Σελ. 229 από 1234 ΠρώτηΠρώτη ... 209219224227228229230231234239249 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.421-3.435 από 18499

Θέμα: Inalan

  1. #3421
    Εγγραφή
    07-04-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    220
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Αν επιτρέπετε, προς το Ι Λ Ι Ο Ν πως θα πάτε?
    Mπορει καποιος απο την εταιρια να απαντησει αν υπαρχει προβλεψη για καλυψη της περιοχης
    και αν ναι,ποτε;

  2. #3422
    Εγγραφή
    09-03-2004
    Περιοχή
    Ag. Paraskevi / Athens
    Μηνύματα
    534
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Custom
    Router
    PfSense - Mikrotik
    --- Silly mode ON --

    Στην Αναβυσσο ποτε θα φτασετε; Θελω το πλανο σας, εδω και τωρα!

    --- Silly mode OFF --


    Μηπως ειμαι γραφικος;

    Ε, ναι, ειμαι.

    Αφου βλεπω τον χαρτη και το ρυθμο αναπτυξης που προχωραει αργα - αργα.

    Εκ των πραγματων δηλαδη, τοσο γινεται. Ειδαμε και τους κολοσσους, ΠΟΣΟ τους πηρε να μας δωσουν αξιοπρεπη ταχυτητα.

    "Μαρουσι" ειναι προς το παρον η Αλσουπολη. Οντως ειναι στον Δημο Αμαρουσιου. Δηλαδη το -πολυ- νοτιωτατο τμημα του.

    Κουραστηκα.

  3. #3423
    Εγγραφή
    04-11-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100 και βάλε
    ISP
    INALAN
    Router
    HUAWEI HG8245
    Το κωμικό είναι ότι στην Αλσούπολη δεν έχουν πάρει μυρωδιά για το τι γραμμή έχουν την δυνατότητα να βάλουν.Τους περισσότερους που ενημερώνω μου απαντούν "αφοπλιστικά" "πόσα λεπτά απεριόριστα δίνει" .Υπομονή και μακάρι να αποκτήσουν όλοι τις υπηρεσίες της Inalan γιατι πραγματικά αξίζει.

  4. #3424
    Εγγραφή
    19-12-2006
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από drivingteacher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κωμικό είναι ότι στην Αλσούπολη δεν έχουν πάρει μυρωδιά για το τι γραμμή έχουν την δυνατότητα να βάλουν.Τους περισσότερους που ενημερώνω μου απαντούν "αφοπλιστικά" "πόσα λεπτά απεριόριστα δίνει" .Υπομονή και μακάρι να αποκτήσουν όλοι τις υπηρεσίες της Inalan γιατι πραγματικά αξίζει.
    Κακά τα ψέματα για να μεγαλώσει αρκετά η πελατειακή βάση, αργά ή γρήγορα, θα πρέπει να προσφέρει πιο φθηνά πακέτα τηλεφωνίας. Εμάς που δε μας νοιάζει η τηλεφωνία είμαστε μειοψηφία.

  5. #3425
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Μα γιατί κάποιον να τον νοιάζει η τηλεφωνία;;
    Το 97% των ανθρώπων έχουν κινητά τηλέφωνα που δίνουν άφθονο χρόνο, υπάρχουν hands-free για να μιλάς χώρια τα φθηνά πακέτα που δίνουν οι voip providers που μπορείς να έχεις το τηλέφωνο το σταθερό μαζί σου όπου κι αν πας και βρίσκεσαι...

    Εγώ έχω ένα καρτοκινητό που έχει πάντα Internet και κάνω όλες τις κλήσεις από εκεί χωρίς πρόβλημα και κάποιες φορές με καλύτερη ποιότητα ήχου...

    Το Internet είναι το μέλλον και εκεί θα έπρεπε να δώσουν βάση οι πάροχοι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας...

  6. #3426
    Εγγραφή
    19-12-2006
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz
    Μπορεί να έχουν άφθονο (ή περιορισμένο) χρόνο στα κινητά, αλλά θέλουν και απεριόριστο χρόνο στα σταθερά στο σπίτι, ειδικά το άλλο φύλο.
    Για το voip στο κινητό αυτά είναι για μας.
    Αυτή είναι η πραγματικότητα.

  7. #3427
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στόχος της εταιρίας να καλύψει όλη την Αττική ,αλλά επειδή φτιάχνετε ένα δίκτυο από το μηδέν,χρειάζεται χρόνος...

  8. #3428
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chris01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να έχουν άφθονο (ή περιορισμένο) χρόνο στα κινητά, αλλά θέλουν και απεριόριστο χρόνο στα σταθερά στο σπίτι, ειδικά το άλλο φύλο.
    Για το voip στο κινητό αυτά είναι για μας.
    Αυτή είναι η πραγματικότητα.
    Δε θα διαφωνήσω, ωστόσο ήδη κάποιοι πάροχοι, κάνουν σεμινάρια χρήσης Internet για μεγάλους ανθρώπους για να τους "μπάσουν" στην τεχνολογία, οι περισσότεροι "νέοι" (35-) το κατέχουν ήδη, οπότε θεωρώ ότι ακόμα κι αν αυτοί που δεν έχουν εξοικειωθεί με το VoIP, δε νομίζω ότι θα δυσκολευτούν...

    Αν η μάνα μου στα 60 της έχει λογαριασμούς στα social media, ανεβάζει φωτογραφίες, δημιουργεί ομάδες και τις συντηρεί η ίδια, μιλάει στο viber και κάνει βίντεο κλήσεις στο skype, τότε ακόμα και μια μικρότερη μπορεί να μάθει κάτι τόσο απλό όσο η VoIP τηλεφωνία.

    @INALAN, πιστεύετε ότι το καλοκαίρι που αδειάζει η Αθήνα, να είναι πιο εύκολο σε σας να συνεχίσετε τα έργα σας αν πάρετε το ΟΚ από τους αντίστοιχους δήμους;

  9. #3429
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dalex Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Μαρουσι" ειναι προς το παρον η Αλσουπολη. Οντως ειναι στον Δημο Αμαρουσιου. Δηλαδη το -πολυ- νοτιωτατο τμημα του.
    Η Αλσούπολη (Παναιτώλιο, σχολεία κλπ.) ανήκει στη Ν. Ιωνία.
    Η περιοχή δίπλα στην Αλσούπολη προς την Κηφισίας (που έχει κολλήσει το μυαλό μου τώρα και δεν θυμάμαι πώς τη λένε) ανήκει όντως στο Μαρούσι (το κανονικό, όχι το "Μαρούσι").


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα γιατί κάποιον να τον νοιάζει η τηλεφωνία;;
    Το 97% των ανθρώπων έχουν κινητά τηλέφωνα που δίνουν άφθονο χρόνο, υπάρχουν hands-free για να μιλάς χώρια τα φθηνά πακέτα που δίνουν οι voip providers που μπορείς να έχεις το τηλέφωνο το σταθερό μαζί σου όπου κι αν πας και βρίσκεσαι...

    Εγώ έχω ένα καρτοκινητό που έχει πάντα Internet και κάνω όλες τις κλήσεις από εκεί χωρίς πρόβλημα και κάποιες φορές με καλύτερη ποιότητα ήχου...

    Το Internet είναι το μέλλον και εκεί θα έπρεπε να δώσουν βάση οι πάροχοι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας...
    Όπως τα λες είναι. Το πρόβλημα δεν είναι ότι τους νοιάζει τόσο πολύ η τηλεφωνία, αλλά ότι δεν τους νοιάζει τόσο πολύ το Internet, όπως εμάς. Όταν κάποιος πληρώνει 20-25€ (πάνω κάτω) το μήνα και έχει aDSL και απεριόριστα σταθερά, συν χρόνο για κινητά κλπ, σου λέει γιατί να πληρώνω 28€ και να ΜΗΝ έχω χρόνο;
    Εσύ του λες "μα θα έχεις 100Mbps και τι τον θες τον χρόνο". Αλλά η απάντηση είναι "χέστηκα για τα 100Mbps και τον χρόνο αφού μπορώ να τον έχω, θα τον πάρω".

  10. #3430
    Εγγραφή
    08-04-2016
    Μηνύματα
    2.424
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Η ΙΝΑΛΑΝ πρέπει υποχρεωτικά να δώσει πακέτο τηλεφωνίας δικό της. Οι average users θέλουν υποχρεωτικά χρόνο ομιλίας.

  11. #3431
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Δυστυχώς ,προς το παρόν, δεν έχουμε κάποιο χρονοδιάγραμμα. Πρέπει πρώτα να ξεπεραστούν τα εμπόδια στο Γαλάτσι. Έχουμε αιτήσεις ναι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ToninoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπορει καποιος απο την εταιρια να απαντησει αν υπαρχει προβλεψη για καλυψη της περιοχης της Λαμπρινης (απο Συρρακουσων εως Λ.Ηρακλειου),και αν ναι,ποτε;
    Αφού καταφέρουμε να καλύψουμε το Γαλάτσι, τότε μόνο θα μπορέσουμε να δώσουμε κάποια πιο σαφή απάντηση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prometheas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει μηπως στο πλάνο σας να συνεχισετε από Λεωφ. Δημοκρατιας προς Μελίσσια ή Πεντέλη ;
    (Υποθετω οτι Κηφισιά θα πάτε μιας και θα υπάρχει σημαντικό ενδιαφερον)
    Δεν έχουμε κάποιο πλάνο ακόμα, δυστυχώς, για τις περιοχές αυτές.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakisvele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν επιτρέπετε, προς το Ι Λ Ι Ο Ν πως θα πάτε?
    Mπορει καποιος απο την εταιρια να απαντησει αν υπαρχει προβλεψη για καλυψη της περιοχης
    και αν ναι,ποτε;
    Γενικά η περιοχή σας έχει αρκετή ζήτηση. Στόχος μας ,μην ξεχνάτε, είναι η κάλυψη όλης της Αττικής. 'Ισως μελλοντικά να μπορέσουμε να σας ανακοινώσουμε κάτι πιο σαφές.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα διαφωνήσω, ωστόσο ήδη κάποιοι πάροχοι, κάνουν σεμινάρια χρήσης Internet για μεγάλους ανθρώπους για να τους "μπάσουν" στην τεχνολογία, οι περισσότεροι "νέοι" (35-) το κατέχουν ήδη, οπότε θεωρώ ότι ακόμα κι αν αυτοί που δεν έχουν εξοικειωθεί με το VoIP, δε νομίζω ότι θα δυσκολευτούν...

    Αν η μάνα μου στα 60 της έχει λογαριασμούς στα social media, ανεβάζει φωτογραφίες, δημιουργεί ομάδες και τις συντηρεί η ίδια, μιλάει στο viber και κάνει βίντεο κλήσεις στο skype, τότε ακόμα και μια μικρότερη μπορεί να μάθει κάτι τόσο απλό όσο η VoIP τηλεφωνία.

    @INALAN, πιστεύετε ότι το καλοκαίρι που αδειάζει η Αθήνα, να είναι πιο εύκολο σε σας να συνεχίσετε τα έργα σας αν πάρετε το ΟΚ από τους αντίστοιχους δήμους;
    Πολύ πιθανόν και πολύ λογικό αυτό που ρωτάτε! Μακάρι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα διαφωνήσω, ωστόσο ήδη κάποιοι πάροχοι, κάνουν σεμινάρια χρήσης Internet για μεγάλους ανθρώπους για να τους "μπάσουν" στην τεχνολογία, οι περισσότεροι "νέοι" (35-) το κατέχουν ήδη, οπότε θεωρώ ότι ακόμα κι αν αυτοί που δεν έχουν εξοικειωθεί με το VoIP, δε νομίζω ότι θα δυσκολευτούν...

    Αν η μάνα μου στα 60 της έχει λογαριασμούς στα social media, ανεβάζει φωτογραφίες, δημιουργεί ομάδες και τις συντηρεί η ίδια, μιλάει στο viber και κάνει βίντεο κλήσεις στο skype, τότε ακόμα και μια μικρότερη μπορεί να μάθει κάτι τόσο απλό όσο η VoIP τηλεφωνία.

    @INALAN, πιστεύετε ότι το καλοκαίρι που αδειάζει η Αθήνα, να είναι πιο εύκολο σε σας να συνεχίσετε τα έργα σας αν πάρετε το ΟΚ από τους αντίστοιχους δήμους;
    Πολύ πιθανόν και πολύ λογικό αυτό που ρωτάτε! Μακάρι.

  12. #3432
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στόχος μας ,μην ξεχνάτε, είναι η κάλυψη όλης της Αττικής. 'Ισως μελλοντικά να μπορέσουμε να σας ανακοινώσουμε κάτι πιο σαφές.
    Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο κάποια στιγμή, και εφόσον το επιθυμείτε φυσικά, να μας δώσετε κάποιες πληροφορίες παραπάνω για το ποιος μπορεί να είναι ο τρόπος τεχνικά, με τον οποίο θα μπορούσατε να καλύψετε όλη την Αττική. Αυτό που βλέπουμε στον χάρτη αλλά και γνωρίζουμε μέχρι στιγμής, είναι ότι υπάρχει ένας κεντρικός κορμός που κινείται προς μία, άντε το πολύ δύο κατευθύνσεις, και όλες οι συνδέσεις που υλοποιούνται απέχουν μέχρι 200 μέτρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό.

    Με ποιον τρόπο θα μπορούσαν να καλυφθούν άλλες περιοχές που απέχουν πολλά χιλιόμετρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό σας; Φαντάζομαι ότι θα δημιουργηθούν μελλοντικά και άλλοι κεντρικοί κορμοί, στη βάση κάποιου κεντρικού σχεδιασμού; Δεν έχω εξειδικευμένες γνώσεις, και συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχει ήδη απαντηθεί στο νήμα...

  13. #3433
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο κάποια στιγμή, και εφόσον το επιθυμείτε φυσικά, να μας δώσετε κάποιες πληροφορίες παραπάνω για το ποιος μπορεί να είναι ο τρόπος τεχνικά, με τον οποίο θα μπορούσατε να καλύψετε όλη την Αττική. Αυτό που βλέπουμε στον χάρτη αλλά και γνωρίζουμε μέχρι στιγμής, είναι ότι υπάρχει ένας κεντρικός κορμός που κινείται προς μία, άντε το πολύ δύο κατευθύνσεις, και όλες οι συνδέσεις που υλοποιούνται απέχουν μέχρι 200 μέτρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό.

    Με ποιον τρόπο θα μπορούσαν να καλυφθούν άλλες περιοχές που απέχουν πολλά χιλιόμετρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό σας; Φαντάζομαι ότι θα δημιουργηθούν μελλοντικά και άλλοι κεντρικοί κορμοί, στη βάση κάποιου κεντρικού σχεδιασμού; Δεν έχω εξειδικευμένες γνώσεις, και συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχει ήδη απαντηθεί στο νήμα...
    Προφανώς και θα μεγαλώσει το λεγόμενο "δίκτυο κορμού". Αυτό βέβαια δεν γίνεται από την μια στιγμή στην άλλη διότι μιλάμε για πολλά χιλιόμετρα σκαψίματος + καλωδίου, συν τον όλο σχεδιασμό για το δίκτυο κορμού που θέλει κάποια μελέτη. Τα 200μ εκατέρωθεν του κεντρικού δικτύου είναι για τοπικές συνδέσεις (είναι δωρεάν τα τέλη αδείας από τον οικείο Δήμο). Γι αυτό άλλωστε και στο Γαλάτσι, δεν έχουν στα (άμεσα) σχέδια τους την κάλυψη από την επάνω μεριά της Βεΐκου, διότι θέλει νέο κεντρικό δίκτυο (για να βγούνε οι νέες συνδέσεις 200μ εκατέρωθεν). Αν φυσικά έχεις φράγκα, τότε σκάβεις και πας την οπτική όπως θέλεις. Σε startup εταιρείες και με συγκεκριμένο μπάτζετ όπως η INALAN, αυτός ο τρόπος είναι ο ιδανικότερος (σε αναλογία κόστους / επέκτασης)

    Και για να δώσω ένα παράδειγμα για το Γαλάτσι, με τον τρόπο υλοποίησης της INALAN, για να να καλύψει την επάνω μεριά της Βεϊκου, θα πρέπει να φτιάξει ένα "κεντρικό κορμό" όπου θα διέρχεται από τις οδούς Μυκόνου -> Πλάτωνος -> Δήλου ->Ελ Βενιζέλου και έπειτα σε απόσταση 200μ αριστερά δεξιά του κεντρικού κορμού, θα καλύψει την περιοχή (Με μόνο κόστος αδειών του κεντρικού κορμού και όχι και για τις τοπικές τομές σύνδεσης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Andreaslar : 02-06-17 στις 18:41.
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  14. #3434
    Εγγραφή
    10-07-2009
    Περιοχή
    παντου!
    Μηνύματα
    397
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο κάποια στιγμή, και εφόσον το επιθυμείτε φυσικά, να μας δώσετε κάποιες πληροφορίες παραπάνω για το ποιος μπορεί να είναι ο τρόπος τεχνικά, με τον οποίο θα μπορούσατε να καλύψετε όλη την Αττική. Αυτό που βλέπουμε στον χάρτη αλλά και γνωρίζουμε μέχρι στιγμής, είναι ότι υπάρχει ένας κεντρικός κορμός που κινείται προς μία, άντε το πολύ δύο κατευθύνσεις, και όλες οι συνδέσεις που υλοποιούνται απέχουν μέχρι 200 μέτρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό.

    Με ποιον τρόπο θα μπορούσαν να καλυφθούν άλλες περιοχές που απέχουν πολλά χιλιόμετρα απόσταση από τον κεντρικό κορμό σας; Φαντάζομαι ότι θα δημιουργηθούν μελλοντικά και άλλοι κεντρικοί κορμοί, στη βάση κάποιου κεντρικού σχεδιασμού; Δεν έχω εξειδικευμένες γνώσεις, και συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχει ήδη απαντηθεί στο νήμα...
    σκεψου το ετσι οτι οταν ο οτε ηταν δημοσιος και ειχε απεριοριστη χρηματοδοτηση περασε χαλκους σε ολη την ελλαδα.
    τωρα που περνα την οπτικη ινα και δεν εχει κουβαδες λεφτα δες ποσο πολυ χρονο θελει να αλλαξει μονο τα καφαο κατα τοπους και δεν δινει οπτικη στο σπιτι αλλα παραμενει χαλκος. η ιναλαν κινειτε ετσι οπως ειπες επεκτεινει το κεντρικο καλωδιο και αυτο πρεπει να φτασει στην περιοχη σου απο το αρχικο σημειο που ειναι η μεταμορφωση. δεν ειναι το προβλημα ποσο καιρο θελει αλλα το προβλημα ειναι τα εμποδια που βαζουν οι δημοι. αν πχ ειχε τελειωσει με γαλατσι πριν μηνες φαντασου οτι χανει εσοδα απο αυτη την καθυστερηση των δημων και κανονικα κατα την γνωμη μου θα επρεπε να αποζημειωθει (χαχαχα τι λεω τωρα). οποτε αν δεν υπηρχαν κολληματα θα ειχε μπει αθηνα και θα ειχε προχωρησει σιγουρα παρα πολυ σημερα. προς ολες τις κατευθυνσεις. ειναι πραγματικα ΓΕΛΕΙΟ ο ενας δημος να την αφηνει να σκαβει ο αλλος οχι. κατι συμβαινει εδω.
    βλεπουμε ποσο γραφειοκρατεια αναλγησια, δεν υπαρχει ενιαιο πλαισιο και ο καθενας κανει οτι θελει με τις εταιρειες. εχει η εταιρεια αδεια απο την εεττ και δεν την αφηνουν να σκαψει. ποιος εισαι ΡΕ? που δεν αφηνεις μια νομιμη εταιρεια να περασει δικτυο ? σπιτι σου ειναι? τσιφλικι σου ειναι εδω? δεν συνεχιζω. αυτα .

  15. #3435
    Εγγραφή
    07-03-2016
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/100Mbps
    ISP
    Inalan
    Και εγω Αλσουπολη ειμαι.ο διπλανος μου εχει ηδη inalan και περιμενω ενα μηνα ηδη.απο τοτε που εκανα αιτηση.θελει υπομονη και στις περιοχες που ειναι ηδη συνδεδεμενες. INALAN σας περιμενωωωωω!!καταλαβαινω οτι γινεται πανικος για την ιντερνεταρα.

Σελ. 229 από 1234 ΠρώτηΠρώτη ... 209219224227228229230231234239249 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας