Σελ. 483 από 1237 ΠρώτηΠρώτη ... 463473478481482483484485488493503 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.231-7.245 από 18546

Θέμα: Inalan

  1. #7231
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...

    - - - Updated - - -

    Οι φωτος που ελεγα για το καθετο κομματι ειναι αυτες :

    http://www.imagebam.com/image/5170351164810774

    http://www.imagebam.com/image/f558e21164810924

    ...
    Nikifore πολύ καλή η εγκατάσταση που σου έκανε η Inalan, από τις καλύτερες που έχω δει ...

    Spoiler:


    Στείλε τους ένα email με τις φωτογραφίες της εγκατάστασης (και ειδικά αυτές που κρέμεται η οπτική), και πες τους ότι η οπτική κόπηκε εξαιτίας της κάκιστης εγκατάστασης που έκαναν.
    Και για αυτόν τον λόγο η αλλαγή της οπτικής πρέπει να γίνει χωρίς χρέωση.
    Επίσης να ζητήσεις να περάσουν την οπτική μέσα σε σπιράλ βαρέως τύπου (στην ανάγκη πλήρωσε ή αγόρασε το σπιράλ εσύ για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο), ότι και να σου πουν π.χ. ότι δεν πρέπει να βάζουν την οπτική μέσα σε σπιράλ κ.τ.λ. γιατί είναι "μαλακιες" ...

  2. #7232
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.399
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Όπως την περνάνε μέσα από υδρορροή έτσι να περάσει και από σπιράλ. Ποια η διαφορά;

  3. #7233
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    αυτη την απορια εχω και εγω βρε παιδια!
    ακομα και αυτος που ηρθε μου ειπε οτι δεν συστηνετε μεσα σε σπυραλ!
    ο βοηθος του τεντά που μιλησαμε ειπε οτι εχει inalan γιατι ειναι κυψελιωτης και του την εχουν περασει ολη σε σπυραλ!

    Τα κουφα τωρα!
    WTF????
    ξαφνικα παει τερμα και μειωθηκε και το χασιμο σηματος τι εγινε???

    δειτε στο RΧ ειχα πριν πανω απο 33 αν θυμαμαι καλα.

    - - - Updated - - -

    Να εκαναν τιποτα εξωτερικο ενω ελειπα και δεν το ξερω???
    παιρνω και τηλ και δεν το σηκωνουν και δεν εχω και καποια ενημερωση.
    Παντως μου ειχε πει το παλικαρι οτι αμα εχει καυσωνα ειναι πολυ πιθανον να μην κανουν κατι γιατι ειναι εξωτερικα.

    - - - Updated - - -

    εκανα 15 speedtests ολα εκει παιζουν και απο pc με gigabit και απο wifi ap 5ghz με gigabit συνδεση τα ιδια.

    - - - Updated - - -

    δειτε στην φωτο κατω κατω την Παρασκευη στο RX που ειχα την εξασθενηση που λεμε με download κατι 0.2 κτλ οταν κουνησα το καθετο κομματι της οπτικης να δω αν παιζει εχασα εντελως το TX!!!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2019-07-08_19-14-23.png  

    Στιγμιότυπο οθόνης_2019-07-08_19-12-11.png  

    tx lost-rx down.jpg  


  4. #7234
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.746
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ωχ.. την τεντώσανε κιόλας πάνω σε κόχη ...

    Επίσης απορώ που κάθεται ακόμη έτσι.. της έχουν βάλει κανένα στερεωτικό ?
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  5. #7235
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    κοιτα να δεις τελικα αλλαξανε τον συνδεσμο, αν και λενε οτι τις βαζουν μονοκομματες απο κουτι μεχρι πελατη εμενα εχει συνδεσμο!!!
    και οπως φαινεται κατι εγινε με αυτον και γιαυτο ειχα το προβλημα!
    μαλλον το αλλαξαν το Σαββατο που ελειπα εκτος και επειδη ειχα γυρισει το mikrotik στην adsl δεν το καταλαβα.
    Φωτος σε λιγο πριν και μετα...τωρα του βαλανε και σακουλα!
    και ειναι με βυσματα γιατι εξεχουν οι ουρες τους στις 2 ακρες! φυσικα αυτο εκτος το μηκος της οπτικης εχει απωλεια το σημα, οπως ειπαμε στο ρουτερ οπως εδειξα εχει κατι νουμερα απο εκει τα βλεπουμε σε αλλους εχω δει ποιο καλα νουμερα, στην πραξη δεν μειωνεται η ταχυτητα ομως.

    - - - Updated - - -

    Την εγκατασταση των θεωρω χαλια, δεν μου αρεσει καθολου, η ινα εκει στην ακρη πολυ γωνια και το καθετο κομματι κουναει σαν χορδη ηλεκτρικης κιθαρας 42αρα κουρδισμενη σε Drop C...για να μην πω την γνωστη φραση!
    μπορει τωρα να την γλιτωσε αλλα δεν ξερω ποσο θα αντεξει.

    Σορρυ για τις κακες φωτος αλλα τις εβγαλα φωτο με το κινητο απο την οθονη της DSLR τις 2, η μια με το παλιο συνδεσμο ειναι απο κινητο πολυ ζουμ γιατι ειναι πολυ ψηλα εκει.

    - - - Updated - - -

    αυτο το ματζαφλαρι πρεπει μαλλον να ειναι κατι σαν αυτο : https://www.e-wireless.gr/XA-S-USC-S...PLEX-Adapter-/
    υποθετω οτι μπηκε γιατι αν χαλασει η ινα μου να μην αλλαχτει ολη απο το κουτι που περναει και στην προσοψη της διπλα πολυκατοικιας.
    Οποτε να πω εδω οτι τσαμπα κατηγορουσαμε τον γειτονα ? επισης την τεντα δεν την αλλαξε τωρα αλλα πριν τα γνωστα προβληματα του fb/insta που ειχαμε την Τεταρτη (τοτε τα επαθα εγω).
    Οποτε μαλλον τυχαιο?

    Θα προσπαθησω να μαθω απο την Inalan τι εγινε ομως για να ξερω για να τους πω και για την ινα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 66442594_873882446325807_294928721247207424_n.jpg  

    62238267_2436211846609535_1101855026357207040_n.jpg  

    66651475_493249414775090_5485180442564886528_n.jpg  


  6. #7236
    Εγγραφή
    30-04-2007
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    248/214Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kaneda Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες από 5/7 έχει ολοκληρωθεί το αίτημα φορητότητας από cyta προς inalan-modulus και σήμερα μπήκα στο my.cyta και μου έχουν εκδώσει λογαριασμό με τα πάγια όλου του Ιουλίου. + 4€ κλήσεις που έγιναν το τελευταίο δεκαπενθήμερο του Ιουνίου. Τι κάνω τώρα; Τον πληρώνω ή περιμένω να βγει ο τελευταίος που θα γίνεται συμψηφισμός;
    Επίσης, ξέχασα να γράψω πως ακόμη τα λαμπάκια για dsl, internet και τηλέφωνο ανάβουν κανονικά στο ρουτερ της cyta. Δεν θα έπρεπε να είναι απενεργοποιημένα;

  7. #7237
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kaneda Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, ξέχασα να γράψω πως ακόμη τα λαμπάκια για dsl, internet και τηλέφωνο ανάβουν κανονικά στο ρουτερ της cyta. Δεν θα έπρεπε να είναι απενεργοποιημένα;
    καλημέρα, ναι θα επρεπε λογικα, καλυτερα να μιλησεις μαζι τους, μηπως περιμενουν να κανεις και την πληρωμη?

  8. #7238
    Εγγραφή
    30-04-2007
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    248/214Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Μίλησα μαζί τους και μου είπαν πως μπορώ να τον αγνοήσω και να περιμένω του Αυγούστου που θα γίνει ο συμψηφισμός. Επίσης, παρατήρησα πως δεν είχαν σβήσει τα λαμπάκια από το προηγούμενο ρούτερ και τους ρώτησα και για αυτό. Το είδε εκεί το παλικάρι και μου είπε πως αυτοί είχαν γράψει πως έκανα αίτημα στην cosmote!!! Και περίμεναν από την cosmote απάντηση!!! χαχα!!! Καλά που πήρα τηλέφωνο. Ό,τι να ΄ναι!

    - - - Updated - - -

    Και λόγω της χαζομάρας που έχουν κάνει, δεν μπορώ να δεχτώ κλήσεις στο σταθερό από πρώην cyta αριθμούς! Και μίλησα μαζί τους σήμερα το πρωί. Ακόμη τίποτα!

  9. #7239
    Εγγραφή
    06-11-2014
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    21999/219999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus & Mikrotik
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα να δεις τελικα αλλαξανε τον συνδεσμο, αν και λενε οτι τις βαζουν μονοκομματες απο κουτι μεχρι πελατη εμενα εχει συνδεσμο!!!
    και οπως φαινεται κατι εγινε με αυτον και γιαυτο ειχα το προβλημα!
    μαλλον το αλλαξαν το Σαββατο που ελειπα εκτος και επειδη ειχα γυρισει το mikrotik στην adsl δεν το καταλαβα.
    Φωτος σε λιγο πριν και μετα...τωρα του βαλανε και σακουλα!
    και ειναι με βυσματα γιατι εξεχουν οι ουρες τους στις 2 ακρες! φυσικα αυτο εκτος το μηκος της οπτικης εχει απωλεια το σημα, οπως ειπαμε στο ρουτερ οπως εδειξα εχει κατι νουμερα απο εκει τα βλεπουμε σε αλλους εχω δει ποιο καλα νουμερα, στην πραξη δεν μειωνεται η ταχυτητα ομως.

    - - - Updated - - -

    Την εγκατασταση των θεωρω χαλια, δεν μου αρεσει καθολου, η ινα εκει στην ακρη πολυ γωνια και το καθετο κομματι κουναει σαν χορδη ηλεκτρικης κιθαρας 42αρα κουρδισμενη σε Drop C...για να μην πω την γνωστη φραση!
    μπορει τωρα να την γλιτωσε αλλα δεν ξερω ποσο θα αντεξει.

    Σορρυ για τις κακες φωτος αλλα τις εβγαλα φωτο με το κινητο απο την οθονη της DSLR τις 2, η μια με το παλιο συνδεσμο ειναι απο κινητο πολυ ζουμ γιατι ειναι πολυ ψηλα εκει.

    - - - Updated - - -

    αυτο το ματζαφλαρι πρεπει μαλλον να ειναι κατι σαν αυτο : https://www.e-wireless.gr/XA-S-USC-S...PLEX-Adapter-/
    υποθετω οτι μπηκε γιατι αν χαλασει η ινα μου να μην αλλαχτει ολη απο το κουτι που περναει και στην προσοψη της διπλα πολυκατοικιας.
    Οποτε να πω εδω οτι τσαμπα κατηγορουσαμε τον γειτονα ? επισης την τεντα δεν την αλλαξε τωρα αλλα πριν τα γνωστα προβληματα του fb/insta που ειχαμε την Τεταρτη (τοτε τα επαθα εγω).
    Οποτε μαλλον τυχαιο?

    Θα προσπαθησω να μαθω απο την Inalan τι εγινε ομως για να ξερω για να τους πω και για την ινα.
    Πολύ χάλια εγκατάσταση και ούτε ασφαλή, δεν έπρεπε να δεχτείς τέτοια δουλειά και μάλιστα για να μην μπει υγρασία η σκόνη βάλανε σακούλα)))))) και ίνα κάνει γωνία στο σημείο όπου να κοπεί είναι εύκολο.... απαράδεκτη εγκατάσταση και δείχνει τον επαγγελματισμό τους.

  10. #7240
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    όντως θα συμφωνήσω ότι σαν εγκατάσταση είναι απαράδεκτη
    θα έπρεπε να κάνουν πιο επαγγελματική δουλειά.

  11. #7241
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, εχει κανονιστεί την Πεμπτη το πρωι με 2 αλλoυς τεχνικους που εχω δει και άλλες φορες να αλλαξουν μερικα πραγματα ώστε να γινει σωστη.
    Πχ ο σύνδεσμος θα αλλαχτεί με κουτι και η ινα εκει που είναι η γωνια και παει διαγωνια θα γινει αλλιως, να κατεβει καθετα δλδ και με προστασια επιπλέον.
    Τελικα το πρόβλημα δεν ηταν ο σύνδεσμος, απλα τον ελεγξαν, αλλα μεσα στο κουτι ειχε πρόβλημα το σημειο που πιανει το βυσμα κατι τετοιο και δεν πατουσε καλα. Αλλαχτηκε γιαυτο και εφτιαξε το πρόβλημα.
    Τελικα τσαμπα κατηγορησα τον γειτονα όχι τιποτα άλλο του το ειπαμε κιολας και σε αυτόν και στον μαστορα τον τεντά.
    Η συγκεκριμενη εγκατασταση ηθελε 2 ατομα, είναι παρα πολύ ψηλα και ηθελε πολύ ψηλη σκαλα και ηταν εξαιρετικα επικινδυνο για ένα ατομο να ανεβει μονος του τοσο ψηλα. Αν δεν ηταν εκει δικος μου ανθρωπος από πανω του δεν θα μπορουσε να την κανει ισως γιατι ηθελε βοηθεια.
    Γιαυτο τωρα θα ερθουν 2 ατομα.

    Τελος να πω και τα καλα, να ευχαριστησω την INALAN για την πολύ γρηγορη εξυπηρετηση, αλλα και τους τεχνικους που μιλαω που είναι πολύ καλοι και ενδιαφέρονται για το καλυτερο.
    Γιατι το πρόβλημα φτιαχτηκε μπορουσαν να μην πουν τιποτα.
    Σημειωτεον ότι δεν εχω μιλησει ουτε στο τηλ γιατι δεν το σηκωσαν, αλλα ουτε εχω στειλει email μονο εδώ τα εχω πει, απλα στο παλικαρι που ηρθε την Παρασκευη ειπε ότι επρεπε να εχει μπει άλλο κουτι για να μειωθεί η αποσταση, και εκεινο εκει με την γωνια, το καθετο κομματι επειδή δεν μπορει να φτασει καποιος να καρφωσει στηρίγματα είναι μονο από κατω και διπλα στο μπαλκονι μου, τα υπολοιπα μετρα της ινας είναι στον αερα και κουνανε.

  12. #7242
    Εγγραφή
    06-11-2014
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    21999/219999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus & Mikrotik
    Path Level
    Interleaved
    Από την αρχή πάντα και παντού απαραίτητη σωστή εγκατάσταση, αν πανε έτσι και μετά ξαναέρχονται και πάλι θα έρθουν για διόρθωση ξεκάθαρα δείχνει πώς δουλεύουν και μάλιστα δεν απαντάνε στο τηλέφωνο.....δεν έχω ξανά δει τέτοια εταιρεία...τα κουτιά βάζουν κάτω, ίνες σε σπιράλ, όλα αυτά σε ανοιχτά και εύκολα σημεία όπου ο καθένας μπορεί να κάνει βλάβη. Δεν είναι εταιρεία, είναι μαγαζάκι τον φτηνών επιλογών))))

  13. #7243
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.399
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από romankonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την αρχή πάντα και παντού απαραίτητη σωστή εγκατάσταση, αν πανε έτσι και μετά ξαναέρχονται και πάλι θα έρθουν για διόρθωση ξεκάθαρα δείχνει πώς δουλεύουν και μάλιστα δεν απαντάνε στο τηλέφωνο.....δεν έχω ξανά δει τέτοια εταιρεία...τα κουτιά βάζουν κάτω, ίνες σε σπιράλ, όλα αυτά σε ανοιχτά και εύκολα σημεία όπου ο καθένας μπορεί να κάνει βλάβη. Δεν είναι εταιρεία, είναι μαγαζάκι τον φτηνών επιλογών))))
    Την οποία έχω διαλέξει και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα στους 3 μήνες που είμαι πελάτης τους. Μπορεί να μην κάνω την βαριά ή εξεζητημένη χρήση αλλά για τα 28€ το μήνα και 100/100 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Αν στο μέλλον προκύψει κάτι εδώ είμαστε να τα λέμε.

  14. #7244
    Εγγραφή
    06-11-2014
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    21999/219999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus & Mikrotik
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την οποία έχω διαλέξει και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα στους 3 μήνες που είμαι πελάτης τους. Μπορεί να μην κάνω την βαριά ή εξεζητημένη χρήση αλλά για τα 28€ το μήνα και 100/100 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Αν στο μέλλον προκύψει κάτι εδώ είμαστε να τα λέμε.
    Συμφωνώ για την τιμή αλλά όχι πώς γίνεται εγκατάσταση.

  15. #7245
    Εγγραφή
    19-07-2012
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σε όλους!

    Το αίτημά μου θα σας φανεί λίγο περίεργο, αλλά πραγματικά είμαι απελπισμένος.

    Βρίσκομαι στα Καμίνια, Πειραιά (18540) και ανήκω στους καταραμένους που δεν έχει δρομολογηθεί από καμία εταιρία η αναβάθμιση του ΚΑΦΑΟ.
    Το αποτέλεσμα, τραγικές ταχύτητες σύνδεσης: 9-10 Down / 0.5-0.8 Up.

    Επειδή η δουλειά μου γίνεται online, χρειάζομαι κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που μου προσφέρουν.
    Εδώ και καιρό ψάχνω διάφορες λύσεις από τους παρόχους και κανένας δεν μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω.

    Τελικά σκέφτηκα σαν ιδανικό σενάριο, να κάνω ασύρματη ζεύξη με κάποιον που έχει inalan (και ας είναι μακριά η απόσταση).
    (Εναλακτικό σενάριο κάποιος που έχει 200άρα από ΟΤΕ)

    Αν έχετε inalan και πχ την χρησιμοποιείτε βράδυ και ΣΚ που είστε σπίτι σας, μπορώ να πληρώνω εγώ την συνδρομή της και να την μοιραζόμαστε καθώς εμένα με ενδιαφέρει να την χρησιμοποιώ εργάσιμες μέρες και ώρες.
    Αν πάλι την χρησιμοποιείται γενικά και δεν σας ενδιαφέρει να την μοιράζεστε, τότε μπορούμε να βάλουμε δεύτερη σύνδεση που να την πληρώνω πάλι εγώ και να τα βρούμε με κάποιον τρόπο.

    Σε κάθε περίπτωση, επικοινωνήστε μαζί μου και είμαι πρόθυμος να έρθουμε σε κάποια συμφωνία.
    Σας ευχαριστώ πολύ.

Σελ. 483 από 1237 ΠρώτηΠρώτη ... 463473478481482483484485488493503 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας