Σελ. 153 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 133143148151152153154155158163173 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.281-2.295 από 3098
  1. #2281
    Εγγραφή
    22-03-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 kbps/ 4996 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    ASUS DSL-N17U
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 13.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως το εβαλε στο n μονο & bandwidth στα 20mhz?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα μου ντε! Την ίδια απορία έχω και εγώ.
    Θα σας γράψω αναλυτικά για να δείτε αν κ μου βγήκε η πίστη μετά από πολλές δοκιμές.

    Λοιπόν εφόσον είδα με το wifi analyzer ποιο κανάλι έχει λιγότερη κίνηση επέλεξα, μόνο το N, στο κανάλι 13, στα 40 mhz με επέκταση προς τα κάτω (αυτόματα γίνεται προς το 9 με 11, αν και στο 11 γίνεται λίγο πανικός στην περιοχή)

    Τις ρυθμίσεις του wifi σας τις ανεβάζω φωτό (πέιραξα και το beacon interval γιατί ένα τάμπλετ δεν έπιανε κ τόσο καλά, συν κάπου διάβασα για την απενεργοποίηση του WPS για καλύτερη ταχύτητα,κάτι που δεν χρησιμοποιώ γιατί έχω custom κωδικό) . Έχω δώσει σε αρκετές συσκευές ΙΡ απο το ρούτερ (δεν παίζει ρόλο ) αλλά η μεγάλη διαφορά ήταν από την διαχείριση υλικού των windows(μέχρι να τα αλλάξω έπιανα 150 με 120). Μετά από αρκετά πειράματα κ ακολουθώντας τον οδηγό παρακάτω ξεκλείδωσα ( ή καλύτερα ενεργοποίησα) τα μέχρι 300mb ( 300 ανώτερο πολλές φορές 270, κάποιες φορές πέφτει και στα 180 )στην ασύρματη κάρτα από το λάπτοπ . Η κάρτα υποστηρίζει μέχρι 300 mbs στο λάπτοπ. Του τάμπλετ πάει 150 όπως κ του σταθερού, ενώ τα κινητά στα 72.

    http://techgenix.com/advanced-wirele...iver-settings/

    Αναλυτικότατος ο οδηγός αν αντέχετε να παίξετε λίγο( δεν έχουν όλοι οι προσαρμογείς δικτύου όλες τις επιλογές του οδηγού μην το φοβηθείτε). Εγώ προς το παρόν χρησιμοποιώ μόνο wifi σπίτι άρα το τερμάτισα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifi1.JPG 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  49,9 KB 
ID: 181780Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifi2.JPG 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  36,6 KB 
ID: 181781Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifi3.JPG 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  68,0 KB 
ID: 181782Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifi4.JPG 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  20,4 KB 
ID: 181783
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος leoin : 28-03-17 στις 22:28.

  2. #2282
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα μου ντε! Την ίδια απορία έχω και εγώ.
    Πρέπει να το υποστηρίζει και η κάρτα σου, άλλες έχουν ενα stream όποτε με 20 δεν έχεις 300, άλλες έχουν 2 όποτε μπορείς να πιάσεις 300 κλπ.

    Συνήθως αν το βάλεις μόνο 40mhz θα έχεις τα 300 απο την στιγμή που το υποστηρίζει η κάρτα σου

  3. #2283
    Εγγραφή
    22-03-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 kbps/ 4996 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    ASUS DSL-N17U
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 13.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να το υποστηρίζει και η κάρτα σου, άλλες έχουν ενα stream όποτε με 20 δεν έχεις 300, άλλες έχουν 2 όποτε μπορείς να πιάσεις 300 κλπ.

    Συνήθως αν το βάλεις μόνο 40mhz θα έχεις τα 300 απο την στιγμή που το υποστηρίζει η κάρτα σου
    Κάποιες είναι ρυθμισμένες όπως η δική μου κ έπαιζε στα 20mhz από το πρόγραμμα και όχι στα 40mhz( κ μετά την αλλαγή στα 40mhz πάλι 150 έπιανα) . Ταυτόχρονα και το Fat channel intolerant που δεν την άφηνε να ανέβει στα 40 mhz. Βέβαια δεν ξεχνάμε και την ενεργοποίηση του WMM στον αντάπτορα.

    Επειδή για κάθε αντάπτορα οι επιλογές που την περιορίζουν, αλλάζουν ανάλογα με την κάρτα (άλλες επιλογές στον λάπτοπ, άλλες στο σταθερο , άλλες στο τάμπλετ με widows 10 ) για αυτό ανέβασα τον οδηγό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος leoin : 28-03-17 στις 22:51.

  4. #2284
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ανεφερα, αλλα επειδη μαλλον θα ρωτησουν, σε τι χρηση ακριβως κανεις?
    Οτιδηποτε εχει σχεση με online gaming (p2p MP, party chat κλπ.)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leoin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιες είναι ρυθμισμένες όπως η δική μου κ έπαιζε στα 20mhz από το πρόγραμμα και όχι στα 40mhz( κ μετά την αλλαγή στα 40mhz πάλι 150 έπιανα) . Ταυτόχρονα και το Fat channel intolerant που δεν την άφηνε να ανέβει στα 40 mhz. Βέβαια δεν ξεχνάμε και την ενεργοποίηση του WMM στον αντάπτορα.

    Επειδή για κάθε αντάπτορα οι επιλογές που την περιορίζουν, αλλάζουν ανάλογα με την κάρτα (άλλες επιλογές στον λάπτοπ, άλλες στο σταθερο , άλλες στο τάμπλετ με widows 10 ) για αυτό ανέβασα τον οδηγό.
    Μια φιλικη παρακληση (οχι ειδικα προς εσενα, αλλα γενικα):

    ΜΗΝ βαζετε καναλι 40 MHz στα 2.4 GHz!!!

    Ο λογος εδω:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  600px-NonOverlappingChannels2.4GHzWLAN-en.svg.png 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  56,0 KB 
ID: 181789

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_WLAN_channels

    Διαβαστε και εδω τι λεει: https://digitalbarbedwire.com/2016/1...ood-home-wifi/

    "Put simply, if your wireless card and your router can focus their attention on 20 Mhz of spectrum, it doesn’t need to be concerned about noise anywhere else in the spectrum, because that noise won’t impact the 20 Mhz chunk the devices are interested in (yes, I know about intermod and similar thing, but that’s generally not your home wifi’s problem). So a 20 Mhz channel will hear 1/2 the interference that a 40 Mhz channel will. And it will hear 1/4th the interference of an 80 Mhz channel."

    Ειδικα οσοι μενουν σε πολεις ειναι σαν να τους νοιαζει μονο η παρτη τους... ΔΕΝ φτανει βρε παιδες το φασμα για ολους και ψαχνουμε ελευθερο καναλι με το δικανο!

    Προσωπικα με 802.11n 20 MHz και κατωτατη ισχυ εκπομπης πιανω ονομαστικη ταχυτητα 72 Mbps στο κινητο και πραγματικη (throughput) 31-32 Mbps λογω half-duplex... ειναι υπερ του δεοντος αρκετη.

    Αν θελετε να κανετε file transfers, βαλτε Gigabit Ethernet ή 802.11ac (5 GHz, πολλα καναλια 80 MHz).

    Ειναι εγκληματικη αδιαφορια αυτο που γινεται στα 2.4 GHz, ειδικα με τα default settings των ISP CPE... σκεφθειτε λιγακι και τον γειτονα σας. Εκτος αν μενετε σε χωριο/αραιοκατοικημενη περιοχη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cranky : 29-03-17 στις 07:45. Αιτία: Μεγάλα γραφικά.

  5. #2285
    Εγγραφή
    22-03-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 kbps/ 4996 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    ASUS DSL-N17U
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 13.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η κατάσταση στην περιοχή είναι η παρακάτω.Δεν υπάρχει κανένας στα 5ghz. Εννοείται ότι μέσα στις πόλεις η κατάσταση είναι τελείως διαφορετική και προτείνεται βεβαίως το ethernet εκεί.

    Αλλά επειδή το έχω δει( από φίλο που έκανε έξτρα εγκατάσταση για ethernet ) και το έχω συζητήσει (αλλαγή στα 5ghz), δεν θα τρυπήσω το σπίτι για να περάσω καλώδια και το κόστος για να πάνε όλες οι συσκευές στο 802.11ac είναι μεγάλο. (Πήρα το ASUS DSL N17U γιατί το ZTE της wind σέρνονταν στο wifi, τώρα μου στείλανε το Zyxel VMG1312-B10D αλλά δεν βγάζω το ASUS, υ.γ. κλαίω με την λιανική τιμή του Zyxel στα 110+ ευρώ , ενώ εγώ πήρα το ASUS στα 72 )

    Έβαλα τον οδηγό για όποιον θέλει να το αξιοποιήσει. (αν και σε πρόσφατο ταξίδι στο εξωτερικό η κατάσταση στo wifi analyzer δεν είχε ιδιαίτερη διαφορά από την εικόνα στη Θεσσαλονίκη. Φαντάζομαι επισημαίνεις την κατάσταση γιατί πρέπει να γίνεται πανικός στην περιοχή σου. Στην δικιά μου, να σου πώ, με μια 10αρα το πολύ σπίτια στην εμβέλεια, εγώ θα το αφησω στα 40mhz και αν θέλει κάποιος γείτονας να τα σκάσει να ανέβει στα 5ghz )

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifi analyzer.JPG 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  41,0 KB 
ID: 181804

  6. #2286
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Υπαρχουν και τα powerlines/homeplugs ως εναλλακτικη του ethernet για να μην τρυπας τοιχους.

    Στο screenshot που λες εχεις μια μικρη αλληλοεπικαλυψη απο 2 δικτυα...

  7. #2287
    Εγγραφή
    22-03-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 kbps/ 4996 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    ASUS DSL-N17U
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 13.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχουν και τα powerlines/homeplugs ως εναλλακτικη του ethernet για να μην τρυπας τοιχους.

    Στο screenshot που λες εχεις μια μικρη αλληλοεπικαλυψη απο 2 δικτυα...
    Powerlines/homeplugs σε τριφασικη παροχη δεν μπαινουν uncharted, αρα ή τρυπημα σε τρεις οροφους ή ασυρματα . Αν εχεις εμπειρια κ εχει δουλεψει σε εσενα σεβαστο. Η εικονα που ανβασα την αφησα να πιανει ολα τα δικτυα οπως, οχι τις διακυμανσεις τους, που μερικες φορες δεν πιανουν αρα ειναι στο οριο της εμβελιας τους. Κ σου επαναλαμβανω οτι σε περιοχη με 10 δικτυα κ 10 γειτονες σιγα. Τωρα μες στην πολη που εχεις 6 με 10 πολυκατοικιες σε εμβελεια ,με 50+ δικτυα τοτε ναι τα 40 mhz κανουν παρεμβολες. Εκει να τραβηξει ο αλλος καλωδιο ή να βαλει powerline.

    Επειδη ομως η σελιδα και το topic ειναι για το ρουτερ πρεπει να δωσουμε τις σωστες συμουλες για ολες τις περιπτωσεις. Ναι στην πολη βρειτε αλλες εναλλακτικες μην μπουκωνετε τα καναλια χωρις λογο. Αλλα πρεπει να δωσουμε κ τις απαραιτητες οδηγιες αν καποιος μπορει κ θελει να αξιοποιησει το ρουτερ μεχρι τα 300 mbs.

  8. #2288
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δοκιμασμενα σε τριφασικη παροχη και δουλευουν αναμεσα σε διαφορετικες φασεις (καποια δουλευουν αναμεσα και σε κοντινα σπιτια, προφανως με pairing). Μονο τα πολυ παλια μοντελα ειχαν προβλημα.

  9. #2289
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμασμενα σε τριφασικη παροχη και δουλευουν αναμεσα σε διαφορετικες φασεις (καποια δουλευουν αναμεσα και σε κοντινα σπιτια, προφανως με pairing). Μονο τα πολυ παλια μοντελα ειχαν προβλημα.
    Πώς γίνεται να δουλεύουν σε διαφορετική φάση?
    Απο τον ουδέτερο μεταφέρουν δεδομένα ή απο την γείωση?
    Αν είναι έτσι θα δουλεύουν και σε διαφορετικά σπίτια. Ο ουδέτερος και η γείωση κοινά είναι.
    EDIT: Να μην σου πώ και διαφορετικές γειτονιές :P
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andreasp : 29-03-17 στις 18:46.

  10. #2290
    Εγγραφή
    22-03-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 kbps/ 4996 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    ASUS DSL-N17U
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 13.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμασμενα σε τριφασικη παροχη και δουλευουν αναμεσα σε διαφορετικες φασεις (καποια δουλευουν αναμεσα και σε κοντινα σπιτια, προφανως με pairing). Μονο τα πολυ παλια μοντελα ειχαν προβλημα.
    Ποια χρησιμοποιείς ? Πρεπει να είσαι σιγουρος φαντάζομαι για την εγκατάστασή σου και ομολογώ ότι εγώ για την δική μου δεν είμαι κ τόσο σιγουρος . Έχει παίξει πολύ πατέντα γενικά από όσο ανακαλύπτω στα ηλεκτρολογικά

  11. #2291
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πώς γίνεται να δουλεύουν σε διαφορετική φάση?
    Απο τον ουδέτερο μεταφέρουν δεδομένα ή απο την γείωση?
    Αν είναι έτσι θα δουλεύουν και σε διαφορετικά σπίτια. Ο ουδέτερος και η γείωση κοινά είναι.
    EDIT: Να μην σου πώ και διαφορετικές γειτονιές :P
    Πλεον εχει εξελιχθει πολυ η τεχνολογια τους και χρησιμοποιουν ΚΑΙ την γειωση: https://en.wikipedia.org/wiki/HomePlug#HomePlug_AV2

    Καπου υπαρχει και σχετικο νημα εδω μεσα με εμπειριες χρηστων...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leoin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια χρησιμοποιείς ? Πρεπει να είσαι σιγουρος φαντάζομαι για την εγκατάστασή σου και ομολογώ ότι εγώ για την δική μου δεν είμαι κ τόσο σιγουρος . Έχει παίξει πολύ πατέντα γενικά από όσο ανακαλύπτω στα ηλεκτρολογικά
    Δεν χρησιμοποιω καποιο τωρα, αλλα οσα εχω δοκιμασει (απο το 2008 και μετα) σε διαφορα σπιτια δεν εχουν κανενα προβλημα. Φυσικα χανεις λιγο σε ταχυτητα αναμεσα σε διαφορετικες φασεις/σπιτια, αλλα οι ταχυτητες ειναι τοσο υψηλες (σε συγκριση με τις DSL) που δεν σε απασχολει. Γενικα ειναι συμβατα με το 95% των σπιτιων (παγκοσμιως, δεν φτιαχνονται ειδικα για Ελλαδα) και αν εισαι στο 5% που δεν δουλευουν, τα επιστρεφεις στο καταστημα μεσα σε 14 μερες και παιρνεις τα λεφτα σου πισω, οποτε μια δοκιμη δεν βλαπτει.

    Οσα ανεφερα τα ειπα πιο πολυ με την λογικη να μην στρεφεται ο κοσμος στην (ευκολη) λυση του WiFi οταν υπαρχουν εναλλακτικες. Την ευθυνη πιο πολυ την ριχνω στα κακοσεταρισμενα CPE των ISP και στην ελλειψη dual band, που θα αποσυμφορουσε δραματικα την κορεσμενη μπαντα των 2.4 GHz. Ο average joe ετσι κι αλλιως δεν ξερει απο αυτα, οτι (σαβουρα) του δινουν βαζει.

  12. #2292
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leoin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Powerlines/homeplugs σε τριφασικη παροχη δεν μπαινουν ...
    Μπαίνουν.
    Τα Devolo, σίγουρα.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  13. #2293
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλεον εχει εξελιχθει πολυ η τεχνολογια τους και χρησιμοποιουν ΚΑΙ την γειωση: https://en.wikipedia.org/wiki/HomePlug#HomePlug_AV2

    Καπου υπαρχει και σχετικο νημα εδω μεσα με εμπειριες χρηστων...


    Δεν χρησιμοποιω καποιο τωρα, αλλα οσα εχω δοκιμασει (απο το 2008 και μετα) σε διαφορα σπιτια δεν εχουν κανενα προβλημα. Φυσικα χανεις λιγο σε ταχυτητα αναμεσα σε διαφορετικες φασεις/σπιτια, αλλα οι ταχυτητες ειναι τοσο υψηλες (σε συγκριση με τις DSL) που δεν σε απασχολει. Γενικα ειναι συμβατα με το 95% των σπιτιων (παγκοσμιως, δεν φτιαχνονται ειδικα για Ελλαδα) και αν εισαι στο 5% που δεν δουλευουν, τα επιστρεφεις στο καταστημα μεσα σε 14 μερες και παιρνεις τα λεφτα σου πισω, οποτε μια δοκιμη δεν βλαπτει.

    Οσα ανεφερα τα ειπα πιο πολυ με την λογικη να μην στρεφεται ο κοσμος στην (ευκολη) λυση του WiFi οταν υπαρχουν εναλλακτικες. Την ευθυνη πιο πολυ την ριχνω στα κακοσεταρισμενα CPE των ISP και στην ελλειψη dual band, που θα αποσυμφορουσε δραματικα την κορεσμενη μπαντα των 2.4 GHz. Ο average joe ετσι κι αλλιως δεν ξερει απο αυτα, οτι (σαβουρα) του δινουν βαζει.
    Τι λές ρε παιδί μου....
    Και δεν τα είχα σε καμία εκτίμηση!
    Σε άλλο σπίτι στην ίδια οικοδομή, έχεις δοκιμάσει?

  14. #2294
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το εχω βαλει για πωληση στις αγγελιες αν ενδιαφερεται κανεις (πηρα τον διαδοχο στα 5 GHz).

  15. #2295
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.971
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A

Σελ. 153 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 133143148151152153154155158163173 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ASUS DSL N66U
    Από petranthe στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 199
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-16, 10:22
  2. Asus dsl-68U or tplink D9 or asus rt-87U or rt68U
    Από chrs1984 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-15, 10:49
  3. ASUS DSL N66U-TP link 8970??
    Από chrs1984 στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-14, 03:09
  4. Στησιμο λινκ για μεταφορα ADSL/VDSL
    Από FANISTELROOY στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-07-14, 00:35
  5. Asus DSLN66U N900 σε vdsl ote
    Από ste_pa στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-14, 11:42

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας