Εμφάνιση 1-11 από 11
  1. #1
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Τα άσχετα θέματα συζητήσεων με κάθε χρονιά, εδώ.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  2. #2
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Το δικό μου είναι δίπλα στο escape....τι άλλο μπορούμε να πούμε για το F1;

    Spoiler:
    λάθος ενότητα βρε συ


  3. #3
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δικό μου είναι δίπλα στο escape....τι άλλο μπορούμε να πούμε για το F1;

    Spoiler:
    λάθος ενότητα βρε συ
    Βασικά είναι ένα thread κουβας για να μη διαλύουμε μα κάθε φορά όμως το F1 - 20xx season, με κάθε λογής άσχετες συζητήσεις αντιπαραθέσεις.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #4
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.727
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Ελάτε βρε, τώρα στο άλλο δε θα μπαίνει τίποτε ζουμερό να διαβάσουμε!!!
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  5. #5
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Τα τελευταία δε ξερω πόσα χρόνια πάντα υπάρχουν παράπονα (και δίκαια, και έχω βάλει και γώ το δάκτυλό μου), ότι κάθε thread της F1 καταλήγει μη πω τι.

    Πιστεύω ότι αν κάποιος περιμένει κάνοντας το ιδιο πράγμα κάθε φορά να πάρει διαφορετικό αποτέλεσμα, υπάρχει θέμα παράνοιας. Για αυτό το λόγο και το thread και κάποια ακόμα πράγματα.
    Ειναι θέμα Σ.Ο. και συμμετεχόντων το τι θα κάνουν.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #6
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά είναι ένα thread κουβας για να μη διαλύουμε μα κάθε φορά όμως το F1 - 20xx season, με κάθε λογής άσχετες συζητήσεις αντιπαραθέσεις.
    Αν θελεις να μην ξεφτιλιζονται τα threads της F1 κοψε το τρολαρισμα και τις αστειοτητες...

    Και οι 35236274 φορες που κολλησες φετος και εκραξες τον Alonso, τις επιδοσεις της McLaren, την αποφαση του Alonso να αλλαξει ομαδα, το τελος της καριερας του κτλ για την κουβεντα του 2015 ειναι. Απλα το τοσο κομπλεξ που βγαζεις οδηγει το νημα του 2015 σε μπαχαλο.

    Και το σχολιο σου περι "γκρινιαρη" Alonso και "σωστου" Vettel στο 2015 νημα ανηκει. Αλλα ειναι τοσο κομπλεξικο σχολιο, που κανει το νημα μπαχαλο...

    Ή αν πετας στο νημα του 2015 μαργαριταρια σαν το "γελοιο DRS" και την "λανθασμενη μειωση του κοστους" ειλικρινα περιμενεις να μεινουν ασχολιαστα?
    Περιμενεις να λεμε "ας παμε στο νημα με τα off topic να μιλησουμε για το DRS"?
    Ή να καθεται να κανει μεταφορα των posts ο Νικαετος ολη μερα?

    Ειναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ να μεινει καθαρο το εκαστοτε νημα της F1. Ξεκολα λιγακι και απολαυσε το θεσμο. Μη φτιαχνεις εχθρους μεσα στο μυαλο σου συνεχως (Alonso, McLaren, Hamilton, Dennis, εμενα κτλ).
    Και ειλικρινα πιστευω κατι... Απο το πολυ πεισμα και την πολυ αντιδραση που βγαζεις, δειχνεις και ασχετος στην F1. Πολλες φορες μου δινεις την εντυπωση οτι καποια ΕΝΤΕΛΩΣ ατοπα πραγματα που λες, τα λες απλα απο αντιδραση και ξερεις και ο ιδιος οτι δεν ευσταθουν. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι μετα απο τοσα χρονια που παρακολουθεις F1 λες μερικα απο αυτα που λες. Απλα παρασυρεσαι απο την κοντρα πολλες φορες...

  7. #7
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θελεις να μην ξεφτιλιζονται τα threads της F1 κοψε το τρολαρισμα και τις αστειοτητες...

    Και οι 35236274 φορες που κολλησες φετος και εκραξες τον Alonso, τις επιδοσεις της McLaren, την αποφαση του Alonso να αλλαξει ομαδα, το τελος της καριερας του κτλ για την κουβεντα του 2015 ειναι. Απλα το τοσο κομπλεξ που βγαζεις οδηγει το νημα του 2015 σε μπαχαλο.

    Και το σχολιο σου περι "γκρινιαρη" Alonso και "σωστου" Vettel στο 2015 νημα ανηκει. Αλλα ειναι τοσο κομπλεξικο σχολιο, που κανει το νημα μπαχαλο...

    Ή αν πετας στο νημα του 2015 μαργαριταρια σαν το "γελοιο DRS" και την "λανθασμενη μειωση του κοστους" ειλικρινα περιμενεις να μεινουν ασχολιαστα?
    Περιμενεις να λεμε "ας παμε στο νημα με τα off topic να μιλησουμε για το DRS"?
    Ή να καθεται να κανει μεταφορα των posts ο Νικαετος ολη μερα?

    Ειναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ να μεινει καθαρο το εκαστοτε νημα της F1. Ξεκολα λιγακι και απολαυσε το θεσμο. Μη φτιαχνεις εχθρους μεσα στο μυαλο σου συνεχως (Alonso, McLaren, Hamilton, Dennis, εμενα κτλ).
    Και ειλικρινα πιστευω κατι... Απο το πολυ πεισμα και την πολυ αντιδραση που βγαζεις, δειχνεις και ασχετος στην F1. Πολλες φορες μου δινεις την εντυπωση οτι καποια ΕΝΤΕΛΩΣ ατοπα πραγματα που λες, τα λες απλα απο αντιδραση και ξερεις και ο ιδιος οτι δεν ευσταθουν. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι μετα απο τοσα χρονια που παρακολουθεις F1 λες μερικα απο αυτα που λες. Απλα παρασυρεσαι απο την κοντρα πολλες φορες...
    Ελα που δεν είμαι εγώ που τρολλάρω ...
    Αλλος ξεκατινιάζεται.
    Αλλος ζητά υποστήριξη απο συμφορουμήτες.
    Αλλος εχει γίνει τόσο γραφικός που πλέον δεν τον παίρνω πια σοβαρά.

    Δεν έχεις καταλάβει (και χρόνια το γράφω) ότι απλά, δεν με απασχολεί να μπω εδω μέσα για να βγάλω το μέτρο για να δείξω το πόσο ασχολούμαι με την F1 ή ποσο κατέχω το σπορ (αυτό προφανώς και απασχολεί κάποιους εδώ μεσα), με απασχολεί απλά να συζητω για το σπορ.
    Και ενώ το ότι λέμε μπορεί να είναι θέμα συζήτησης, ΔΕΝ είναι θέμα κρίσης όπως εσυ το έχεις στο μυαλό σου. Ναι έχουμε άποψη, όχι η αποψη μας δεν είναι η ορθή και των άλλων η λανθασμένη (να δώ πόσες πια φορές θα το πω ακόμα αυτο).

    Από την ώρα που μπήκες στο thread της F1 το έκανες κ*λο, όχι γιατί με έβαλες στη θέση μου (ΕΛΕΟΣ με τον ναρκισισμό σου) αλλά γιατί το τρόλλινγκ σου ανήκει σε άλλα sport (δες ποδόσφαιρο).

    Δεν σου δίνει κανένας το δικαίωμα να λες οτι η άποψη μου ειναι γελοία όσο και αν διαφωνείς με αυτή.
    Λυπάμαι αν κοτζαμ μαντράχαλος δεν έχεις ΑΚΟΜΑ μάθει να συζητάς.

    Α , και μην περιμένεις απάντηση σε νεο post υπερατού IQ ραδικιού, το thread ΔΕΝ είναι για ξεκατινιασμα.
    Οταν με το καλό μεγαλώσεις λίγο, εδώ είμαστε.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  8. #8
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλος ζητά υποστήριξη απο συμφορουμήτες.
    Εχεις δει ποτε εστω και εναν να με κραζει για τις αποψεις μου? ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΕΛΑΜΕ.

    Εμενα απλα με παρακαλανε να σε λυπηθω και να αφησω κατι να πεσει κατω...

    Ε λοιπον δε ζηταω υποστηριξη απο κανεναν. Το μονο που ζηταω, ειναι να λενε στους γραφικους να το βουλωσουν. Μαλιστα ζητησα να κανουν το ιδιο και σε μενα, αν νομιζουν οτι οι αποψεις μου ειναι του κωλου ή οτι τρολλαρω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου δίνει κανένας το δικαίωμα να λες οτι η άποψη μου ειναι γελοία όσο και αν διαφωνείς με αυτή.
    Μερικα πραγματα δε σηκωνουν κουβεντα ουτε μπορουν να υπαρχουν διαφορετικες αποψεις... Δε μπορουμε να τσακωνομαστε για το αν κατι ειναι μαυρο ή ασπρο. ΟΛΟΙ ξερουνε τι χρωμα ειναι εκτος απο εναν τυφλο.

    Ομοιως με ορισμενα πραγματα στην F1:
    - Δε γινεται να θεωρεις "γκρινιαρη" τον Alonso και "σωστο" το Vettel, ενω και οι δυο ειπαν κατι το πασιφανες που το βλεπουμε ολοι ετσι και αλλιως...
    - Δε γινεται να θεωρεις οτι Alonso/Ferrari ειχαν εξισου κακη αποδοση, γιατι τελικα δεν καταφεραν να παρουν τιτλους...

    Θελεις να σου πω και αλλες γραφικοτητες ή αρκετα? Και ξερεις οτι μπορω να την παω μακρια τη βαλιτσα (σε ευχαριστω πολυ για ολο αυτο το υλικο που μου δινεις ωστε να σε κολλαω στον τοιχο)

  9. #9
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Οπως είπα,
    Α , και μην περιμένεις απάντηση σε νεο post υπερατού IQ ραδικιού, το thread ΔΕΝ είναι για ξεκατινιασμα.
    Οταν με το καλό μεγαλώσεις λίγο, εδώ είμαστε.
    Προφανώς, μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι κάποιοι μιλάμε σοβαρά.
    Προφανώς είσαι δω να ξεκατινιάζεσαι.

    I shall not enable you dear troll.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  10. #10
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Προφανώς, μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι κάποιοι μιλάμε σοβαρά.
    Προφανώς είσαι δω να ξεκατινιάζεσαι...
    Ειμαι εδω για να σε μαθω F1.

    Aσχετα που εσυ δεν παιρνεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα γραμματα

  11. #11
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι εδω για να σε μαθω F1.

    Aσχετα που εσυ δεν παιρνεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα γραμματα
    Μετά από αυτό ακόμα και ο Αλόνσο αντεδρασε...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  a3384994235adec2239b6f3d5a3769d1o.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  59,0 KB 
ID: 155960


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 87
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-15, 21:35

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας