Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 66
  1. #31
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ενήλικους διστυχως η ευτυχως δίνουν δεν μπορεί να του την αρνηθει ο συλλογος .η ταυτοτητα δινεται για να μην πουλανε μου ρη αλλα να ενημερωνουνε καποιον οταν θελει αν επιτεθει.αν του την διξει πριν την φασαρια και παρ ολα αυτα του επιτεθει δεν φερει καμια ευθυνη
    Δεν ισχύει αυτό που λες, το δικαστήριο λαμβάνει υπόψιν τα περιστατικά και κρίνει ανάλογα ανεξάρτητα αν ο άλλος δείχνει ταυτότητες όποιου είδους.

  2. #32
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ρε παιδιά τι ταυτότητες λέτε; Δηλαδή αν εγώ ξέρω καράτε και έρθει ο άλλος και μου επιτεθεί, και εγώ που ξέρω καράτε τον κάνω τόπι στο ξύλο, έχει σημασία αν έχω ταυτότητα ή όχι; Ο άλλος μου επιτέθηκε, δηλαδή θα μου την πούνε στο δικαστήριο επειδής ξέρω να αμύνομαι;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #33
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Aν τον κάνεις τόπι στο ξύλο δεν αμύνεσαι, περνάς στην αντεπίθεση. Αν χρησιμοποιησεις υπέρμετρη βία θα καταδικαστείς γι' αυτό. Πχ αν σε πιάσει από το χέρι και εσύ σπάσεις το δικό του. Επίσης δεν ξέρεις τι προβλήματα έχει ο άλλος, μπορεί με μια ψιλή να πάθει ανακοπή και καλά ξεμπερδέματα.
    Τέλος μπορεί απλά να τις φάει και μετά από κανα δυο μήνες να βάλει κανα δυο ( ή τρία ή τέσσερα) καλόπαιδα και να στη φορέσουν κανονικά.

  4. #34
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν τον κάνεις τόπι στο ξύλο δεν αμύνεσαι, περνάς στην αντεπίθεση. Αν χρησιμοποιησεις υπέρμετρη βία θα καταδικαστείς γι' αυτό. Πχ αν σε πιάσει από το χέρι και εσύ σπάσεις το δικό του. Επίσης δεν ξέρεις τι προβλήματα έχει ο άλλος, μπορεί με μια ψιλή να πάθει ανακοπή και καλά ξεμπερδέματα.
    Τέλος μπορεί απλά να τις φάει και μετά από κανα δυο μήνες να βάλει κανα δυο ( ή τρία ή τέσσερα) καλόπαιδα και να στη φορέσουν κανονικά.
    Εντάξει, το να τον κάνω τόπι στο ξύλο ίσως είναι λίγο ακραίο, αλλά από την στιγμή που αυτός έρχεται και μου ρίχνει κλωτσιές και μπουνιές, και εγώ τις προσπερνάω και τον βαράω και εγώ για να τον κάνω να σταματήσει;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  5. #35
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.437
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 7590
    Path Level
    Fastpath
    Mην λέτε ότι θέλετε, και κυρίως μην εμπλέκεστε σε καυγάδες που δεν ξέρετε την κατάληξή τους. Καλά τα καράτε και τα βαράτε, αλλά επειδή οι καιροί ειναι περίεργοι, δεν ξέρετε αν ο άλλος παρ'ολο πο φαινεται μισή μερίδα, δεν εχει σωας τας φρένας, και κουβαλάει κανένα περίστροφο μαζι του, χωρις να εχει ενδοιασμους στο να το χρησιμοποιήσει, κανένα καράτε δεν θα σας σώσει απο μια σφαίρα (η και πολλές) που θα σας στειλει στον αγύριστο (ή αν ειστε πιο τυχεροι στο νοσοκομείο).

  6. #36
    Εγγραφή
    30-09-2002
    Περιοχή
    Παλλήνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Cisco
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ενήλικους διστυχως η ευτυχως δίνουν δεν μπορεί να του την αρνηθει ο συλλογος .η ταυτοτητα δινεται για να μην πουλανε μου ρη αλλα να ενημερωνουνε καποιον οταν θελει αν επιτεθει.αν του την διξει πριν την φασαρια και παρ ολα αυτα του επιτεθει δεν φερει καμια ευθυνη
    Γράφοντας ταυτότητα αναφέρεσαι στο δελτίο αθλητή ή εννοείς κάτι άλλο; Και είναι σίγουρο ότι με μια απλή ενημέρωση αυτού που θέλει να σου επιτεθεί δεν φέρεις καμία ευθύνη; Γιατί εγώ λ.χ. έχω ακούσει ότι όσοι έχουν από 1ο νταν και πάνω και χτυπήσουν κάποιον διώκονται και για το αδίκημα της οπλοχρησίας.

    Ελπίζω πάντως να καταφέρεις να βρεις την λύση εντός των ορίων απεμπλοκής.

  7. #37
    Εγγραφή
    07-12-2010
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Βασικά θα συμφωνήσω με όσους λένε να μην εμπλέκεστε - προκαλείτε καυγάδες καθώς (νομίζω) τα τελευταία χρόνια η κατάσταση έχει ξεφύγει.
    Ποτέ δεν ξέρεις με ποιον έχεις να κάνεις απέναντί σου. Ποιος σου λέει ότι (αν όχι πάνω σε αυτόν τον καυγά) ο τύπος αύριο μεθαύριο δε θα σου τη φυλάει και με πολύ χειρότερο τρόπο?
    Και πες ότι τον ψιλοσπάς στις μπουνιές. Πιστεύεις πραγματικά ότι θα κερδίσεις κάτι? Γενικά κατανοώ το συναίσθημά σου (και εγώ πολύ θα ήθελα να σπάσω τα μούτρα ορισμένων) αλλά, αν το δεις προσεκτικά δε νομίζω ότι επιτυγχάνεις κάτι με αυτό.

    Επίσης όταν λές σε προκαλεί τι εννοείς ? λεκτικά? σωματικά ? Σε απειλεί? Σε κάθε περίπτωση (για εμένα) το καλύτερο είναι να απομακρυνθείς από αυτόν εάν είναι εύκολο και ίσως - εάν νομίζεις ότι είναι επικίνδυνος -να καταφύγεις σε νόμιμα μέσα.

  8. #38
    Εγγραφή
    26-08-2012
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφοντας ταυτότητα αναφέρεσαι στο δελτίο αθλητή ή εννοείς κάτι άλλο; Και είναι σίγουρο ότι με μια απλή ενημέρωση αυτού που θέλει να σου επιτεθεί δεν φέρεις καμία ευθύνη; Γιατί εγώ λ.χ. έχω ακούσει ότι όσοι έχουν από 1ο νταν και πάνω και χτυπήσουν κάποιον διώκονται και για το αδίκημα της οπλοχρησίας.

    Ελπίζω πάντως να καταφέρεις να βρεις την λύση εντός των ορίων απεμπλοκής.
    Δεν ισχύει αυτό υπάρχει συγκεκριμένη λίστα αντικειμένων που αμα χρησιμοποιήσεις διώκεσαι για οπλοχρησία.Εαν εσυ πάρεις ενα σπρέι πιπεριού ή εναν εκκενωτή ηλεκτρικο΄ρεύματος ή ενα γκλομπ η μαχαίρι και το χρησιμοποιήσεις θα διωχθείς αυταπαγγέλτως για την οπλοφορία και οπλοχρησία (αυτόφωρη διαδικασία) και στην συνέχεια αν σου κανει μήνυση για ξυλοδαρμό θα περάσεις αυτόφωρο και γι αυτό.Το να σου λερωθεί το ποινικό μητρώο θα σου προξενήσει χοντρό πρόβλημα οχι μόνο για μια μελλοντικη δουλειά στο δημόσιο αλλα ακόμα και στο να ταξιδέψεις έκτός ΕΕ.Καλο είναι να μην μπλέκεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο οι νόμοι μπορούν να βοηθήσουν σε αυτό αρκεί να ξέρεις να τους χρησιμοποιείς προς το συμφέρον σου και να μην σε πιάνουν μ@λ@κ@ οι εκάστοτε δικηγόροι για να σου πάρουν τα λεφτά (τάχα μου αα δεν λύνεται το θέμα πάμε για μήνυση (100 ευρώ) και ασφαλιστικά μέτρα (250 ευρώ) + πόσα θα πάρει για την αμοιβή του

  9. #39
    Εγγραφή
    11-10-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    328
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannis010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ενήλικους διστυχως η ευτυχως δίνουν δεν μπορεί να του την αρνηθει ο συλλογος .η ταυτοτητα δινεται για να μην πουλανε μου ρη αλλα να ενημερωνουνε καποιον οταν θελει αν επιτεθει.αν του την διξει πριν την φασαρια και παρ ολα αυτα του επιτεθει δεν φερει καμια ευθυνη
    πλακα κανεις??
    Εγω προσωπικα οπως και οσους ξερω με ταυτοτητα και διεθνης πιστοποιηση απο jka απο 1o dan και ανω ποτε δεν εχουν την ταυτοτητα πανω τους .Ασε πουυ ουτε για αστειο δεν χωνεις το χερι σε ενα καυγα στην τσεπη η σε τσαντακι .
    Οι γνωστες πολεμικων τεχνων δεν διωκονται οτι χρησιμοποιουν οπλα κλπ αν χρησιμοποιησουν χερια η ποδια.
    Για να βρεθει οτι καποιος ειναι γνωστης των πολεμικων τεχνων πρεπει να διαθετει πιστοποιηση απο πανελληνιο η διεθνη συλλογο ,σε σχολη ειναι θεωρητικα αδυνατο να πιστοποιηθει η γνωση πολεμικων τεχνων.

  10. #40
    Εγγραφή
    30-09-2002
    Περιοχή
    Παλλήνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Cisco
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Terminator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό υπάρχει συγκεκριμένη λίστα αντικειμένων που αμα χρησιμοποιήσεις διώκεσαι για οπλοχρησία.Εαν εσυ πάρεις ενα σπρέι πιπεριού ή εναν εκκενωτή ηλεκτρικο΄ρεύματος ή ενα γκλομπ η μαχαίρι και το χρησιμοποιήσεις θα διωχθείς αυταπαγγέλτως για την οπλοφορία και οπλοχρησία (αυτόφωρη διαδικασία) και στην συνέχεια αν σου κανει μήνυση για ξυλοδαρμό θα περάσεις αυτόφωρο και γι αυτό.Το να σου λερωθεί το ποινικό μητρώο θα σου προξενήσει χοντρό πρόβλημα οχι μόνο για μια μελλοντικη δουλειά στο δημόσιο αλλα ακόμα και στο να ταξιδέψεις έκτός ΕΕ.Καλο είναι να μην μπλέκεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο οι νόμοι μπορούν να βοηθήσουν σε αυτό αρκεί να ξέρεις να τους χρησιμοποιείς προς το συμφέρον σου και να μην σε πιάνουν μ@λ@κ@ οι εκάστοτε δικηγόροι για να σου πάρουν τα λεφτά (τάχα μου αα δεν λύνεται το θέμα πάμε για μήνυση (100 ευρώ) και ασφαλιστικά μέτρα (250 ευρώ) + πόσα θα πάρει για την αμοιβή του
    Όντως το διασταύρωσα και εγώ δεν ισχύει. Όσον αφορά τα υπόλοιπα που αναφέρεις προσωπικά πιστεύω ότι νικητής μιας διαμάχης είναι αυτός που κατάφερε να την αποτρέψει. Τώρα αν δεν γίνεται διαφορετικά καλό θα ήταν ο γνώστης της πολεμικής τέχνης να προτιμήσει απλά να εξουδετερώσει τον αντίπαλο αποφεύγοντας να χτυπήσει ευαίσθητα σημεία. Σε κάθε περίπτωση πάντως όλα τα εμπλεκόμενα μέρη θα υποστούν συνέπειες.

  11. #41
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο γιος μου έκανε στο λύκειο Taekwondo, σε μία μικρή νόμιμη σχολή (μαθητές της είχαν πάρει πανελλήνια πρωταθλήματα) δεν είχε ποτέ την παραπάνω ταυτότητα (είχε μαύρη ζώνη). Βέβαια ο δάσκαλος δεν προήγαγε καθόλου την επιθετικότητα, όταν ήταν μικροί τους έλεγε ότι αν κάποιος (από τους μαθητές) εμπλακεί σε καυγά θα τον έκανε μαύρο (στο ξύλο).
    Ετσι είναι το σωστό

    Αν οντως ασχολείσαι με πολεμικές τέχνες και σκέφτεααι για "σαπισματα του αντίπαλου" μάλλον πηγαίνεις ή πήγαινες σε λάθος σχολή. Τα αθλήματα αυτά ειναι πρωτίστως εκγύμνανση του μυαλού και πρέπει να μας οδηγούν σε πνευματική βελτίωση και όχι στο να γινόμαστε μαχητές των δρόμων. Ακομα και αν χρειαστει να αφοπλίσουμε κάποιον ή να αυτοαμυνθούμε μπορουμε να το κάνουμε ευκολα χωρίς να χρειαστεί να σαπίσουμε στο ξύλο τον αντίπαλο ...

    Και να είσαι σιγουρος οτι στις μέρες μας που το να βρεί κάποιος όπλο ειναι απίστευτα εύκολο, δεν έχει πολύ σημασία ποιος ειναι καλύτερα εκπαιδευμένος αλλά ποιός ειναι περισσότερο ψύχραιμος και γνωρίζει τον νομο..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wesker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mην λέτε ότι θέλετε, και κυρίως μην εμπλέκεστε σε καυγάδες που δεν ξέρετε την κατάληξή τους. Καλά τα καράτε και τα βαράτε, αλλά επειδή οι καιροί ειναι περίεργοι, δεν ξέρετε αν ο άλλος παρ'ολο πο φαινεται μισή μερίδα, δεν εχει σωας τας φρένας, και κουβαλάει κανένα περίστροφο μαζι του, χωρις να εχει ενδοιασμους στο να το χρησιμοποιήσει, κανένα καράτε δεν θα σας σώσει απο μια σφαίρα (η και πολλές) που θα σας στειλει στον αγύριστο (ή αν ειστε πιο τυχεροι στο νοσοκομείο).
    Ετσι δυστυχώς..

  12. #42
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Terminator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό υπάρχει συγκεκριμένη λίστα αντικειμένων που αμα χρησιμοποιήσεις διώκεσαι για οπλοχρησία....
    Κάνεις λάθος.
    Για οπλοκατοχή ναι, αλλά για οπλοχρησία διώκεσαι αν χρησιμοποιήσεις ή έχεις σκοπό να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε αντικείμενο σαν όπλο. Υπάρχουν βέβαια πολλές παράμετροι που θα εξετάσει το δικαστήριο πριν βγάλει απόφαση αν έκανες οπλοχρησία, αλλά η αστυνομία σε παραπέμπει για οπλοχρησία με συνοπτικές διαδικασίες αν συντρέχουν οι λόγοι.
    Γι αυτό ορισμένοι επαγγελματίες που δουλεύουν νύχτα και έχουν αυξημένο κίνδυνο να υποστούν επίθεση, έχουν πρόχειρο μαζί τους μεγάλο κατσαβίδι ή γρύλο ή λεβιέ. Αν τους γίνει έλεγχος είναι ένα εργαλείο, αν όμως το χρειαστούν για άμυνα ή επίθεση είναι όπλο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Manolis_karas : 18-03-15 στις 19:01.

  13. #43
    Εγγραφή
    04-02-2009
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.486
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Cyta Hellas
    Τι γίνεται σε περίπτωση που θελήσει να τον παγιδεύσει? Όχι με ηλεκτρονικά μέσα (εκτος αν πάρει άδεια από νομικής πλευράς) αλλα να του την στήσει με ένα-δυο μάρτυρες και να τον προκαλέσει να του πει όλες τις ύβρεις/προκλήσεις/απειλές που μπορεί να φανταστεί. Στην συνεχεια οι μάρτυρες και το θύμα πάνε αμέσως για μήνυση, αναφέροντας ότι ακούστηκε και διαδραματίστηκε.

    Καλή θα ήταν και μια προσπάθεια συνεννόησης (και καλά) από κινητό ώστε να κρατηθούν τα sms

  14. #44
    Εγγραφή
    05-09-2013
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    173
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Terminator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αν δεν λύση το πρόβλημα του ούτε τώρα η επόμενη λύση είναι αυτό που λέει ο xmperop1 να πάει στον εισαγγελέα ακροάσεως (Πρώη Σχολή Ευελπίδων Ισόγειο 210 8828744) και να ζητήσει ακρόαση προς αντιπαράθεση οπου εκεί καλούν και τους δυο να λύσουν ενώπιον του εισαγγελέα το θέμα και αν δεν γίνει αυτό ο εισαγγελέας σε παραπέμπει στο γραφείο κατάθεσης μηνύσεων (ισόγειο).
    φιλε τελικα θα παω εισαγγελεια να κανω αιτηση παραπονων,απλα αν δεν γνωριζω το ατυνομικο τμημα αυτουνου που με ενοχλει και δεν ξερω την ακριβη διευθυνση του αλλα μονο το ονομα του και που δουλευει θα γινει κατι,πως θα τον βρουνε?
    Επισης θελω να ρωτησω αυτο γινετε αμεσα και μπορω να λαβω την εκθεση παραπονων αμεσα απο την αστυνομια?

  15. #45
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για να δώσω τα 2 ευρωλεπτάκια μου στη συζήτηση...

    Ρε είστε ενήλικοι ή όχι; Τι μιλάτε για ξυλοδαρμούς, πεσίματα, καράτε και πολεμικές τέχνες για ξύλο λες και και είστε 7 χρονών; Αν κάποιος παρενοχλεί υπάρχει και η αστυνομία, μπορεί να γίνει καταγγελία, μήνυση, οτιδήποτε.

    Όσο δίκιο ηθικά και να έχει κάποιος η επίθεση είναι αδίκημα. Το χωράει ο νους μερικών (και ειδικά του απαράδεκτου O.P.) ;

    Έλεος.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας