του σπιτιού σου είναι της μορφής ΧΧΧ-ΥΥ ενώ η καμπίνα θα έχει το ίδιο ΧΧΧ. Πάντως η καμπίνα δεν μετακινείται ούτε μπορούν να σε συνδέσουν σε άλλη.

    Από εκεί και πέρα, αν σε είχαν συνδέσει από Α/Κ, δεν θα έπιανες με τίποτα 97,5 mbps, και λόγω αποστάσεως (ακόμα και με τα 12,3) αλλά και επειδή 100mbps δίνονται ΜΟΝΟ από καμπίνα. Επομένως ή υπάρχει κάποια βλάβη στο καλώδιο που έρχεται στο σπίτι σου (από την καμπίνα) ή έχει γίνει κάποια πατάτα.

    Εσύ πρέπει να μιλάς συνέχεια με το 13731, να τους πιέζεις λίγο και αν δεις ότι δεν γίνεται τίποτα πρέπει να κάνεις γραπτή καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Ο κανονισμός ορίζει, ότι για διάστημα άνω των 48ωρών που υπάρχει βλάβη ο πάροχος υποχρεούται να προβεί στην ανάλογη έκπτωση, και για να είσαι σίγουρος ότι θα την πάρεις πρέπει να υπάρχει και η ανάλογη καταγγελία. Έτσι μου είχαν κάνει και εμένα την ανάλογη έπκτωση το καλοκαίρι επείδη για 20-25 μέρες είχα ταχύτητες adsl και όχι VDSL (αν και στην προκειμένη περίπτωση, έφταιγε η wind)

  12. #2667
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Σύνδεση 100Mbps δεν δίνεται από κανέναν πάροχο, από αστικό κέντρο. Μόνο από καμπίνα.
    Η απόσταση που βγάζουν τα online calculators, αφορούν τιμές εξασθένισης ADSL. Για VDSL αφαιρούμε περίπου 6-7dB.
    Υπάρχει προφανώς καλωδιακό θέμα για την αύξηση της εξασθένισης και την μείωση του συγχρονισμού. Το αν είναι εσωτερικό ή μάλλον εξωτερικό, πρέπει να ελεγχθεί και να βρεθεί.

  13. #2668
    Εγγραφή
    18-07-2013
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200,0 ↑ 20,0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Σας ευχαριστώ και τους 2 για τις άμεσες απαντήσεις σας. Μου λύσατε την απορία ότι τουλάχιστον δε γίνεται να με συνδέσουν αλλού. Λόγω του ότι το ίντερνετ κόπηκε αμέσως μόλις έφυγε ο τεχνικός του ΟΤΕ, κλείνω στο ότι έχει γίνει κάποια πατάτα και όχι ότι υπάρχει θέμα με το καλώδιο που έρχεται στο σπίτι μου.

    Τώρα για να τσεκάρω όπως είπατε και οι 2 αν παίρνω από αυτή την καμπίνα που είναι κοντά μου, υπάρχει το εξής πρόβλημα. Το σπίτι που μένω είναι μονοκατοικία 25ετίας και είναι από τα πρώτα στην γειτονιά. Εκεί που έρχεται το καλώδιο στο σπίτι μου, δεν γράφει κάποιο αριθμό. Το μόνο που μπορώ να δω είναι ότι το καλώδιο αυτό μόλις βγαίνει από το σπίτι μου είναι εναέριο για καμιά 30αρια μέτρα μέχρι τη δίπλα μονοκατοικία που είναι λίγο πιο καινούρια από τη δικιά μου. Εκεί πάει σε ένα στρογγυλό μικρό κουτί που γράφει ΟΤΕ. Αυτό το κουτί έχει δύο εξόδους και μια είσοδο. Οι δύο έξοδοι είναι το καλώδιο που έρχεται στο σπίτι μου και το καλώδιο που πάει στη δίπλα μονοκατοικία. Η είσοδος αυτού του κουτιού πάει σε ένα άλλο λίγο μεγαλύτερο κουτί ορθογώνιο καρφωμένο παραδίπλα και από εκεί κατεβαίνει υπόγεια από όπου δεν ξέρω πώς πάει.

    Όσο για το ίντερνετ, είναι κομμένο από τη Δευτέρα και εννοείται ότι θα ζητήσω πίστωση στον επόμενο λογαριασμό. Την Παρασκευή ήρθαν σε συνδυαστικό ραντεβού στο σπίτι ΟΤΕ και Nova και βρήκαν ότι είναι χαλασμένες όλες οι πόρτες. Λίγο αργότερα συνδέθηκε για μερικά λεπτά το ίντερνετ και ξανακόπηκε. Από τότε είμαι στο περίμενε. Έχω γράψει αναλυτικά την υπόθεση για όποιον ενδιαφέρεται στο παρακάτω link.

    https://www.adslgr.com/forum/threads...-του-ΟΤΕ

  14. #2669
    Εγγραφή
    11-01-2007
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    286
    Downloads
    49
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zarzonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Μένω στην περιοχή της Φιλιππούπολης στη Λάρισα κάτω από την Ιωαννίνων στο ύψος της Καρφή. Κοντά στην Αποκέντρωση για να καταλάβετε. Έχω Nova 100Mbps. Τις πρώτες μέρες έπιανα 97.5Mbps με max rate τα 100.8Mbps. SNR Margin είχα 10 και Line Attenuation στα 12.3. Modem χρησιμοποιώ το TP Link VR600. Μετά από μερικές μέρες έπεσε τα 65Mbps και αμέσως μετά από έλεγχο του τεχνικού ΟΤΕ(της Nova είχε έρθει νωρίτερα και το επιβεβαίωσε), κόπηκε το ίντερνετ τελείως και περιμένω να το φτιάξουν τώρα. Η ερώτησή μου όμως δεν έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν έχω καν ίντερνετ. Δεν είχα κρατήσει ακριβώς τα stats όσο είχα 65Mbps αλλά θυμάμαι ότι το Line Attenuation ήταν γύρω στο 17. Τα άλλα νούμερα δεν τα θυμάμαι καθόλου. Πώς γίνεται να ανέβηκε το attenuation; Η καλωδίωση του σπιτιού είναι ολοκαίνουρια και ελεγμένη και όλες οι μετρήσεις είχαν γίνει και απευθείας κάτω στο καλώδιο που έρχεται στο σπίτι για επιβεβαίωση. Επίσης μετά από επικοινωνία με τη Nova για να πω ότι πήγε η ταχύτητα στα 65(πριν μου το κόψει τελείως ο ΟΤΕ με ό,τι έκανε), μου είπε ότι παίρνω από το A/K της Μεταμόρφωσης. Αυτό μου φάνηκε περίεργο γιατί έχω καμπίνα του ΟΤΕ στα 190 μέτρα περίπου σύμφωνα με τη μέτρηση από Google Maps(όχι ευθεία γραμμή). Είναι λογικό να παίρνω από το Α/Κ ενώ έχω τόσο κοντά καμπίνα ΟΤΕ; Επίσης υπάρχει περίπτωση να με μετακίνησαν και γι'αυτό να έπεσε η ταχύτητα;
    ...εγω μενω προς το γηπεδο του απολλωνα...εκανα αιτηση στην νοβα...περιμενα 2 μηνες..ωσπου εκανα καταγγελια, πηγα οτε και ηρεμησα...
    ...αλλα μου κανει απορια πως δεν περνεις απο καμπινα, αλλα εστω απο οτε σαριμβεη (απο εκει εγω) που ειναι πιο κοντα...???

  15. #2670
    Εγγραφή
    18-07-2013
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200,0 ↑ 20,0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DREAMBOX Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...εγω μενω προς το γηπεδο του απολλωνα...εκανα αιτηση στην νοβα...περιμενα 2 μηνες..ωσπου εκανα καταγγελια, πηγα οτε και ηρεμησα...
    ...αλλα μου κανει απορια πως δεν περνεις απο καμπινα, αλλα εστω απο οτε σαριμβεη (απο εκει εγω) που ειναι πιο κοντα...???
    Άστα. Είμαι ακόμα με κομμένο ίντερνετ από την προηγούμενη Δευτέρα και προβλέπεται για άλλες 2-3 μέρες σίγουρα. Σε σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία που είχα για να δω τι γίνεται, μου είπε ότι παίρνω από τη καμπίνα 22569 το ίντερνετ και από το αστικό κέντρο το τηλέφωνο. Έψαξα λίγο τη γειτονιά αλλά καμία καμπίνα δε γράφει αυτό το νούμερο πάνω. Η ενεργοποίηση σε εμένα πάντως έγινε σε 20 μέρες. Μου έδωσε προσφορα στα 26.90 με 100mbps και απεριόρτιστα σταθερά/κινητά και γι'αυτό δεν πήγα απευθείας ΟΤΕ. Δε θα κάνω πολύ περισσότερο υπομονή όμως.

Σελ. 178 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 158168173176177178179180183188198 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στη Ρόδο;
    Από alexgrc στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-19, 16:19
  2. VDSL στη Ξάνθη
    Από Κοζανίτης στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-14, 13:18
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-14, 10:42
  4. wind vdsl στη θεσσαλονικη (40 ακκλησιες)
    Από lakis1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-14, 21:11
  5. VDSL στη Ν. Ιωνία
    Από Vitruvian78 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-14, 18:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας