Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 16
  1. #1
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα στο forum,

    Ηθελα την γνωμη σας πανω στην αγορα νεο ρουτερ ιδιαιτερα αν το δει το μελος babis3g μιας και νομιζω εχει asus router και εχει αρκετες γνωεις πανω σε αυτα ή οποιος αλλος εχει asus.
    Εχω συνδεση οτε 24. Εχω δοκιμασει ολους τους παροχους και για μενα ο οτε ειναι πιο σταθερος και αξιοπιστος. Το modem router που εχω ειναι το tplink 8970 και εινια απο το καλυτερο modem που ειχα, πιο σταθερο απο ολα. Παλαιοτερα ειχα dlink netgear dgn2200 και κανενα απο αυτα δεν ηταν τοσο καλο οσο το το tplink. Προσφατα αγορασα καινουργιο κινητο με ac adapter και κυριοτερο to nvidia shiled tablet. δεν ειχα καλο σημα ομως wifi μιας και το shield θελει 5 για να πεξει καλα streaming games και ετσι απο την λιστα της nvidia που ειχε τα gamestream ready routers διαλεξα το netgear 6300. Στην αρχη ειχε καλη αποδοση που αρχισε να πεφτει και με αποκορυφωμα να μην εχει καλο σημα και κυριοτερο εχω δυο tplink powerline για στελνω ταινιες στο σκληρο δισκο. Δοκιμασα να στειλω 30 GB και εκανε διακοπες συνεχεια, ανγακοντας να βαλω το τπ λινκ 8790 ξανα σαν ρουτερ και να στελνει την ταινια αψογα χωρις κανενα προβλιμα και με την ιδια ταχυτητα. Αποτελεσμα να το πακεταρο και να το στειλω πισω.
    Ηθελα να ρωτησω αν το asus dsl-68u αξιζει σαν modem και αν εχει την σταθεροτητα της τπ λινκ ή αν αξιζει να δοκιμασω αλλα ρουτερ παλι σαν AP. στο μελλον θα ηθελα να βαλω vdsl και το asus τα πρσφερει ολα. Δινω μεχρι 200 ευρω αρκει να εχει καλο σημα wireless na μπορει να ειναι συμβατο με τα powerline και κυριοτερο να εχει σταθεροτητα σαν γραμμη χωρις αποσυνδεσεις. Εννοειτε καλυτερα να εχειw 1 συσκευή απο οτι 2 και για οικονομια και οικονομια χωρου.
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και ελπιζω να μην σασ κουρασα απλα ηθελα την γνωμη σας.Παρακατω σας δινω τα στοιχεια της γραμμης.
    Ευχαριστω πολυ.

    Συνημμένο Αρχείο 152786

  2. #2
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τωρα ειδα το ποστ σου
    Για το θεμα των Ασος ... Τι να σου πω ... να μην σε παρω στο λαιμο μου γιατι ειναι και ακριβο ... απλα μερικες πληροφοριες που ισως μπορει ηδη να τις ξερεις

    Απο θεμα σταθεροτητας δεν ειμαι σιγουρος με το dsl68u γιατι το τσιπακι που φοραει (trendchip/MediaTek σαν τα ΖΤΕ που δινουν οι παροχοι) συνηθως συνχρονιζει ψηλα αλλα αν ειναι μακρυα γραμμη μπορει να εχει θεμα με πολλα λαθη ... αν τυχη τετοια περιπτωση παιρνει αλλαγη σνρ οποτε το ανεβαζεις για να σταθεροποιηθει η γραμμη (αλλα χανεις λιγο ταχυτητα)
    Αν εχεις τα ΖΤΕ υπολογιζε περιπου τα ιδια απο γραμμη

    Βεβαια αν δεν σου παει καλα τοτε μπορεις να το κανεις σκετο ραουτερ αλλα δεν θα εχεις το πλεονεκτημα τριτου λογισμικου και θα χασεις μια απο τις 4 θυρες των Lan
    Το πελονεκτημα με τα μοντεμ της ασος στα τελευταια μοντελα ειναι οτι εχουν multipipe annexes δηλαδη θα παιζουν και σε ανεξ Α,Β & J (J για Γερμανια) και I για Ιαπωνια ... ολες τις γραμμες αν στο μελλον σκοπευεις να αλλαξεις γραμμη ... η να μετακομησεις εξωτερικο ( η ασος μας εχει βρει προνοια )

    Τωρα για το 5G δεν το εχω δοκιμασει ... προσωπικα επειδη δεν το χρησιμοποιω ειναι παντοτε κλειστο
    Στο 2,4 ουτε συζητηση ... παει μακρυα και μπορεις να γυρισεις τις κεραιες να πετυχεις λιγο καλυτερο αποτελεσμα ...
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...12#post5603312
    (αυτο ισχυει σε ολα τα μοντεμ / ραουτερ αλλα επειδη το συγκεκριμενο ειναι σηκωτο κανεις πιο καλη δουλεια)
    επισης εχει τελνετ εντολη να βαλεις την μπαντα της Αμερικης που ειναι πιο δυνατη

    Υπαρχει μια αναφορα εδω για το 5G (357) στο τελος του ποστ (οχι της σελιδας)
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...30#post5637630
    και εδω update
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...11#post5638011

    Ρωτα στο ιδιο θεμα ΑΝ νομιζεις που θα καταληξεις εκει

    Τωρα αν πας σε σκετα ραουτερ της ασος ... εχουν το πεονεκτημα που μπορεις να βαλεις σχεδον σε ολα τα μοντελα τους (παλια καινουρια) openwrt,dd wrt, merlin κλπ και βαζεις οποιο φτηνο μοντεμ θελεις μπροστα του
    Σε σκετα ραουτερ λογω πολλων επιλογων τριτων λογισμικων και απο θεμα wifi εχουν κανει τρελλες πωλησεις και φυσικα οι πιο πολλες κριτικες ειναι θετικες
    Στα μοντεμ/ραουτερ των ασος δεν υπαρχουν επιλογες τριτων λογισμικων, οτι bug θα το υποστεις μεχρι το επομενο λογισμικο

    - - - Updated - - -

    προσθετω ... το 87U μιλαγανε για θεμα στο 5G αν το ψαξεις (αλλα προφανως εννουσαν απο θεμα μεγαλων ταχυτητων γιατι το 5G δουλευει κανονικα ... δεν ειδα νεα τι απεγινε επι του θεματος των 5G στο 87U
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babis3g : 25-03-15 στις 15:04.

  3. #3
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καταρχην να σε ευχαριστησω πολυ για τον χρονο σου και για τις γνωσεις σου! Προσπαθησα να ανεβασω εικονα αλλα για καποιο λογο δεν φαινεται μαλλον εκανα κατι λαθος!
    ΑποΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  31,4 KB 
ID: 152835
    αυτο ειναι εικονα απο το modem μου τπ λινκ 8970!πολυ σταθερο δεν πεφτει με τπτ!
    Με νοιαζει να ειναι σταθερο να μην κανει αποσυνδεσεις δεν πειραζει ας χασουμε λιγο ταχυτητα!ειναι οντως ακριβο αλλα αν δεν κανει το γυριζω πισω στην αμαζον :P
    απο τα καφαο ειμαι 75 μετρα τωρα dslam δεν ξερω παντος μενω πολι κοντα στο κεντρο της καβαλας
    Αν μπορεις να βγαζλεις καποιο συμπερασμα απο τα στατιστικα θα σου ειμαι ευγνωμων,
    Σε ευχαριστω πολυ!

  4. #4
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    απο τον οδηγο που εκαναν τα παιδια εδω στο φορουμ
    αν βαλεις το 20, 2 του line attenuator εισαι 1500 μετρα περιπου και ας ειναι το κεντρο στα 75 μετρα
    http://www.adslgr.com/features/adsl_calculator.php
    το καλωδιο δυστυχως φαινεται οτι παει γυρω γυρω

    τωρα πιστευω θα εισαι οκ με το ασος σε τετοια αποσταση
    μιλουσα για πολυ μακρυνη γραμμη να ειχε θεμα ... αφου μπορεις να το στειλεις πισω αυτο ειναι καλο σε περιπτωση στραβης ... αλλα εχει και σνρ που το ανεβαζεις (πιο χαμηλη ταχυτητα) και μενει πιο σταθερη η γραμμη (καθως και αλλες ρυθμισεις πανω σε αυτο)
    ριξε και μια ματια στο λινκ που εδωσα με το dsl68u να σχηματισεις και την δικη σου γνωμη γιατι τα παιδια εχουν πολλες αναφορες επι αυτου

  5. #5
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Update
    και αυτη η φωτο ειναι απο τον ξαδερφο μου στο κατω διαμερισμα με μηχανακι ζτε με αποσυνδεσεις ομως και σε fastpath!Tο τπ λινκ δεν ξερω τι chip φοραει
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  41,8 KB 
ID: 152836
    ευχαριστω και παλι!

  6. #6
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    καλα φαινονται τα στοιχεια & sto zte
    το τπ λινκ 8970 ν1 εχει lantiq to v3 broadcom

  7. #7
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Διαβασα ολα τα λινκ που εστειλες πολυ βοηθητικα!καπου διαβασα οτι δοκιμαζεις νεο asus vdsl modem ερωτηση αν βεβαια μπορεις εχει περισοοτερα καλουδια απο το 68u?? Να περιμενω??παντως το dsl 68u στο αμαζον.it ειναι στα 160 σε προσφορα οποιος κανει ερευνα αγορας! Με προβληματιζουν τα ερρορς που βλεπω στο dsl 68u γτ στο τπ λινκ δεν εχει ουτε ενα .... Εκτις και αν δειχνει λαθος!

  8. #8
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    το 68U ειναι καλυτερο απο θεμα ρυθμισεων σε σχεση με αυτο που δοκιμαζω και δεν εχει 5 G αν σε ενδιαφερει ...
    ναι κανει λιγα errors αλλα εβγαλαν καποιο λογισμικο που φαινεται παει οκ αλλα ειναι νωρις να πουμε με σιγουρια ... 2-3 που το δοκιμασαν (εξωτερικο) λενε οτι παει καλα μεχρι στιγμης αλλα να δουμε μετα απο μερες
    Αν θελεις ασος ολα σε ενα με το 68U θα παρεις τα ρισκα σου ... αν εισαι μακρυα απο κεντρο μπορει να εχεις θεμα

    Αν πραγματικα σε ενδιαφερει, παρακολουθα απο το 1676 και κατω που η ασος εδωσε χτες ενα καινουριο λογισμικο να δεις αν εφτιαξε το θεμα με τα λαθη (vdsl2 προς στιγμην) αλλα και εδω στο δικο μας φορουμ θα μαθευτει γρηγορα
    http://forums.overclockers.co.uk/sho...606945&page=56

  9. #9
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrs1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβασα ολα τα λινκ που εστειλες πολυ βοηθητικα!καπου διαβασα οτι δοκιμαζεις νεο asus vdsl modem ερωτηση αν βεβαια μπορεις εχει περισοοτερα καλουδια απο το 68u?? Να περιμενω??παντως το dsl 68u στο αμαζον.it ειναι στα 160 σε προσφορα οποιος κανει ερευνα αγορας! Με προβληματιζουν τα ερρορς που βλεπω στο dsl 68u γτ στο τπ λινκ δεν εχει ουτε ενα .... Εκτις και αν δειχνει λαθος!
    εδω ειναι τελικα ... ακομα δεν εχει ερθει στα μαγαζια αλλα μαλλον δεν θα σου κανει ... καμια σχεση με τα "τερατα" ραουτερς που ανεφερες ... τελικα ειναι ενα απλο ενναλακτικο vdsl/adsl
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...N17U-adsl-vdsl

    Αν θελεις να εχεις λιγοτερα λαθη στην γραμμη θα κοιταξεις μονο τα συμβατα (ιδιο τσιπακι με το κεντρο του παροχου)

  10. #10
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστω πολυ Μπαμπη! ναι το σκεφτομαι πολυ οντως αλλα αυτο το asus re παιδι μου τα εχει ολα.......
    ειμαι μεταξυ αυτου και σε καποιο tp-link d7 ή d9 μπορει και d5 απο οσα διαβαζω ειναι broadcom. Στο μαυλο μου εχω και ξεχωριστη συσκευή router.... αλλα μπορεις να μου πεις γτ το netgear r6300 v2 που ειναι απο τα κορυφαια ρουτερ κολουσε σε Hd streaming με τα powerline τις tp-link 600 ?? ισως να εφταιξε οτι δεν τα ξαναεκανα pairμε το καινουργιο αλλα τα εβγαζα και τα εβαζα στο ρευμα ξανα.... ειναι ενας απο τους λογους που σκεφτομαι ξανα tp link.... εχεις καθολου εμπειρια απο powerline με asus??? ασε εχει λαθη η γραμμη αρκει να μην πεφτει! στη γραμμη μου παντως ειχα και ενα netgear dgn 2200 και ειχε τρελες αποσυνδεσεις meta piga tp-link και εστρωσε ενα πολυ φτηνο μοντελο....την εμπιστευομαι την asus σαν εταιρια γτ εχω μητρικη rog και καρτα γραφικων και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα απο modem....

    - - - Updated - - -

    update βλεπεις κατι παραξενο????? με τα kbps ειμαι πανω απο το μαχ!!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  νες.PNG 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  34,5 KB 
ID: 153153

  11. #11
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    τα d9 ειναι καλo και οντως ειναι broadcom αλλα ρε παιδι μου 100+ ευρω μονο για adsl μοντεμ ενω βρισκεις εκει γυρω και με vdsl ... τωρα αν εχεις τοσες πολλες απαιτησεις για file share, usb, ac, 5 G , σταθεροτητα γραμμς (με οτε) κλπ μαλλον θα τα δωσεις γιατι το αξιζει

    Αν δεν εχεις τοτσες απαιτησεις...

    Δεν λεω παρε το .... αλλα κοιτα και το tp link 8970 V3 παμφτηνο broadcom me usb kai καλο wifi (2,4 G) ... σιγουρεψου με το μαγαζι οτι ειναι το v3
    (μεταχειρισμενο)
    http://www.e-shop.gr/show_used.phtml...=214A300000299

    Υπαρχει απο το εξωτερικο και το billion 8800 alx με AC αλλλα λογω εσωτερικων καραιων μην περιμενεις ιδια αποδοση με αυτων που εχουν εξωτερικες


    τωρα οσο για τα ασος πραγματι γιγαντιαια εταιρια και με πολυ καλα προιοντα ... με τα μοντεμ ομως δεν ειναι τοσο γνωστα τωρα το παλευουν και κανουν καποια καλη δουλεια απο οτι φαινεται


    για τα power line τους οχι δεν εχω εμπειρια αλλα γενικα φημηζονται οτι εχουν καλο wifi τουλαχιστον τα μοντεm/ραουτερς τους

    - - - Updated - - -

    φυσιολογικο το βλεπω ... νομιζω σε αυτο το μοντεμ ειναι ο υπολογισμος που κανει το μοντεμ στο max rate και εχει να κανει με τους τονους, το σνρ κλπ οποτε το μοντεμ αναλογα υπολογιζει... δεν νομιζω να λεει την πραγματικη ταχυτητα που εχει το dslam ... ισως αν κανεις επανακινηση αλλαη ωρα πχ βραδυ να δειξει αλλο αποτελεσμα

  12. #12
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θελω οπωσδηποτε 5Ghz γτ μονο με αυτο παιζει το nvdia shield gamestream ready και grid σε αριστη αποδοση...εχεις δικιο για το d9 αν ηταν και vdsl θα το χα παρει ηδη αλλα και παλι το vdsl με οτε ειναι ακριβο οποτε δεν σκεφτομαι να παω ακομα!!! στην φωτογραφια το current me to max rate εχεις καμια γνωμη??? Τα ειδα και τα billion αλλα δεν εχουν κεραια οπως λες και γενικα δεν θα ξαναπαρω χωρις κεραια...

  13. #13
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    εκανα ανανεωση πιο πανω για το max rate , το βρισκω φυσιολογικο ...

    Τελικα νομιζω ισως για εσενα, να ειναι καλυτερα να πας σε ενα σκετο καλο, δυνατο ραουτερ με 5 G & AC να σου κρατησει χρονια (απο αυτα που αναφερες) που βαζεις επανω οτι θελεις και ξενοιαζεις

  14. #14
    Εγγραφή
    27-08-2014
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    Router
    Tp-link archer VR900
    SNR / Attn
    12,7(dB) / 219(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπαμπη εντελως τυχαια μου βγηκε αυτο εχεις καμια ιδεα???

    http://www.amazon.de/gp/product/B00U...pf_rd_i=301128

    http://www.tp-link.com/en/products/d....html#overview

  15. #15
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν το εχω και δεν το ξερω αρκετα απο θεμα ρυθμισεων / bugs, wifi και δεν το εχω ψαξει ... καλο ακουγετε και με AC

    αλλα αν σε βοηθησει απο θεμα γραμμης φοραει lantiq σαν το tp link 8970 v1 που εδειξες στατιστικα στη φωτο πιο πανω

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Tplink 860
    Από kermitlabros στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-15, 13:04
  2. ZXDSL 931 vii bridging με tplink td-8961nd
    Από apsogos στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-14, 17:15
  3. Ote tv - TPlink TD-W8970
    Από Rimotomos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-14, 13:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας