Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 36
  1. #16
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρεντομοδάτος ;
    Death to the hipsters
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  2. #17
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτές την τιμές και την κακή υποστήριξη, δεν είναι τυχαίο που στις ΗΠΑ κυριαρχεί σε πωλήσεις το iPhone, ο υπόλοιπος κόσμος έχει επιλογή για πιο προσιτές συσκευές.

    (να ομολογήσω πάντως πως μου αρέσει το edge, είμαι καλά γιατρέ ? )
    Ποια κακη υποστηριξη ρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Απο ποτε 18 μηνες ειναι κακη υποστηριξη;;;;;;;;;;;

    Το επιχειρημα για τις πωλησεις iphone, αχολιαστο.
    Το 60-70% των κατοχων smartphone (και android) αναθεμα και αν ξερουν τι εκδοση λογισμικου φοραει το κινητο τους.

  3. #18
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    18 μήνες για συσκευή του χιλιάρικου σου φαίνονται εντάξει ?

    Ή νομίζεις πως ο μέσος χρήστης ψάχνει στο XDA για ξεκλειδώματα και AOSP Roms.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  4. #19
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Το 1000 θα το σκασεις για την bleeding edge οθονη.

    Ο μεσος χρηστης δεν εχει ιδεα την εκδοση του λογισμικου που φοραει το κινητο του.

  5. #20
    Εγγραφή
    05-01-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.580
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35000/3000
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    TG788 / TP-LINK C7
    SNR / Attn
    10(dB) / 15.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 1000 θα το σκασεις για την bleeding edge οθονη.

    Ο μεσος χρηστης δεν εχει ιδεα την εκδοση του λογισμικου που φοραει το κινητο του.
    Αυτό είναι αλήθεια. Όχι απλά δεν ξέρουν, αλλά δε θέλουν και να μάθουν.
    مفاجأة

  6. #21
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Τρεχατε κοσμεεεεεεε 1000€ σε τιμη ευκαιριας κινητοοοοοοο..........Να δω ποιο ΖΩΟ θα παει να το αγορασει και μετα να κλαιγεται οτι δεν εχει δηθεν χρηματα. Αληθεια οποιος εχει αγορασει απο ενα θα του το πιανει ως τεκμηριο ο Βαρουφακης οπως πχ τις πισινες ???

  7. #22
    Εγγραφή
    29-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Hol και Wind
    Router
    TP-Link
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasileios13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλές τιμές...
    Εννοείτε!!! Ειδικά στην Ελλάδα της κρίσης.

  8. #23
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρεχατε κοσμεεεεεεε 1000€ σε τιμη ευκαιριας κινητοοοοοοο..........Να δω ποιο ΖΩΟ θα παει να το αγορασει και μετα να κλαιγεται οτι δεν εχει δηθεν χρηματα. Αληθεια οποιος εχει αγορασει απο ενα θα του το πιανει ως τεκμηριο ο Βαρουφακης οπως πχ τις πισινες ???
    Δεν το σβήνω (κακώς βέβαια), αλλά προσέχετε πως εκφράζεστε και μην κρίνεται την οικονομική σας/μας δυνατότητα με κάποιους που μπορούν θέλουν να το πάρουν. Το τι κάνει με τα λεφτά που έχει ή δεν έχει ο καθένας είναι απόλυτα δικό του δικαίωμα.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #24
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Ενοειται πως ειναι χιουμοριστικο το σχολειο μου και σε καμια περιπτωση δεν εχει υβριστικες τασεις, απλα αποσκοπει στο να υποδειξει την κουλτουρα του νεοελληνα επιδειξιομανη και φυσικα δεν εχει να κανει ουτε με το ποως διαθετει καποιος τα χρηματα του ουτε που τα βρηκε ουτε τιποτε τετοιο σχετικο. Απλα ειναι η κουλτουρα του εχουμε 10 ακαλυπτες επιταγες και χρωσταμε και της Μιχαλους ,αλλα το βραδυ παμε στα μπουζουκια να πεταξουμε 100 πανερια στα ποδια της τραγουδιαρας ....
    Αν κι εγω προσωπικα ειμαι λατρης της τελχνολογιας και πολλες φορες εχω χαλασει χρηματα σε αυτη , ακομη και ανουσια πολλες φορες, αυτες οι τιμες με τις οποιες ερχεται στην αγορα το συγκεκριμενο κινητο ειναι απαραδεκτες για τα σημερινα Ελληνικα δεδομενα του μεσου ορου του ελληνα καταναλωτη.
    Ποιος ομως μπορει να ξεχασει τα διακοποδανεια πριν μερικα χρονια ????? ΕΕΕΕΕεεεεεε τωρα μαλλον θα εφευρουν τα κινητοδιανεια για να πουλησει το συγκεκριμενο μοντελο.

  10. #25
    Εγγραφή
    10-07-2009
    Περιοχή
    παντου!
    Μηνύματα
    393
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    αυτη η λειτουργια που μπορεις να μεταφερεις τα στοιχεια σου απο ενα iphone στο samsung πως ακριβως λειτουργει γιατι το μονο προβλημα μου ειναι να μεταφερω τηλεφωνα μηνυματα και αλλα και φυσικα εφαρμογες με καποιες ρυθμισεις αποθηκευμενες ή saves παιχνιδιων .τα καλυπτει αυτα?

  11. #26
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.263
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Παίρνουμε ένα κινητό και αναγκαστικά του φοράμε μια κακομούτσουνη θήκη για να μη σπάσει...
    Ωραίο το edge, αλλά όταν μπει σε θήκη τι θα φαίνεται από την καμπύλη οθόνη στην πραγματικότητα?
    Το ότι είναι πιο ευαίσθητο το παραβλέπετε?
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  12. #27
    Εγγραφή
    01-07-2010
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    2.671
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avatar_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείτε!!! Ειδικά στην Ελλάδα της κρίσης.
    Θα πάρω 2 κομμάτια,να τα έχω...

  13. #28
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.731
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενοειται πως ειναι χιουμοριστικο το σχολειο μου και σε καμια περιπτωση δεν εχει υβριστικες τασεις, απλα αποσκοπει στο να υποδειξει την κουλτουρα του νεοελληνα επιδειξιομανη και φυσικα δεν εχει να κανει ουτε με το ποως διαθετει καποιος τα χρηματα του ουτε που τα βρηκε ουτε τιποτε τετοιο σχετικο. Απλα ειναι η κουλτουρα του εχουμε 10 ακαλυπτες επιταγες και χρωσταμε και της Μιχαλους ,αλλα το βραδυ παμε στα μπουζουκια να πεταξουμε 100 πανερια στα ποδια της τραγουδιαρας ....
    Αν κι εγω προσωπικα ειμαι λατρης της τελχνολογιας και πολλες φορες εχω χαλασει χρηματα σε αυτη , ακομη και ανουσια πολλες φορες, αυτες οι τιμες με τις οποιες ερχεται στην αγορα το συγκεκριμενο κινητο ειναι απαραδεκτες για τα σημερινα Ελληνικα δεδομενα του μεσου ορου του ελληνα καταναλωτη.
    Ποιος ομως μπορει να ξεχασει τα διακοποδανεια πριν μερικα χρονια ????? ΕΕΕΕΕεεεεεε τωρα μαλλον θα εφευρουν τα κινητοδιανεια για να πουλησει το συγκεκριμενο μοντελο.
    off topic αλλά κάποτε πρέπει να σταματήσουμε να πιστεύουμε αυτό τον μύθο. φίλε μου ψάξε τα στοιχεία του ΟΟΣΑ για τον ιδιωτικό δανεισμό στις χώρες της Ευρώπης, θα σοκαριστείς βλέποντας ότι το μέσο ελληνικό νοικοκυριό είχε ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ χρέος από το μέσο Γερμανικό, Γαλλικό, Αγγλικό νοικοκυριό σε τράπεζες/πιστωτικές κλπ. Ναι, ακόμα και την εποχή των υπερβολών των "διακοποδανείων"ο μέσος Έλληνας ιδιώτης δανειζόταν ΛΙΓΟΤΕΡΟ από το μέσο Γερμανό. φιλικά πάντα, κι ούτε αποσκοπώ να αντιπαρατεθώ μαζί σου. αντίθετα έχεις πέσει κι εσύ θύμα της παραπληροφόρησης για τον "σπάταλο έλληνα". ψάξε τα στοιχεία. δεν υποστηρίζουν κάτι τέτοιο

  14. #29
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    off topic αλλά κάποτε πρέπει να σταματήσουμε να πιστεύουμε αυτό τον μύθο. φίλε μου ψάξε τα στοιχεία του ΟΟΣΑ για τον ιδιωτικό δανεισμό στις χώρες της Ευρώπης, θα σοκαριστείς βλέποντας ότι το μέσο ελληνικό νοικοκυριό είχε ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ χρέος από το μέσο Γερμανικό, Γαλλικό, Αγγλικό νοικοκυριό σε τράπεζες/πιστωτικές κλπ. Ναι, ακόμα και την εποχή των υπερβολών των "διακοποδανείων"ο μέσος Έλληνας ιδιώτης δανειζόταν ΛΙΓΟΤΕΡΟ από το μέσο Γερμανό. φιλικά πάντα, κι ούτε αποσκοπώ να αντιπαρατεθώ μαζί σου. αντίθετα έχεις πέσει κι εσύ θύμα της παραπληροφόρησης για τον "σπάταλο έλληνα". ψάξε τα στοιχεία. δεν υποστηρίζουν κάτι τέτοιο
    Φιλε marcus1 μπορει να εχεις δικιο, αλλα το θεμα ειναι πως εμεις ειμαστε τωρα στην ασχημη θεση και οχι οι αλλοι. Σημασια δεν εχει ποσα δανειζεσαι αλλα ποσα μπορεις να αποπληρωσεις.
    Σορρυ παιδια για τα OFFTOPIC

  15. #30
    Εγγραφή
    29-06-2008
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΓΑΜΟΥ
    Στο δια ταύτα: ειναι καλύτερο απο το iPhone 6;
    Ποιος ξέρει να μας πει;

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-15, 17:03
  2. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-15, 17:47
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-15, 04:10
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-14, 11:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας