Σελ. 162 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 142152157160161162163164167172 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.416-2.430 από 2684
  1. #2416
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jackal7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, πριν λίγο, συζήτησα με τον τεχνικό,που άνοιξε την καμπίνα και την ρυθμίζει για να δοθεί σε λειτουργία. Η ταχύτητα που είδε με καλώδιο, ήταν 300mbps, και όταν τον ρώτησα αν πρέπει να δοθεί σε όλες τις καμπίνες ρεύμα για να ξεκινήσει η διαδικασία του γρήγορου ίντερνετ,μου είπε δεν είναι απαραίτητο, άρα κάθε καμπίνα, μπορεί να ξεκινήσει από τις επόμενες ημέρες,την λειτουργία, αριθμός καμπίνας wind H114.
    Ο αρχικός σχεδιασμός ήταν να δοθεί όλο το δίκτυο σε κάθε Α/Κ σε λειτουργία μόλις ολοκληρωθεί. Αλλά φυσικά επειδή προέκυψαν μύρια προβλήματα, δόθηκε πράσινο φως για ενεργοποίηση της κάθε καμπίνας μεμονωμένα.
    Η μέγιστη ταχύτητα που πιάνει το VDSL στις υλοποιήσεις G-vector στην Ελλάδα με τα προφίλ ανοιχτά (δηλαδή χωρίς κόφτη) είναι έως 300/100. Φυσικά αν δίνανε κάτι τέτοιο, ποιος τους έπιανε... όχι βέβαια ότι με τα καλώδια χαλκού ως το σπίτι θα την έπιανε κανένας αυτή την ταχύτητα, αλλά λέμε τώρα...
    Την Η114 την έβγαλα φωτογραφία αλλά ακόμα δεν έχω χρόνο να τις περάσω στους χάρτες!

  2. #2417
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    τι να πω ρε παιδιά θα με σκάσουν αυτοί εκεί στη VODA...
    παρέλαβα την VDSL όπως έγραψα σε προηγούμενο post (από την καμπίνα 125 επί της Μουσχουντή, Πολίχνη) και υπάρχει πρόβλημα μεταφοράς της υπηρεσίας της τηλεφωνίας και δεν κάνει register το VOIP...
    οπότε 2η ημέρα χωρίς τηλεφωνία με άγνωστο ορίζοντα επιδιόρθωσης...
    είναι μη στραβώσει κάτι...μετά δεν έχει άδικο ο glamour_services που επιμένει στην απλή τηλεφωνία.
    μια χαρά πάντως λειτουργεί και το Vigor 2862Vac που έχω (σε προφίλ 17a) αφού η γραμμή κλειδώνει σωστά στα 57824 kbps (τόσο βλέπω και με το H300S)
    περιμένω να παίξει και η τηλεφωνία να βάλω τα credentials στο Vigor

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου έχω περάσει στο χάρτη πάνω από 1000 καμπίνες, τι άλλο να σου πω, έχω μάθει 3 Α/Κ απ' έξω!
    Αφού είσαι μόλις 70 μέτρα από τις 116/162 μια χαρά μπορείς να πάρεις VDSL, δεν βλέπω κάποιο θέμα, εκτός αν υπάρχει άλλο πρόβλημα που δεν γνωρίζω.
    Η Wind είναι ο πάροχος του φυσικού δικτύου για την περιοχή μας, φέρνει την οπτική ως τα καφάο της και τα συνδέει με του ΟΤΕ. Φυσικά δίνει χονδρική και σε Cosmote/Vodafone οπότε μπορείς να βάλεις όποιο πάροχο θες.
    Η Inalan είναι ανεξάρτητος πάροχος FTTH, οπτικής δηλαδή ως το σπίτι σου. Δεν έχει σχέση πόσο καλά σκαμμένες είναι οι αύλακες μέσα στις οποίες είναι οι ίνες, δεν είναι ίδια τα δίκτυα.
    Το τι θα διαλέξει να βάλει ο καθένας είναι συνδεδεμένο καθαρά με τις ανάγκες του.
    Εγώ πχ θα έβαζα inalan γιατί δεν θέλω το ίντερνετ να έχει σχέση με το τηλέφωνο, δεν θέλω VOIP, και θέλω συμμετρικό upload δηλαδή 100/100 και όχι ασύμμετρο πχ 100/10 που δίνουν οι πάροχοι VDSL. Αλλά είμαι άτυχος...
    κρίμα, χωρίς να γνωρίζω που ακριβώς μένεις πάντως είδα άτομα της INALAN αρκετές φορές αυτή την εβδομάδα επί της Αγ. Παντελεήμονος και της Μουσχουντή
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος raven_gr : 25-06-20 στις 15:28.

  3. #2418
    Εγγραφή
    13-11-2017
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112626/11255
    ISP
    cosmote
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    12(dB) / 7.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει πρόβλημα μεταφοράς της υπηρεσίας της τηλεφωνίας και δεν κάνει register το VOIP...
    οπότε 2η ημέρα χωρίς τηλεφωνία με άγνωστο ορίζοντα επιδιόρθωσης.
    9 μερες πηρε εμενα για το ιδιο προβλημα,ειμαι σε οτε αλλα σε καμπινα voda

  4. #2419
    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να πω ρε παιδιά θα με σκάσουν αυτοί εκεί στη VODA...
    παρέλαβα την VDSL όπως έγραψα σε προηγούμενο post (από την καμπίνα 125 επί της Μουσχουντή, Πολίχνη) και υπάρχει πρόβλημα μεταφοράς της υπηρεσίας της τηλεφωνίας και δεν κάνει register το VOIP...
    οπότε 2η ημέρα χωρίς τηλεφωνία με άγνωστο ορίζοντα επιδιόρθωσης...
    είναι μη στραβώσει κάτι...μετά δεν έχει άδικο ο glamour_services που επιμένει στην απλή τηλεφωνία.
    μια χαρά πάντως λειτουργεί και το Vigor 2862Vac που έχω (σε προφίλ 17a) αφού η γραμμή κλειδώνει σωστά στα 57824 kbps (τόσο βλέπω και με το H300S)
    περιμένω να παίξει και η τηλεφωνία να βάλω τα credentials στο Vigor

    Ορίστε, γι΄αυτό δεν θέλω voip τηλέφωνο. Όλο προβλήματα, τί να πω. Εγώ μένω σε στενό κάθετο επί της Μουσχουντή και σκεφτόμουν για vodafone αρχικά, αλλά δεν γνώριζα ότι δίνουν κι αυτοί μόνο voip σταθερό. Νόμιζα μόνο η wind τα έκανε αυτά. Με βλέπω να κάνω ξεχωριστή σύνδεση νετ και τηλέφωνο, κι ας δώσω κάτι παραπάνω.
    Εύχομαι να το ξεπεράσεις το θέμα γρήγορα κι ανώδυνα.


    Όλοι οι πάροχοι voip δίνουν τώρα;; Ακόμα και ο ΟΤΕ;

  5. #2420
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Σύμφωνα με τον κανονισμό, από τις νέες καμπίνες FTTC με VDSL Vectoring, υποχρεωτικά όλες οι υπηρεσίες είναι ΙΡ. Άρα VoIP τηλεφωνία.
    Καλά, για το FTTH δεν το συζητάμε. Δεν παίζει τίποτα άλλο.
    Ο ΟΤΕ ήταν ο πρώτος* και ο μοναδικός σήμερα που το κάνει από παντού (ακόμη και από αστικό κέντρο) και έχει ανακοινώσει ότι όλο το δίκτυό του θα γυρίσει σε IΡ.

    * Αναφέρομαι στους υπάρχοντες παρόχους, διότι πριν τον ΟΤΕ έδιναν VoIP και άλλοι, που σήμερα δεν υπάρχουν.

  6. #2421
    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύμφωνα με τον κανονισμό, από τις νέες καμπίνες FTTC με VDSL Vectoring, υποχρεωτικά όλες οι υπηρεσίες είναι ΙΡ. Άρα VoIP τηλεφωνία.
    Καλά, για το FTTH δεν το συζητάμε. Δεν παίζει τίποτα άλλο.
    Ο ΟΤΕ ήταν ο πρώτος* και ο μοναδικός σήμερα που το κάνει από παντού (ακόμη και από αστικό κέντρο) και έχει ανακοινώσει ότι όλο το δίκτυό του θα γυρίσει σε IΡ.

    * Αναφέρομαι στους υπάρχοντες παρόχους, διότι πριν τον ΟΤΕ έδιναν VoIP και άλλοι, που σήμερα δεν υπάρχουν.

    Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Έχω μείνει αρκετά πίσω.

  7. #2422
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,
    Μετά από επίλυση σε βλάβη σε γραμμή VODAFONE ADSL (που διήρκεσε 7 εβδομάδες) έγινε και μετάβαση της σύνδεσης σε VDSL 50 από καμπίνα της WIND ...περιοχή πολίχνη Θεσσαλονίκης
    σήμερα έγινε η ενεργοποίηση και ορίστε και τα στατιστικά της γραμμής σε προφιλ 35B
    Συνημμένο Αρχείο 216330

    οπότε θεωρητικά μπορώ να φτάσω 280Mbit Down /50Mbit Up?

    Ρούτερ H300s με υπεράθλιο όμως Wifi!
    είχα ένα Vigor 2862Vac που δεν υποστηρίζει όμως προφιλ 35B άραγε θα μπορέσει να συγχρονίσει έστω σε πρόφιλ 17a η θα μου "βάλουν χέρι" από την VODAFONE?
    *Τώρα το είδα..
    Μόλις θα έλεγα ότι γλίτωσες από το πρόβλημα που είχες με την adsl.. Αν θυμάσαι που τα λέγαμε.. Αλλά μετά είδα το επόμενο μήνυμα σου για το voip.. Μικρή η ζημιά..
    Είχαν δεν είχαν πάντως σε πήγαν σε vdsl ε; Η προσφορά καλή;
    Η γραμμή δείχνει κανόνι πάντως τώρα.. Συγκίνηση με τα noise margin κοντά στα 30.. Θυμάμαι παλιές εποχές προ adsl2+..
    Επίσης βλέπω ότι έχουν αρχίσει και δίνουν πιο εύκολα το 35b σε όλες τις ταχύτητες του vdsl..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να πω ρε παιδιά θα με σκάσουν αυτοί εκεί στη VODA...
    παρέλαβα την VDSL όπως έγραψα σε προηγούμενο post (από την καμπίνα 125 επί της Μουσχουντή, Πολίχνη) και υπάρχει πρόβλημα μεταφοράς της υπηρεσίας της τηλεφωνίας και δεν κάνει register το VOIP...
    οπότε 2η ημέρα χωρίς τηλεφωνία με άγνωστο ορίζοντα επιδιόρθωσης...
    είναι μη στραβώσει κάτι...μετά δεν έχει άδικο ο glamour_services που επιμένει στην απλή τηλεφωνία.
    μια χαρά πάντως λειτουργεί και το Vigor 2862Vac που έχω (σε προφίλ 17a) αφού η γραμμή κλειδώνει σωστά στα 57824 kbps (τόσο βλέπω και με το H300S)
    περιμένω να παίξει και η τηλεφωνία να βάλω τα credentials στο Vigor
    Αν σε ενδιαφέρει η τηλεφωνία, αναγκαστικά θα μείνει το Η300 να κάνει το συγχρονισμό.. Κωδικούς για voip δεν δίνει η βόντα.. Sorry αν στο χαλάω.. Μετά για το εσωτερικό σου δίκτυο π.χ wifi βάζεις ότι θες..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #2423
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    *Τώρα το είδα..
    Μόλις θα έλεγα ότι γλίτωσες από το πρόβλημα που είχες με την adsl.. Αν θυμάσαι που τα λέγαμε.. Αλλά μετά είδα το επόμενο μήνυμα σου για το voip.. Μικρή η ζημιά..
    Είχαν δεν είχαν πάντως σε πήγαν σε vdsl ε; Η προσφορά καλή;
    Η γραμμή δείχνει κανόνι πάντως τώρα.. Συγκίνηση με τα noise margin κοντά στα 30.. Θυμάμαι παλιές εποχές προ adsl2+..
    Επίσης βλέπω ότι έχουν αρχίσει και δίνουν πιο εύκολα το 35b σε όλες τις ταχύτητες του vdsl..

    - - - Updated - - -


    Αν σε ενδιαφέρει η τηλεφωνία, αναγκαστικά θα μείνει το Η300 να κάνει το συγχρονισμό.. Κωδικούς για voip δεν δίνει η βόντα.. Sorry αν στο χαλάω.. Μετά για το εσωτερικό σου δίκτυο π.χ wifi βάζεις ότι θες..
    Ευτυχώς/Δυστυχώς το θέμα με την τηλεφωνία έληξε την επόμενη εργάσιμη.

    μου δώσανε καλή προσφορά για VDSL 50Mbit και όλο το πακέτο τηλεόρασης (και αθλητικά) στα 31,90 αλλά ίσως την δίνουν γενικά και όχι επειδή κράτησε πολύ καιρό η επιδιόρθωση της βλάβης του ADSL

    το H300S είναι απερίγραπτο αφού μέχρι και ο τεχνικός τους μου είπε ότι του κάνει καθυστερήσεις στην απομακρυσμένη διαχείριση και μου δρομολόγησε καινούργιο μιας και θεωρούν ότι έπεσα σε ελαττωματική παρτίδα.

    η χάρη της 50αρας πάντως δεν συγκρίνεται με το ADSL ότι και να κάνουμε.

    ωστόσο έχω εξοπλισμό που κάθεται και θα προτιμούσα να δουλέψω με αυτόν.

    οψόμεθα

  9. #2424
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Κάτι τέτοια βλέπω κι εγώ και όσο τα βλέπω τόσο πιο κοντά είμαι στην απόφαση να βάλω NICTECH! 50/15 μόνο μεν, ελεύθερος από το VoIP δε!!!

  10. #2425
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχώς/Δυστυχώς το θέμα με την τηλεφωνία έληξε την επόμενη εργάσιμη.

    μου δώσανε καλή προσφορά για VDSL 50Mbit και όλο το πακέτο τηλεόρασης (και αθλητικά) στα 31,90 αλλά ίσως την δίνουν γενικά και όχι επειδή κράτησε πολύ καιρό η επιδιόρθωση της βλάβης του ADSL

    το H300S είναι απερίγραπτο αφού μέχρι και ο τεχνικός τους μου είπε ότι του κάνει καθυστερήσεις στην απομακρυσμένη διαχείριση και μου δρομολόγησε καινούργιο μιας και θεωρούν ότι έπεσα σε ελαττωματική παρτίδα.

    η χάρη της 50αρας πάντως δεν συγκρίνεται με το ADSL ότι και να κάνουμε.

    ωστόσο έχω εξοπλισμό που κάθεται και θα προτιμούσα να δουλέψω με αυτόν.

    οψόμεθα
    Δεν νομίζω να καταφέρεις να βάλεις το δικό σου ρουτερ να κάνει και τη τηλεφωνία...
    Αλλά αν.. Που δεν.. Πες το και σε μας..
    &
    Το σχετικό νήμα αν χρειαστείς κάτι..
    Ρίξε μια ματιά.. Κάτι έλεγαν τα παιδιά για κωδικούς τηλεφωνίας αλλά δεν θυμάμαι αν κατάφεραν κάτι..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 29-06-20 στις 18:10.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #2426
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι τέτοια βλέπω κι εγώ και όσο τα βλέπω τόσο πιο κοντά είμαι στην απόφαση να βάλω NICTECH! 50/15 μόνο μεν, ελεύθερος από το VoIP δε!!!
    είναι μην έρθει η ώρα της αλλαγής, βέβαια αν δεν υπήρχε η βλάβη ακόμα θα έπαιζα χαρούμενος με την ADSL.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να καταφέρεις να βάλεις το δικό σου ρουτερ να κάνει και τη τηλεφωνία...
    Αλλά αν.. Που δεν.. Πες το και σε μας..
    &
    Το σχετικό νήμα αν χρειαστείς κάτι..
    Ρίξε μια ματιά.. Κάτι έλεγαν τα παιδιά για κωδικούς τηλεφωνίας αλλά δεν θυμάμαι αν κατάφεραν κάτι..
    αυτό ακριβώς έκανα...έψαξα στο άλλο νήμα και βρήκα τι χρειάζεται
    αλλά ο εξοπλισμός που έχω (Vigor 2862Vac) ενώ κάνει απροβλημάτιστα register VOIP σε SIP πάροχο
    κάτι λείπει και δεν κάνει register το VOIP τηλέφωνο στη VODAFONE...

    ----λύθηκε και το πρόβλημα με το VOIP----
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος raven_gr : 30-06-20 στις 01:51. Αιτία: success!

  12. #2427
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    849
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Γεια,

    προ ολιγου ειπα να κανω ενα ελεγχο μπας και η VODA δινει καλυτερες τιμες για 50αρα και απο τον ελεγχο διαθεσιμοτητας, ενω μου εδινε μεχρι προτεινος διαθεσιμοτητα για 50αρα και 100αρα, τωρα μου δινει μονο για 24αρα

    Παντως ενω παλαιοτερα ζητουσε τον αριθμο βροχου, σημερα αυτο πεδιο δεν ηταν εκει!

    Ετσι για την ιστορια!

    - - - Updated - - -

    Πηγα

    και αυτη τη φορα επελεξα τη διευθυνση μεσω της επιλογης που εχει για να κλικαρεις στο χαρτη, αυτη τη φορα μου εβγαλε και τη 50αρα και τη 100αρα.
    Παρολα αυτα και προηγουμενος την ιδια ακριβως Οδο ειχα επιλεξη φυσικα αλλα δε μου εβγαζε αυτα τα πακετα οπως και παλια!

    Οι τιμες παντως ιδιες, στην αναμονη ........
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cbarbas : 03-07-20 στις 16:33.
    Χριστοφορος

  13. #2428
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.282
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Για κάτσε μήπως βρω το τηλέφωνο στο τμήμα προσφορών

  14. #2429
    Εγγραφή
    26-09-2019
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Ακόμα να ενεργοποιήσουν τις καμπίνες στην περιοχή δυτικά της Ξηροκρήνης και Αμπελοκήπων,εδώ και δύο εβδομάδες τέλειωσε τις εργασίες η δεδδηε.

  15. #2430
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jackal7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα να ενεργοποιήσουν τις καμπίνες στην περιοχή δυτικά της Ξηροκρήνης και Αμπελοκήπων,εδώ και δύο εβδομάδες τέλειωσε τις εργασίες η δεδδηε.
    Έχεις δρόμο μπροστά σου.
    Σε εμένα έκαναν ένα χρόνο από την εγκατάσταση της καμπίνας.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 162 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 142152157160161162163164167172 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ανεβασμένο ping μετά απο αναβάθμιση σε VDSL
    Από ethnik471 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-16, 12:34
  2. VDSL στην Θεσσαλονίκη?
    Από DANNYGR στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 486
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-15, 00:00
  3. Μηνύματα: 439
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 14:58
  4. wind vdsl στη θεσσαλονικη (40 ακκλησιες)
    Από lakis1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-14, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας