Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-54 από 54
  1. #46
    Εγγραφή
    12-07-2007
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    ZyXEL VMG1312-B10D
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας, θα ήθελα την βοήθεια σας , καινούργιος όντας στα windows phones δεν γνωρίζω με ποιόν τρόπο μπορώ να μεταφέρω τις επαφές που διατηρώ στο Microsoft Outlook 2010 στο κινητό που αγόρασα και τρέχει λειτουργικό Windows 10.
    Όσο και αν προσπάθησα ψάχνοντας στο διαδίκτυο δεν μπόρεσα να καταλάβω πως θα μεταφέρω τις επαφές απο το Outlook 2010 στο People του Hotmail αφού επιχείρησα να τις κάνω export σε αρχείο είτε excel ειτε csv αλλά δεν τις κάνει import το hotmail.
    Επίσης διάβασα οτι στα κινητά με λειτουργικό Windows 10 ΔΕΝ είναι εφικτή η μεταφορά συγχρονισμός επαφών μέσω καλωδίου USB γεγονός που με απογοήτευσε και με έκανε να στραφώ στην εμεπιρία και στις γνώσεις σας ζητώντας προκαταβολικά συγνώμη αν το ερώτημα μου έχει ήδη απαντηθςί σε κάποιο άλλο topic του φορθμ.

    Ευχαριστω πολύ
    Αν οι επαφές βρίσκονται στην προηγούμενη συσκευή σου, μπορείς να δοκιμάσεις την εφαρμογή Transfer my Data. Θα την βρεις δωρεάν στο Windows Store αν δεν υπάρχει ήδη στην συσκευή σου. Όντως δεν γίνεται να μεταφέρεις τις επαφές σου από τον υπολογιστή με το καλώδιο USB, εκτός αν βρεις κάποια άλλη εφαρμογή που να το κάνει. Πρέπει να συγχρονίσεις πρώτα το Outlook 2010 με το Microsoft Account που χρησιμοποιείς στην συσκευή σου και μετά θα γίνει αυτόματα ο συγχρονισμός των επαφών μεταξύ Microsoft Account και της συσκευής. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα. Ρίξε μια ματιά εδώ.

  2. #47
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goldenmouth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν οι επαφές βρίσκονται στην προηγούμενη συσκευή σου, μπορείς να δοκιμάσεις την εφαρμογή Transfer my Data. Θα την βρεις δωρεάν στο Windows Store αν δεν υπάρχει ήδη στην συσκευή σου. Όντως δεν γίνεται να μεταφέρεις τις επαφές σου από τον υπολογιστή με το καλώδιο USB, εκτός αν βρεις κάποια άλλη εφαρμογή που να το κάνει. Πρέπει να συγχρονίσεις πρώτα το Outlook 2010 με το Microsoft Account που χρησιμοποιείς στην συσκευή σου και μετά θα γίνει αυτόματα ο συγχρονισμός των επαφών μεταξύ Microsoft Account και της συσκευής. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα. Ρίξε μια ματιά εδώ.
    Ισα ίσα που με βοήθησε πολύ η απάντηση σου Ευχαριστώ πολύ!
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  3. #48
    Εγγραφή
    15-04-2016
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    καλησπέρα,πηρα το LUMIA 640 το σκρουτζ πριν 20 ημερες μολις το πηρα το τηλεφωνο εκει που δουλευει κανονικα δεν αναγνωριζει την καρτα το σημα δειχνει κανονικα αλλα μεσα στις ρυθμισεις λεει ότι δεν υπαρχει καρτα sim το κανω επαννεκινηση και λειτουργει κανονικα.Το εστειλα την τεταρτη μερα πισω το στειλανε στο service και μου ειπαν δεν εχει τιποτα το εχω δυο μερες στα χερια μου και κανει παλι τα ιδια,εχει τυχει σε κατι κατι παρομοιο?

  4. #49
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.k2801 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα,πηρα το LUMIA 640 το σκρουτζ πριν 20 ημερες μολις το πηρα το τηλεφωνο εκει που δουλευει κανονικα δεν αναγνωριζει την καρτα το σημα δειχνει κανονικα αλλα μεσα στις ρυθμισεις λεει ότι δεν υπαρχει καρτα sim το κανω επαννεκινηση και λειτουργει κανονικα.Το εστειλα την τεταρτη μερα πισω το στειλανε στο service και μου ειπαν δεν εχει τιποτα το εχω δυο μερες στα χερια μου και κανει παλι τα ιδια,εχει τυχει σε κατι κατι παρομοιο?
    δοκιμασε με νεα/διαφορετικη καρτα, και αν το κανει ξανα, στειλε το ξανα και πες να το δουν ή πηγαινε με τη συσκευη εκει για πιο χειροπιαστα ντοκουμεντα

  5. #50
    Εγγραφή
    15-04-2016
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    το δοκιμασα και αυτό αλλα τιποτα,σημερα τους πηρα τηλεφωνο παλι και ευτηχως ειπαν από την εταιρια να το στειλω πισω και θα συζητησουν με τα αφεντικα τι θα γινει με την περιπτωση μου

  6. #51
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.770
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    πηγαινε οταν σου πουν ξανα, και κανε τους ενα τεστ με την "προβληματικη" καρτα για να το δουν με τα ματια τους. αυτο προϋποθέτει να ειναι συχνο το προβλημα.

  7. #52
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΡΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    Δεν ξέρω αν αυτό θα βοηθήσει η αν το έχεις διαβάσει ήδη και δεν δουλεύει. Η διαδικασία λέει για το outlook 2013 αλλά αναφέρει και το outlook 2010 https://support.microsoft.com/el-gr/kb/2844991. Ελπίζω να βοήθησα.
    AMD FX-8350 | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX Beast 1866mhz 8gb | PowerColor HD7870 myst edition 2gb | XFX PRO550w | WesternDigital 1TB | Kingston SSDNow 300 60GB | Zalman Z11

  8. #53
    Εγγραφή
    07-07-2012
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.k2801 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το δοκιμασα και αυτό αλλα τιποτα,σημερα τους πηρα τηλεφωνο παλι και ευτηχως ειπαν από την εταιρια να το στειλω πισω και θα συζητησουν με τα αφεντικα τι θα γινει με την περιπτωση μου
    Να τους ζητησης αλλαγη εαν δεν φτιαχνεται
    Παντος το τηλεφωνο το εχω καιρο χωρις προβληματα και ειναι αρκετα καλο

  9. #54
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΡΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    Και εμένα λειτουργεί χωρίς πρόβλημα. Πάντως το service τους είναι πολύ καλό. Ένας φίλος είχε θέμα με lumia 735 και επειδή δεν μπορούσαν να το φτιάξουν και καινούριο δεν υπάρχει στην αγορά για αντικατάσταση του το αντικατέστησαν με ένα lumia 950 (!!!!!). Τυχερός στην ατυχία του δηλαδή.
    AMD FX-8350 | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX Beast 1866mhz 8gb | PowerColor HD7870 myst edition 2gb | XFX PRO550w | WesternDigital 1TB | Kingston SSDNow 300 60GB | Zalman Z11

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. Η HTC παρουσιάζει το νέο HTC Desire 626G Dual Sim
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-15, 19:39
  2. Nokia Lumia 630 Dual Sim
    Από pgge3 στο φόρουμ Άλλες πλατφόρμες και συσκευές
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-15, 20:18
  3. Πρόβλημα με Dual Sim σε Lenovo A916
    Από Pnatalie στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-15, 00:08
  4. Cube Talk 7X U51GT-C4 Quad Core 3G Phone Android 4.2 Tablet PC Dual SIM Wifi
    Από leasedline στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-14, 21:41
  5. Φτηνό κινητό dual sim με ειδοποίηση αναπάντητων
    Από John11 στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-14, 01:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας