Σελ. 640 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 620630635638639640641642645650660 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.586-9.600 από 18565

Θέμα: Inalan

  1. #9586
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε VDSL τερματίζω στο κατέβασμα ένα torrent και το ping στο ntua από 6ms πάει 100+
    Κάνω το αντίστοιχο σε 100αρα FTTH από καλώδιο, και το ping πάει από 2-3ms στα 4ms. Όσο και να πιέσω δε βλέπω σοβαρή διαφορά. Όλα παραμένουν super smooth.
    Και επειδή είναι φορές που το κλείδωμα στα mbps είναι μεγαλύτερο από το ίδιο το (100άρι) interface, αν πετάξεις ταυτόχρονα και ένα torrent ασύρματα, αθροιστικά θα έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα από την ονομαστική.
    Για μένα δεν υπάρχει σύγκριση. FTTH all the way + όλους τους άλλους λόγους που αναφέρθηκαν.
    Δεν έχω να προσθέσω ούτε τόνο.

  2. #9587
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε VDSL τερματίζω στο κατέβασμα ένα torrent και το ping στο ntua από 6ms πάει 100+
    Αυτο συμβαινει γιατι στην περιπτωση του VDSL η γραμμη "μπουκωνει" οταν η ταχυτητα τερματιζει.
    Στην ινα φυσικα δεν ισχυει αυτο, αφου η ινα μοιραζεται αναμεσα σε χρηστες κι απο μονη της εχει max bandwidth 2,4 Gbit.
    Μπορει μεν να περιοριζεται η ταχυτητα, αλλα η ινα δεν μπουκωνει τοσο συχνα.

  3. #9588
    Εγγραφή
    23-02-2020
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    HUAWEI EchoLife EG8145V5
    Ένα επιπρόσθετο πλεονέκτημα της οπτικής ίνας, σε σχέση με το vdsl, νομίζω ότι είναι και η συγκριτικά εξαιρετικά μικρή πιθανότητα εμφάνισης προβλημάτων...

    Μια αντιπαραβολή των εδώ θεμάτων με τα θέματα προβλημάτων στα νήματα του vdsl (βλέπε μη σταθερό συντονισμό, αποσυνδέσεις, κακή ποιότητα χαλκού, κακή καλωδίωση εντός οικίας, παρεμβολές, λάθη στα ληφθέντα/απεσταλμένα πακέτα, αντιστρόφως ανάλογη ποιότητα σήματος σε συνάρτηση με την απόσταση από την καμπίνα κλπ κλπ) θα μας πείσει...

  4. #9589
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Homer_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα επιπρόσθετο πλεονέκτημα της οπτικής ίνας, σε σχέση με το vdsl, νομίζω ότι είναι και η συγκριτικά εξαιρετικά μικρή πιθανότητα εμφάνισης προβλημάτων...

    Μια αντιπαραβολή των εδώ θεμάτων με τα θέματα προβλημάτων στα νήματα του vdsl (βλέπε μη σταθερό συντονισμό, αποσυνδέσεις, κακή ποιότητα χαλκού, κακή καλωδίωση εντός οικίας, παρεμβολές, λάθη στα ληφθέντα/απεσταλμένα πακέτα, αντιστρόφως ανάλογη ποιότητα σήματος σε συνάρτηση με την απόσταση από την καμπίνα κλπ κλπ) θα μας πείσει...

    Αυτή είναι η μία όψη του νομίσματος. Η άλλη είναι ότι:

    α. Το FTTH δεν απευθύνεται σε όλους όσοι είναι διαθέσιμο στην περιοχή τους. Εάν είσαι ενοικιαστής, εξαρτάσαι από τη καλή διάθεση του ιδιοκτήτη για το αν θα μπορέσεις να βάλεις την οπτική ή όχι. Αντίθετα, το VDSL απευθύνεται σε όλους όσοι είναι διαθέσιμο στην περιοχή τους.

    β. Το FTTH είναι πολύ περισσότερο ευάλωτο σε κακόβουλες ενέργειες ενός δύστροπου γείτονα ή ενός ατόμου με ψυχικά θέματα κτλ. Θυμάμαι χαρακτηριστικά την περίπτωση ενός μέλους εδώ, που ο γείτονας του έκοψε τρεις φορές την οπτική που πήγαινε στο διαμέρισμά του. Κι ευτυχώς η Inalan διόρθωνε τη βλάβη άμεσα. Για σκεφτείτε τώρα τους άλλους πάροχους που έχουν αντανακλαστικά χελώνας. Φανταστείτε την περίπτωση από μεγάλες πολυκατοικίες με δεκάδες διαμερίσματα, που πιο εύκολα θα μπορούσε να βρεθεί ένας δύστροπος ένοικος που δεν γούσταρε την εγκατάσταση της οπτικής ίνας εσωτερικά του κτιρίου. Όποτε γουστάρει, μπορεί με ένα ψαλίδι να αφήνει ολόκληρη την πολυκατοικία χωρίς σύνδεση στο Διαδίκτυο.

    Στατιστικά τώρα, δεν νομίζω ότι είναι δίκαιη η σύγκριση της εμφάνισης προβλημάτων ανάμεσα στο VDSL και το FTTH. Το VDSL πρέπει να έχει τώρα διεισδύσει σε εκατοντάδες χιλιάδες συνδρομητές, σε αντίθεση με το FTTH που έχει πολύ μικρότερη διείσδυση, πιθανότατα λιγότερους από 10.000 συνδρομητές πανελλαδικά.

    Με όλα αυτά δεν θέλω να αμφισβητήσω ότι το μέλλον ανήκει καθαρά στο FTTH. Απλά θεωρώ ότι το VDSL είναι μια πολύ καλή ενδιάμεση κατάσταση, μία σταθερή και δυνατή γέφυρα για να μας πάει στο μέλλον που θα είναι το FTTH παντού...

  5. #9590
    Εγγραφή
    23-02-2020
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    HUAWEI EchoLife EG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή είναι η μία όψη του νομίσματος. Η άλλη είναι ότι:

    α. Το FTTH δεν απευθύνεται σε όλους όσοι είναι διαθέσιμο στην περιοχή τους. Εάν είσαι ενοικιαστής, εξαρτάσαι από τη καλή διάθεση του ιδιοκτήτη για το αν θα μπορέσεις να βάλεις την οπτική ή όχι. Αντίθετα, το VDSL απευθύνεται σε όλους όσοι είναι διαθέσιμο στην περιοχή τους.

    β. Το FTTH είναι πολύ περισσότερο ευάλωτο σε κακόβουλες ενέργειες ενός δύστροπου γείτονα ή ενός ατόμου με ψυχικά θέματα κτλ. Θυμάμαι χαρακτηριστικά την περίπτωση ενός μέλους εδώ, που ο γείτονας του έκοψε τρεις φορές την οπτική που πήγαινε στο διαμέρισμά του. Κι ευτυχώς η Inalan διόρθωνε τη βλάβη άμεσα. Για σκεφτείτε τώρα τους άλλους πάροχους που έχουν αντανακλαστικά χελώνας. Φανταστείτε την περίπτωση από μεγάλες πολυκατοικίες με δεκάδες διαμερίσματα, που πιο εύκολα θα μπορούσε να βρεθεί ένας δύστροπος ένοικος που δεν γούσταρε την εγκατάσταση της οπτικής ίνας εσωτερικά του κτιρίου. Όποτε γουστάρει, μπορεί με ένα ψαλίδι να αφήνει ολόκληρη την πολυκατοικία χωρίς σύνδεση στο Διαδίκτυο.

    Στατιστικά τώρα, δεν νομίζω ότι είναι δίκαιη η σύγκριση της εμφάνισης προβλημάτων ανάμεσα στο VDSL και το FTTH. Το VDSL πρέπει να έχει τώρα διεισδύσει σε εκατοντάδες χιλιάδες συνδρομητές, σε αντίθεση με το FTTH που έχει πολύ μικρότερη διείσδυση, πιθανότατα λιγότερους από 10.000 συνδρομητές πανελλαδικά.

    Με όλα αυτά δεν θέλω να αμφισβητήσω ότι το μέλλον ανήκει καθαρά στο FTTH. Απλά θεωρώ ότι το VDSL είναι μια πολύ καλή ενδιάμεση κατάσταση, μία σταθερή και δυνατή γέφυρα για να μας πάει στο μέλλον που θα είναι το FTTH παντού...
    Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω... Ιδιαίτερα με την τελευταία παράγραφο, είμαι απολύτως σύμφωνος!

    Απλά τα θέματα που αναφέρεις, είναι πιθανά προβλήματα που δεν σχετίζονται με την συγκεκριμένη τεχνολογία αυτή καθαυτή, αλλά αφορούν εξωτερικούς παράγοντες που δεν αφορούν την υλοποίηση της...

  6. #9591
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερώτηση γιατί λέτε ότι δεν κλειδώνει η ταχύτητα στην οπτική...

    Αν δεν κλειδώνει σε ταχύτητα τότε πως "ελέγχεται" ότι κάποιος έχει 100-200-300;;

    Δίνουν λιγότερο "φως";
    Καλησπέρα, δεν το λεμε απλα, δεν δειχνει το ρουτερ ταχυτητα καν, δεν υπαρχει αυτο δλδ με τον συχρονισμο που βλεπουμε σε adsl/vdsl routers. Οταν ερχεται ο τεχνικος και κανει την εγκατασταση ή την αναβαθμιση σε 200αρα, απλα μπαινει στο ookla speedtest με δικο του λαπτοπ επανω στο ρουτερ και μας δειχνει ποσα πιανουμε σε upload/download, οποτε δε νομιζω οτι αυτο σηκωνει αμφισβητηση.
    Εξαλου εχουμε και πολυ bonus speed με την Inalan, παραπανω θα ειναι, παρακατω δεν παιζει απο οτι δινει ονομαστικα και θεωρητικα.

  7. #9592
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, δεν το λεμε απλα, δεν δειχνει το ρουτερ ταχυτητα καν, δεν υπαρχει αυτο δλδ με τον συχρονισμο που βλεπουμε σε adsl/vdsl routers. Οταν ερχεται ο τεχνικος και κανει την εγκατασταση ή την αναβαθμιση σε 200αρα, απλα μπαινει στο ookla speedtest με δικο του λαπτοπ επανω στο ρουτερ και μας δειχνει ποσα πιανουμε σε upload/download, οποτε δε νομιζω οτι αυτο σηκωνει αμφισβητηση.
    Εξαλου εχουμε και πολυ bonus speed με την Inalan, παραπανω θα ειναι, παρακατω δεν παιζει απο οτι δινει ονομαστικα και θεωρητικα.
    Δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς...

    Το κλείδωμα υπάρχει απλά δεν εμφανίζεται στο router... με κάποιον τρόπο όμως σου περιορίζουν την ταχύτητα από το να έχεις το πλήρες "δυναμικό" της ίνας δικό σου...

    Μπορεί να μην λέγεται κλείδωμα και να λέγεται κάπως αλλιώς όπως είπαν και τα παιδιά στην προηγούμενη σελίδα, ωστόσο υπάρχει κάτι...
    Τι κλείδωμα, τι περιορισμός ή όποια άλλη συνώνυμη λέξη, κάπως "κόβουν" την πρόσβαση στην ταχύτητα αυτή και γι' αυτό σου δίνουν 100/200/300 κλπ, απλά αυτός ο τρόπος "κλειδώματος" σου δίνει και το bonus speed που έχετε...

  8. #9593
    Εγγραφή
    23-02-2020
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    HUAWEI EchoLife EG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς...

    Το κλείδωμα υπάρχει απλά δεν εμφανίζεται στο router... με κάποιον τρόπο όμως σου περιορίζουν την ταχύτητα από το να έχεις το πλήρες "δυναμικό" της ίνας δικό σου...

    Μπορεί να μην λέγεται κλείδωμα και να λέγεται κάπως αλλιώς όπως είπαν και τα παιδιά στην προηγούμενη σελίδα, ωστόσο υπάρχει κάτι...
    Τι κλείδωμα, τι περιορισμός ή όποια άλλη συνώνυμη λέξη, κάπως "κόβουν" την πρόσβαση στην ταχύτητα αυτή και γι' αυτό σου δίνουν 100/200/300 κλπ, απλά αυτός ο τρόπος "κλειδώματος" σου δίνει και το bonus speed που έχετε...
    Φυσικά και υπάρχει περιορισμός, αλλά αυτός καθορίζεται από την εκάστοτε εταιρεία για να σου δώσει την ταχύτητα που αναφέρει το συμβόλαιο σου και όχι λόγω περιορισμών εξαιτίας της απόστασης από την καμπίνα, την ποιότητα του χαλκού, τις παρεμβολές, κλπ...
    Η ίνα, πάντα θα διαθέτει την μέγιστη απόδοση που μπορεί... Απλά η εταιρεία "πατώντας ένα κουμπί", βάζει "κόφτη" σε μια τιμή...

    Έτσι τουλάχιστον τα έχω καταλάβει εγώ, διαβάζοντας άπειρα μηνύματα εδώ μέσα

  9. #9594
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Δεν γνωριζω τεχνικα πως γινονται αυτα, εγω ξερω οτι εχω 200/200 παρα πολυ φτηνα, παρα πολυ αξιοπιστα, και οτι εχω αρκετη bonus speed. Αυτα

    - - - Updated - - -

    Παντως στο mikrotik ξερω πως γινεται να περιοριζω το bandwith σε "πελατες" πχ αμα κανω εναν web proxy.
    Τωρα τις υλοιποιησεις της inalan δεν τις ξερω, αλλα σιγουρα δεν δινουν λιγοτερο φως, απο τα μηχανηματα τους (routers κτλ) γινεται καπως.

  10. #9595
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς...

    Το κλείδωμα υπάρχει απλά δεν εμφανίζεται στο router... με κάποιον τρόπο όμως σου περιορίζουν την ταχύτητα από το να έχεις το πλήρες "δυναμικό" της ίνας δικό σου...

    Μπορεί να μην λέγεται κλείδωμα και να λέγεται κάπως αλλιώς όπως είπαν και τα παιδιά στην προηγούμενη σελίδα, ωστόσο υπάρχει κάτι...
    Τι κλείδωμα, τι περιορισμός ή όποια άλλη συνώνυμη λέξη, κάπως "κόβουν" την πρόσβαση στην ταχύτητα αυτή και γι' αυτό σου δίνουν 100/200/300 κλπ, απλά αυτός ο τρόπος "κλειδώματος" σου δίνει και το bonus speed που έχετε...
    The gr81 .

  11. #9596
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Σε FTTH/GPON επειδη η οπτικη ινα μοιραζεται σε 32 χρηστες μαξιμουμ, ο παροχος εφαρμοζει QoS στο OLT (Optical Line Terminal, τον εξοπλισμο του παροχου πριν το splitter).
    Αρα αυτο που περιοριζεται ειναι η ταχυτητα που φτανουν τα πακετα που προοριζονται για τον εκαστοτε απο τους 32 χρηστες.
    Για αυτο και στο GPON οταν κανετε speedtest ξαφνικα πιανετε μια εξωπραγματικη ταχυτητα και μετα αυτη πεφτει στην ονομαστικη ταχυτητα - εφαρμοζεται το QoS.
    Για αυτο επισης δεν υπαρχει και ping ακομα κι αν κατεβαζεις torrents με την ονομαστικη σου ταχυτητα - γιατι πρακτικα η ινα δυσκολα θα μπουκωσει κι απο τους 32 χρηστες.

    Σε αντιθεση με το GPON, στη VDSL ο παροχος εφαρμοζει τεχνητο θορυβο στη γραμμη του χρηστη για να "κλειδωσει" η γραμμη στην ονομαστικη ταχυτητα.
    Οποτε οταν ο χρηστης πιανει την ονομαστικη ταχυτητα, η γραμμη μπουκωνει και βλεπετε αυξημενα pings.
    Επισης οι τεχνικες εξαλλειψης των σφαλματων που προκαλουνται απο τον θορυβο αυξανουν κι αυτα με τη σειρα τους τα pings.

    Απο κει και περα, η ινα ειναι και πολυ πιο σταθερο υλικο - δεν επηρεαζεται απο παρεμβολες και επισκευαζεται πολυ ευκολα.
    Δεν υπαρχει καμια αμφιβολια οτι η εμπειρια χρησης στην οπτικη ινα ειναι πολυ καλυτερη. Χωρις "ναι μεν" και "αλλα".
    Δεν υπαρχει κανενας λογος καποιος να προτιμησει VDSL αν εχει τη δυνατοτητα για οπτικη ινα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 07-06-20 στις 04:29.

  12. #9597
    Εγγραφή
    07-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    INALAN / OTE 24 / NOVA TV
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  36,4 KB 
ID: 215870 καλημερα , απο χτες και εγω αναβαθμισμενος σε 200αρα (Κυψελη) :-)

  13. #9598
    Εγγραφή
    06-09-2015
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Eιναι η 2η φορά σε μια βδομάδα, και 4η συνολικά, που δεν έχω internet (με εξαίρεση το Google και την τηλεφωνία), μετά από κατέβασμα δεκάδων GB σε μια ημέρα.

    Ήρθε τεχνικός την προηγούμενη φορα, έκανε reset το modem, τίποτα, και εστρωσε μόνο όταν ζήτησε να αλλάξει η IP.

    Είμαι σίγουρος πως πρόκειται για φραγή, αυτοματοποιημένη ή όχι, από τον provider τους,καθώς συμβαίνει ακριβώς το ίδιο πράγμα κάθε φορά.

    Νομίζω ότι οφείλει εξηγήσεις η εταιρία, δεν έβαλα 200mbit για να βλέπω το email μου, και αν υπάρχει κάποια πολιτική θα έπρεπε να είναι ξεκάθαρη.

  14. #9599
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιναι η 2η φορά σε μια βδομάδα, και 4η συνολικά, που δεν έχω internet (με εξαίρεση το Google και την τηλεφωνία), μετά από κατέβασμα δεκάδων GB σε μια ημέρα.

    Ήρθε τεχνικός την προηγούμενη φορα, έκανε reset το modem, τίποτα, και εστρωσε μόνο όταν ζήτησε να αλλάξει η IP.

    Είμαι σίγουρος πως πρόκειται για φραγή, αυτοματοποιημένη ή όχι, από τον provider τους,καθώς συμβαίνει ακριβώς το ίδιο πράγμα κάθε φορά.

    Νομίζω ότι οφείλει εξηγήσεις η εταιρία, δεν έβαλα 200mbit για να βλέπω το email μου, και αν υπάρχει κάποια πολιτική θα έπρεπε να είναι ξεκάθαρη.
    Καλησπέρα, το οριο ειναι 7 ΤΕRA! ξεχωριστα σε upload και download και το εχουν πει δεκαδες φορες. Σε περιπτωση που καποιος τα ξεπερασει που ακομα και στις 100αρες οπως λενε δεν εχει γινει ποτε, γινεται ειδοποιηση και δεν κανουν τιποτα αλλο.
    Εσυ λοιπον θες να μας πεις οτι σε μια μερα κατεβασες πανω απο 7 TB ??????
    Απλα θεωρω οτι κολλησε καποιο μηχανημα διαχειρισης στο αλλο ακρο και ηθελε reset γιαυτο και αλλαξε και η ip και δεν τρεχει τιποτα παραπανω.
    Δλδ γιατι αποκλειεται να κολησε κατι ?

    Το google τι εννοεις?

    Η ip σου απο ποιον ξενο παροχο ειναι? μηπως ειναι Cogent ?

    - - - Updated - - -

    Εξηγησεις σιγουρα οφειλει οπως και να εχει θα πρεπει να σου πουν ΑΚΡΙΒΩΣ τι φταιει.
    Αν ηταν ενα μηχανημα εγω θα ηθελα να ξερω και τι ειναι ακριβως και τι λειτουργικο εχει ακομα...
    Οι αλλες 2 φορες που λες πριν ποσο καιρο ηταν?

  15. #9600
    Εγγραφή
    06-09-2015
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Aνοιγει το Google και τα results κανονικά με εικόνες κτλ, αλλά από κει και πέρα το χάος. Είναι πολύ χαρακτηριστικό για να είναι τυχαίο.

    Δεν είναι ένα μηχάνημα, ειναι όλο το δίκτυο, όλα κάνουν timeout.

Σελ. 640 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 620630635638639640641642645650660 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας