Σελ. 652 από 1235 ΠρώτηΠρώτη ... 632642647650651652653654657662672 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.766-9.780 από 18518

Θέμα: Inalan

  1. #9766
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Αυτό λέω. Σε όλους τους άλλους providers για κάθε θέμα που έχει ο καθένας μας ανοίγει ένα νήμα.

    έτσι και για αυτό λέω. Ο επόμενος θα ανοιξει δικό του.

    κανονικά πρέπει να πάει και στην κατηγορία με τους Prviders (ανα εταιρία).

  2. #9767
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    καλυτερα ειναι εδω ολη η συζητηση.
    Οποτε με την μηχανη αναζητησης και αναζητηση σε ενα μονο νημα θα βρεθουν ολες οι απαντησεις.
    απο το να ψαχνουμε ολο το φορουμ για πληροφοριες.

    Οποτε καταληξαμε καπου ?

    Γιατι και εμενα αν ειναι ετσι πρεπει να με διωξουν. Που ειμαι και χειροτερη περιπτωση.
    Παιρνω την ιναλαν μεσω 3ου προσωπου , και την στελνω με link σε αλλη περιοχη.
    Και εκει εχω αρκετα μηχανηματα .
    πχ 2 * dell T430 baremetal για xpenology και HA μεταξυ τους.
    Αλλα 2 dell T410 με UNRAID για ολα τα VM's
    και 2 ακομα για το DDNS και HOSTING για φιλους αφιλοκερδως .

    και επιπλεον για προωπικη χρηση αρκετα pc και λαπτοπ.

    Βεβαια εμενα δεν τα βλεπουν με το ματι αφου δεν ερχεται σε μενα τεχνικος , αλλα θα μπορουσαν να τα δουν αν "παρακολουθουσαν" την γραμμη μου.


    Οποτε τιθεται θεμα καθαρα οτι εγινε επιτοπου αυτοψια απο τον τεχνικο..... ???
    Αν δεν τα εβλεπε εκει ο τεχνικος , θα συνεχιζε κανονικα ο συμφορουμιτης το οικιακο πακετο ?
    The gr81 .

  3. #9768
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Απλα τότε να κάνουμε όλο το forum ένα νήμα και να γράφουμε για όλα μέσα σε αυτό.

  4. #9769
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    έχουμε 3 σελίδες για το θέμα με την σύνδεση και 1 σελίδα για το θέμα του να διαχωρίσουμε την συζήτηση, όποιο φτάσει πρώτο τις 5 σελίδες θα τα μεταφέρω

  5. #9770
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα ειναι εδω ολη η συζητηση.
    Οποτε με την μηχανη αναζητησης και αναζητηση σε ενα μονο νημα θα βρεθουν ολες οι απαντησεις.
    απο το να ψαχνουμε ολο το φορουμ για πληροφοριες.

    Οποτε καταληξαμε καπου ?

    Γιατι και εμενα αν ειναι ετσι πρεπει να με διωξουν. Που ειμαι και χειροτερη περιπτωση.
    Παιρνω την ιναλαν μεσω 3ου προσωπου , και την στελνω με link σε αλλη περιοχη.
    Και εκει εχω αρκετα μηχανηματα .
    πχ 2 * dell T430 baremetal για xpenology και HA μεταξυ τους.
    Αλλα 2 dell T410 με UNRAID για ολα τα VM's
    και 2 ακομα για το DDNS και HOSTING για φιλους αφιλοκερδως .

    και επιπλεον για προωπικη χρηση αρκετα pc και λαπτοπ.

    Βεβαια εμενα δεν τα βλεπουν με το ματι αφου δεν ερχεται σε μενα τεχνικος , αλλα θα μπορουσαν να τα δουν αν "παρακολουθουσαν" την γραμμη μου.


    Οποτε τιθεται θεμα καθαρα οτι εγινε επιτοπου αυτοψια απο τον τεχνικο..... ???
    Αν δεν τα εβλεπε εκει ο τεχνικος , θα συνεχιζε κανονικα ο συμφορουμιτης το οικιακο πακετο ?
    Για το bold ναι θα έλεγα σύμφωνα με την σύμβαση. Η σύνδεση ειναι οικιακή. Οικία σε 2 γεωγραφικά μήκη και πλάτη δεν οριζεται νομίζω.

    - - - Updated - - -

    Το ίδιο θεωρώ και αν κάποιος αφιλοκερδώς μοιράζει σε όλη την πολυκατοικία του ή στο ΑWMN ή ....

    Αλλα εκεί δεν ειναι το επαγγελματικό της συζήτησης (εκμετάλλευση) αλλα άλλος όρος θεωρώ. (δεν έχω και τη σύμβαση μπροστά μου).

    - - - Updated - - -

    το έχουν βάλει πιο πίσω

    5.4. Ο Πελάτης δεν δικαιούται να επεμβαίνει με οποιοδήποτε τρόπο ή μέσο στο Τηλεπικοινωνιακό Δίκτυο ή στον Εξοπλισμό που εξυπηρετεί τη σύνδεσή του με αυτό, φέρει δε την πλήρη ευθύνη σε περίπτωση τέτοιας επεμβάσεως. Οι υπηρεσίες παρέχονται προς τον Συνδρομητή αποκλειστικά και μόνο προς ίδια χρήση. Ο Πελάτης απαγορεύεται να παραχωρεί τη χρήση της, υπεκμισθώνει, μεταπωλεί και εν γένει να την διαθέτει προς εμπορική εκμετάλλευση. Η ευθύνη για την καλή λειτουργία του Εξοπλισμού ανήκει αποκλειστικά στον κατασκευαστή αυτού. Η Εταιρεία πληροφορεί τον Πελάτη σχετικά με τη λειτουργία του Εξοπλισμού. Σε περίπτωση βλάβης του Εξοπλισμού που χρησιμοποιεί ο Πελάτης θα πρέπει να απευθύνεται άμεσα στην Εταιρεία.

  6. #9771
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παραχωρώ: εκχωρώ, μεταβιβάζω, αφήνω. Καμία απολύτως σχέση με το μοιράζω/προσφέρω/διανέμω.
    Απαγορεύεται στον κύριο κάτοχο της υπηρεσίας η παραχώρησή της (κλπ) και όχι ο διαμοιρασμός της που επιτρέπεται εξαρχής, διότι έτσι δουλεύει η υπηρεσία. Αν έρθει λοιπόν ένα φίλος μου, δεν μπορώ να του προσφέρω σύνδεση στο διαδίκτυο;
    Αν την μεταφέρω ασύρματα ή ενσύρματα σε δικό μου χώρο για οικογενειακή χρήση (παιδιά μου, γονείς μου κλπ.) πάλι δεν μπορώ να το κάνω; Αν ήθελε να απαγορεύσει τον διαμοιρασμό θα υπήρχε μνεία, όπως κάνουν με τόσα άλλα πράγματα.
    Και για να μην μακρηγορούμε, όποιος έχει απορία ζητά επίσημη έγγραφη (έχει σημασία) απάντηση από οποιονδήποτε πάροχο, την ΕΕΤΤ και τον Συνήγορο του Καταναλωτή.

  7. #9772
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε ακόμα αφού απάντησαν καθαρά οτι τελικά θα κριθεί από το αν θα ξεπεράσει το όριο χρήσης.

  8. #9773
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.624
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από objecto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε ακόμα αφού απάντησαν καθαρά οτι τελικά θα κριθεί από το αν θα ξεπεράσει το όριο χρήσης.
    γιατι δεν ξεκινησε η ολη ιστορια απο αυτον τον λογο . οτι περασε καποιο οριο που εχουν θεσει στην ιναλαν .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #9774
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημερα, υπαρχει καποιος χρηστης Inalan να εχει μετρησει ΑΚΡΙΒΩΣ σε ποσες μερες του αλλαξε η ip του?
    Γιατι εγω δεν μετρουσα πριν αλλα αλλαζε πανω σε μηνα νομιζω, τωρα ομως απο 31/3!!!! εχω ακομα την ιδια!!!!
    Μαλιστα θα κανω αλλο ενα client openvpn δικο μου που αντι το noip να παιζει με την ip μου, ετσι κι αλλιως static καταντησε...
    Και φυσικα το θεμα με ενοχλει οχι γιατι εχω σταθερη τοσο καιρο, οχι γιατι ειναι της cogent (ετσι κι αλλιως με VPN παιζω) αλλα γιατι απο τις 31/3 καθε μερα εχω πανω απο 2000 προσπαθειες port scanning και τρωνε cpu κτλ στο ρουτερ (mikrotik hap ac2 με DMZ) και πρεπει να τα σβηνω. Καποια στιγμη ειδα να εχει πανω απο 30000 ips block.
    ΠΟΤΕ πριν ΔΕΝ συνεβαινε αυτο, εχω και adsl απο cosmote και nova και αν εχω 2 την εβδομαδα θα εχει γινει θαυμα.
    Καποια στιγμη ρωτησα την Inalan αλλα με τον χαμο που γινεται εννοειτε οτι δεν πηρα απαντηση...
    οπως και αν βαλουμε static αν υπαρχει δυνατοτητα επιλογης απο ποιο νουμερο θα ξεκιναει μιλωντας παντα για τα ip subnets της inalan οχι οποιο νανε, που κατ' επεκταση σημαινει οτι θα επιλεγουμε και τον ξενο παροχο που εχει δωσει το ip block στην inalan.

    Eπισης ειχα ρωτησει αν καποιος υπερβει το οριο ταχυτητας τι γινεται, παλι απαντηση δεν πηρα. Τωρα δεν τα βλεπουν εδω μεσα με τον χαμο που γινεται ή απλα αποφευγουν δεν ξερω. Ειχαν πει λοιπον οτι απλα θα ειδοποιηθει ο χρηστης και αν γινεται αυτο θα του πουν να παει σε επαγγελματικο (απεριοριστο δλδ) ενω καποιος φιλος εδω μεσα εγραψε οτι στο τηλ του ειπαν οτι ριχνουν την ταχυτητα στο 10/10 πραγμα που εχουν αρνηθει αρκετες φορες παλιοτερα οτι ριχνουν ταχυτητα.
    Καλο θα ηταν να διευκρινηστει αυτο γιατι δεν γινεται να γραφουν αλλα εδω και να λενε αλλα στο τηλεφωνο....
    εκτος αυτου παει και πολυς καιρος απο τις αρχικες δηλωσεις εδω μηπως και αλλαξε η πολιτικη τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 01-07-20 στις 06:43. Αιτία: διευκρίνηση ρουτερ

  10. #9775
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα, υπαρχει καποιος χρηστης Inalan να εχει μετρησει ΑΚΡΙΒΩΣ σε ποσες μερες του αλλαξε η ip του?
    Γιατι εγω δεν μετρουσα πριν αλλα αλλαζε πανω σε μηνα νομιζω, τωρα ομως απο 31/3!!!! εχω ακομα την ιδια!!!!
    Μαλιστα θα κανω αλλο ενα client openvpn δικο μου που αντι το noip να παιζει με την ip μου, ετσι κι αλλιως static καταντησε...
    Και φυσικα το θεμα με ενοχλει οχι γιατι εχω σταθερη τοσο καιρο, οχι γιατι ειναι της cogent (ετσι κι αλλιως με VPN παιζω) αλλα γιατι απο τις 31/3 καθε μερα εχω πανω απο 2000 προσπαθειες port scanning και τρωνε cpu κτλ στο ρουτερ (mikrotik hap ac2 με DMZ) και πρεπει να τα σβηνω. Καποια στιγμη ειδα να εχει πανω απο 30000 ips block.
    ΠΟΤΕ πριν ΔΕΝ συνεβαινε αυτο, εχω και adsl απο cosmote και nova και αν εχω 2 την εβδομαδα θα εχει γινει θαυμα.
    Καποια στιγμη ρωτησα την Inalan αλλα με τον χαμο που γινεται εννοειτε οτι δεν πηρα απαντηση...
    οπως και αν βαλουμε static αν υπαρχει δυνατοτητα επιλογης απο ποιο νουμερο θα ξεκιναει μιλωντας παντα για τα ip subnets της inalan οχι οποιο νανε, που κατ' επεκταση σημαινει οτι θα επιλεγουμε και τον ξενο παροχο που εχει δωσει το ip block στην inalan.

    Eπισης ειχα ρωτησει αν καποιος υπερβει το οριο ταχυτητας τι γινεται, παλι απαντηση δεν πηρα. Τωρα δεν τα βλεπουν εδω μεσα με τον χαμο που γινεται ή απλα αποφευγουν δεν ξερω. Ειχαν πει λοιπον οτι απλα θα ειδοποιηθει ο χρηστης και αν γινεται αυτο θα του πουν να παει σε επαγγελματικο (απεριοριστο δλδ) ενω καποιος φιλος εδω μεσα εγραψε οτι στο τηλ του ειπαν οτι ριχνουν την ταχυτητα στο 10/10 πραγμα που εχουν αρνηθει αρκετες φορες παλιοτερα οτι ριχνουν ταχυτητα.
    Καλο θα ηταν να διευκρινηστει αυτο γιατι δεν γινεται να γραφουν αλλα εδω και να λενε αλλα στο τηλεφωνο....
    εκτος αυτου παει και πολυς καιρος απο τις αρχικες δηλωσεις εδω μηπως και αλλαξε η πολιτικη τους.


    Καλημέρα σας

    Δεν υπάρχει συγκεκριμένο διάστημα για το πότε αλλάζει η ΙΡ. Όλα ρυθμίζονται αυτόματα από το σύστημά μας.
    Οι στατικές μας προέρχονται από συγκεκριμένο μπλοκ και δεν υπάρχει η δυνατότητα επιλογής.
    Εάν ξεπεραστεί το όριο, η ταχύτητα ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ πέφτει στο 10/10. (Μεγάλη έμφαση στο "θεωρητικά" καθώς έως τώρα δεν έχει συμβεί ποτέ και αντίστοιχα ποτέ δεν έχει τεθεί σε πράξη).
    Και τέλος, είναι λογικότατο να χανόμαστε εδώ μέσα

    Καλή συνέχεια και καλό μήνα σε όλους.

  11. #9776
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλό μήνα, και καλές εργασίες στις νέες περιοχές που ετοιμάζει η Inalan!

    ** Θα μπορούσαμε να φτιάξουμε ένα νέο θέμα με τίτλο "Προς Inalan" όπου ο κάθε χρήστης θα μπορούσε να θέτει τα ερωτήματα του στην Inalan για απάντηση.

    Στο θέμα αυτό δεν θα γινότανε σχολιασμός από άλλα μέλη για το κάθε προσωπικό ζήτημα του κάθε χρήστη,
    αλλά θα μπορούσαμε να το κάνουμε εδώ αυτό..

    Βέβαια το Team της Inalan θα μπορεί να παρακολουθεί όποιο θέμα θέλει και να απαντάει όπου θέλει.

  12. #9777
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι δεν ξεκινησε η ολη ιστορια απο αυτον τον λογο . οτι περασε καποιο οριο που εχουν θεσει στην ιναλαν .
    Ναι το παρακολούθησα, αλλά ξεκαθάρισαν οτι το μόνο κριτήριο θα είναι ο όγκος. Οπότε πιστεύω η απάντηση ακύρωσε κάθε άλλη υποψία.

  13. #9778
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.253
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα, υπαρχει καποιος χρηστης Inalan να εχει μετρησει ΑΚΡΙΒΩΣ σε ποσες μερες του αλλαξε η ip του?
    Γιατι εγω δεν μετρουσα πριν αλλα αλλαζε πανω σε μηνα νομιζω, τωρα ομως απο 31/3!!!! εχω ακομα την ιδια!!!!
    Μαλιστα θα κανω αλλο ενα client openvpn δικο μου που αντι το noip να παιζει με την ip μου, ετσι κι αλλιως static καταντησε...
    Και φυσικα το θεμα με ενοχλει οχι γιατι εχω σταθερη τοσο καιρο, οχι γιατι ειναι της cogent (ετσι κι αλλιως με VPN παιζω) αλλα γιατι απο τις 31/3 καθε μερα εχω πανω απο 2000 προσπαθειες port scanning και τρωνε cpu κτλ στο ρουτερ (mikrotik hap ac2 με DMZ) και πρεπει να τα σβηνω. Καποια στιγμη ειδα να εχει πανω απο 30000 ips block.
    ΠΟΤΕ πριν ΔΕΝ συνεβαινε αυτο, εχω και adsl απο cosmote και nova και αν εχω 2 την εβδομαδα θα εχει γινει θαυμα.
    Καποια στιγμη ρωτησα την Inalan αλλα με τον χαμο που γινεται εννοειτε οτι δεν πηρα απαντηση...
    οπως και αν βαλουμε static αν υπαρχει δυνατοτητα επιλογης απο ποιο νουμερο θα ξεκιναει μιλωντας παντα για τα ip subnets της inalan οχι οποιο νανε, που κατ' επεκταση σημαινει οτι θα επιλεγουμε και τον ξενο παροχο που εχει δωσει το ip block στην inalan.
    Δεν μπορει να κανει η Inalan κατι σε αυτο.
    Αλλωστε τα ipv4 blocks ειναι περιορισμενα κι αυτο ειναι εντονοτερο φαινομενο σε μικρους ISP.

    Ειτε πας για καινουργιο (πιο ισχυρο ρουτερ), ειτε προσπαθεις να βρεις καλυτερες ρυθμισεις που να μην υπερφορτωνουν τη CPU (φανταζομαι το χεις ρυθμισει να κοβει ολα τα port scans και ping requests) ή και τα δυο.
    Εγω παντως εχω δει αρκετα καλη αποδοση σε Ubiquiti Edgerouter - κι ειναι router του 50αρικου (χωρις Wifi).

  14. #9779
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.881
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν ξεπεραστεί το όριο, η ταχύτητα ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ πέφτει στο 10/10.
    Άρα ότι ειπώθηκε τηλεφωνικώς στον χρήστη από τον οποίο ξανάρχισε η συγκεκριμένη συζήτηση.

    Thnx για την επιβεβαίωση.

  15. #9780
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας

    Δεν υπάρχει συγκεκριμένο διάστημα για το πότε αλλάζει η ΙΡ. Όλα ρυθμίζονται αυτόματα από το σύστημά μας.
    Οι στατικές μας προέρχονται από συγκεκριμένο μπλοκ και δεν υπάρχει η δυνατότητα επιλογής.
    Εάν ξεπεραστεί το όριο, η ταχύτητα ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ πέφτει στο 10/10. (Μεγάλη έμφαση στο "θεωρητικά" καθώς έως τώρα δεν έχει συμβεί ποτέ και αντίστοιχα ποτέ δεν έχει τεθεί σε πράξη).
    Και τέλος, είναι λογικότατο να χανόμαστε εδώ μέσα

    Καλή συνέχεια και καλό μήνα σε όλους.
    Καλημέρα, ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.
    Καλό μήνα και καλές δουλειές!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό μήνα, και καλές εργασίες στις νέες περιοχές που ετοιμάζει η Inalan!

    ** Θα μπορούσαμε να φτιάξουμε ένα νέο θέμα με τίτλο "Προς Inalan" όπου ο κάθε χρήστης θα μπορούσε να θέτει τα ερωτήματα του στην Inalan για απάντηση.

    Στο θέμα αυτό δεν θα γινότανε σχολιασμός από άλλα μέλη για το κάθε προσωπικό ζήτημα του κάθε χρήστη,
    αλλά θα μπορούσαμε να το κάνουμε εδώ αυτό..

    Βέβαια το Team της Inalan θα μπορεί να παρακολουθεί όποιο θέμα θέλει και να απαντάει όπου θέλει.
    Καλημερα, καλο μηνα!
    το ειχα προτεινει και εγω αυτο, οπως εχουμε πχ NOVA support, να εχει και η inalan support και να το κλειδωνουν ωστε να μην γραφει ο καθενας εκει οτι νανε.
    Εδω μεσα γινεται ενας χαμος ειναι τρομερα δυσκολο να διαβασουν κατι που ρωτησε καποιος.
    Καπως πρεπει να γινει ξεχωρισμος των θεματων.
    Δυστυχως και παρολο οτι εχουμε ανοιξει αλλα θεματα πχ για τα ρουτερ παλι αρκετοι συνεχιζουν εδω να γραφουν.

Σελ. 652 από 1235 ΠρώτηΠρώτη ... 632642647650651652653654657662672 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας