Σελ. 824 από 1217 ΠρώτηΠρώτη ... 804814819822823824825826829834844 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.346-12.360 από 18243

Θέμα: Inalan

  1. #12346
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Κέντρο
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200+ Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    HG8546M & ZTE ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα πρέπει ωστόσο να ενημερώνετε τον ενδιαφερόμενο πελάτη σας για τους λόγους που δεν μπορείτε να τον συνδέσετε για να μην υποθέτει και εκείνος λάθος;

    Στην δική μου περίπτωση για παράδειγμα, ενώ έχω κουτί στα ~70 μέτρα δε με συνδέετε αλλά δε μου λέτε και τον λόγο.
    Ωστόσο συνδέσατε κάποιον άλλον στην Φυλής, μια οδό που είναι 2 στενά πιο κάτω από μένα, αλλά πιθανότατα να είναι σε πιο κεντρικό σημείο του κορμού σας.

    Εγώ δε θα παρεξηγηθώ αν μου πείτε ότι δεν μπορείτε να με συνδέσετε γιατί δεν σας συμφέρει οικονομικά να σκάψετε 70-80 μέτρα μέχρι την πολυκατοικία μου γιατί είμαστε μόνο 3-5 άτομα που ενδιαφερόμαστε οπότε και δεν βγαίνει το κόστος.
    Αν είναι για γραφειοκρατικούς λόγους, επίσης μπορείτε να μου πείτε ώστε να κάνω κι εγώ με τη σειρά μου παράπονα στο Δήμο (και άλλοι στον πεζόδρομο) ώστε να ασκήσουμε πίεση για να προχωρήσει η διαδικασία.
    Αν είναι για τεχνικούς λόγους, βοηθήστε μας να καταλάβουμε τι είναι...

    Σε τεχνολογικό forum βρισκόμαστε... δεν είμαστε ανίδεοι και σίγουρα θα καταλάβουμε.

    Κάνουμε φιλότιμες προσπάθειες και ανεχόμαστε τις άθλιες γραμμές που έχουμε και περιμένουμε καρτερικά να συνδεθούμε σε σας για να πούμε ότι πέραν κάθε αμφιβολίας έχουμε internet που πραγματικά αξίζει!

    Καταλαβαίνουμε ότι μπορεί να είναι η πολιτική σας να μην δίνετε πληροφορίες για τους δικούς σας λόγους, ωστόσο σε ένα τέτοιο forum που έχετε παρουσία, είναι λογικό ο καθένας με ό,τι γνώση (ή εμπειρία) μπορεί να έχει να λέει τι πιστεύει ότι γίνεται και τελικά να είναι λάθος.
    Δεν θα ήταν προτιμότερο λοιπόν, να γνωρίζουμε από επίσημα "χείλη" τι συμβαίνει σε διάφορες περιπτώσεις;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων αν απαντήσετε.
    +1, +1, +1

  2. #12347
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    635
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα πρέπει ωστόσο να ενημερώνετε τον ενδιαφερόμενο πελάτη σας για τους λόγους που δεν μπορείτε να τον συνδέσετε για να μην υποθέτει και εκείνος λάθος;

    Στην δική μου περίπτωση για παράδειγμα, ενώ έχω κουτί στα ~70 μέτρα δε με συνδέετε αλλά δε μου λέτε και τον λόγο.
    Ωστόσο συνδέσατε κάποιον άλλον στην Φυλής, μια οδό που είναι 2 στενά πιο κάτω από μένα, αλλά πιθανότατα να είναι σε πιο κεντρικό σημείο του κορμού σας.

    Εγώ δε θα παρεξηγηθώ αν μου πείτε ότι δεν μπορείτε να με συνδέσετε γιατί δεν σας συμφέρει οικονομικά να σκάψετε 70-80 μέτρα μέχρι την πολυκατοικία μου γιατί είμαστε μόνο 3-5 άτομα που ενδιαφερόμαστε οπότε και δεν βγαίνει το κόστος.
    Αν είναι για γραφειοκρατικούς λόγους, επίσης μπορείτε να μου πείτε ώστε να κάνω κι εγώ με τη σειρά μου παράπονα στο Δήμο (και άλλοι στον πεζόδρομο) ώστε να ασκήσουμε πίεση για να προχωρήσει η διαδικασία.
    Αν είναι για τεχνικούς λόγους, βοηθήστε μας να καταλάβουμε τι είναι...

    Σε τεχνολογικό forum βρισκόμαστε... δεν είμαστε ανίδεοι και σίγουρα θα καταλάβουμε.

    Κάνουμε φιλότιμες προσπάθειες και ανεχόμαστε τις άθλιες γραμμές που έχουμε και περιμένουμε καρτερικά να συνδεθούμε σε σας για να πούμε ότι πέραν κάθε αμφιβολίας έχουμε internet που πραγματικά αξίζει!

    Καταλαβαίνουμε ότι μπορεί να είναι η πολιτική σας να μην δίνετε πληροφορίες για τους δικούς σας λόγους, ωστόσο σε ένα τέτοιο forum που έχετε παρουσία, είναι λογικό ο καθένας με ό,τι γνώση (ή εμπειρία) μπορεί να έχει να λέει τι πιστεύει ότι γίνεται και τελικά να είναι λάθος.
    Δεν θα ήταν προτιμότερο λοιπόν, να γνωρίζουμε από επίσημα "χείλη" τι συμβαίνει σε διάφορες περιπτώσεις;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων αν απαντήσετε.


    Καλημέρα σας.

    Εδώ σίγουρα όχι, καθότι δεν ξέρουμε ποιοι είστε
    Εάν στείλετε σε π.μ τα στοιχεία σας, μπορούν εννοείται να προωθηθούν στο αρμόδιο τμήμα, να σας καλέσουν και να σας εξηγήσουν τι ισχύει στην καθεμία των περιπτώσεών σας.

    Σας ευχαριστούμε.

    Με εκτίμηση,
    INALAN TEAM.

  3. #12348
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας.

    Εδώ σίγουρα όχι, καθότι δεν ξέρουμε ποιοι είστε
    Εάν στείλετε σε π.μ τα στοιχεία σας, μπορούν εννοείται να προωθηθούν στο αρμόδιο τμήμα, να σας καλέσουν και να σας εξηγήσουν τι ισχύει στην καθεμία των περιπτώσεών σας.

    Σας ευχαριστούμε.

    Με εκτίμηση,
    INALAN TEAM.
    εγώ που δεν είμαι πελάτης σας αλλά είμαι υποψήφιος πελάτης σας

    με την απάντηση σας με χάσατε από πελάτη

    δεν είναι απάντηση αυτή

    κανείς από τους συνομιλητές μας δεν σας ζήτησε "προσωπικά δεδομένα" για να χρειάζεται να μιλήσετε μέσω ΠΜ

    γράφετε σε μια τεχνολογικής φύσεως ιστοσελίδα και αν δεν υπήρχε η συγκεκριμένη πιθανόν να μην υπήρχε και η εταιρεία σας κύριοι

    λυπάμαι πολύ.

  4. #12349
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    635
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ που δεν είμαι πελάτης σας αλλά είμαι υποψήφιος πελάτης σας

    με την απάντηση σας με χάσατε από πελάτη

    δεν είναι απάντηση αυτή

    κανείς από τους συνομιλητές μας δεν σας ζήτησε "προσωπικά δεδομένα" για να χρειάζεται να μιλήσετε μέσω ΠΜ

    γράφετε σε μια τεχνολογικής φύσεως ιστοσελίδα και αν δεν υπήρχε η συγκεκριμένη πιθανόν να μην υπήρχε και η εταιρεία σας κύριοι

    λυπάμαι πολύ.

    "Στην δική μου περίπτωση για παράδειγμα, ενώ έχω κουτί στα ~70 μέτρα δε με συνδέετε αλλά δε μου λέτε και τον λόγο"

    Βοηθήστε μας λίγο με αυτό, πώς θα μπορούσαμε να απαντήσουμε σε αυτό, χωρίς να ξέρουμε ποιος μας ρωτάει;

  5. #12350
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Στην δική μου περίπτωση για παράδειγμα, ενώ έχω κουτί στα ~70 μέτρα δε με συνδέετε αλλά δε μου λέτε και τον λόγο"

    Βοηθήστε μας λίγο με αυτό, πώς θα μπορούσαμε να απαντήσουμε σε αυτό, χωρίς να ξέρουμε ποιος μας ρωτάει;
    Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο

    Βάση περιοχής αγαπητοί μου

    Εγώ ως γνωστό σε όλους μένω κέντρο αθήνας - παγκράτι (μην πω ότι γνωρίζουν οι περισσότεροι και την οδό μου) σε εμένα π.χ. γνωρίζω ότι θα έρθετε μετά από πάρα πολλά χρόνια...

    πιο πολλές πιθανότητες έχω να γίνω επαγγελματίας πελάτης σας καθώς στην περιοχή του Περισσού (Νέα Ιωνία) και συγκεκριμένα στην Αβέρωφ έχουμε υποκατάστημα που ψάχνουμε τρόπους για αναβάθμιση του δικτύου.

  6. #12351
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    635
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο

    Βάση περιοχής αγαπητοί μου

    Εγώ ως γνωστό σε όλους μένω κέντρο αθήνας - παγκράτι (μην πω ότι γνωρίζουν οι περισσότεροι και την οδό μου) σε εμένα π.χ. γνωρίζω ότι θα έρθετε μετά από πάρα πολλά χρόνια...

    πιο πολλές πιθανότητες έχω να γίνω επαγγελματίας πελάτης σας καθώς στην περιοχή του Περισσού (Νέα Ιωνία) και συγκεκριμένα στην Αβέρωφ έχουμε υποκατάστημα που ψάχνουμε τρόπους για αναβάθμιση του δικτύου.

    Καλησπέρα σας και πάλι.

    Θα ήταν πολύ πιο εύκολο να ξέρουμε ποιος ενδιαφερομένος ενδιαφέρεται να μάθει τι δεν πάει καλά με την αίτησή του, παρά να μαντεύουμε.
    Άλλωστε, όπως έχει ξανατονιστεί, η παρουσία μας εδώ εμπίπτει στο τμήμα του μάρκετινγκ και συχνά έχουμε απλά μια σφαιρική/γενική εικόνα των όσων συζητιούνται στο νήμα αυτό.
    Ρωτάμε άλλα τμήματα όταν προκύπτει ένα θέμα, μαθαίνουμε τι ακριβώς έγινε και έπειτα βοηθάμε, συνήθως φέρνοντας σε επαφή τον ενδιαφερομένο/πελάτη με το αρμόδιο τμήμα ή σας μεταφέρουμε νεότερα και αποφάσεις της εταιρίας. Κάτι αντίστοιχο προσπαθήσαμε να κάνουμε και τώρα.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σας.

    Με εκτίμηση,
    INALAN TEAM.

  7. #12352
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.385
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο

    Βάση περιοχής αγαπητοί μου

    Εγώ ως γνωστό σε όλους μένω κέντρο αθήνας - παγκράτι (μην πω ότι γνωρίζουν οι περισσότεροι και την οδό μου) σε εμένα π.χ. γνωρίζω ότι θα έρθετε μετά από πάρα πολλά χρόνια...

    πιο πολλές πιθανότητες έχω να γίνω επαγγελματίας πελάτης σας καθώς στην περιοχή του Περισσού (Νέα Ιωνία) και συγκεκριμένα στην Αβέρωφ έχουμε υποκατάστημα που ψάχνουμε τρόπους για αναβάθμιση του δικτύου.
    Όπως και να έχει η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται και όχι δημόσια σε ένα φόρουμ. Θα μπορούσε να δώσει εξηγήσεις αλλά θα ήταν γενικότητες και όχι απάντηση στον φίλο DosMan.

  8. #12353
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Κέντρο
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200+ Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    HG8546M & ZTE ZXHN H267A
    Αγαπητέ/ή Εκπρόσωπε της Inalan,

    Προφανέστατα ο φίλος μας ο dosman, θα έπρεπε να το λύσει ιδιαιτέρως και όχι δημόσια, αν δεν το έχει ήδη κάνει ιδιαιτέρως και αναγκάστηκε να σας ζητήσει δημόσια να απαντήσετε.

    Επειδή όμως όλοι ξέρουμε ότι σε τμήματα marketing και P.R. όλοι θα μπορούσαν να περάσουν εξετάσεις για υποψήφιοι πολιτικοί, λόγω της άνεσης να χειρίζονται το λόγο (δλδ ‘’μαγείρεμα’’), ο ερωτών, δεν σας ζήτησε να βγάλετε προσωπικά του δεδομένα στον αέρα και με μια απλή ματιά στα δηλωμένα ΔΗΜΟΣΙΩΣ στοιχεία του, σας γράφει για την υποδομή κάτω απ’ τη Πατησίων και γύρω από τη Πλ. Κολιάτσου και Φυλής.

    Εκεί πόσες εκατοντάδες ή χιλιάδες γραμμές/κατανεμητές έχετε να κατεβαίνουν απ’ τη Πατησίων, που ήταν δύσκολο με ένα Π.Μ., αφού δεν το έκανε ο ίδιος, να του απαντήσετε?
    Αντιθέτως, στη απάντηση του φίλου μας του Zer0c00L, διαλέξατε σαν παράδειγμα τη φράση του dosman που όντως έχει μια γενικότητα.

    Αν πραγματικά είστε τόσο θετικοί ως προς την απάντησή σας στο θέμα των συνδέσεων, που γράψατε:

    ‘’Πιστέψτε μας, η επιθυμία μας να συνδεθείτε όλοι, ίσως και να είναι μεγαλύτερη από την προσωπική σας’’

    …πρέπει να το αποδεικνύεται με πράξεις κι όχι με κουβέντες φούσκες.

    Διότι η επιθυμία κάθε εταιρίας να τους συνδέσει όλους, έχει να κάνει με χρήματα και άλλα ανάλογα.
    Η δική μας επιθυμία για καλύτερο internet, πιστέψτε με, και να σας το εξηγήσω, δε θα το καταλάβετε!

  9. #12354
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παιδιά μην καταχράζεστε την καλή θέληση της Inalan Που απαντάει εδώ.

  10. #12355
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.972
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Καλά έχω ξαναπεί που μένω στο παρόν thread 3-4 φορές ανά διαστήματα.

    Το κοντινότερο κουτί μου είναι στην Πάτμου στη βίλλα και εγώ μένω στον πεζόδρομο (νωρίτερα) στη Νομικού...

    Σιγά τα προσωπικά δεδομένα.

    Παράλληλη της Πάτμου, μετά από τον πεζόδρομο είναι η Αγ. Παρασκευής και η επόμενη παράλληλη είναι η Φυλής (το τελείωμά της).

    Γι' αυτό και ρώτησα πως γίνεται να έχω κουτί στα ~70-80 ή και 100 μέτρα μακριά μου και να μην μπορώ να συνδεθώ αλλά κάποιος που μένει σε πολύ μεγαλύτερη απόσταση από αυτό το κουτί να έχει συνδεθεί...

    Προφανώς και δεν συνδέθηκε από αυτό το κουτί αλλά και πάλι είναι 2 στενά πιο κάτω από μένα, οπότε πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τη δική μου περίπτωση...

  11. #12356
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Κέντρο
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200+ Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    HG8546M & ZTE ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μην καταχράζεστε την καλή θέληση της Inalan Που απαντάει εδώ.
    Εγώ δε διαφωνώ και το εκτιμώ και να με συγχωρέσουν για μια κουβέντα παραπάνω.

    Είναι όμως, όπως έχει ειπωθεί άπειρες φορές, τεχνολογικό φόρουμ και οι απαντήσεις πρέπει να είναι συγκεκριμένες κι όχι διαχειριστικές. Αυτό ισχύει για όλους.

  12. #12357
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deanoh7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δε διαφωνώ και το εκτιμώ και να με συγχωρέσουν για μια κουβέντα παραπάνω.

    Είναι όμως, όπως έχει ειπωθεί άπειρες φορές, τεχνολογικό φόρουμ και οι απαντήσεις πρέπει να είναι συγκεκριμένες κι όχι διαχειριστικές. Αυτό ισχύει για όλους.
    Δεν έχουν κάποια τέτοια υποχρέωση.
    Ούτε έχουμε δικαίωμα να προσπαθούμε να τους κάνουμε να απαντήσουν σε κάτι που έχουν δηλώσει οτι δεν θα απαντήσουν.

    Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει πμ όπως έχουν ζητήσει απο την Inalan.

  13. #12358
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Κέντρο
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200+ Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    HG8546M & ZTE ZXHN H267A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά έχω ξαναπεί που μένω στο παρόν thread 3-4 φορές ανά διαστήματα.

    Το κοντινότερο κουτί μου είναι στην Πάτμου στη βίλλα και εγώ μένω στον πεζόδρομο (νωρίτερα) στη Νομικού...

    Σιγά τα προσωπικά δεδομένα.

    Παράλληλη της Πάτμου, μετά από τον πεζόδρομο είναι η Αγ. Παρασκευής και η επόμενη παράλληλη είναι η Φυλής (το τελείωμά της).

    Γι' αυτό και ρώτησα πως γίνεται να έχω κουτί στα ~70-80 ή και 100 μέτρα μακριά μου και να μην μπορώ να συνδεθώ αλλά κάποιος που μένει σε πολύ μεγαλύτερη απόσταση από αυτό το κουτί να έχει συνδεθεί...

    Προφανώς και δεν συνδέθηκε από αυτό το κουτί αλλά και πάλι είναι 2 στενά πιο κάτω από μένα, οπότε πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τη δική μου περίπτωση...
    @dosman, Αυτό που έγραψες, είναι όπως ένιωσα, όταν μετά από 6 μήνες που δεν έχω συνδεθεί και ζω με στικάκι 3G, συνδέεται ο γείτονας ακριβώς απέναντι από εμένα, που τους τον έχω συστήσει κι όλας (γιατί δουλεύαμε στο διαμέρισμά του και με ρώτησε για σύνδεση FTTH), είχε κάνει την αίτηση μια εβδομάδα μόνο και ήρθαν να τον συνδέσουν ενώ ήμουν εκεί και ακόμη μετά από 6 μήνες τους περίμενα! Εγκεφαλικό!!!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχουν κάποια τέτοια υποχρέωση.
    Ούτε έχουμε δικαίωμα να προσπαθούμε να τους κάνουμε να απαντήσουν σε κάτι που έχουν δηλώσει οτι δεν θα απαντήσουν.

    Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει πμ όπως έχουν ζητήσει απο την Inalan.
    Επίσης συμφωνώ. Τότε δεν υπάρχει λόγος επέμβασης δημοσίως και ειδικά με ‘’παχιά’’ λόγια. Ας απαντήσουν στον καθένα με Π.Μ. για τη περίπτωσή του και αν έχεις χρόνο διάβασε αυτό που έγραψα στον dosman, γιατί κι εγώ απάντηση δημοσίως ή ιδιαιτέρως δε πήρα, για ποιο λόγο έπρεπε για 6 μήνες να τους περιμένω και να ζω και να εργάζομαι με 0,9Mbps, ενώ άλλα είχαν ειπωθεί όταν έκανα την αίτηση αυτοπροσώπως στο Γαλάτσι και έγκαιρα.

  14. #12359
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deanoh7 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Επίσης συμφωνώ. Τότε δεν υπάρχει λόγος επέμβασης δημοσίως και ειδικά με ‘’παχιά’’ λόγια. Ας απαντήσουν στον καθένα με Π.Μ. για τη περίπτωσή του και αν έχεις χρόνο διάβασε αυτό που έγραψα στον dosman, γιατί κι εγώ απάντηση δημοσίως ή ιδιαιτέρως δε πήρα, για ποιο λόγο έπρεπε για 6 μήνες να τους περιμένω και να ζω και να εργάζομαι με 0,9Mbps, ενώ άλλα είχαν ειπωθεί όταν έκανα την αίτηση αυτοπροσώπως στο Γαλάτσι και έγκαιρα.
    Απο την στιγμή που κάποιος αναφέρεται δημόσια σε αυτούς πρέπει να απαντήσουν και αυτό κάνανε.
    Στείλτε πμ.

    Αλλά το να προσπαθείτε να τους βγάλετε στον τάκο δεν είναι σωστό.

  15. #12360
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως και να έχει η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται και όχι δημόσια σε ένα φόρουμ. Θα μπορούσε να δώσει εξηγήσεις αλλά θα ήταν γενικότητες και όχι απάντηση στον φίλο DosMan.
    Θα έπρεπε να δώσει απαντήσεις και σε δημόσιο επίπεδο και σε προσωπικό επίπεδο

    είσαι εταιρεία

    γράφεις σε μια δημόσια διαδικτυακή κοινότητα (τεχνολογίας) που έχει βάλει το δικό της λιθαράκι σε αυτό που λέγεται τηλεπικοινωνίες και διαδίκτυο

    που μπορεί χωρίς αυτήν να μην υπήρχες καν ως εταιρεία / project

    ναι ξέρω μπορεί να λέω βλακείες

    αυτή είναι η άποψη μου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο την στιγμή που κάποιος αναφέρεται δημόσια σε αυτούς πρέπει να απαντήσουν και αυτό κάνανε.
    Στείλτε πμ.

    Αλλά το να προσπαθείτε να τους βγάλετε στον τάκο δεν είναι σωστό.
    κανένας δεν προσπαθεί να βγάλει στον "τάκο" κανέναν

    όσοι γράφουμε στο ADSLgr.com λίγο πολύ γνωρίζουμε την κατάσταση που επικρατεί γύρω από τις συνδέσεις και τους φορείς που εμπλέκονται

    δήμοι - εταιρείες κτλ

    εγώ προσωπικά που φαίνεται ότι είμαι ο "κακός" της υπόθεσης μιας και τα "χώνω" στην ΙΝΑΛΑΝ είμαι από τους πρώτους που στηρίζω την προσπάθεια που κάνει φέρνοντας κάτι το διαφορετικό στην χώρα μας

    παρά το γεγονός ότι εγώ προσωπικά λόγω της περιοχής που μένω δεν πρόκειται να συνδεθώ στο άμεσο μέλλον
    πάρα το γεγονός ότι έχω τις ενστάσεις μου στους διάφορους περιορισμούς που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσουν.

    ίσως συνδεθώ σε επαγγελματικό επίπεδο καθώς είμαστε σε περιοχή κάλυψης του δικτύου της.

Σελ. 824 από 1217 ΠρώτηΠρώτη ... 804814819822823824825826829834844 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας