Σελ. 1167 από 1240 ΠρώτηΠρώτη ... 11471157116211651166116711681169117211771187 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.491-17.505 από 18594

Θέμα: Inalan

  1. #17491
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Μια και μιλάμε για κλήσεις έκτακτης ανάγκης να και κάτι που δεν έχω καταλάβει πλήρως (ίσως τελείως άσχετο με το voip ή ίσως και σχετικό ?).
    Στο κινητό μου η 1 από τις 2 κάρτες είναι Β'ονταφον. Βάζοντας airplane mode και ανοίγοντας το wifi βγάζει δυνατότητα vowifi. Όμως βγάζει και την εξής προειδοποίηση.....τι ακριβώς θέλει να πει ο ποιητής?Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1704291652470.jpg 
Εμφανίσεις:  47 
Μέγεθος:  48,5 KB 
ID: 252998

  2. #17492
    Εγγραφή
    26-09-2015
    Περιοχή
    Κυψέλη, Αθήνα
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ΖΤΕ ZXHN F6600P
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και μιλάμε για κλήσεις έκτακτης ανάγκης να και κάτι που δεν έχω καταλάβει πλήρως (ίσως τελείως άσχετο με το voip ή ίσως και σχετικό ?).
    Στο κινητό μου η 1 από τις 2 κάρτες είναι Β'ονταφον. Βάζοντας airplane mode και ανοίγοντας το wifi βγάζει δυνατότητα vowifi. Όμως βγάζει και την εξής προειδοποίηση.....τι ακριβώς θέλει να πει ο ποιητής?
    Ότι δεν μπορείς να πάρεις τους αριθμούς έκτακτης ανάγκης με voice over wifi, αλλά μόνο μέσω της κεραίας κινητής τηλεφωνίας.

  3. #17493
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.937
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τι διαφορά έχουν αυτές οι εταιρείες, από το "σταθερό συμβατικό τηλέφωνο";

    Σταθερό τηλέφωνο μέσω router δεν είναι;
    Σταθερό συμβατικό τηλέφωνο εννοεί την παλιά POTS τηλεφωνία που δεν εξαρτάται από το αν έχεις σύνδεση στο Internet για να μπορέσεις να καλέσεις σε μια ώρα ανάγκης.

  4. #17494
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι δεν μπορείς να πάρεις τους αριθμούς έκτακτης ανάγκης με voice over wifi, αλλά μόνο μέσω της κεραίας κινητής τηλεφωνίας.
    Ναι αυτό το καταλαβαίνω. Όμως επειδή έχει wifi σημαίνει ότι έχει και σύνδεση στο Ιντερνετ. Σωστά? Άρα δεν θα μπορούσε να δρομολογηθεί και η κλήση έκτακτης ανάγκης μέσω αυτού? Δηλαδή μπορείς να καλέσεις οτιδήποτε ΕΚΤΟΣ από αριθμούς έκτακτης ανάγκης? Είναι λογικό αυτό? Μήπως τελικά έχει σχέση με αυτό που έλεγε ο φίλος πιο πάνω για τέτοιους αριθμούς και το voip?

  5. #17495
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Άσχετο παιδιά αλλά επειδή θυμάμαι ότι είχε συζητηθεί στο παρελθόν, βρήκε κάποιος τρόπο τελικά να διορθώσει το πρόβλημα με το χαμηλό upload σε κονσόλες PS4/PS5 ;
    Με καρφωτό MTU στα 1472 δίνει λίγο καλύτερα αποτελέσματα αλλά και πάλι πολύ μακριά από τις δυνατότητες τις γραμμής.
    Τα defaults καθορίζουν τον κόσμο.

  6. #17496
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τι διαφορά έχουν αυτές οι εταιρείες, από το "σταθερό συμβατικό τηλέφωνο";

    Σταθερό τηλέφωνο μέσω router δεν είναι;
    Οι εταιρειες αυτες ειναι VOIP δλδ η φωνη περναει πανω απο το ιντερνετικο πρωτοκολλο που σημαινει οτι μπορεις να εχεις το νουμερακι σου απο οπου και να εισαι αρκει να υπαρχει ιντερνετ.
    Καποιες εταιρειες εχουν και δικο τους app οπως η modulus πχ, σε αλλες πρεπει να χρησιμοποιησεις αλλο προγραμμα πχ το Zoiper.

    Το σταθερο συμβατικο τηλεφωνο ειναι το κλασικο που πρεπει να ειναι σπιτι σου και δεν παει οπου θες γιαυτο βγηκε και ο ορος σταθερο.
    Μπορει να ειναι PSTN, ISDN ή και VOIP με καποιους κλειδωμενους παροχους που για να παρεις κωδικους να το πας οπου θες σου βγαζουν την πιστη και αν.
    Υπαρχει και λυση με μετατροπες με καποια μηχανηματα ας μην το αναλυσω αυτο χρονια το κανω απο την εποχη της ISDN και ειχα το σταθερο μου παντου.

    Αν πχ βαλεις εσυ το πακετο με την inter πως την λενε βαζεις στο κινητο σου το zoiper app συνδεεσαι με τους κωδικους που σου δινουν και εχεις το νουμερακι σου οπου και να εισαι αρκει το κινητο σου να εχει ιντερνετ.

  7. #17497
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι εταιρειες αυτες ειναι VOIP δλδ η φωνη περναει πανω απο το ιντερνετικο πρωτοκολλο που σημαινει οτι μπορεις να εχεις το νουμερακι σου απο οπου και να εισαι αρκει να υπαρχει ιντερνετ.
    Καποιες εταιρειες εχουν και δικο τους app οπως η modulus πχ, σε αλλες πρεπει να χρησιμοποιησεις αλλο προγραμμα πχ το Zoiper.

    Το σταθερο συμβατικο τηλεφωνο ειναι το κλασικο που πρεπει να ειναι σπιτι σου και δεν παει οπου θες γιαυτο βγηκε και ο ορος σταθερο.
    Μπορει να ειναι PSTN, ISDN ή και VOIP με καποιους κλειδωμενους παροχους που για να παρεις κωδικους να το πας οπου θες σου βγαζουν την πιστη και αν.
    Υπαρχει και λυση με μετατροπες με καποια μηχανηματα ας μην το αναλυσω αυτο χρονια το κανω απο την εποχη της ISDN και ειχα το σταθερο μου παντου.

    Αν πχ βαλεις εσυ το πακετο με την inter πως την λενε βαζεις στο κινητο σου το zoiper app συνδεεσαι με τους κωδικους που σου δινουν και εχεις το νουμερακι σου οπου και να εισαι αρκει το κινητο σου να εχει ιντερνετ.
    Και το κυριότερο σε σύγκριση με το "κλασσικό" παλιό τηλέφωνο (PSTN) όταν "πέσει" το ρεύμα.....ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ τηλέφωνο Το θυμήθηκα προχθές που με πήρε η πεθερά μου από το κινητό της ότι δεν έχει "σταθερό" τηλέφωνο. Με επιτόπια επίσκεψη διαπίστωσα ότι είχε "καεί" ο μετασχηματιστής του ρούτερ και επιπλέον δεν λειτουργούσε ο διακόπτης "ON/OFF" (δεν έμενε πατημένος). Εκείνο όμως που διαπίστωσα είναι ότι δεν είχε "σταθερό" τηλέφωνο, γιατί την είχα βάλει παλιά στην CYTA (voip) που μετά πήγε αυτοδίκαια στην Βόνταφον....έμεινε όμως το voip Ευτυχώς είχα πάει με άλλο ρούτερ παλιό (HOL) που δεν έκανε όμως για την σύνδεσή της γιατί δεν είχε έξοδο τηλεφώνου (voip)....έκανε όμως ο μετασχηματιστής του Τον έβαλα στο παλιό ρούτερ + 1 οδοντογλυφίδα στο διακόπτη και όλα ΟΚ. Ίσως λοιπόν για μεγάλης ηλικίας ανθρώπους το "κλασσικό" τηλέφωνο είναι ακόμα χρήσιμο.

  8. #17498
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το κυριότερο σε σύγκριση με το "κλασσικό" παλιό τηλέφωνο (PSTN) όταν "πέσει" το ρεύμα.....ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ τηλέφωνο Το θυμήθηκα προχθές που με πήρε η πεθερά μου από το κινητό της ότι δεν έχει "σταθερό" τηλέφωνο. Με επιτόπια επίσκεψη διαπίστωσα ότι είχε "καεί" ο μετασχηματιστής του ρούτερ και επιπλέον δεν λειτουργούσε ο διακόπτης "ON/OFF" (δεν έμενε πατημένος). Εκείνο όμως που διαπίστωσα είναι ότι δεν είχε "σταθερό" τηλέφωνο, γιατί την είχα βάλει παλιά στην CYTA (voip) που μετά πήγε αυτοδίκαια στην Βόνταφον....έμεινε όμως το voip Ευτυχώς είχα πάει με άλλο ρούτερ παλιό (HOL) που δεν έκανε όμως για την σύνδεσή της γιατί δεν είχε έξοδο τηλεφώνου (voip)....έκανε όμως ο μετασχηματιστής του Τον έβαλα στο παλιό ρούτερ + 1 οδοντογλυφίδα στο διακόπτη και όλα ΟΚ. Ίσως λοιπόν για μεγάλης ηλικίας ανθρώπους το "κλασσικό" τηλέφωνο είναι ακόμα χρήσιμο.
    Αν το εχεις και στο κινητο εχεις. Αναλογα τα μελη στο σπιτι βεβαια παει αυτο. Μιλαω για τις καθαρα VOIP εταιριες αυτες που δουλευει η ΙΝΑΛΑΝ.
    Γιατι και η cosmote εχει VOIP αλλα ειναι μανουρα να παρεις κωδικους και μετα θες και δικο σου εξοπλισμο οποτε ναι σε αυτη την περιπτωση δεν εχεις, οπως στην δουλεια μου 2 νουμερα το ενα ειναι VOIP δεν εχουμε τηλεφωνο σε αυτο οταν πεσει το ρευμα.
    Και μου θελανε να κανουν και το PSTN σε VOIP ΑΜ ΔΕ σφαξανε!!!!!

    και οχι μονο αμα πεσει το ρευμα και το ιντερνετ αμα πεσει δεν εχεις. Σαν PSTN δεν εχει τελος....οσον αφορα τα καναλια ομιλιας γιαυτο ειχαμε και την ISDN!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 03-01-24 στις 19:06. Αιτία: ΙSDN

  9. #17499
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το εχεις και στο κινητο εχεις. Αναλογα τα μελη στο σπιτι βεβαια παει αυτο. Μιλαω για τις καθαρα VOIP εταιριες αυτες που δουλευει η ΙΝΑΛΑΝ.
    Γιατι και η cosmote εχει VOIP αλλα ειναι μανουρα να παρεις κωδικους και μετα θες και δικο σου εξοπλισμο οποτε ναι σε αυτη την περιπτωση δεν εχεις, οπως στην δουλεια μου 2 νουμερα το ενα ειναι VOIP δεν εχουμε τηλεφωνο σε αυτο οταν πεσει το ρευμα.
    Και μου θελανε να κανουν και το PSTN σε VOIP ΑΜ ΔΕ σφαξανε!!!!!

    και οχι μονο αμα πεσει το ρευμα και το ιντερνετ αμα πεσει δεν εχεις. Σαν PSTN δεν εχει τελος....οσον αφορα τα καναλια ομιλιας γιαυτο ειχαμε και την ISDN!
    Με την ευκαιρία πες μου και κάτι άλλο. Η Βονταφον της έστειλε και καινούργιο ρούτερ που πλέον έχει και 2 μπάντες (2.4 & 5)...μεγαλεία η πεθερά προηγουμένως είχε μόνο 2.4.
    Τώρα στο όνομα έχει ταυτόχρονα Βονταφον___2.4 5.0___.......τι σημαίνει αυτό? ότι από μόνο του "αποφασίζει" εάν η συσκευή μπορεί να συνδεθεί σε κάποια μπάντα?
    Στην οπτικη 100/10 που είχα στην ΝΟΒΑ επί 2 χρόνια το ZYXEL είχε διακριτές τις μπάντες στο όνομα. Το ίδιο τώρα και στο ΖΤΕ στην Ιναλαν.

  10. #17500
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Πιστευω οτι ειναι αναλογα την ποιοτητα σηματος και τι συσκευη ειναι, δλδ αν ειναι μια συσκευη και με τις 2 και εχει καλο σημα στα 5 θα συνδεθει εκει, αμα πας μακρια και το χασει και πιανει το 2,4 θα παει εκει. Εμενα ετσι κανουν οι συσκευες μου και δεν εχω ρυθμισει τιποτα γιαυτο και στο Mikrotik hap ac2 το ιδιο γινεται.
    Η μπαντα 2,4 εχει ποιο καλη διαπερατοτητα υλικων και πιανει ποιο μακρια δλδ εχει ποιο καλη καλυψη απο τα 5, αλλα τα 5 εχουν ποιο καλη ταχυτητα.

  11. #17501
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευω οτι ειναι αναλογα την ποιοτητα σηματος και τι συσκευη ειναι, δλδ αν ειναι μια συσκευη και με τις 2 και εχει καλο σημα στα 5 θα συνδεθει εκει, αμα πας μακρια και το χασει και πιανει το 2,4 θα παει εκει. Εμενα ετσι κανουν οι συσκευες μου και δεν εχω ρυθμισει τιποτα γιαυτο και στο Mikrotik hap ac2 το ιδιο γινεται.
    Η μπαντα 2,4 εχει ποιο καλη διαπερατοτητα υλικων και πιανει ποιο μακρια δλδ εχει ποιο καλη καλυψη απο τα 5, αλλα τα 5 εχουν ποιο καλη ταχυτητα.
    Ναι αυτό το ξέρω για την εμβέλεια των 2.4 & 5.0 καθώς βέβαια ότι οι ταχύτητες είναι πολύ μεγαλύτερες στην 5άρα μπάντα εάν μπορείς. Όμως υπάρχουν και συσκευές που δεν μπορούν να συνδεθούν στην 5άρα μπάντα. Στην πεθερά μου έχω ένα wifi air condition που "βλέπει" μόνο την μπάντα 2.4. Ελπίζω να συνδεθεί αυτόματα στο νέο ρούτερ...στο παλιό δεν υπήρχε θέμα εφόσον δεν είχε καν 5άρα. Εγώ έχω ένα Candy πλυντήριο ρούχων που επίσης βλέπει μόνο τα 2.4.....έχοντας όμως ξεχωριστά SSID για 2.4 & 5.0 μπάντες κανένα πρόβλημα. Τέλος πάντων σταματάω εδώ γιατί μάλλον πάμε και off topic.
    ****Επίσης είναι καλό να μπορείς να υποχρεώνεις κάποιες συσκευές να συνδέονται ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ στην 5άρα μπάντα (π.χ. 4 TVbox που έχω τους έχω δώσει κωδικό μόνο για την 5άρα μπάντα, διότι είχα διαπιστώσει ότι όταν τους έδινα δικαίωμα "επιλογής", καμιά φορά έμεναν στα 2.4 - στα οποία συνδέονταν πιο εύκολα/γρήγορα)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athkal : 03-01-24 στις 19:42.

  12. #17502
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    ναι δεν εχουν την 5αρα γιαυτο.
    ισχυει αυτο που λες στο τελος ναι.
    Τωρα υπαρχει πλεον και το wifi 6 και ηδη το ρουτερ που αρχισε να δινει η ιναλαν την εχει, αλλα το θεμα ειναι να εχεις και συσκευες με wifi6. Εγω δεν εχω καμια ακομα.

  13. #17503
    Εγγραφή
    06-12-2021
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι δεν εχουν την 5αρα γιαυτο.
    ισχυει αυτο που λες στο τελος ναι.
    Τωρα υπαρχει πλεον και το wifi 6 και ηδη το ρουτερ που αρχισε να δινει η ιναλαν την εχει, αλλα το θεμα ειναι να εχεις και συσκευες με wifi6. Εγω δεν εχω καμια ακομα.
    Κανένα θέμα, αγαπητέ φίλε. Σχεδόν κανείς μας ή, έστω, ελάχιστοι διαθέτουν συσκευές wifi6.

  14. #17504
    Εγγραφή
    14-05-2008
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/768
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    SpeedTouch 585i v6
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 42(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενεργοποιημένος από την περασμένη Τρίτη, με την φορητότητα αριθμού να ολοκληρώνεται την Παρασκευή.
    [Αν δεν είχα καθυστερήσει να στείλω τα pdf με τα στοιχεία στην Inter Telecom, το τηλέφωνο θα δούλευε από την Πέμπτη].

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες:
    Όσοι επιθυμούν οπτική ίνα στην INALAN θα πρέπει να οπλιστούν με υπομονή και να το κυνηγήσουν.
    Πάντως δεν είναι τόσο τραγική η κατάσταση, τουλάχιστον για όλους τους (υποψήφιους) πελάτες.
    Εγώ υπέβαλα αίτηση στο Telegram στις 28/3 και συνδέθηκα 9/5.
    Ναι μεν περίμενα 1½ μήνα, αλλά όσα μου είπαν στο τηλέφωνο (σε αντίθεση με άλλα μέλη εμένα με κάλεσαν) μέσες άκρες τηρήθηκαν.
    Η μεγαλύτερη καθυστέρηση οφειλόταν στο αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα των συνεργείων που σκάβουν.
    Σχεδόν ποτέ δεν σκάβουν ένα δρόμο καθ’ όλο το μήκος του. Συνήθως ξεκινούν σε ένα σημείο, αλλάζουν κατεύθυνση, συνεχίζουν ένα στενό πάνω ή κάτω και μετά επανέρχονται.
    Ομολογώ πως είχα εκνευριστεί με αυτό το ζιγκ ζαγκ, αλλά από την άλλη μεριά κάποιο λόγο θα έχουν αυτοί που καταρτίζουν τα σχέδια...
    Άπαξ και οι σκαπτικές εργασίες τελειώσουν και τοποθετηθεί ο κατανεμητής (στη δική μου περίπτωση αυτά τα δύο συνέβησαν αντίστροφα), έχετε φάει τον γάιδαρο κι απομένει η ουρά.
    Η αναμονή για την εγκατάσταση στο διαμέρισμα από εκείνο το σημείο, δεν υπερβαίνει τις 10 μέρες.

    Ευτυχώς γλίτωσα το Huawei με τα 100άρια LAN ports.
    Το ZTE ZXHN F670L που μου έφεραν, πέρα από καλύτερα specs, διαβάζω πως παρουσιάζει ομαλότερη συμπεριφορά/είναι σταθερότερο κ.λπ.
    Το WiFi του σε κοντινές αποστάσεις είναι παραπάνω από decent.
    Και επειδή η εταιρεία -επισήμως- παρέχει μόνο user account management (δηλ. κουτσουρεμένο web interface), αν θέλετε να έχετε πρόσβαση σε όλα τα features του router, κάντε login με τα εξής στοιχεία:
    Κώδικας:
    User Name: admin
    Password: Web@0063
    Θα επανέλθω τις επόμενες ημέρες με μετρήσεις, συνδεσμολογίες, καλώδια, πατέντες, 2.5 Gbit NIC κ.λπ.

    Μήπως Έχουμε νεώτερα για το admin password ?? Δεν ισχύει αυτο πλόν..

  15. #17505
    Εγγραφή
    07-04-2020
    Περιοχή
    Κυπριάδου
    Μηνύματα
    453
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓226 Mbps / ↑194 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    AVM Fritz!Box 4060
    delete
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Thanasakis11 : 04-01-24 στις 00:25.
    My Speedtest:
    Spoiler:

Σελ. 1167 από 1240 ΠρώτηΠρώτη ... 11471157116211651166116711681169117211771187 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας