Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-34 από 34
  1. #31
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.049
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orestis2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εγω που εχω το ευελικτο 300, το οποιο εληξε και τωρα είναι αοριστου, αν παρω την εκπτωση των 12 ευρω, θα παραμεινει το συμβολαιο μου αοριστου?
    Γιατι κάθε χρονο ζηταω εκπτωση και κανω ανανεωση.
    Αν όμως παρω την εκπτωση των 12 ευρω μεχρι 31/10 και παραλληλα μου κανουν ανανεωση του συμβολαιου για 1 ένα χρονο ή παραπανω, δεν με συμφερει. Γιατι μετα τις 31/10 θα πρεπει να πληρωνω ολο το ποσο.
    Αντιθέτως με συμφερει να ζητησω εκπτωση που θα εχει διαρκεια για ένα χρονο. Όπως τωρα που μου ειχαν κανει 30% εκπτωση.
    Μια χαρά, αφού είναι και αορίστου, είναι πιθανό να έχεις έκπτωση εις τον αιώνα.

    Στα σοβαρά τώρα, το πιθανότερο είναι να απαιτείται η αγορά κάποιου από τα προσφερόμενα πακέτα του παρόχου σου, καθώς μόνο σε αυτά μπορεί να υπάρξει η μείωση των 12 ευρώ. Οτιδήποτε άλλο δύσκολο να υλοποιηθεί, εκτός κι αν έχεις τόσο καλός διαπραγματευτής.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #32
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster WLAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά, αφού είναι και αορίστου, είναι πιθανό να έχεις έκπτωση εις τον αιώνα.

    Στα σοβαρά τώρα, το πιθανότερο είναι να απαιτείται η αγορά κάποιου από τα προσφερόμενα πακέτα του παρόχου σου, καθώς μόνο σε αυτά μπορεί να υπάρξει η μείωση των 12 ευρώ. Οτιδήποτε άλλο δύσκολο να υλοποιηθεί, εκτός κι αν έχεις τόσο καλός διαπραγματευτής.
    Το ευελικτο 300 είναι μεσα στα πακετα που εντάσσονται στη δραση και περνουν την εκπτωση των 12 ευρω. Δεν είναι αυτό το θεμα μου.
    Το θεμα είναι αν με συμφερει να παρω 12 ευρω εκπτωση μεχρι τις 31/10 ή να ξαναζητησω 30% εκπτωση για ένα χρονο , όπως ειχα μεχρι τωρα.
    Τελος παντων, θα ρωτησω την εταιρια να δω τι ακριβως παιζει, κι αν με την εκπτωση των 12 ευρω γινεται και ανανεωση συμβολαιου ή οχι, και αναλογα με τι θα μου πουν θα πραξω.

  3. #33
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orestis2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ευελικτο 300 είναι μεσα στα πακετα που εντάσσονται στη δραση και περνουν την εκπτωση των 12 ευρω. Δεν είναι αυτό το θεμα μου.
    Το θεμα είναι αν με συμφερει να παρω 12 ευρω εκπτωση μεχρι τις 31/10 ή να ξαναζητησω 30% εκπτωση για ένα χρονο , όπως ειχα μεχρι τωρα.
    Τελος παντων, θα ρωτησω την εταιρια να δω τι ακριβως παιζει, κι αν με την εκπτωση των 12 ευρω γινεται και ανανεωση συμβολαιου ή οχι, και αναλογα με τι θα μου πουν θα πραξω.
    Δεν θα μιλήσεις για αλληλεγγύη. Θα κάνεις την ανανέωση που θες, κι όταν το επιτύχεις, τσουφ κι αλληλεγγύη.

  4. #34
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Καποιο ατομο γνωστο μου,εκανε συνδεση μεσω του εν λογω προγραμματος με Vodafone mobile,παίρνοντας ενα turbo-x laptop.
    Συνδέει το στικακι, τα win 8 το βλεπουν κανονικά,ζηταει pin κατα την συνδεση. Στη συνεχεια η συνδεση φαινεται ως περιορισμενη,στον πινακα ελεγχου και τα kb φαινεται να τρέχουν...προσβαση στο ίντερνετ ομως δεν υπάρχει. Πρεπει να επικοινωνήσει για καποιο λογο με την Vodafone π.χ. για ενεργοποίηση της σύνδεσης?

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-14, 10:44
  2. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-07-14, 04:32
  3. Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-14, 23:32
  4. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-14, 00:54
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-14, 19:57

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας