Σελ. 799 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 779789794797798799800801804809819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.971-11.985 από 18570

Θέμα: Inalan

  1. #11971
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από achilleas13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κάρτα είναι; Από ποια τράπεζα;
    Καρτα eurobank visa πιστωτικη, αλλα οπως ειπαμε δεν φταιει η ιναλαν εχει αλλαξει το συστημα ασφαλειας η συγκεκριμενη τραπεζα, πριν εστελνε απλα ενα μυνημα στο κινητο, τωρα ζηταει και 2 ψηφια απο το pin, τα οποια βαζω, μετα στελνει στο κινητο και μετα λεει οτι ειναι λαθος. Αυριο θα καλεσω την τραπεζα αν δεν βγαλω ακρη.

  2. #11972
    Εγγραφή
    14-12-2019
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200+/200+
    ISP
    Inalan FTTH + NOVA 3play
    Router
    HUAWEI EG8141A5
    Καλησπερα σας,αντιμετωπιζω παλι το ιδιο προβλημα με το xiaomi a4 giga ενω δεν ειχα προβλημα για μηνες παλι δεν με αφηνει να μπω internet και μου πεταει το κινητο τα εξης μνμ.Αντιμετωπιζει καποιος αλλος αυτο το προβλημα το τελευταιο διαστημα?Αν δεν βγαλω ακρη ποια ειναι η διαδικασια για να προμηθευτουμαι το huawei echolife eg 8145 v5 ?Μιλαμε με inalan πρωτα η΄με optech? Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_9.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  118,1 KB 
ID: 227091 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_10.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  63,3 KB 
ID: 227090

  3. #11973
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από left1983 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας,αντιμετωπιζω παλι το ιδιο προβλημα με το xiaomi a4 giga ενω δεν ειχα προβλημα για μηνες παλι δεν με αφηνει να μπω internet και μου πεταει το κινητο τα εξης μνμ.Αντιμετωπιζει καποιος αλλος αυτο το προβλημα το τελευταιο διαστημα?Αν δεν βγαλω ακρη ποια ειναι η διαδικασια για να προμηθευτουμαι το huawei echolife eg 8145 v5 ?Μιλαμε με inalan πρωτα η΄με optech? Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_9.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  118,1 KB 
ID: 227091 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_10.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  63,3 KB 
ID: 227090
    Το ζήτημα αυτό το είχες και παλιότερα; αν ναι, πως λύθηκε; μόνο του ή έκανες κάτι;
    Τώρα που επανήλθε αυτό το ζήτημα έκανες κάτι ή πάλι μόνο του;

    Έχεις δει μήπως χρειάζεται κανένα firmware update;
    Πιο iPhone έχεις; από το 11 και πάνω αν θυμάμαι καλά, είναι λίγο περίεργα τα πράγματα με τα πρωτόκολλα που υποστηρίζονται για πλήρη συμβατότητα...

  4. #11974
    Εγγραφή
    14-12-2019
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200+/200+
    ISP
    Inalan FTTH + NOVA 3play
    Router
    HUAWEI EG8141A5
    πρωτη φορα το επιασε εδω και κανα 20ημερο δεν εκανα τπτ και λυθηκε μονο του και παλι εμφανιστηκε μονο του!
    το xiaomi το εχω να παιρνει αυτοματα τα update.εχω το iphone xs max αλλα μολις τωρα ειδα οτι εβγαλε ενημερωση νεα την 14.5 την κανω τωρα μπας και φταιει αυτο.

  5. #11975
    Εγγραφή
    06-09-2015
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από left1983 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας,αντιμετωπιζω παλι το ιδιο προβλημα με το xiaomi a4 giga ενω δεν ειχα προβλημα για μηνες παλι δεν με αφηνει να μπω internet και μου πεταει το κινητο τα εξης μνμ.Αντιμετωπιζει καποιος αλλος αυτο το προβλημα το τελευταιο διαστημα?Αν δεν βγαλω ακρη ποια ειναι η διαδικασια για να προμηθευτουμαι το huawei echolife eg 8145 v5 ?Μιλαμε με inalan πρωτα η΄με optech? Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_9.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  118,1 KB 
ID: 227091 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_10.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  63,3 KB 
ID: 227090
    To χρησιμοποιείς σαν router ή access point? Αν είναι το πρώτο γυρνά το σε access point και νομίζω δε θα χεις θεμα.

  6. #11976
    Εγγραφή
    14-12-2019
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200+/200+
    ISP
    Inalan FTTH + NOVA 3play
    Router
    HUAWEI EG8141A5
    το χρησιμοποιω μονο για το wifi του δινω με καλωδιο απο gigabit switch.

  7. #11977
    Εγγραφή
    06-09-2015
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    To χεις ορίσει σαν wired repeater δηλαδή?

  8. #11978
    Εγγραφή
    31-12-2014
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καρτα eurobank visa πιστωτικη, αλλα οπως ειπαμε δεν φταιει η ιναλαν εχει αλλαξει το συστημα ασφαλειας η συγκεκριμενη τραπεζα, πριν εστελνε απλα ενα μυνημα στο κινητο, τωρα ζηταει και 2 ψηφια απο το pin, τα οποια βαζω, μετα στελνει στο κινητο και μετα λεει οτι ειναι λαθος. Αυριο θα καλεσω την τραπεζα αν δεν βγαλω ακρη.
    Eurobank δεν έχω. Η γυναίκα μου έχει άλφα και εκτός από μήνυμα της ζητάει να βάλει και ένα pin που χρησιμοποιεί στην εφαρμογή από το κινητό. Πάντως δε θα έχεις θέμα. Πλέον δεν το κόβουν. Εγώ μια φορά ξέχασα τελείως να το πληρώσω και πλήρωσα διπλό τον επόμενο μήνα.

  9. #11979
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Στην AlphaBank σου ζητάει να δημιουργήσεις ένα Quick-Pin που είναι 3ψήφιο (αυτό αν δεν έχεις την εφαρμογή εγκατεστημένη... αν την έχεις κάνει approve από εκεί)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καρτα eurobank visa πιστωτικη, αλλα οπως ειπαμε δεν φταιει η ιναλαν εχει αλλαξει το συστημα ασφαλειας η συγκεκριμενη τραπεζα, πριν εστελνε απλα ενα μυνημα στο κινητο, τωρα ζηταει και 2 ψηφια απο το pin, τα οποια βαζω, μετα στελνει στο κινητο και μετα λεει οτι ειναι λαθος. Αυριο θα καλεσω την τραπεζα αν δεν βγαλω ακρη.
    Εγώ μόλις πλήρωσα το φυσικό αέριο με debit της Eurobank (από υπολογιστή) και μου ζήτησε να βάλω το pin της κάρτας μου (1ο και 3ο ψηφίο), το έκανα, μου ήρθε και SMS κωδικός και το πήρε κανονικά...

    Και τον περασμένο μήνα ξανά το ίδιο και δεν έχει αποτύχει ως διαδικασία...
    Εγώ "νοερά" πληκτρολογώ το PIN όταν μου το ζητάει και απλά πατάω μόνο τα κουμπιά που πρέπει.

    Μήπως έβαζες λάθος το PIN της κάρτας σου; (αυτό που βάζεις για να βγάλεις λεφτά από ΑΤΜ ή/και αυτό που βάζεις στα POS άνω των 50€)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DoSMaN : 27-04-21 στις 01:40. Αιτία: Προσθήκη quote

  10. #11980
    Εγγραφή
    15-12-2016
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα μια τρυπα χρειαζεται.
    Μακαρι να ηταν ενα "απλα" αλλα δυστυχως ο ιδιοκτητης μου εχει αλλη αποψη... απ'οτι φαινεται θα μεινω λιγο καιρο ακομα στο καρτελ της κοσμοτε δυστυχως... Ευχαριστω για τις απαντησεις και τις υποδειξεις σας!

  11. #11981
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theo.kyrr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να ηταν ενα "απλα" αλλα δυστυχως ο ιδιοκτητης μου εχει αλλη αποψη... απ'οτι φαινεται θα μεινω λιγο καιρο ακομα στο καρτελ της κοσμοτε δυστυχως... Ευχαριστω για τις απαντησεις και τις υποδειξεις σας!
    καλημερα, δεν εχεις μια τρυπα ετοιμη απο κατι αλλο? πχ A/C? κεραια τηλέορασης?, ισως μια πριζα που να εχει και απεξω και απο μεσα, μπορει να εχει τρυπα αναμεσα μου εχει τυχει εμενα σπιτι τετοια περιπτωση, και περασα απο εκει καλωδια απο το δωματιο μου στο σαλονι χωρις να κανω τρυπες!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από achilleas13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eurobank δεν έχω. Η γυναίκα μου έχει άλφα και εκτός από μήνυμα της ζητάει να βάλει και ένα pin που χρησιμοποιεί στην εφαρμογή από το κινητό. Πάντως δε θα έχεις θέμα. Πλέον δεν το κόβουν. Εγώ μια φορά ξέχασα τελείως να το πληρώσω και πλήρωσα διπλό τον επόμενο μήνα.
    καλημερα, καλα δεν ειπαμε να μην πληρωσω, αν δεν μπορω με τιποτα απλα θα κανω καταθεση.
    Πλεον εγω εχω και τηλεφωνια μαζι με modulus 700 προγραμμα και δεν θελω να εχω καμια "εκπληξη".

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως έβαζες λάθος το PIN της κάρτας σου; (αυτό που βάζεις για να βγάλεις λεφτά από ΑΤΜ ή/και αυτό που βάζεις στα POS άνω των 50€)
    καλημερα, κοιτουσα το 1ο ποστ και βλεπω οτι μαλλον λεει διαφορετικα ψηφια απο οτι εβαζα εγω, καλα αμα ειναι ετσι....και στην ιναλαν και στο Φ.Α το ιδιο λαθος εκανα? WTF?
    θα δω οταν παω σπιτι ευχαριστω.

  12. #11982
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, κοιτουσα το 1ο ποστ και βλεπω οτι μαλλον λεει διαφορετικα ψηφια απο οτι εβαζα εγω, καλα αμα ειναι ετσι....και στην ιναλαν και στο Φ.Α το ιδιο λαθος εκανα? WTF?
    θα δω οταν παω σπιτι ευχαριστω.
    Τα ψηφία αλλάζουν κάθε φορά για λόγους ασφαλείας... δεν είναι τα ίδια πάντα..
    Μπορεί να σου ζητήσει το 1ο και 3ο και μετά να σου πει το 1ο και 2ο ή άλλο συνδυασμό...

    Αλλά σε είχα στο μυαλό μου χθες για να δω αν θα μου γίνει και εμένα, αλλά δεν...

    Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω σε Eurobank και AlphaBank είναι ότι δε μπορώ να ενημερώσω τα έγγραφά μου με το KYC του GSIS.
    Ενώ περνάω όλους τους ελέγχους, όταν πάει να ολοκληρωθεί η διαδικασία και οι 2 τράπεζες μου βγάζουν σφάλμα...
    Στη Eurobank μου λέει πρόβλημα σύνδεσης ενώ στην Alpha ένα απλό "σφάλμα" για να μυρίσεις τα νύχια σου και να βρεις λύση...
    Δοκίμασα με Chromium Edge βέβαια, οπότε θα κάνω δοκιμές και με άλλο browser μην τύχη και φταίει αυτός (χλωμώ).

  13. #11983
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Ναι μιλαω για το 1ο μου ποστ εδω που απαντησε ο sdkir.
    Βλεπω εκει που εχω γραψει οτι ζηταει αλλα απο αυτα που εβαζα εγω εκεινη την στιγμη.
    Και τα ιδια ζητουσε και στο Φ.Α αρα εβαζα αλλα νουμερα εγω.
    Ετσι θυμαμαι, θα δοκιμασω οταν παω σπιτι.
    Παντως δεν εχει να κανει με την Inalan.
    Για τα αλλα που λες δεν ξερω. Τηλ στις τραπεζες.

    - - - Updated - - -

    Εγω ρωτησα εδω γιατι πριν λιγες μερες εκανα πληρωμες χωρις προβλημα πχ ΔΕΗ και ελεγα οτι ειναι θεμα της ΙNALAN.
    Εχει τυχει να εχει προβλημα το οποιο το ειχε πει και η ιδια οταν ειχα ρωτησει τοτε.
    Παλιοτερα ηταν καπως διαφορετικο το συστημα πληρωμης με καρτα απο την σελιδα της.
    Αλλα τωρα δεν ειναι. Οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυουμε αλλο, θα την βρω την ακρη οπως και να εχει.
    Στην αναγκη πληρωμη με καταθεση και τηλ στην Eurobank.

    - - - Updated - - -

    τελικα εκανα σημερα μια χαρα τις πληρωμες τωρα τι εγινε χτες δεν ξερω...

    Παρατηρησα οτι εδω και μερικες μερες εχω αργη ταχυτητα κατεβασματος απο σελιδες ή υπηρεσιες, οταν λεμε αργη μιλαμε για την χελονα την ιδια....
    πχ στο y2mate επιανα οσο παει η 200αρα και σημερα πχ δεν παταει ουτε τα 400 kb/sec!!!!
    Στα speedtest σε μερικους servers ειναι στο download λες και εχω 100αρα...
    στο linux κανω pacman -Syu και παντα επιανα τελος της 200αρας απο FTP, τωρα δεν παει πανω απο 6 mb/sec! και κυριως δεν παταει τα 3.
    αν μπω στο FTP ntua τα ιδια.

    Κώδικας:
    Server = http://ftp.otenet.gr/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Server = http://ftp.cc.uoc.gr/mirrors/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Server = https://repo.greeklug.gr/data/pub/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Μου αλλαξε και η ip μετα απο πολυ καιρο πηγε απο 91 κατι και νομιζω οτι απο τοτε αρχισαν αυτα αλλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος.
    Εχει αλλος θεμα?

    Στα speedtests απο ocla με cosmote, ote και αλλους δειχνουν ομως ολα καλα, αλλα τι να τα κανω οταν οτι κατεβαζω σερνεται σαν μια πολυ κακη ADSL?

    - - - Updated - - -

    Μπορει αυτο να το κατεβασει καποιος να δουμε ποσα πιανει? το NTUA φταιει ή η ιναλαν δλδ? http://ftp.ntua.gr/pub/linux/linuxmi...64bit-beta.iso
    απο εμενα δεν παταει τα 2,5 mb/sec!!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2021-04-27_19-46-20.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 27-04-21 στις 19:57. Αιτία: Συμπληρώματα

  14. #11984
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Περιοχή
    Αθηνα/Περισσος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 & 1000/100
    ISP
    Inalan & Cosmote FTTH
    Router
    HG8546M & Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μιλαω για το 1ο μου ποστ εδω που απαντησε ο sdkir.
    Βλεπω εκει που εχω γραψει οτι ζηταει αλλα απο αυτα που εβαζα εγω εκεινη την στιγμη.
    Και τα ιδια ζητουσε και στο Φ.Α αρα εβαζα αλλα νουμερα εγω.
    Ετσι θυμαμαι, θα δοκιμασω οταν παω σπιτι.
    Παντως δεν εχει να κανει με την Inalan.
    Για τα αλλα που λες δεν ξερω. Τηλ στις τραπεζες.

    - - - Updated - - -

    Εγω ρωτησα εδω γιατι πριν λιγες μερες εκανα πληρωμες χωρις προβλημα πχ ΔΕΗ και ελεγα οτι ειναι θεμα της ΙNALAN.
    Εχει τυχει να εχει προβλημα το οποιο το ειχε πει και η ιδια οταν ειχα ρωτησει τοτε.
    Παλιοτερα ηταν καπως διαφορετικο το συστημα πληρωμης με καρτα απο την σελιδα της.
    Αλλα τωρα δεν ειναι. Οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυουμε αλλο, θα την βρω την ακρη οπως και να εχει.
    Στην αναγκη πληρωμη με καταθεση και τηλ στην Eurobank.

    - - - Updated - - -

    τελικα εκανα σημερα μια χαρα τις πληρωμες τωρα τι εγινε χτες δεν ξερω...

    Παρατηρησα οτι εδω και μερικες μερες εχω αργη ταχυτητα κατεβασματος απο σελιδες ή υπηρεσιες, οταν λεμε αργη μιλαμε για την χελονα την ιδια....
    πχ στο y2mate επιανα οσο παει η 200αρα και σημερα πχ δεν παταει ουτε τα 400 kb/sec!!!!
    Στα speedtest σε μερικους servers ειναι στο download λες και εχω 100αρα...
    στο linux κανω pacman -Syu και παντα επιανα τελος της 200αρας απο FTP, τωρα δεν παει πανω απο 6 mb/sec! και κυριως δεν παταει τα 3.
    αν μπω στο FTP ntua τα ιδια.

    Κώδικας:
    Server = http://ftp.otenet.gr/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Server = http://ftp.cc.uoc.gr/mirrors/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Server = https://repo.greeklug.gr/data/pub/linux/archlinux/$repo/os/$arch
    Μου αλλαξε και η ip μετα απο πολυ καιρο πηγε απο 91 κατι και νομιζω οτι απο τοτε αρχισαν αυτα αλλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος.
    Εχει αλλος θεμα?

    Στα speedtests απο ocla με cosmote, ote και αλλους δειχνουν ομως ολα καλα, αλλα τι να τα κανω οταν οτι κατεβαζω σερνεται σαν μια πολυ κακη ADSL?

    - - - Updated - - -

    Μπορει αυτο να το κατεβασει καποιος να δουμε ποσα πιανει? το NTUA φταιει ή η ιναλαν δλδ? http://ftp.ntua.gr/pub/linux/linuxmi...64bit-beta.iso
    απο εμενα δεν παταει τα 2,5 mb/sec!!!!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  test.JPG 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  62,8 KB 
ID: 227118

    με wifi και ο γιος παιζει PlayStation

    - - - Updated - - -

    nvidia και παλι ο γιος παιζει PS και η γυναικα YouTubeΣυνημμένο Αρχείο 227119

  15. #11985
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.933
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Και εκτός Inalan με 7 MB/s max το κατεβάζει το συγκεκριμένο από ntua πάντως.

Σελ. 799 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 779789794797798799800801804809819 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας