Σελ. 103 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 839398101102103104105108113123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.531-1.545 από 2684
  1. #1531
    Εγγραφή
    31-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/20
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    6(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Υπάρχει κάποιο νέο για Wind? Στους Ανθόκηπους Πολίχνης, έχουν τελειώσει με τις οπτικές και με τις καμπίνες και έχουν βάλει και αριθμό στις περισσότερες καμπίνες. Εγώ είμαι στην H.143.
    Ξέρουμε εάν ηλεκτροδοτήθηκαν ή πότε θα ηλεκτροδοτηθούν ? Υποτίθεται ότι θα πρέπει να είναι έτοιμες το Q1 2019 και ήμαστε σχεδόν στα μέσα Φεβρουαρίου.

  2. #1532
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Δες παραπάνω τι γράφω για το Α/Κ Παύλου Μελά και θα σου λυθεί η απορία...

  3. #1533
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ikarak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποιο νέο για Wind? Στους Ανθόκηπους Πολίχνης, έχουν τελειώσει με τις οπτικές και με τις καμπίνες και έχουν βάλει και αριθμό στις περισσότερες καμπίνες. Εγώ είμαι στην H.143.
    Ξέρουμε εάν ηλεκτροδοτήθηκαν ή πότε θα ηλεκτροδοτηθούν ? Υποτίθεται ότι θα πρέπει να είναι έτοιμες το Q1 2019 και ήμαστε σχεδόν στα μέσα Φεβρουαρίου.
    Q1 είναι το πρώτο τρίμηνο του 2019 Γενάρη Φλεβάρη Μαρτη. Θα οπλιστεί με υπομονή. Εμένα το Ακ ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε γρήγορα αλλά στο τρίμηνο της ενεργοποίησης προσθέτεις συν 4 μήνες στην καλύτερη των περιπτώσεων. Εμένα ήταν να ενεργοποιηθεί Απρίλιο Μάιο Ιουνίου και πήγε Οκτώβρη Νοέμβρη Δεκέμβρη αλλά εν τέλει τα έργα υλοποιήθηκαν Φλεβάρη 2019

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  E278288F-8853-4339-8F59-42BD1D9CCE21.jpeg 
Εμφανίσεις:  44 
Μέγεθος:  196,9 KB 
ID: 201290

    Το δίνω σφάλμα ή όχι;

  4. #1534
    Εγγραφή
    31-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/20
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    6(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες παραπάνω τι γράφω για το Α/Κ Παύλου Μελά και θα σου λυθεί η απορία...
    Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι συμβαίνει ? Έγραψες κάτι περί σάπιων καμπινών. Η καμπίνα τουλάχιστον που συνδέομαι εγώ δεν είναι σάπια. Λίγη παραπάνω ανάλυση. Επίσης που κολλάμε ? Στην ηλεκτροδότηση? Η Wind δεν πρέπει να είναι έτοιμη μέχρι τέλη Μαρτίου να δώσει την υπηρεσία ? Ο ΟΤΕ όπως και να χει δεν πρέπει να αλλάξει μια σάπια καμπίνα ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Q1 είναι το πρώτο τρίμηνο του 2019 Γενάρη Φλεβάρη Μαρτη. Θα οπλιστεί με υπομονή. Εμένα το Ακ ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε γρήγορα αλλά στο τρίμηνο της ενεργοποίησης προσθέτεις συν 4 μήνες στην καλύτερη των περιπτώσεων. Εμένα ήταν να ενεργοποιηθεί Απρίλιο Μάιο Ιουνίου και πήγε Οκτώβρη Νοέμβρη Δεκέμβρη αλλά εν τέλει τα έργα υλοποιήθηκαν Φλεβάρη 2019

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  E278288F-8853-4339-8F59-42BD1D9CCE21.jpeg 
Εμφανίσεις:  44 
Μέγεθος:  196,9 KB 
ID: 201290

    Το δίνω σφάλμα ή όχι;
    1) Τι απόσταση έχεις από την καμπίνα ?
    2) Τι ταχύτητα επέλεξες ?
    3) Γνωρίζεις τι τεχνολογία χρησιμοποιεί η καμπίνα σου ? V.plus ? G.Fast?
    4) Η καλωδίωση στο σπίτι έχει ελεγχθεί από το κουτί του ΟΤΕ μέχρι το διαμέρισμα σου ότι είναι ΟΚ και όχι σάπια ?

  5. #1535
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παίδες, ξέρετε αν φύγω από Cosmote τι πρόστιμο τρώω για 8 μήνες περίπου υπόλοιπο συμβολαίου?
    VAMOS ARIS

  6. #1536
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ikarak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι συμβαίνει ? Έγραψες κάτι περί σάπιων καμπινών. Η καμπίνα τουλάχιστον που συνδέομαι εγώ δεν είναι σάπια. Λίγη παραπάνω ανάλυση. Επίσης που κολλάμε ? Στην ηλεκτροδότηση? Η Wind δεν πρέπει να είναι έτοιμη μέχρι τέλη Μαρτίου να δώσει την υπηρεσία ? Ο ΟΤΕ όπως και να χει δεν πρέπει να αλλάξει μια σάπια καμπίνα ?

    - - - Updated - - -



    1) Τι απόσταση έχεις από την καμπίνα ?
    2) Τι ταχύτητα επέλεξες ?
    3) Γνωρίζεις τι τεχνολογία χρησιμοποιεί η καμπίνα σου ? V.plus ? G.Fast?
    4) Η καλωδίωση στο σπίτι έχει ελεγχθεί από το κουτί του ΟΤΕ μέχρι το διαμέρισμα σου ότι είναι ΟΚ και όχι σάπια ?
    1) 400μετρα
    2) Δεν έχει δυνατότητα επιλογής. Πλέον μόνο 50αρια και πάνω είναι.
    3) Δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής. Μόνο ότι προσφέρει η COSMOTE.
    4) Η καλωδίωση δεν ήταν καλή και αλλάχθηκε από ηλεκτρολόγο με το καλώδιο που είναι χοντρό κόβεται με τροχό και περιέχει 6 ζεύγη γραμμών. Κοινώς έσκασα 400 ευρώ για να το φτιάξω όποτε δεν έχω πρόβλημα. Έχω 0 αποσυνδέσεις και καθόλου θόρυβο.


    Τα στατιστικά πως είναι; Να περιμένω και άλλο ή να το δώσω βλάβη στον ΟΤΕ; Χθες που επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν πως επειδή χθες ξεκίνησε ανεπίσημα η διαθεσιμότητα και επειδή χθες έκαναν τα έργα να δωθεί το vdsl, δεν μπορούσε να δηλωθεί ως βλάβη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες, ξέρετε αν φύγω από Cosmote τι πρόστιμο τρώω για 8 μήνες περίπου υπόλοιπο συμβολαίου?
    Νομίζω είναι 120αρη.

  7. #1537
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei-MikroTik hap ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    1)
    Νομίζω είναι 120αρη.
    Γνωρίζεις αν είναι η ταρίφα αυτή ή αν παίζει με το χρονικό διάστημα που απομένει για να εκπνεύσει το συμβόλαιο;

  8. #1538
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ikarak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι συμβαίνει ? Έγραψες κάτι περί σάπιων καμπινών. Η καμπίνα τουλάχιστον που συνδέομαι εγώ δεν είναι σάπια. Λίγη παραπάνω ανάλυση. Επίσης που κολλάμε ? Στην ηλεκτροδότηση? Η Wind δεν πρέπει να είναι έτοιμη μέχρι τέλη Μαρτίου να δώσει την υπηρεσία ? Ο ΟΤΕ όπως και να χει δεν πρέπει να αλλάξει μια σάπια καμπίνα ?
    Δεν διάβασες προσεκτικά μου φαίνεται αλλά να τα ξαναπούμε. Η Wind είναι εναλλακτικός πάροχος και για να δώσει υπηρεσία πρέπει να συνδεθεί σε καμπίνα του ΟΤΕ. Για να γίνει αυτό οι καμπίνες πρέπει να διαθέτουν ρεγκλέτες νέου τύπου και όχι βίδες όπως έχουν οι περισσότερες που δεν έχουν αλλάξει εδώ και 40 χρόνια από τότε που πρωτομπήκαν (εδώ πάει το σάπιες). Τον ΟΤΕ δεν τον ενδιαφέρει στην πραγματικότητα η παλαιότητα της καμπίνας αλλά αν έχει βίδες ή όχι. Επειδή οι περισσότερες έχουν τις αλλάζει με καινούριες. Τια παλιές τις μαρκάρει με κόκκινο σπρέι και αν θα είναι στην ίδια θέση ή καινούρια. Για να ολοκληρωθεί το έργο λοιπόν είναι απαραίτητη αυτή η αλλαγή.
    Σε φυσιολογικές συνθήκες υλοποίησης του έργου ο ΟΤΕ αλλάζει τις καμπίνες του αυτές ταυτόχρονα με την τοποθέτηση της Wind έτσι ώστε όταν γίνουν τα σκαψίματα της οπτικής να υπάρχουν οι καμπίνες του ΟΤΕ έτοιμες για σύνδεση με αυτές της Wind.
    Σε όλα τα Α/Κ όπως αυτό της Βάρνας η υλοποίηση προχωράει κανονικά. Στο Α/Κ Παύλου Μελά όμως ο ΟΤΕ κωλυσιεργεί χαρακτηριστικά μη έχοντας ακόμα αλλάξει παρά πολύ ελάχιστες καμπίνες του, δηλαδή άργησε τόσο που θα είναι και ο βασικός υπαίτιος για την καθυστέρηση παράδοσης του έργου.
    Τι λοιπόν και αν μπήκε η καμπίνα της Wind και η καμπίνα του ΟΤΕ στην οποία θα συνδεθεί στην περιοχή σου έτυχε να μην είναι σάπια. Αν δεν ολοκληρωθεί το έργο σε όλο το Α/Κ η Wind δεν θα δώσει υπηρεσία μόνο στη δικιά σου περίπτωση και από την καμπίνα που σε εξυπηρετεί πριν αλλάξουν και όλες οι υπόλοιπες στο Α/Κ.
    Τώρα οι Ανθόκηποι εξυπηρετούνται από τις καμπίνες του ΟΤΕ 171, 175, 177, 179, 173, 181, 183. Από αυτές οι 173, 181 βγαίνουν εκτός σχεδίου, δηλαδή δεν θα δοθεί VDSL σε όσους εξυπηρετούνται από αυτές τις δύο, στις υπόλοιπες μόνο οι 177, 179 δεν είναι σάπιες και έχουν ρεγκλέτες νέου τύπου (χωνευτές) αντί για βίδες. Και πάλι υπηρεσία δεν μπορούν να δώσουν πριν αλλάξουν και οι υπόλοιπες.

  9. #1539
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei-MikroTik hap ac2
    Υπάρχει κάποια ανακοίνωση που να λέει ποιες παλιές καμπίνες θα αλλάξει ο ΟΤΕ ή μπορούμε να καταλάβουμε κάπως ποιες είναι παλαιού τύπου και χρήζουν αλλαγής;

  10. #1540
    Εγγραφή
    12-07-2007
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8000/860
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    SNR / Attn
    6(dB) / 26.5(dB)
    Ακροπόλεως χαμηλά σήμερα εκανε εργα η δεη, σταματησα και ρωτησα, ηλεκτροδοτούν τις καμπινες.

    Εχουν σκαψει γυρω απο τις καμπινες εως το τελος της ακροπολεως και μετα θα συνεχίσουν προς τα πανω....

    Α/Κ Απ.Παύλου/Vodafone

  11. #1541
    Εγγραφή
    31-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/20
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    6(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διάβασες προσεκτικά μου φαίνεται αλλά να τα ξαναπούμε. Η Wind είναι εναλλακτικός πάροχος και για να δώσει υπηρεσία πρέπει να συνδεθεί σε καμπίνα του ΟΤΕ. Για να γίνει αυτό οι καμπίνες πρέπει να διαθέτουν ρεγκλέτες νέου τύπου και όχι βίδες όπως έχουν οι περισσότερες που δεν έχουν αλλάξει εδώ και 40 χρόνια από τότε που πρωτομπήκαν (εδώ πάει το σάπιες). Τον ΟΤΕ δεν τον ενδιαφέρει στην πραγματικότητα η παλαιότητα της καμπίνας αλλά αν έχει βίδες ή όχι. Επειδή οι περισσότερες έχουν τις αλλάζει με καινούριες. Τια παλιές τις μαρκάρει με κόκκινο σπρέι και αν θα είναι στην ίδια θέση ή καινούρια. Για να ολοκληρωθεί το έργο λοιπόν είναι απαραίτητη αυτή η αλλαγή.
    Σε φυσιολογικές συνθήκες υλοποίησης του έργου ο ΟΤΕ αλλάζει τις καμπίνες του αυτές ταυτόχρονα με την τοποθέτηση της Wind έτσι ώστε όταν γίνουν τα σκαψίματα της οπτικής να υπάρχουν οι καμπίνες του ΟΤΕ έτοιμες για σύνδεση με αυτές της Wind.
    Σε όλα τα Α/Κ όπως αυτό της Βάρνας η υλοποίηση προχωράει κανονικά. Στο Α/Κ Παύλου Μελά όμως ο ΟΤΕ κωλυσιεργεί χαρακτηριστικά μη έχοντας ακόμα αλλάξει παρά πολύ ελάχιστες καμπίνες του, δηλαδή άργησε τόσο που θα είναι και ο βασικός υπαίτιος για την καθυστέρηση παράδοσης του έργου.
    Τι λοιπόν και αν μπήκε η καμπίνα της Wind και η καμπίνα του ΟΤΕ στην οποία θα συνδεθεί στην περιοχή σου έτυχε να μην είναι σάπια. Αν δεν ολοκληρωθεί το έργο σε όλο το Α/Κ η Wind δεν θα δώσει υπηρεσία μόνο στη δικιά σου περίπτωση και από την καμπίνα που σε εξυπηρετεί πριν αλλάξουν και όλες οι υπόλοιπες στο Α/Κ.
    Τώρα οι Ανθόκηποι εξυπηρετούνται από τις καμπίνες του ΟΤΕ 171, 175, 177, 179, 173, 181, 183. Από αυτές οι 173, 181 βγαίνουν εκτός σχεδίου, δηλαδή δεν θα δοθεί VDSL σε όσους εξυπηρετούνται από αυτές τις δύο, στις υπόλοιπες μόνο οι 177, 179 δεν είναι σάπιες και έχουν ρεγκλέτες νέου τύπου (χωνευτές) αντί για βίδες. Και πάλι υπηρεσία δεν μπορούν να δώσουν πριν αλλάξουν και οι υπόλοιπες.
    Πως μπορούμε να μάθουμε νεότερα για την εξέλιξη των έργων του ΟΤΕ του Παύλου Μελά ? Επίσης, ο ΟΤΕ θα λάβει κάποιο πρόστιμο εάν όπως λες θα είναι ο βασικός υπαίτιος για την καθυστέρηση παράδοσης του έργου το οποίο θα πρέπει να είναι έτοιμο μέχρι τα τέλη Μαρτίου ? Ή πολύ απλά θα πούνε από την ΕΕΤΤ ότι η Wind έκανε το κομμάτι της...είναι έτοιμη Q1 2019 και θα περιμένουμε κανένα χρόνο επιπλέον τον ΟΤΕ να αλλάξει τις καμπίνες του? Εμείς σαν πολίτες μπορούμε να κάνουμε κάποια κινητοποίηση εάν ο ΟΤΕ δεν είναι υπεύθυνος στις υποχρεώσεις του και εξαιτίας αυτού θα φτάσουμε να μην έχουμε VDSL ούτε το Καλοκαίρι ? ή θα παίρνουμε τηλ στη Wind και τον ΟΤΕ και θα τα ρίχνει ο ένας στον άλλον όπως γίνεται χρόνια τώρα? Βέβαια στην προκειμένη περίπτωση θα ξέρουμε ποιος είναι ο υπαίτιος. Οι καμπίνες της Wind γνωρίζεις εάν ηλεκτροδοτήθηκαν ή πότε θα ηλεκτροδοτηθούν?
    Υ.Γ. είμαι τυχερός μες την ατυχία μου γιατί η γραμμή μου ανήκει στο ΚΑΦΑΟ 992-177 έξω από το 4ο δημοτικό σχολείο που όπως λες έχει ρεγκλέτες νέου τύπου. Κι επίσης, επειδή είδα ότι είσαι ο Νο1 στην καταχώρηση καμπινών. υπάρχει μια καμπίνα στους ανθόκηπους την οποία δεν καταχώρησες και μπορώ να σου πω με απόλυτη ακρίβεια που βρίσκεται.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ikarak : 08-02-19 στις 20:45.

  12. #1542
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Δεν κρατήθηκα. Το έδωσα σφάλμα. Εν αναμονή. Είμαι στα 400 μέτρα από το καφαο. Θεωρώ πως τα 20mpbs είναι πολύ λίγο.

  13. #1543
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Δεν ξέρω ειλικρινά, φαντάζομαι αυτό είναι θέμα εσωτερικής διοίκησης του ΟΤΕ, που όπως φαίνεται είναι διαφορετική ανά Α/Κ οπότε ίσως να υπάρχει αυτονομία ανάμεσα σε κάθε Α/Κ. Πιθανώς δεν λήφθηκαν από νωρίς κάποιες αποφάσεις και έχουμε αυτή την τρομερή καθυστέρηση από πλευράς ΟΤΕ.
    Η ηλεκτροδότηση των καμπινών της Wind έχει ξεκινήσει σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα, και φαίνεται να πηγαίνει παράλληλα με την αριθμοδότηση, δηλαδή μόλις μπει το νούμερο πάει μετά από μερικές ημέρες συνεργείο να βάλει ρεύμα. Γενικώς δεν έχω παράπονο από τη Wind, μπορεί να ξεκίνησε τελευταίες μέρες του Αυγούστου αλλά έχει φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο από την πλευρά των δικών της εργασιών. Μακάρι να ήταν και ο ΟΤΕ έτοιμος να μην είχαμε άλλα σκαψίματα.
    Αυτό που είπες για το νο1 στις καμπίνες δεν το γνώριζα αλλά δεν μου κάνει εντύπωση, έχω περάσει γύρω στις 900 καμπίνες και έχω ήδη καμιά 400ρια σε φωτογραφικό υλικό που δεν μου έχει μείνει χρόνος να περάσω. Αλλά δεν αγχώνομαι με αυτό, έτσι κι αλλιώς δεν θα φύγουν οι καμπίνες από τη θέση τους (θεωρητικά πάντα).
    Ποια καμπίνα δεν καταχώρησα στο χάρτη από τον Παύλο Μελά, από ΟΤΕ που τις είχα μετρήσει είναι όλες. Αν λες για Wind έχει ακόμα πολλές, απλά προς το παρόν δεν έχω χρόνο να πάω.

  14. #1544
    Εγγραφή
    31-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/20
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    6(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κρατήθηκα. Το έδωσα σφάλμα. Εν αναμονή. Είμαι στα 400 μέτρα από το καφαο. Θεωρώ πως τα 20mpbs είναι πολύ λίγο.
    Πράγματι είναι πολύ λίγο....και καλά έκανες...

  15. #1545
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ikarak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πράγματι είναι πολύ λίγο....και καλά έκανες...
    Μην απελπίζεσαι πάντως και εσυ. Κάνε υπομονή. Εμένα είχε μια καθυστέρηση 5 μήνες μέχρι να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Κάνε υπομονή θα έρθει και σε σένα το vdsl

Σελ. 103 από 179 ΠρώτηΠρώτη ... 839398101102103104105108113123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ανεβασμένο ping μετά απο αναβάθμιση σε VDSL
    Από ethnik471 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-16, 12:34
  2. VDSL στην Θεσσαλονίκη?
    Από DANNYGR στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 486
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-15, 00:00
  3. Μηνύματα: 439
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 14:58
  4. wind vdsl στη θεσσαλονικη (40 ακκλησιες)
    Από lakis1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-14, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας