Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλημέρα. Είχα κάνει αίτημα στις 05/12/2014 στο κατάστημα της Πανεπιστημίου.
    Γνωρίζω ότι χρειάζεται κάποιο τηλέφωνο μέσα από την πολυκατοικία για να εντοπιστεί το αστικό κέντρο που ανήκω. Η υπάλληλος έβαλε στην αίτηση έναν τηλεφωνικό αριθμό δύο τετράγωνα πιο κάτω από το σπίτι μου. Της ζήτησα να μπω στο 11888 και να βρω τηλέφωνο ενός γείτονα μέσα από την πολυκατοικία και μου απάντησε ότι δεν είχε πρόσβαση από το τερματικό της.
    Για να μην πολυλογώ το αίτημά μου ακυρώθηκε λόγω λανθασμένου γειτονικού αριθμού. Από την εταιρεία δεν ειδοποιήθηκα το ανακάλυψα από τον κωδικό που είχα λάβει για την παρακολούθηση της εξέλιξης της διαδικασίας με ένα ξερό "Δεν υπάρχει αίτημα με αυτό τον αριθμό" χωρίς καν να εξηγούν και το λόγο.
    Επικοινωνώ με το 13831 στις 15/12 και ξεκινάω από την αρχή. Έως σήμερα περιμένουν απάντηση από τον ΟΤΕ για την παραχώρηση της γραμμής.
    Τηλεφωνώ 18/12 στο κατάστημα της Πανεπιστημίου της εκθέτω το πρόβλημα. Είναι απόλυτα εριστική από την αρχή της συνομιλίας μας και αμφισβητεί όλα τα λεγόμενά μου, χωρίς έστω να ζητήσει μία συγγνώμη εφόσον το λάθος ξεκίνησε από εκεί.

    1. Έχω χρεωθεί άπειρα τηλεφωνήματα στο 5ψήφιο 13831. Σταθερό τηλέφωνο για εξυπηρέτηση πελατών
    δεν υπάρχει. Ζήτησα τηλέφωνα κεντρικών/διοικητικών υπηρεσιών και δεν μου δίνουν.

    2. Ένω αρχικά είχα μια πολύ καλή εντύπωση για την εταιρεία, σκέφτομαι να ακυρώσω την όλη διαδικασία
    και να πάω σε άλλη εταιρεία.

    Επιεικώς είστε απαράδεκτοι!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    02-06-2014
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    προσπάθησε να ξαναεπικοινωνίσεις μαζί τους για να σε βοηθήσουν

  3. #3
    Εγγραφή
    23-11-2011
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/30000
    ISP
    οτε rural
    καλησπερα και απο μενα.εγω περιμενω να γινει η φορητοτητα απο τις 10-12 που ηταν και ακομα τπτ και εχω γινει μπαλακι απο οτε σε φορθνετ για το πιος πρεπει να κανει αυτο που πρεπει

  4. #4
    Εγγραφή
    05-10-2010
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Να σημειώσω ότι δεν έχω φορητότητα, αλλά κατασκευή νεάς γραμμής

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-14, 00:35
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-14, 12:22
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-14, 18:59
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-14, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας