Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 59
  1. #31
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρόβλημα αυτών που το χρησιμοποιούν

    εγώ δεν το έχω εγκαταστήσει καθώς κανένας από τις επαφές μου δεν το έχει εγκαταστήσει/χρησιμοποιεί

    όλοι/ες έχουμε facebook messenger , skype , viber μια χαρά είμαι και χωρίς αυτό

    άλλωστε δεν μου αρέσουν η επιβολές το τι θα χρησιμοποιώ και τι όχι όποια εταιρεία το κάνει αυτό από μένα τρώει μόνιμο αποκλεισμό
    να υποθέσω έχεις ρίξει μόνιμο αποκλεισμό και στο skype δηλαδή; Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα σου επιβάλει τι θα χρησιμοποιείς πολύ χειρότερα από το wa

  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    να υποθέσω έχεις ρίξει μόνιμο αποκλεισμό και στο skype δηλαδή; Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα σου επιβάλει τι θα χρησιμοποιείς πολύ χειρότερα από το wa
    λάθος υποθέτεις καθώς δεν σου επιβάλλει με το ζόρι τίποτα...

    μόνιμο αποκλεισμό έχω ρίξει στο whatsapp για τους λόγους που είπα και όλοι ξέρετε

    με το skype (microsoft) ή με το viber η ακόμα με το messenger (fb) δεν έχω κανένα πρόβλημα

  3. #33
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λάθος υποθέτεις καθώς δεν σου επιβάλλει με το ζόρι τίποτα...

    μόνιμο αποκλεισμό έχω ρίξει στο whatsapp για τους λόγους που είπα και όλοι ξέρετε

    με το skype (microsoft) ή με το viber η ακόμα με το messenger (fb) δεν έχω κανένα πρόβλημα
    Υπάρχει εναλλακτικός client για viber και skype και δεν το ξέρω;;;
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  4. #34
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει εναλλακτικός client για viber και skype και δεν το ξέρω;;;
    δεν υπάρχει

    απαντώ στον φίλο και συνομιλητή μου πιο πάνω για τους λόγους που δεν χρησιμοποιώ το whatsapp και δεν το έχω μετανιώσει.

  5. #35
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επειδή παρακολούθησα τη συζήτηση και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θες να πεις. Αν λες ότι προτιμάς viber και skype επειδή το χρησιμοποιούν οι φίλοι σου οκ, αλλά αν λες ότι τα χρησιμοποιείς γιατί δεν σε περιορίζουν όπως το whatsapp είσαι λάθος κάνουν ακριβώς το ίδιο.
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  6. #36
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή παρακολούθησα τη συζήτηση και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θες να πεις. Αν λες ότι προτιμάς viber και skype επειδή το χρησιμοποιούν οι φίλοι σου οκ, αλλά αν λες ότι τα χρησιμοποιείς γιατί δεν σε περιορίζουν όπως το whatsapp είσαι λάθος κάνουν ακριβώς το ίδιο.
    Ακριβώς αυτό είπε και ακριβώς αυτά κάνουν skype και viber.
    Να θυμίσω εδώ ότι η ms τερμάτισε την συμφωνία με το open source asterix, ενώ όταν υπήρξε προσπάθεια δημιουργίας του κατάλληλου πρωτοκόλλου που να επιτρέπει να συνδεθώ στο skype με άλλους clients (κάτι που γινόταν εδώ και αιώνες με το msn messenger ή γίνεται με το fb messenger) η ms/skype απείλησε με μηνύσεις.


    Άρα μια χαρά σου έχει επιβάλει να τρέχεις μόνο τον client της, να βλέπεις τις διαφημίσεις, μια χαρά σε υποχρεώνει να αναβαθμίζεις τον client σου όποτε θέλει αυτή "για το καλό σου τη δική σου εμπειρία χρήσης" κτλ

    Μια χαρά λοιπόν σε/μας κάνει ότι θέλει και λες και ευχαριστώ.

  7. #37
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή παρακολούθησα τη συζήτηση και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θες να πεις. Αν λες ότι προτιμάς viber και skype επειδή το χρησιμοποιούν οι φίλοι σου οκ, αλλά αν λες ότι τα χρησιμοποιείς γιατί δεν σε περιορίζουν όπως το whatsapp είσαι λάθος κάνουν ακριβώς το ίδιο.
    το whatsapp δεν το χρησιμοποιώ ούτε εγώ ούτε συγγενείς/φίλοι/γνωστοί (προσωπικά δεν μου άρεσε αυτό "το χρησιμοποιείς για ένα χρόνο δωρεάν αλλά μετά για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να πληρώσεις")

    σε αντίθεση με το skype και το viber που δεν σου επιβάλλει κανέναν περιορισμό ούτε να πληρώσεις αν δεν θες και φυσικά δεν σου απαγορεύει την χρήση των προγραμμάτων

    (αν επιμένεις για αυτό που λες πες μου ποιον περιορισμό σου επιβάλει?) γιατί εγώ δεν έχω δει κανέναν περιορισμό και κλήση κάνω και μηνύματα στέλνω (από τις δύο εφαρμογές) εντελώς δωρεάν (μόνο η σύνδεση δεδομένων στο κινητό ή tablet) μου κοστίζει...αλλιώς υπάρχει το WiFi.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς αυτό είπε και ακριβώς αυτά κάνουν skype και viber.
    Να θυμίσω εδώ ότι η ms τερμάτισε την συμφωνία με το open source asterix, ενώ όταν υπήρξε προσπάθεια δημιουργίας του κατάλληλου πρωτοκόλλου που να επιτρέπει να συνδεθώ στο skype με άλλους clients (κάτι που γινόταν εδώ και αιώνες με το msn messenger ή γίνεται με το fb messenger) η ms/skype απείλησε με μηνύσεις.


    Άρα μια χαρά σου έχει επιβάλει να τρέχεις μόνο τον client της, να βλέπεις τις διαφημίσεις, μια χαρά σε υποχρεώνει να αναβαθμίζεις τον client σου όποτε θέλει αυτή "για το καλό σου τη δική σου εμπειρία χρήσης" κτλ

    Μια χαρά λοιπόν σε/μας κάνει ότι θέλει και λες και ευχαριστώ.
    εκτός του γεγονότος ότι κανείς "συγγενής/φίλος/γνωστός" δεν το χρησιμοποιεί να αναφέρω προσωπικά ότι δεν το χρησιμοποιώ και δεν μου αρέσει

    για ένα και πολύ βασικό λόγο που το θεωρώ ******

    πρώτη φορά το κατεβάζεις και το χρησιμοποιείς εντελώς "δωρεάν" αλλά μετά πρέπει να πληρώσεις συνδρομή κάθε χρόνο που θα το χρησιμοποιείς

    για πιο λόγο να πληρώσω συνδρομή? για μια εφαρμογή ανταλλαγής μηνυμάτων επειδή δεν έχει διαφημίσεις? η οποία δεν δουλεύει και σε tablet

    ενώ το skype/viber μια χαρά δουλεύουν και στο κινητό και στο tablet εντελώς δωρεάν (σημείωση διαφημίσεις δεν έχω παρατηρήσει ούτε στο κινητό ούτε στο tablet από το skype/viber)

    ότι αφορά τα περί συμφωνίας κτλ...

    αυτά συμβαίνουν στις μεγάλες εταιρείες όμως φίλε μου τύπου google , microsoft , facebook κτλ

    αν δεν σου αρέσουν δεν τις χρησιμοποιείς κανείς δεν σε υποχρεώνει να το κάνεις με το ζόρι.

  8. #38
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το whatsapp δεν το χρησιμοποιώ ούτε εγώ ούτε συγγενείς/φίλοι/γνωστοί (προσωπικά δεν μου άρεσε αυτό "το χρησιμοποιείς για ένα χρόνο δωρεάν αλλά μετά για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να πληρώσεις")

    σε αντίθεση με το skype και το viber που δεν σου επιβάλλει κανέναν περιορισμό ούτε να πληρώσεις αν δεν θες και φυσικά δεν σου απαγορεύει την χρήση των προγραμμάτων

    (αν επιμένεις για αυτό που λες πες μου ποιον περιορισμό σου επιβάλει?) γιατί εγώ δεν έχω δει κανέναν περιορισμό και κλήση κάνω και μηνύματα στέλνω (από τις δύο εφαρμογές) εντελώς δωρεάν (μόνο η σύνδεση δεδομένων στο κινητό ή tablet) μου κοστίζει...αλλιώς υπάρχει το WiFi.
    Ε πες το ντε και μας έσκασες

    Αλλά κατάλαβα εγώ και μάλλον το ίδιο και ο ranger.

    Πάντως εγώ το έχω στον αριθμό μου από το 2012 και δεν έχει λήξει το τζαμπέ δεν ξέρω γιατί το ίδιο και ο αδερφός μου.
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  9. #39
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το whatsapp δεν το χρησιμοποιώ ούτε εγώ ούτε συγγενείς/φίλοι/γνωστοί (προσωπικά δεν μου άρεσε αυτό "το χρησιμοποιείς για ένα χρόνο δωρεάν αλλά μετά για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να πληρώσεις")

    σε αντίθεση με το skype και το viber που δεν σου επιβάλλει κανέναν περιορισμό ούτε να πληρώσεις αν δεν θες και φυσικά δεν σου απαγορεύει την χρήση των προγραμμάτων

    (αν επιμένεις για αυτό που λες πες μου ποιον περιορισμό σου επιβάλει?) γιατί εγώ δεν έχω δει κανέναν περιορισμό και κλήση κάνω και μηνύματα στέλνω (από τις δύο εφαρμογές) εντελώς δωρεάν (μόνο η σύνδεση δεδομένων στο κινητό ή tablet) μου κοστίζει...αλλιώς υπάρχει το WiFi.

    - - - Updated - - -



    εκτός του γεγονότος ότι κανείς "συγγενής/φίλος/γνωστός" δεν το χρησιμοποιεί να αναφέρω προσωπικά ότι δεν το χρησιμοποιώ και δεν μου αρέσει

    για ένα και πολύ βασικό λόγο που το θεωρώ ******

    πρώτη φορά το κατεβάζεις και το χρησιμοποιείς εντελώς "δωρεάν" αλλά μετά πρέπει να πληρώσεις συνδρομή κάθε χρόνο που θα το χρησιμοποιείς

    για πιο λόγο να πληρώσω συνδρομή? για μια εφαρμογή ανταλλαγής μηνυμάτων επειδή δεν έχει διαφημίσεις? η οποία δεν δουλεύει και σε tablet

    ενώ το skype/viber μια χαρά δουλεύουν και στο κινητό και στο tablet εντελώς δωρεάν (σημείωση διαφημίσεις δεν έχω παρατηρήσει ούτε στο κινητό ούτε στο tablet από το skype/viber)

    ότι αφορά τα περί συμφωνίας κτλ...

    αυτά συμβαίνουν στις μεγάλες εταιρείες όμως φίλε μου τύπου google , microsoft , facebook κτλ

    αν δεν σου αρέσουν δεν τις χρησιμοποιείς κανείς δεν σε υποχρεώνει να το κάνεις με το ζόρι.

    Άλλο το δεν το έχουν οι φίλοι μου άλλο το του έριξα άκυρο γιατί με περιορίζει ενώ οι άλλοι όχι. Όπως σου εξήγησα λοιπόν, ανέχεσαι τους περιορισμούς τους γιατί το χρησιμοποιούν οι φίλοι σου. Δεκτό και κατανοητό, αλλά μην νομίζεις ότι είσαι επαναστάτης που μόλις πήγαν να σου επιβάλουν περιορισμούς σήκωσες λάβαρο και έφυγες. Απλά τα πράγματα.

    Σε κάνουν ότι θέλουν αλλά δεν μιλάς γιατί είναι τσάμπα και γιατί το έχουν οι φίλοι σου.
    Όσο για την συνδρομή, έχω αναφέρει (και άλλοι χρήστες) ότι έχουν περάσει κατά πολύ οι πρώτοι 12 μήνες αλλά ακόμα χρέωση δεν είδα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ το έχω στον αριθμό μου από το 2012 και δεν έχει λήξει το τζαμπέ δεν ξέρω γιατί το ίδιο και ο αδερφός μου.
    Έτσι και εγώ

  10. #40
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε πες το ντε και μας έσκασες

    Αλλά κατάλαβα εγώ και μάλλον το ίδιο και ο ranger.

    Πάντως εγώ το έχω στον αριθμό μου από το 2012 και δεν έχει λήξει το τζαμπέ δεν ξέρω γιατί το ίδιο και ο αδερφός μου.
    ζητώ συγνώμη "αδερφέ" αν σε έσκασα

    μην σου έρθει απότομα ο λογαριασμός για την χρήση του αν και είναι χαμηλός 0.99 δολλάρια το χρόνο τουλάχιστον με αυτά που λένε στην σελίδα τους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο το δεν το έχουν οι φίλοι μου άλλο το του έριξα άκυρο γιατί με περιορίζει ενώ οι άλλοι όχι. Όπως σου εξήγησα λοιπόν, ανέχεσαι τους περιορισμούς τους γιατί το χρησιμοποιούν οι φίλοι σου. Δεκτό και κατανοητό, αλλά μην νομίζεις ότι είσαι επαναστάτης που μόλις πήγαν να σου επιβάλουν περιορισμούς σήκωσες λάβαρο και έφυγες. Απλά τα πράγματα.

    Σε κάνουν ότι θέλουν αλλά δεν μιλάς γιατί είναι τσάμπα και γιατί το έχουν οι φίλοι σου.
    Όσο για την συνδρομή, έχω αναφέρει (και άλλοι χρήστες) ότι έχουν περάσει κατά πολύ οι πρώτοι 12 μήνες αλλά ακόμα χρέωση δεν είδα

    - - - Updated - - -



    Έτσι και εγώ
    ποιος σου είπε ότι κάνω τον επαναστάτη?

    στην εποχή που ζούμε που στους υπολογιστές κυριαρχούν τα Windows (Microsoft) στα κινητά ή στα tablet κυριαρχεί το Android (Google) ή στο διαδίκτυο κυριαρχεί το Facebook/Twitter
    και φυσικά στην επικοινωνία έχει την πρωτοκαθεδρία το Skype (Microsoft) και το Viber

    απλά χρησιμοποιώ εφαρμογές κυρίως "δωρεάν" που κάνω την δουλεία μου και άλλες επί πληρωμή (αυτές που επιλέγω εγώ όμως όχι αυτές που απαιτούν από εμένα να πληρώσω

  11. #41
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος σου είπε ότι κάνω τον επαναστάτη?
    εσύ ο ίδιος

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    άλλωστε δεν μου αρέσουν η επιβολές το τι θα χρησιμοποιώ και τι όχι όποια εταιρεία το κάνει αυτό από μένα τρώει μόνιμο αποκλεισμό
    και για να επανέλθω στην πρώτη ερώτηση μου, αφού και το skype ούτε το viber σου επιβάλουν τι θα χρησιμοποιήσεις (μάλιστα πολύ καιρό πριν το wa) θα περίμενα να τους έχεις ρίξει μόνιμο αποκλεισμό. Γιατί δεν το έχεις κάνει;
    Αλλά είπαμε, είναι τσάμπα άρα δεν μας πειράζουν οι επιβολές

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην εποχή που ζούμε που στους υπολογιστές κυριαρχούν τα Windows (Microsoft) στα κινητά ή στα tablet κυριαρχεί το Android (Google) ή στο διαδίκτυο κυριαρχεί το Facebook/Twitter
    και φυσικά στην επικοινωνία έχει την πρωτοκαθεδρία το Skype (Microsoft) και το Viber
    Σύμφωνα με τους φίλους σου;

    In October 2014, WhatsApp was the most globally popular messaging app with more than 600 million active users,[7] with India alone boasting a user base of more than 70 million,[8] followed by WeChat (468 million active users[9]), Viber (209 million active users[10]), and Japan's LINE (170 million active users[11]). In January 2015 it reported surpassing 700 million users.[12]
    (από wikipedia)

    Κάποιοι κοιτάνε την ποιότητα και όχι το τσάμπα (που και το wa τσάμπα είναι ουσιαστικά, μπαίνω στον τέταρτο χρόνο και ακόμα λεφτά δεν έχει ζητήσει)

    Για το skype συμφωνώ, είναι το αφεντικό.

    Και για να τελειώνουμε, στις εφαρμογές αυτές καθένας χρησιμοποιεί ότι έχουν οι επαφές του. Τις περισσότερες φορές οι εταιρίες μας κάνουν ότι θέλουν. Είπε τώρα το wa άμα χρησιμοποιείς ανεπίσημη εφαρμογή δεν μπαίνεις στο δίκτυο, αν θες να το χρησιμοποιήσεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο παρά να βάλεις την επίσημη.Αυτά τα "δεν ανέχομαι να μου επιβάλουν και τους ρίχνω μόνιμο αποκλεισμό" είναι να τα λέμε μεταξύ μας να χαιρόμαστε.

  12. #42
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσύ ο ίδιος

    και για να επανέλθω στην πρώτη ερώτηση μου, αφού και το skype ούτε το viber σου επιβάλουν τι θα χρησιμοποιήσεις (μάλιστα πολύ καιρό πριν το wa) θα περίμενα να τους έχεις ρίξει μόνιμο αποκλεισμό. Γιατί δεν το έχεις κάνει;
    Αλλά είπαμε, είναι τσάμπα άρα δεν μας πειράζουν οι επιβολές

    Σύμφωνα με τους φίλους σου;

    (από wikipedia)

    Κάποιοι κοιτάνε την ποιότητα και όχι το τσάμπα (που και το wa τσάμπα είναι ουσιαστικά, μπαίνω στον τέταρτο χρόνο και ακόμα λεφτά δεν έχει ζητήσει)

    Για το skype συμφωνώ, είναι το αφεντικό.

    Και για να τελειώνουμε, στις εφαρμογές αυτές καθένας χρησιμοποιεί ότι έχουν οι επαφές του. Τις περισσότερες φορές οι εταιρίες μας κάνουν ότι θέλουν. Είπε τώρα το wa άμα χρησιμοποιείς ανεπίσημη εφαρμογή δεν μπαίνεις στο δίκτυο, αν θες να το χρησιμοποιήσεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο παρά να βάλεις την επίσημη.Αυτά τα "δεν ανέχομαι να μου επιβάλουν και τους ρίχνω μόνιμο αποκλεισμό" είναι να τα λέμε μεταξύ μας να χαιρόμαστε.
    δεν κάνω τον επαναστάτη αν τον έκανα φίλε μου δεν θα είχα υπολογιστή ή κινητό ή tablet ή κονσόλα ούτε καν σύνδεση με το διαδίκτυο καθώς όλες αυτές οι εταιρείες που κατηγορούμε κατά καιρούς έχουν την πρωτιά σε λειτουργικά ή προγράμματα άρα από την στιγμή που αποδέχομαι τα windows , android κτλ....πάει και τελείωσε

    απλά όπως είπες κοιτάω να κάνω την δουλειά μου "τσάμπα" και πίστεψε με μια χαρά είναι οι εφαρμογές που έχω δωρεάν αλλά και όσες έχω επιλέξει εγώ να πληρώσω δεν έχω ανάγκη καμία εταιρεία να μου επιβάλει να την πληρώσω...(αυτό δεν καταλαβαίνεις) εγώ επιλέγω τι θα πληρώσω και τι όχι κουμάντο στην τσέπη μου/πορτοφόλι μου κάνω εγώ και κανείς άλλος.

    δεν διαφωνώ ειδικά με το τελευταίο που είπες

    όσο για τα λεφτά που δεν σου έχει ζητήσει (ελπίζω να μην στα ζητήσει μαζεμένα πρόσεχε γιατί τους έχω ικανούς για τσέκαρε το...)

    ότι αφορά την είδηση (ανακάλεσαν τα περί μόνιμου αποκλεισμού (αν διάβασες) καθώς αν το έκαναν πίστεψε θα είχαν πάει άπατοι...)

  13. #43
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν διαφωνώ ειδικά με το τελευταίο που είπες

    όσο για τα λεφτά που δεν σου έχει ζητήσει (μην στα ζητήσει μαζεμένα πρόσεχε) εγώ μόλις το είδα απλά πάτησα απεγκατάσταση πριν δηλώσω το παραμικρό (καθώς δεν πίστευα τους φίλους που το έλεγαν)

    ότι αφορά την είδηση (ανακάλεσαν τα περί μόνιμου αποκλεισμού (αν διάβασες) καθώς αν το έκαναν πίστεψε θα είχαν πάει άπατοι...)
    Δεν είπα για μόνιμο, είπα για αποκλεισμό. Και μόνιμο να μην κάνει αν θες να το χρησιμοποιήσεις θα βάλεις το επίσημο.
    Άπατοι δεν θα είχαν πάει γιατί αυτοί που χρησιμοποιούν τις "πειραγμένες εκδόσεις" είναι πολύ λίγοι συγκριτικά με τους συνολικούς χρήστες. Είπες ότι δεν το έχεις χρησιμοποιήσει γιαυτό μάλλον δεν το γνωρίζεις.

    Για τα λεφτά που δεν ζητάει είναι γνωστό φαινόμενο, το έχουν αναφέρει πολλοί χρήστες. κάθε τόσο μου μεταφέρει την ημερομηνία λήξης ένα χρόνο μετά χωρίς να χρεώνει. Άρα δεν θα ζητήσει τίποτα μαζεμένο.

  14. #44
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα για μόνιμο, είπα για αποκλεισμό. Και μόνιμο να μην κάνει αν θες να το χρησιμοποιήσεις θα βάλεις το επίσημο.
    Άπατοι δεν θα είχαν πάει γιατί αυτοί που χρησιμοποιούν τις "πειραγμένες εκδόσεις" είναι πολύ λίγοι συγκριτικά με τους συνολικούς χρήστες. Είπες ότι δεν το έχεις χρησιμοποιήσει γιαυτό μάλλον δεν το γνωρίζεις.

    Για τα λεφτά που δεν ζητάει είναι γνωστό φαινόμενο, το έχουν αναφέρει πολλοί χρήστες. κάθε τόσο μου μεταφέρει την ημερομηνία λήξης ένα χρόνο μετά χωρίς να χρεώνει. Άρα δεν θα ζητήσει τίποτα μαζεμένο.
    κατακραυγή όμως έφαγε για το μόνιμο αποκλεισμό που είχε δηλώσει στην αρχή (άρα για να αλλάξει την πολιτική του σημαίνει ότι είχαν επιρροή αυτοί που τους έκραξαν)

    για το τελευταίο που λες

    τότε γιατί λέει στην ιστοσελίδα του δωρεάν ο πρώτος χρόνος και μετά κάθε χρόνο 0.99 USD αν δεν ζητάει τα λεφτά? περίεργο έως ύποπτο μου φαίνεται (συγνώμη που φαίνομαι καχύποπτος)

  15. #45
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    τότε γιατί λέει στην ιστοσελίδα του δωρεάν ο πρώτος χρόνος και μετά κάθε χρόνο 0.99 USD αν δεν ζητάει τα λεφτά? περίεργο έως ύποπτο μου φαίνεται (συγνώμη που φαίνομαι καχύποπτος)
    Τι να σου πω, πάντως έτσι είναι.
    Στο είπα εγώ, στο είπε ο zoxir, το λένε και άλλοι

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Restart του pc που είναι εγκατεστημένο το Elastix μέσω τηλεφώνου
    Από dimangelid στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Software
    Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-19, 16:27
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-14, 00:47
  3. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-14, 17:43
  4. Μηνύματα: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-14, 01:38
  5. Το UPS πρέπει να φορτίζεται ανοιχτό ή κλειστό;
    Από Ice-Blade στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-14, 18:51

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας