Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 94
  1. #46
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mdplus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 155231



    Υ.Γ.: Τελικά ο φίλος που άνοιξε το θέμα που κατέληξε;
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...30#post5676030

    http://www.adslgr.com/forum/threads/...43#post5677143

  2. #47
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    έχω και καινούριο πρόβλημα σε λίγο θα κλαίω από τα γέλια ή τα κλάματα,παίρνω το 13800 και τους ρωτάω δεν θα μου κάνετε μια πίστωση τόσες μέρες με πρόβλημα και μου απαντάνε βεβαίως θα σας γίνει μια μείωση στον λογαριασμό 12 ημέρες ,περνάει ο μηνάς έρχεται ο λογαριασμός πουθενά η μείωση ξανά παίρνω το 13800 ρωτάω τι έγινε ρε παιδεία και ή απάντηση ήταν ότι ακόμα δεν έχουν πάρει την έγκριση για να μου γίνει η πίστωση αλλά λογικά τον άλλο μήνα θα γίνει ,δλδ αυτοί θέλουν 2-3 μήνες για να κοιτάξουν 1 λογαριασμό για να εγκρίνουν μια πίστωση που δικαιούται τι να πω.
    Κατα τα άλλα η προσφορά από τα public ήταν 20 ευρό για 24 μήνες ρώτησα στην wind μου λένε όχι 20 και μετά 25 πάω στα public τους δείχνω την προσφορά στα χαρτιά που μου είχε δόση η υπάλληλος και μου απαντάνε η wind δεν ξέρει της προσφορές τους και ότι μετά από 1 χρόνο αν έχω πρόβλημα να πάω σε αυτούς να το λύσουν...μιλάμε για τον π..... καβάλα είναι όλοι τους και απατεώνες του κερατά.
    Στα public δεν ξαναπατάω ούτε που να με πληρώνουν και σε 22 μήνες την έκανα & από την wind.

  3. #48
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    394
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    Vodafone
    25 ευρώ είναι αν βάλεις και απεριόριστο εξωτερικό.

  4. #49
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από valantis1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω και καινούριο πρόβλημα σε λίγο θα κλαίω από τα γέλια ή τα κλάματα,παίρνω το 13800 και τους ρωτάω δεν θα μου κάνετε μια πίστωση τόσες μέρες με πρόβλημα και μου απαντάνε βεβαίως θα σας γίνει μια μείωση στον λογαριασμό 12 ημέρες ,περνάει ο μηνάς έρχεται ο λογαριασμός πουθενά η μείωση ξανά παίρνω το 13800 ρωτάω τι έγινε ρε παιδεία και ή απάντηση ήταν ότι ακόμα δεν έχουν πάρει την έγκριση για να μου γίνει η πίστωση αλλά λογικά τον άλλο μήνα θα γίνει ,δλδ αυτοί θέλουν 2-3 μήνες για να κοιτάξουν 1 λογαριασμό για να εγκρίνουν μια πίστωση που δικαιούται τι να πω.
    Κατα τα άλλα η προσφορά από τα public ήταν 20 ευρό για 24 μήνες ρώτησα στην wind μου λένε όχι 20 και μετά 25 πάω στα public τους δείχνω την προσφορά στα χαρτιά που μου είχε δόση η υπάλληλος και μου απαντάνε η wind δεν ξέρει της προσφορές τους και ότι μετά από 1 χρόνο αν έχω πρόβλημα να πάω σε αυτούς να το λύσουν...μιλάμε για τον π..... καβάλα είναι όλοι τους και απατεώνες του κερατά.
    Στα public δεν ξαναπατάω ούτε που να με πληρώνουν και σε 22 μήνες την έκανα & από την wind.
    Πως και δεν την έκανες από κατάστημα wind?

  5. #50
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    εκεί δεν βρήκα καλή προσφορά γιατί αν ήταν έτσι όπως μου την είπαν στο public είναι πολύ καλά θα δείξει

  6. #51
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    348
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HCN
    Καλησπερα στην παρεα...
    Λοιπον παιδια δεχτηκα σημερα μια τηλεφωνικη προσφορα απο την WIND και αρχησα να το σκεφτομαι...ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας.
    Μου δινει το VDSL 50mbps σταθερο με 1500 λεπτα προς ολους(σταθερα-κινητα) μαζι με το προγραμμα για κινητα W (1500' - 1500 sms - 3000MB) δωρο μια καρτα F2G με 200 λεπτα προς ολους για 2 χρονια δωρεαν αναναιωση καθε μηνα(μου ειπαν αξιας 10 ευρω το μηνα) και δωρο 1 ταμπλετ αξιας 190 ευρω....ολα μαζι στα 53,80 για 2 χρονια με δωρο τα τελη ενεργοποιησης.
    Το θεμα ειναι οτι ετσι οπως ειμαι ειμαι καλα και λογο του οτι εχω ακουση πολλα απο αλλους για την WIND κραταω τις επιφυλαξεις μου....
    Θα πρεπει να τους απαντησω μεχρι αυριο αλλα απο οτι διαβαζω μαλλον θα το απορριψω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hristos 22 : 19-05-15 στις 23:18.

  7. #52
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    τι να την κάνεις την γαμάτη προσφορά όταν όλα τα άλλα είναι χάλια και σχεδόν τίποτα δεν λειτουργεί σωστά και από πάνω έχεις αγενές support

  8. #53
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hristos 22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα στην παρεα...
    Λοιπον παιδια δεχτηκα σημερα μια τηλεφωνικη προσφορα απο την WIND και αρχησα να το σκεφτομαι...ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας.
    Μου δινει το VDSL 50mbps σταθερο με 1500 λεπτα προς ολους(σταθερα-κινητα) μαζι με το προγραμμα για κινητα W (1500' - 1500 sms - 3000MB) δωρο μια καρτα F2G με 200 λεπτα προς ολους για 2 χρονια δωρεαν αναναιωση καθε μηνα(μου ειπαν αξιας 10 ευρω το μηνα) και δωρο 1 ταμπλετ αξιας 190 ευρω....ολα μαζι στα 53,80 για 2 χρονια με δωρο τα τελη ενεργοποιησης.
    Το θεμα ειναι οτι ετσι οπως ειμαι ειμαι καλα και λογο του οτι εχω ακουση πολλα απο αλλους για την WIND κραταω τις επιφυλαξεις μου....
    Θα πρεπει να τους απαντησω μεχρι αυριο αλλα απο οτι διαβαζω μαλλον θα το απορριψω.
    Οσο πιό χάλια η εταιρεία και οι υπηρεσίες, τόσο πιό μεγάλη η προσφορά.
    Εγώ στη θέση σου, δεν θα ..
    Βέβαια με μόνο 1291,20 €, φεύγεις όποτε θέλεις

  9. #54
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    348
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HCN
    Ευχαριστω παιδια....διάβασα γενικα τη γνωμη και τα ποστ και τελικά απέρριψα την προσφορα.

  10. #55
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hristos 22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω παιδια....διάβασα γενικα τη γνωμη και τα ποστ και τελικά απέρριψα την προσφορα.
    Δόξα το Θεό!!!

  11. #56
    Εγγραφή
    14-07-2008
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από graal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δόξα το Θεό!!!
    Συμφωνω. Δεν αξιζει την ταλαιπωρια ακομα και λιγο πιο οικονομικοι να ειναι. Αν και εμας εχει παει ο κουκος αιδονι

  12. #57
    Εγγραφή
    15-12-2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    396
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 30(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από valantis1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω και καινούριο πρόβλημα σε λίγο θα κλαίω από τα γέλια ή τα κλάματα,παίρνω το 13800 και τους ρωτάω δεν θα μου κάνετε μια πίστωση τόσες μέρες με πρόβλημα και μου απαντάνε βεβαίως θα σας γίνει μια μείωση στον λογαριασμό 12 ημέρες ,περνάει ο μηνάς έρχεται ο λογαριασμός πουθενά η μείωση ξανά παίρνω το 13800 ρωτάω τι έγινε ρε παιδεία και ή απάντηση ήταν ότι ακόμα δεν έχουν πάρει την έγκριση για να μου γίνει η πίστωση αλλά λογικά τον άλλο μήνα θα γίνει ,δλδ αυτοί θέλουν 2-3 μήνες για να κοιτάξουν 1 λογαριασμό για να εγκρίνουν μια πίστωση που δικαιούται τι να πω.
    Κατα τα άλλα η προσφορά από τα public ήταν 20 ευρό για 24 μήνες ρώτησα στην wind μου λένε όχι 20 και μετά 25 πάω στα public τους δείχνω την προσφορά στα χαρτιά που μου είχε δόση η υπάλληλος και μου απαντάνε η wind δεν ξέρει της προσφορές τους και ότι μετά από 1 χρόνο αν έχω πρόβλημα να πάω σε αυτούς να το λύσουν...μιλάμε για τον π..... καβάλα είναι όλοι τους και απατεώνες του κερατά.
    Στα public δεν ξαναπατάω ούτε που να με πληρώνουν και σε 22 μήνες την έκανα & από την wind.
    Επειδή κοιτάω και εγώ για φορητότητα την προσφορά που λες υπάρχει στο site την wind και είναι 20€ τον πρώτο χρόνο και 25€ το δεύτερο, εκτός αν είναι συνδρομητής σε κινητής wind οπού τοτε είναι 20€/24 μήνες.

    * Η προσφορά ισχύει για 24μηνη διάρκεια συμβολαίου σε συνδρομητές κινητής WIND, σε διαφορετική περίπτωση η τιμή διαμορφώνεται στα 20,00€ για τον πρώτο χρόνο και στα 25,00€ για τον δεύτερο χρόνο.

  13. #58
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mdplus Εμφάνιση μηνυμάτων
    [Και η τιμή στο πάγιο ξεφτιλίκι: (από αντιπροσφορά) έως 24Μ ίντερνετ, απεριόριστα εθνικά σταθερά, απεριόριστα διεθνή ζώνης 1 (χωρίς πολιτική ορθής χρήσης), 5 ώρες σε κινητά, 120 λεπτά + 1 GB internet για το F2G της μάνας μου, ΟΛΑ 17ευρώ (τελική!) για 2 χρόνια. Όταν έσκασε η αντιπροσφορά -γιατί είχα κάνει αίτημα φορητότητας- τη δέχτηκα και είπα κι ευχαριστώ.

    Υ.Γ.: Τελικά ο φίλος που άνοιξε το θέμα που κατέληξε;
    Έχεις κάποιο κινητό Wind και σου έκαναν αυτήν την τιμή?
    Μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία με ποιον έχεις μιλήσει? Με ενδιαφέρει και εμένα.

    Ευχαριστώ.

  14. #59
    Εγγραφή
    28-09-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    11638/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Path Level
    Interleaved
    sakis.kom το μεταφέρω και εδώ για να δουν και οι υπόλοιποι φορουμίτες


    Δεν έχω συμβόλαιο στο κινητό με wind. Είχα κάνει αίτημα φορητότητας για HOL με τις ίδιες παροχές (σταθερά, κινητά, διεθνή αλλά χωρις τα λεπτά ομιλίας σε F2G) που ήταν στα 22 ευρώ (τότε, τώρα είναι 23 χωρίς τα διεθνή). Υπέγραψα για φορητότητα και την επόμενη με πήραν από το τμήμα αποτροπής φορητότητας και τα άφησαν όλα 17 ευρώ. Όσοι είχαν κάνει αίτημα φορητότητας τότε όπως κι εγω πέτυχαν αυτήν την τιμή.

    Ουσιαστικά είναι το πακέτο wind double play 3 ευρώ φθηνότερα με τζάμπα προσθήκη του wind international (για τα απεριόριστα διεθνή).

    Δεν κράτησα τηλέφωνο αν και μου φαίνεται ότι ειχαν καλέσει από το 13800. Όταν είδα ότι οι λογαριασμοί έφτασαν όπως τα συμφωνήσαμε τηλεφωνικά, δεν χρειάστηκε να κρατήσω ονόματα.

    Ενδεικτικά...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wind.PNG 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  38,1 KB 
ID: 156038
    Και με τους φόρους 17 ευρώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mdplus : 31-05-15 στις 12:42.

  15. #60
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Είμαι στην ON Telecoms που μάλλον κλείνει και ψάχνομαι αναγκαστικά μετά από χρόνια για αλλαγή παρόχου. Το σκέφτομαι για Wind λόγω του χαμηλότερου κόστους της.

    Από χρόνο αναμονής στην τεχνική εξυπηρέτηση πόσο περιμένετε εάν σας έχει χρειαστεί;
    Το internet σε σερφάρισμα, youtube είναι ΟΚ όλες τις ώρες ή τις ώρες αιχμής σέρνεται το internet;

Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Την γνώμη σας για DDR4 μνήμες
    Από wolfman στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-14, 11:49
  2. Την γνωμη σας για S4 i9505 ,i9506
    Από JIMMYSxt στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-10-14, 22:27
  3. Η γνώμη σας για την αγορά νέων υπολογιστών
    Από ntenis93 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-14, 11:23
  4. Την γνώμη σας πριν την αγοράσω
    Από Charis.a στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-14, 02:57
  5. Θέλω την βοηθειά σας για αναβάθμιση pc με 1090Τ.
    Από petran_18 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-14, 15:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας