Σελ. 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 261
  1. #151
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ρε παιδιά ξέρει κανείς πως αλλάζει το Lan IP απο το ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η168Ν από το default 192.168.1.1 σε άλλο ; Μπήκα και σαν χρήστης forthnet αλλά δεν μπόρεσα να το βρώ.

  2. #152
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akarako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά ξέρει κανείς πως αλλάζει το Lan IP απο το ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η168Ν από το default 192.168.1.1 σε άλλο ; Μπήκα και σαν χρήστης forthnet αλλά δεν μπόρεσα να το βρώ.
    Local Network / LAN / DHCP server
    - Lan IP Address: η IP του router
    - Start / End IP: Εύρος IP που θα δοθούν στις συσκευές που συνδέονται στον router
    - Gateway: το ίδιο με το Lan IP Address
    -A-

  3. #153
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από angy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Local Network / LAN / DHCP server
    - Lan IP Address: η IP του router
    - Start / End IP: Εύρος IP που θα δοθούν στις συσκευές που συνδέονται στον router
    - Gateway: το ίδιο με το Lan IP Address
    Ευχαριστώ,

    Μα τι γκαβομάρα έχω. Και αυτοί την ρύθμιση την βάλανε κάτω από τον DHCP SERVER ;.
    Πάντως αν θέλεις στο ZTE να βάλεις κάποια route είτε default route είτε static στο LAN interface δεν μπορείς από ότι είδα. Σωστό ;
    Το έχω συνδέσει σε bridge mode και από πίσω έχω ένα cisco 2811. Το ZTE στο LAN έχει 192.168.10.2 και ο cisco στο F0/1 έχει 192.168.10.1. To LAN το δικό μου
    είναι στο 192.168.1.0/24 και ήθελα να βάλω default route στο ZTE το 192.168.10.1 για να μπορώ να έχω πρόσβαση από το 192.168.1.0/24 στο ZTE. Τέλος πάντων
    αφού δεν μπόρεσα να βάλω default route στο ZTE το πρόβλημα το έλυσα κάνοντας NAT στο F0/1 του cisco. Και μετά έφαγα άλλη ψυχρολουσία. Πριν κανω bridge δοκίμασα το ZTE
    κανονικά και με speedtest έπιανα 45Mb, με το bridge mode και με την χρήση του cisco έφτανα τα 19Mb. Φως φανάρι ότι φταίει ο cisco. Είναι παλιό μοντέλο. Ψάχνω από δω, ψάχνω από κεί. Κατά το Download o cisco έχει high cpu usage 70-85% και δεν οφείλεται σε proccesses αλλά σε interrupts. Ψάχνοντας στο google κάποιος λέει ότι κάποιο ACL μπορεί να παίζει ρόλο στην απόδοση.
    Πραγματικά απενεργοποιώ το statefull ACL που έχω στο εξωτερικό interface που βλέπει internet (dialer 1) και όντως πιάνω τα 43.5Mb. Ακόμα και με χρήση απλού access list σαν firewall με 3-4 permit δεν μπορώ να πιάσω πάνω από 30mb.

    Δεν άντεχα και είπα να πώ τον πόνο μου.

  4. #154
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akarako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν άντεχα και είπα να πώ τον πόνο μου.
    Καλά έκανες φίλε μου. Τα ίδια (speedtest) πέρασα και εγώ πριν λίγο καιρό στη δουλειά με ένα CheckPoint. Τελικά αναγκάστηκα να το αλλάξω και τώρα πάει σφαίρα.

    Η ρύθμιση ίσως θα μπορούσε να βρίσκεται σε ένα άλλο section, και εκεί όμως δεν είναι και τελείως λάθως. Για το routing, κοίτα στο Local Network / Route / Static routing (ή ίσως Policy routing?) αν εξυπηρετεί για αυτό που θες.

    Το δικό μου παράπονο πάντως είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις allocate συγκεκριμένες IPs για συγκεκριμένα MAC addresses. Και ο χειρότερος router της πλάκας το έχει (πιο παλιά ZTE ADSL μοντέλα το είχαν), σε αυτό μάλλον βαρέθηκαν να το βάλουν. Τεσπα....
    -A-

  5. #155
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Σήμερα παρέλαβα ένα Xiaomi Mi Router 3, με σκοπό να αντικαταστήσει το wireless κομμάτι του οικιακού δικτύου μου.

    Βρίσκομαι με σύνδεση VDSL στην Nova (forthnet) με το κλασσικό ZTE H168N στο κομμάτι του modem.


    Αρχικά συνδέθηκα σε αυτό με τους κωδικούς της forthnet και έσβησα όλα τα default adsl/vdsl modulation settings, ώστε να δημιουργήσω ένα νέο bridge mode.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte03.png 
Εμφανίσεις:  345 
Μέγεθος:  45,5 KB 
ID: 190924

    Μετά έκλεισα το remote management βάζοντας off στα παρακάτω και αλλάζοντας τις σχετικές πόρτες επικοινωνίας

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte04.png 
Εμφανίσεις:  266 
Μέγεθος:  62,5 KB 
ID: 190925

    Και τέλος έκλεισα το wifi από το zte εντελώς, εφόσον πλέον μου είναι άχρηστο.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte05.png 
Εμφανίσεις:  184 
Μέγεθος:  66,5 KB 
ID: 190926


    Από την μεριά του xiaomi το έβαλα απλά σε PPPoE mode, ώστε να κάνει αυτό την "κλήση" προς τον ISP.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  mi01.png 
Εμφανίσεις:  216 
Μέγεθος:  100,7 KB 
ID: 190927


    Αυτή τη στιγμή παίζουν όλα όπως περίμενα, αν έχετε κάποια πρόταση/συμβουλή, θα την εκτιμούσα καθώς έχω χρόνια να ασχοληθώ με το σπορ.

  6. #156
    Εγγραφή
    03-07-2008
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΡΟΣΤΑΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα παρέλαβα ένα Xiaomi Mi Router 3, με σκοπό να αντικαταστήσει το wireless κομμάτι του οικιακού δικτύου μου.

    Βρίσκομαι με σύνδεση VDSL στην Nova (forthnet) με το κλασσικό ZTE H168N στο κομμάτι του modem.
    επειδή έχω το ίδιο setup και θέλω να κάνω ακριβώς το ίδιο πράγμα απο βδομάδα που θα μου ενεργοποιήσουν την vdsl, όταν λές ότι συνδέθηκες με τους κωδικούς της forthnet, εννοείς με τους κωδικούς που παραθέτουν τα παιδιά στο εδώ νήμα για root πρόσβαση?
    username: forthnet
    password: F0rth@c$n3t#

  7. #157
    Εγγραφή
    07-07-2003
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ ZXHN H168N
    SNR / Attn
    11,1(dB) / 12,5(dB)
    Θα ήθελα την βοήθειά σας αν το έχετε συναντήσει το παρακάτω πρόβλημα.

    Το ZXHN H168N το έχω πολύ καιρό και γενικά είμαι ευχαριστημένος αν εξαιρέσουμε το άθλιο wi fi του, πήρα κάποια στιγμή ένα router της netgear και του το κότσαρα και όλα καλά. Έχω κάνει port forwarding για πράγματα που χρειάζομαι και εδώ όλα καλά. Μετά από πάρα πολύ καιρό προσπάθησα να προσθέσω άλλο ένα port που χρειάζομαι αλλά με το που πατάω apply με πετάει στην οθόνη login. Προσπάθησα κυριολεκτικά δεκάδες φορές αλλά κάθε φορά συμβαίνει το ίδιο. Κατάφερα να σβήσω δυο κανόνες που είχα ανενεργούς αλλά και αυτό με μεγάλη δυσκολία, τις περισσότερες φορές με πέταγε σε login και κάποια στιγμή που δεν το έκανε κατάφερα να σβήσω τις εγγραφές. Γενικά δοκιμάζοντας τα περισσότερα μενού έχει την ίδια συμπεριφορά, τις περισσότερες φορές πλέον αν πας να αλλάξεις κάτι σε πετάει σε οθόνη login. Εννοείται ότι δοκίμασα από τρεις διαφορετικούς υπολογιστές, με διαφορετικό λειτουργικό, από κινητό, ίδια συμπεριφορά παντού.

    Δοκίμασα πολλαπλά reboot δεν έγινε τίποτα. Επίσης σύνδεσα το καλώδιο δικτύου σε άλλο port επίσης δεν άλλαξε τίποτα. Τέλος ενεργοποίησα το wi fi του και προσπάθησα ξανά με τα ίδια αποτελέσματα. Η πλάκα είναι ότι τις περισσότερες φορές με πετάει στην οθόνη login και όταν κάνω login.

    Έχει ιδέα κανείς τι φρίκη έχει φάει και αν αντιμετωπίζεται με κάποιο τρόπο;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rosso : 10-02-18 στις 13:13.

  8. #158
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από samniotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή έχω το ίδιο setup και θέλω να κάνω ακριβώς το ίδιο πράγμα απο βδομάδα που θα μου ενεργοποιήσουν την vdsl, όταν λές ότι συνδέθηκες με τους κωδικούς της forthnet, εννοείς με τους κωδικούς που παραθέτουν τα παιδιά στο εδώ νήμα για root πρόσβαση?
    username: forthnet
    password: F0rth@c$n3t#
    Ακριβώς.
    Μετά φτιάχνεις μια νέα bridge σύνδεση για το zte ως modem και το PPP login το σετάρεις από τον router.


    Έχω ένα θεματάκι όμως, δεν μπορώ να βρω το web interface του ZTE μέσω wifi.
    Το router ακούει στο 192.168.31.1 και αν μπω στο modem με καλώδιο παίρνει κάποια ip εκείνη τη στιγμή και βλέπω web interface, αλλά θα ήθελα να μπορώ να μπω και μέσω wifi.

    Το ipconfig μου δίνει το παρακάτω, με default gateway (για το modem) κενό.

    Κώδικας:
    Windows IP Configuration
    
    
    Ethernet adapter Ethernet:
    
       Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
       Connection-specific DNS Suffix  . :
    
    Wireless LAN adapter Local Area Connection* 1:
    
       Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
       Connection-specific DNS Suffix  . :
    
    Wireless LAN adapter Wi-Fi:
    
       Connection-specific DNS Suffix  . :
       Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::3994:5442:ec2f:ca6a%10
       IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.31.252
       Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
       Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.31.1
    
    Ethernet adapter Bluetooth Network Connection:
    
       Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
       Connection-specific DNS Suffix  . :
    
    Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface:
    
       Connection-specific DNS Suffix  . :
       IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:90d7:3497:2bf9:b098:9f1c
       Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::3497:2bf9:b098:9f1c%16
       Default Gateway . . . . . . . . . : ::

  9. #159
    Εγγραφή
    27-01-2006
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13.744/1.164
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα παρέλαβα ένα Xiaomi Mi Router 3, με σκοπό να αντικαταστήσει το wireless κομμάτι του οικιακού δικτύου μου.

    Βρίσκομαι με σύνδεση VDSL στην Nova (forthnet) με το κλασσικό ZTE H168N στο κομμάτι του modem.


    Αρχικά συνδέθηκα σε αυτό με τους κωδικούς της forthnet και έσβησα όλα τα default adsl/vdsl modulation settings, ώστε να δημιουργήσω ένα νέο bridge mode.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte03.png 
Εμφανίσεις:  345 
Μέγεθος:  45,5 KB 
ID: 190924

    Μετά έκλεισα το remote management βάζοντας off στα παρακάτω και αλλάζοντας τις σχετικές πόρτες επικοινωνίας

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte04.png 
Εμφανίσεις:  266 
Μέγεθος:  62,5 KB 
ID: 190925

    Και τέλος έκλεισα το wifi από το zte εντελώς, εφόσον πλέον μου είναι άχρηστο.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zte05.png 
Εμφανίσεις:  184 
Μέγεθος:  66,5 KB 
ID: 190926


    Από την μεριά του xiaomi το έβαλα απλά σε PPPoE mode, ώστε να κάνει αυτό την "κλήση" προς τον ISP.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  mi01.png 
Εμφανίσεις:  216 
Μέγεθος:  100,7 KB 
ID: 190927


    Αυτή τη στιγμή παίζουν όλα όπως περίμενα, αν έχετε κάποια πρόταση/συμβουλή, θα την εκτιμούσα καθώς έχω χρόνια να ασχοληθώ με το σπορ.
    Εχει δύο vdsl modulation settings, ποιο vlan ID από τα δύο βάζουμε στο bridge;

  10. #160
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει δύο vdsl modulation settings, ποιο vlan ID από τα δύο βάζουμε στο bridge;
    Εγώ όπως είδες στο πρώτο screenshot, έσβησα τα default xDSL modulation settings και έφτιαξα χειροκίνητα ένα bridge connection.
    VLAN ID έδωσα 1102.

  11. #161
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rosso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα την βοήθειά σας αν το έχετε συναντήσει το παρακάτω πρόβλημα.

    Το ZXHN H168N το έχω πολύ καιρό και γενικά είμαι ευχαριστημένος αν εξαιρέσουμε το άθλιο wi fi του, πήρα κάποια στιγμή ένα router της netgear και του το κότσαρα και όλα καλά. Έχω κάνει port forwarding για πράγματα που χρειάζομαι και εδώ όλα καλά. Μετά από πάρα πολύ καιρό προσπάθησα να προσθέσω άλλο ένα port που χρειάζομαι αλλά με το που πατάω apply με πετάει στην οθόνη login. Προσπάθησα κυριολεκτικά δεκάδες φορές αλλά κάθε φορά συμβαίνει το ίδιο. Κατάφερα να σβήσω δυο κανόνες που είχα ανενεργούς αλλά και αυτό με μεγάλη δυσκολία, τις περισσότερες φορές με πέταγε σε login και κάποια στιγμή που δεν το έκανε κατάφερα να σβήσω τις εγγραφές. Γενικά δοκιμάζοντας τα περισσότερα μενού έχει την ίδια συμπεριφορά, τις περισσότερες φορές πλέον αν πας να αλλάξεις κάτι σε πετάει σε οθόνη login. Εννοείται ότι δοκίμασα από τρεις διαφορετικούς υπολογιστές, με διαφορετικό λειτουργικό, από κινητό, ίδια συμπεριφορά παντού.

    Δοκίμασα πολλαπλά reboot δεν έγινε τίποτα. Επίσης σύνδεσα το καλώδιο δικτύου σε άλλο port επίσης δεν άλλαξε τίποτα. Τέλος ενεργοποίησα το wi fi του και προσπάθησα ξανά με τα ίδια αποτελέσματα. Η πλάκα είναι ότι τις περισσότερες φορές με πετάει στην οθόνη login και όταν κάνω login.

    Έχει ιδέα κανείς τι φρίκη έχει φάει και αν αντιμετωπίζεται με κάποιο τρόπο;
    Δοκίμασες με άλλο browser, αντί αυτόν που δουλεύεις?
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  12. #162
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Μήπως φταίει κάποιο ad-block/popup-block του browser για το παραπάνω;
    Έχω συναντήσει παρόμοια συμπεριφορά σε login web-banking. Τα απενεργοποιώ στιγμιαία και παίζει σωστά.

  13. #163
    Εγγραφή
    07-07-2003
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ ZXHN H168N
    SNR / Attn
    11,1(dB) / 12,5(dB)
    Έχω δοκιμάσει με όλους τους browser (edge, chrome, firefox), από διαφορετικούς υπολογιστές, με φορητό, με κινητό, με windows xp, το ίδιο σε όλα. Σήμερα χρειάστηκε να κάνω port forwarding την 1723 για vpn, μου έγιναν κουρέλια τα νεύρα, έφτιαχνα την καταχώρηση με πέταγε σε login. Μετά από μισή ώρα την πήρε πάντως, έχασα μέτρημα πόσες φορές την πέρασα, δεν παλεύεται. Το ρημάδι δεν ξεκλειδώνει να κάνουμε δουλειά με telnet;
    Ad blocker απενεργοποιημένα παρεμπιπτόντως ή από καθαρό browser οι προσπάθειες.

  14. #164
    Εγγραφή
    28-05-2008
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Τελικά ξέρει κανείς τους κωδικούς για wind που να δουλεύουν? Έχω δοκιμάσει ότι έχει γραφτεί, αλλά τίποτα. Και θέλω να το βάλω σε bridged mode με το Draytek μου, γιατί όλα τα ports είναι κλειστά και χρειάζομαι το remote management,

  15. #165
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    fothnet
    DSLAM
    Forthnet - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    Router
    zte ZXHN H168N
    SNR / Attn
    27.6(dB) / 5.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rosso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα την βοήθειά σας αν το έχετε συναντήσει το παρακάτω πρόβλημα.

    Το ZXHN H168N το έχω πολύ καιρό και γενικά είμαι ευχαριστημένος αν εξαιρέσουμε το άθλιο wi fi του, πήρα κάποια στιγμή ένα router της netgear και του το κότσαρα και όλα καλά. Έχω κάνει port forwarding για πράγματα που χρειάζομαι και εδώ όλα καλά. Μετά από πάρα πολύ καιρό προσπάθησα να προσθέσω άλλο ένα port που χρειάζομαι αλλά με το που πατάω apply με πετάει στην οθόνη login. Προσπάθησα κυριολεκτικά δεκάδες φορές αλλά κάθε φορά συμβαίνει το ίδιο. Κατάφερα να σβήσω δυο κανόνες που είχα ανενεργούς αλλά και αυτό με μεγάλη δυσκολία, τις περισσότερες φορές με πέταγε σε login και κάποια στιγμή που δεν το έκανε κατάφερα να σβήσω τις εγγραφές. Γενικά δοκιμάζοντας τα περισσότερα μενού έχει την ίδια συμπεριφορά, τις περισσότερες φορές πλέον αν πας να αλλάξεις κάτι σε πετάει σε οθόνη login. Εννοείται ότι δοκίμασα από τρεις διαφορετικούς υπολογιστές, με διαφορετικό λειτουργικό, από κινητό, ίδια συμπεριφορά παντού.

    Δοκίμασα πολλαπλά reboot δεν έγινε τίποτα. Επίσης σύνδεσα το καλώδιο δικτύου σε άλλο port επίσης δεν άλλαξε τίποτα. Τέλος ενεργοποίησα το wi fi του και προσπάθησα ξανά με τα ίδια αποτελέσματα. Η πλάκα είναι ότι τις περισσότερες φορές με πετάει στην οθόνη login και όταν κάνω login.

    Έχει ιδέα κανείς τι φρίκη έχει φάει και αν αντιμετωπίζεται με κάποιο τρόπο;
    Μια χαρά είναι το wifi του ρουτερ τα σπάει vdsl έχω και έχω όλες τις συσκευές με WiFi συνδεμενες έπανω στο ρουτερ smart tv, 4 smartphone, 2 laptop,έναν σταθερό, το κλιματιστικό μου,. Και όλα είναι οκ κανένα πρόβλημα.

Σελ. 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Bridge Mode σε Thomson TG585 v7
    Από pegasus28 στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-15, 20:54
  2. ZTE ZXHN H168N και σταθερή ip
    Από deko στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-14, 11:11
  3. απενεργοποίηση wlan σε ZTE ZXHN H168N
    Από PyrSos_ στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-14, 19:19
  4. Πρόβλημα με zte zxhn h168n
    Από bahamut zero στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-14, 19:13
  5. [Other] ping σε ZTE ZXHN H108L time out
    Από ddelo στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-14, 04:16

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας