Σελ. 124 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.846-1.860 από 2002
  1. #1846
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    το watch 4, με τα πάντα σχεδόν κλειστά,
    Ποιός ο λόγος να πληρώσεις όλα τα features και να τα έχεις κλειστά ?

    Εκεί είναι η ένσταση μου, τα έχουν φορτώσει αισθητήρες, μπλιμπλίκια κλπ, αλλά δεν έχει γίνει καμιά πρόοδος στην κατανάλωση ενέργειας και στην μπαταρία.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  2. #1847
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Φαντάζομαι αν το φορτίσεις και κλείσεις το ρολόι, η μπαταρία κρατάει κανένα μήνα άνετα

  3. #1848
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.437
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός ο λόγος να πληρώσεις όλα τα features και να τα έχεις κλειστά ?

    Εκεί είναι η ένσταση μου, τα έχουν φορτώσει αισθητήρες, μπλιμπλίκια κλπ, αλλά δεν έχει γίνει καμιά πρόοδος στην κατανάλωση ενέργειας και στην μπαταρία.
    Όχι και με ανοιχτά ενδεχομένως να κρατάει πάνω κάτω τόσο, απλώς τα περισσότερα δεν χρειάζονται να είναι ανοιχτά όλη την ώρα. Πχ wifi, gps, NFC. Τα ανοίγω επιλεκτικά.

    Σαφώς και είναι χρήσιμα όλα, απλώς όχι διαρκως. Και στο κινητό τα κλείνω.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  4. #1849
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.696
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Και εγω έχω μεγάλη ένσταση με τη διάρκεια. Ήθελα να πάρω πολύ καιρό της Samsung και πάντα φρενάρω στη φόρτιση.
    Όταν φτάσουν τη βδομάδα στη διάρκεια μπαταρίας θα πάρω, μέχρι τότε μένω με το band που έχω.
    Το αστείο είναι πως έχω ένα Citizen Kinetic 45+χρονών το οποίο φορτώνει μόλις το φορέσεις με την κίνηση του χεριού. Πόσο δύσκολο είναι να το κάνουν αυτό στα σύγχρονα smartwatch? Φαντάζομαι θα είναι θέμα χώρου ο μηχανισμός κινητικής φόρτισης.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #1850
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.735
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω έχω μεγάλη ένσταση με τη διάρκεια. Ήθελα να πάρω πολύ καιρό της Samsung και πάντα φρενάρω στη φόρτιση.
    Όταν φτάσουν τη βδομάδα στη διάρκεια μπαταρίας θα πάρω, μέχρι τότε μένω με το band που έχω.
    Το αστείο είναι πως έχω ένα Citizen Kinetic 45+χρονών το οποίο φορτώνει μόλις το φορέσεις με την κίνηση του χεριού. Πόσο δύσκολο είναι να το κάνουν αυτό στα σύγχρονα smartwatch? Φαντάζομαι θα είναι θέμα χώρου ο μηχανισμός κινητικής φόρτισης.
    Δεν είναι μόνο ο μηχανισμός, η ενέργεια που καταναλώνει ένα smartwatch είναι πολλές τάξεις μεγέθους μεγαλύτερη από αυτή που καταναλώνει ένα κλασικό ρολόι.

  6. #1851
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Θα συμφωνήσω με τον admin...ρολόι που δεν είναι πλήρως αδιάβροχο και η μπαταρία του δεν κρατάει κάποιοες ημέρες, φεύγει. Έχουν περάσει από τα.χέρια μου πάρα πολλά ρολόγια, κρατάω το GTR 2 γιατί έχει τα χαρακτηριστικά που θέλω και αναφέρω πιο πριν. Θα κρατούσα ακόμα και το Redmi 2 που έφερα, αλλά μου έκανε νερά, οπότε περιμένω να το φτιάξει πρώτα η εταιρεία και μετά μιλάμε. Για τον φίλο πιο πριν που έψαχνε ρολόι που να δέχεται ή να κάνει κλήσεις, κοίταξε για Kospet, που έχουν android λειτουργικό και τα κάνουν όλα. Βέβαια κοστίζουν...... Έχω παρουσιάσει κάποια στο κανάλι του site.

  7. #1852
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο ο μηχανισμός, η ενέργεια που καταναλώνει ένα smartwatch είναι πολλές τάξεις μεγέθους μεγαλύτερη από αυτή που καταναλώνει ένα κλασικό ρολόι.
    Αυτό ακριβώς. Άλλο να πρέπει να γυρίσεις 2-3 "χεράκια", και άλλο να πρέπει να τροφοδοτήσεις μικροεπεξεργαστές.

  8. #1853
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.437
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω έχω μεγάλη ένσταση με τη διάρκεια. Ήθελα να πάρω πολύ καιρό της Samsung και πάντα φρενάρω στη φόρτιση.
    Όταν φτάσουν τη βδομάδα στη διάρκεια μπαταρίας θα πάρω, μέχρι τότε μένω με το band που έχω.
    Το αστείο είναι πως έχω ένα Citizen Kinetic 45+χρονών το οποίο φορτώνει μόλις το φορέσεις με την κίνηση του χεριού. Πόσο δύσκολο είναι να το κάνουν αυτό στα σύγχρονα smartwatch? Φαντάζομαι θα είναι θέμα χώρου ο μηχανισμός κινητικής φόρτισης.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maddoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω με τον admin...ρολόι που δεν είναι πλήρως αδιάβροχο και η μπαταρία του δεν κρατάει κάποιοες ημέρες, φεύγει. Έχουν περάσει από τα.χέρια μου πάρα πολλά ρολόγια, κρατάω το GTR 2 γιατί έχει τα χαρακτηριστικά που θέλω και αναφέρω πιο πριν. Θα κρατούσα ακόμα και το Redmi 2 που έφερα, αλλά μου έκανε νερά, οπότε περιμένω να το φτιάξει πρώτα η εταιρεία και μετά μιλάμε. Για τον φίλο πιο πριν που έψαχνε ρολόι που να δέχεται ή να κάνει κλήσεις, κοίταξε για Kospet, που έχουν android λειτουργικό και τα κάνουν όλα. Βέβαια κοστίζουν...... Έχω παρουσιάσει κάποια στο κανάλι του site.
    To θέμα είναι όμως να καλύπτει το ρολόι και τις ανάγκες σου, όχι μόνο τα μισά.

    Εγώ θέλω nfc payments, κλήσεις, εφαρμογές για ημερολόγιο, ηχογράφηση, κλπ.

    Προτιμώ να έχω ένα watch που μου τα παρέχει όλα αυτά κι ας χρειάζεται φόρτιση κάθε 1.5 - 2 μέρες, παρά οτιδήποτε άλλο, κι ας κρατάει και μήνα η μπαταρία.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  9. #1854
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    To θέμα είναι όμως να καλύπτει το ρολόι και τις ανάγκες σου, όχι μόνο τα μισά.

    Εγώ θέλω nfc payments, κλήσεις, εφαρμογές για ημερολόγιο, ηχογράφηση, κλπ.

    Προτιμώ να έχω ένα watch που μου τα παρέχει όλα αυτά κι ας χρειάζεται φόρτιση κάθε 1.5 - 2 μέρες, παρά οτιδήποτε άλλο, κι ας κρατάει και μήνα η μπαταρία.
    Ακριβώς σιγά το ωά αν πρεέπει να το βάλω για φόρτιση για άλλα 15 λεπτά για να βγάλει άλλη μισή μέρα χρήσης.
    Σημασία έχει να κάνει σωστά τις λειτουργίες που πρέπει ως smartwatch.

    Και μου αρέσει οι άλλα αναφέρονται σε ρολογάκια που ούτε NFC payments υποστηρίζουν, ούτε αλλαγή watchface, ούτε Play store, gmaps, google assistant κλπ.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #1855
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    To θέμα είναι όμως να καλύπτει το ρολόι και τις ανάγκες σου, όχι μόνο τα μισά.

    Εγώ θέλω nfc payments, κλήσεις, εφαρμογές για ημερολόγιο, ηχογράφηση, κλπ.

    Προτιμώ να έχω ένα watch που μου τα παρέχει όλα αυτά κι ας χρειάζεται φόρτιση κάθε 1.5 - 2 μέρες, παρά οτιδήποτε άλλο, κι ας κρατάει και μήνα η μπαταρία.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς σιγά το ωά αν πρεέπει να το βάλω για φόρτιση για άλλα 15 λεπτά για να βγάλει άλλη μισή μέρα χρήσης.
    Σημασία έχει να κάνει σωστά τις λειτουργίες που πρέπει ως smartwatch.

    Και μου αρέσει οι άλλα αναφέρονται σε ρολογάκια που ούτε NFC payments υποστηρίζουν, ούτε αλλαγή watchface, ούτε Play store, gmaps, google assistant κλπ.
    NFC πληρωμές έχω το κινητό. Για να κάνεις κλήσεις από το ρολόι, χωρίς κινητό, πρέπει να έχεις sim πάνω. Εάν είναι μέσω του κινητού.....έχω το κινητό. SIM πάνω στο ρολόι αποφεύγω, λόγο ακτινοβολίας. Ξέρεις εσύ τι SAR έχει ένα ρολόι? Τουλάχιστον στα κινητά ξέρουμε τι μας γίνεται. Και να είναι και κολλημένο πάνω στο χέρι μου. Watchfaces όλα έχουν, ακόμα και του 20άρικου. Playstore τι να το κάνω? Γιατί θα βάλω κάποια εφαρμογή ή χάρτες? Εγώ τουλάχιστον για την δουλειά που το θέλω, το GTR 2 πχ με καλύπτει 100%. Εξαρτάται τι ζητάει ο καθένας, αλλά να μην τα απαξειώνουμε και αυτά. Google assistant δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Alexa πχ που έχω ενεργοποιημένη στο ρολόι, δεν την χρησιμοποιώ.

  11. #1856
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.437
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maddoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    NFC πληρωμές έχω το κινητό. Για να κάνεις κλήσεις από το ρολόι, χωρίς κινητό, πρέπει να έχεις sim πάνω. Εάν είναι μέσω του κινητού.....έχω το κινητό. SIM πάνω στο ρολόι αποφεύγω, λόγο ακτινοβολίας. Ξέρεις εσύ τι SAR έχει ένα ρολόι? Τουλάχιστον στα κινητά ξέρουμε τι μας γίνεται. Και να είναι και κολλημένο πάνω στο χέρι μου. Watchfaces όλα έχουν, ακόμα και του 20άρικου. Playstore τι να το κάνω? Γιατί θα βάλω κάποια εφαρμογή ή χάρτες? Εγώ τουλάχιστον για την δουλειά που το θέλω, το GTR 2 πχ με καλύπτει 100%. Εξαρτάται τι ζητάει ο καθένας, αλλά να μην τα απαξειώνουμε και αυτά. Google assistant δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Alexa πχ που έχω ενεργοποιημένη στο ρολόι, δεν την χρησιμοποιώ.
    Κι εγώ έχω NFC στο κινητό, αλλά μπορώ πλέον να πληρώσω απ'το ρολόι χωρίς να αγγίξω καν το ρολόι, με ένα gesture 2 φορές κάτω το χέρι, σαν τίναγμα και μου ανοίγει gpay και πληρώνω.

    Καν'το με τα fitness trackers του 20άρικου αυτό
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  12. #1857
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maddoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    NFC πληρωμές έχω το κινητό. Για να κάνεις κλήσεις από το ρολόι, χωρίς κινητό, πρέπει να έχεις sim πάνω. Εάν είναι μέσω του κινητού.....έχω το κινητό. SIM πάνω στο ρολόι αποφεύγω, λόγο ακτινοβολίας. Ξέρεις εσύ τι SAR έχει ένα ρολόι? Τουλάχιστον στα κινητά ξέρουμε τι μας γίνεται. Και να είναι και κολλημένο πάνω στο χέρι μου. Watchfaces όλα έχουν, ακόμα και του 20άρικου. Playstore τι να το κάνω? Γιατί θα βάλω κάποια εφαρμογή ή χάρτες? Εγώ τουλάχιστον για την δουλειά που το θέλω, το GTR 2 πχ με καλύπτει 100%. Εξαρτάται τι ζητάει ο καθένας, αλλά να μην τα απαξειώνουμε και αυτά. Google assistant δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Alexa πχ που έχω ενεργοποιημένη στο ρολόι, δεν την χρησιμοποιώ.
    Ποια watchfaces Γιατρέ;
    Τώρα μου κάνεις πλάκα;
    ΈΧεις δει τι wathfaces δίνει το wear OS; Μιλάμε για φουλ ρεαλιστικές απεικόνίσεις πραγματικών ρολογιών.
    Πώς συγκρίνεις αυτά του 20ρικου που είναι χρωματιστές εικονίτσες που παραπέμπουν σε μικυ μαους ρολογάκια του 80. Άσε που δεν μπορείς να βάλεις άλλα.

    Είπαμε να μιλάμε σοβαρά, φαίνεται ότι πολλοί έχουν βασικές ελλείψεις του τι προσφέρει το Wear Os.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #1858
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ έχω NFC στο κινητό, αλλά μπορώ πλέον να πληρώσω απ'το ρολόι χωρίς να αγγίξω καν το ρολόι, με ένα gesture 2 φορές κάτω το χέρι, σαν τίναγμα και μου ανοίγει gpay και πληρώνω.

    Καν'το με τα fitness trackers του 20άρικου αυτό
    Του 20άρικου δεν έχουν NFC, Για του 20άρικου μιλάω για τα watchfaces

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια watchfaces Γιατρέ;
    Τώρα μου κάνεις πλάκα;
    ΈΧεις δει τι wathfaces δίνει το wear OS; Μιλάμε για φουλ ρεαλιστικές απεικόνίσεις πραγματικών ρολογιών.
    Πώς συγκρίνεις αυτά του 20ρικου που είναι χρωματιστές εικονίτσες που παραπέμπουν σε μικυ μαους ρολογάκια του 80. Άσε που δεν μπορείς να βάλεις άλλα.

    Είπαμε να μιλάμε σοβαρά, φαίνεται ότι πολλοί έχουν βασικές ελλείψεις του τι προσφέρει το Wear Os.
    Εάν θέλεις ωραία watchfaces, τότε μιλάμε για οθόνη AMOLED, άρα GTR, GTS, Redmi 2, Xiaomi Mi watch. Δεν μπορείς να πεις ότι στο Amazfitwatchfaces δεν έχει φοβερά watchfaces? Του 20άρικου έχουν watchfaces ν' αλλάξεις, δεν έχουν μόνο 2-3 και μετά τέρμα. Αυτό είπα...

  14. #1859
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Περιοχή
    @Genova/Italy
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    894
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω έχω μεγάλη ένσταση με τη διάρκεια. Ήθελα να πάρω πολύ καιρό της Samsung και πάντα φρενάρω στη φόρτιση.
    Όταν φτάσουν τη βδομάδα στη διάρκεια μπαταρίας θα πάρω, μέχρι τότε μένω με το band που έχω.
    Το αστείο είναι πως έχω ένα Citizen Kinetic 45+χρονών το οποίο φορτώνει μόλις το φορέσεις με την κίνηση του χεριού. Πόσο δύσκολο είναι να το κάνουν αυτό στα σύγχρονα smartwatch? Φαντάζομαι θα είναι θέμα χώρου ο μηχανισμός κινητικής φόρτισης.
    Υπάρχει ήδη αυτή η τεχνολογία και προσφέρεται σε smartwatches (https://sequentworld.com/). Βέβαια δεν έχει πολλά χαρακτηριστικά πάνω στο ρολόι άλλα σε σύνδεση με το κινητο. Βασικά τα βρίσκω αρκετά ωραία και περιμένω να την elektron εκδοση να γίνει διαθέσιμη για να χτυπήσω ένα. Η τιμή όμως τσιμπάει...

    Επίσης υπάρχει και αυτό https://www.powerwatch.com/ με περισσότερα χαρακτηριστικά πάνω στο ρολόι.
    “The truth is rarely pure and never simple.”― Oscar Wilde

    "A man lives three lifes...
    The first, ends with the loss of naiveness,
    the second, with the loss of innocence
    and the third one with the loss of his soul itself.
    It's inevitable that we go through all three." ― Dark

  15. #1860
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.330
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μια φιλη μου πηρε αυτο εδω σαν δωρο. Ξερει κανεις αν μπορει να παιξει με το gadgetbridge ή να της πω να βαλει το mi fit app?
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_watch_lite-10633.php
    ديميتريس

Σελ. 124 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας