1. Χαμένοι πολιτισμοί
2. Μάγια και Αζτέκοι
3.Ισλαμική Τέχνη
4. Οι μεγάλοι θυσαυροί του κόσμου.
5. Αίγυπτος


Κάντε ένα συναρπαστικό ταξίδι στους αρχαίους πολιτισμούς. Πακέτο 5 πολυτελών βιβλίων-σε large έκδοση σε άριστη-τέλεια κατάσταση, (καινούρια!) Πραγματική τιμή: 455 ευρώ. (Μπορείτε να τα δείτε στο σάιτ που πωλούνται από τις εκδόσεις Καρακώτσογλου) http://www.karakotsoglou.com/catalog/index.php?cPath=34
Διαστάσεις : 25 X 35 cm
Τιμή Προσφοράς: 300 ευρώ.
Μαζί με αυτά τα βιβλία θα σας δώσω δώρο:
Μια ολόκληρη σειρά εγκυκλοπαίδειας Ιατρικής 10 τόμων σε άριστη κατάσταση:
και δυο σύγχρονα λογοτεχνικά βιβλία:
-Κωσταντινούπολη η πόλη των Πόθων (Κορνήλια Γκόλνα 7Η χιλιάδα Εκδόσεις Σύγχρονοι οριζοντες. &
-Η πόλη των θηρίων (Ιζαμπέλ Αλιέντε εκδόσεις Ωκεανίδα)


Πωλούνται με πόνο καρδιάς λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό.
Μόνο για τους λάτρεις του καλού Ιστορικού βιβλίου!


Εδώ σας δείχνω τα δυο λογοτεχνικά σε σύγκριση με το βιβλίο-πολυτελείας της Αιγύπτου.
Μεταφορικά για εντός Ελλάδας είμαι διατεθειμένη να τα πληρώσουμε από μισά. Νομίζω με μια καλή συσκευασία θα μπορέσουν να φτάσουν πολύ οικονομικά με το Κτελ. Εντός Θεσσαλονίκης σας τα φέρνω εγώ.


Κάντε ένα συναρπαστικό ταξίδι στους αρχαίους πολιτισμούς. Πακέτο 5 πολυτελών βιβλίων-σε large εκδοση σε άριστη-τέλεια κατάσταση, (καινούρια!) Πραγματική τιμή: 455 ευρω. (Μπορείτε να τα δείτε στο σάιτ που πωλούνται από τις εκδόσεις Καρακώτσογλου) http://www.karakotsoglou.com/catalog/index.php?cPath=34
Διαστάσεις : 25 X 35 cm
Τιμή Προσφοράς: 300 ευρώ.
Μαζί με αυτά τα βιβλία θα σας δώσω δώρο:
Ένα ακόμα βιβλίο από τις εκδόσεις το οποίο επίσης μπορείτε να δείτε στην ίδια σελίδα –Αίγυπτος από ψηλά, το οποίο έχει πραγματικό κόστος 30 ευρώ.
Καθώς επίσης και δυο πολύ ενδιαφέροντα λογοτεχνικά βιβλία:
Η δολοφονημένη Πυραμίδα (ChristianJacq)) &
Το τέλος του καλοκαιριού (Ρότζαμουντ Πίλτσερ) &
Ένα dvdτου NationalGeorgaphic –Τα μυστικά των Φαραώ!
Εδώ σας δείχνω τα δυο λογοτεχνικά σε σύγκριση με το βιβλίο-πολυτελείας της Αιγύπτου.
Όλα αυτά σε άριστη κατάσταση καθότι είμαι λάτρης του καλού βιβλίου.
Πωλούνται με πόνο καρδιάς λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό.


Μεταφορικά για εντός Ελλάδας είμαι διατεθειμένος να τα πληρώσουμε από μισά. Νομίζω με μια καλή συσκευασία θα μπορέσουν να φτάσουν πολύ οικονομικά με το Κτελ. Εντός Θεσσαλονίκης σας τα φέρνω εγώ.







Πώληση ενός πολυτελούς τόμου –Τα εβδομήντα Μεγάλα Μυστήρια της Αρχαίας Αιγύπτου,
Υπάρχουν γρίφοι που κάνουν τους αρχαίους Αιγυπτίους να ξεχωρίζουν από τους άλλους πολιτισμούς…
Εκδόσεις Βασδέκης. Πραγματική τιμή 69 ευρώ. Σας παραθέτω το σάιτ:
http://www.biblionet.gr/book/99280/M...84%CE%BF%CF%85




Τιμή Προσφοράς: 50 ευρώ.
Μαζί με αυτό το βιβλίο θα σας δώσω δώρο:
Ένα έξοχο μυθιστόρημα –Ο αιγυπτιολόγος ArthurPhillips. &
Ένα dvdτου NationalGeorgaphic –Αίγυπτος –Η αναζήτηση της Αιωνιότητας!
Όλα αυτά σε άριστη-τέλεια κατάσταση καθότι είμαι λάτρης του καλού βιβλίου.
Πωλούνται με πόνο καρδιάς λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό.


Μεταφορικά για εντός Ελλάδας είμαι διατεθειμένός να τα πληρώσουμε από μισά. Νομίζω με μια καλή συσκευασία θα μπορέσουν να φτάσουν πολύ οικονομικά με το Κτελ. Εντός Θεσσαλονίκης σας τα φέρνω εγώ.