Σελ. 677 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 657667672675676677678679682687697 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.141-10.155 από 18565

Θέμα: Inalan

  1. #10141
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Καλημέρα σας.

    Είναι κάποιες ερωτήσεις που δεν έχουν, ή πιο συγκεκριμένα, - δεν μπορούν να απαντηθούν.
    Τα στρατηγικά πλάνα μιας εταιρίας αφορούν την ίδια και εμπεριέχουν πολλούς παράγοντες που έχουν ληφθεί υπόψιν , που σίγουρα δεν είναι προς συζήτηση με το ευρύ κοινό.
    Σε αντίστοιχες περιπτώσεις οπότε, η απάντηση είναι πως εν καιρώ θα καλυφθούν όλα, προς το παρόν όμως δεν υπάρχει κάποιο πλάνο και σαφώς ούτε και κάποιο χρονοδιάγραμμα.
    Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το ενδιαφέρον και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε μελλοντικά όταν με το καλό υπάρχει η δυνατότητα και γίνετε, αν το επιθυμείτε ακόμα, πελάτης μας

  2. #10142
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας.

    Είναι κάποιες ερωτήσεις που δεν έχουν, ή πιο συγκεκριμένα, - δεν μπορούν να απαντηθούν.
    Τα στρατηγικά πλάνα μιας εταιρίας αφορούν την ίδια και εμπεριέχουν πολλούς παράγοντες που έχουν ληφθεί υπόψιν , που σίγουρα δεν είναι προς συζήτηση με το ευρύ κοινό.
    Σε αντίστοιχες περιπτώσεις οπότε, η απάντηση είναι πως εν καιρώ θα καλυφθούν όλα, προς το παρόν όμως δεν υπάρχει κάποιο πλάνο και σαφώς ούτε και κάποιο χρονοδιάγραμμα.
    Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το ενδιαφέρον και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε μελλοντικά όταν με το καλό υπάρχει η δυνατότητα και γίνετε, αν το επιθυμείτε ακόμα, πελάτης μας
    Μάλιστα. Άρα όσοι βρίσκονται στο νοητό πολύγωνο Γηροκομείο - Κηφισίας - Πανόρμου - Καρύστου/Τριφυλλίας, βάζουν 50άρι vodafone που έχει αναλάβει το τοπικό Α/Κ.

    My guess είναι ότι η Inalan συμπεριέλαβε και ακολούθως απέκλεισε εν μία νυκτί ΜΟΝΟ τη συγκεκριμένη περιοχή γιατί μυρίστηκε πως πρόκειται για υπο-περιοχή στην οποία κατοικούν κατά 80% ηλικιωμένοι μεσοαστοί που τα παιδιά και τα εγγόνια τους έχουν μετακινηθεί προς τα Βόρεια Προάστια και το 20% των νέων - φοιτητών αρκείται με τα 24άρια φθηνοπακέτα της κακομοιριάς. Άλλη εξήγηση δε βρίσκω, τεχνικές δυσκολίες χειρότερες υπάρχουν στα γύρω κορφοβούνια που η εταιρεία έχει ήδη βάλει στο πλάνο, ενώ ο Δ. Αθηναίων έχει ήδη δώσει άδειες για ένα σωρό άλλες περιοχές.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  3. #10143
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Άρα όσοι βρίσκονται στο νοητό πολύγωνο Γηροκομείο - Κηφισίας - Πανόρμου - Καρύστου/Τριφυλλίας, βάζουν 50άρι vodafone που έχει αναλάβει το τοπικό Α/Κ.

    My guess είναι ότι η Inalan συμπεριέλαβε και ακολούθως απέκλεισε εν μία νυκτί ΜΟΝΟ τη συγκεκριμένη περιοχή γιατί μυρίστηκε πως πρόκειται για υπο-περιοχή στην οποία κατοικούν κατά 80% ηλικιωμένοι μεσοαστοί που τα παιδιά και τα εγγόνια τους έχουν μετακινηθεί προς τα Βόρεια Προάστια και το 20% των νέων - φοιτητών αρκείται με τα 24άρια φθηνοπακέτα της κακομοιριάς. Άλλη εξήγηση δε βρίσκω, τεχνικές δυσκολίες χειρότερες υπάρχουν στα γύρω κορφοβούνια που η εταιρεία έχει ήδη βάλει στο πλάνο, ενώ ο Δ. Αθηναίων έχει ήδη δώσει άδειες για ένα σωρό άλλες περιοχές.
    Ακουγεται πολυ λογικο ετσι οπως το λες.

    Ειναι κριμα παντως οπως και να εχει. Να περιμενεις πως και πως ... και ξαφνικα να σου "κοβουν" τις ελπιδες.
    The gr81 .

  4. #10144
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Άρα όσοι βρίσκονται στο νοητό πολύγωνο Γηροκομείο - Κηφισίας - Πανόρμου - Καρύστου/Τριφυλλίας, βάζουν 50άρι vodafone που έχει αναλάβει το τοπικό Α/Κ.

    My guess είναι ότι η Inalan συμπεριέλαβε και ακολούθως απέκλεισε εν μία νυκτί ΜΟΝΟ τη συγκεκριμένη περιοχή γιατί μυρίστηκε πως πρόκειται για υπο-περιοχή στην οποία κατοικούν κατά 80% ηλικιωμένοι μεσοαστοί που τα παιδιά και τα εγγόνια τους έχουν μετακινηθεί προς τα Βόρεια Προάστια και το 20% των νέων - φοιτητών αρκείται με τα 24άρια φθηνοπακέτα της κακομοιριάς. Άλλη εξήγηση δε βρίσκω, τεχνικές δυσκολίες χειρότερες υπάρχουν στα γύρω κορφοβούνια που η εταιρεία έχει ήδη βάλει στο πλάνο, ενώ ο Δ. Αθηναίων έχει ήδη δώσει άδειες για ένα σωρό άλλες περιοχές.
    Μα ειναι και λογικο ομως.
    Ολα ειναι θεμα κοστους, δεν γινεται μια μικρη εταιρια να καλυψει αμεσα μια περιοχη χωρις ιδιαιτερο εμπορικο ενδιαφερον απο μονη της.
    Φυσικα υπαρχουν κι αλλοι παραγοντες τους οποιους δεν τους ξερουμε (ή και ουτε που τους φανταζομαστε).

    Εγω πιο πολυ θα τα βαζα με την πολιτεια, που δεν δινει κινητρα στις μικρες εταιριες να αναπτυξουν το δικτυο τους σε τετοιες περιοχες.
    Γιατι μεχρι στιγμης, εχει δωσει απειρα κινητρα σε ολους τους υπολοιπους.

  5. #10145
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα ειναι και λογικο ομως.
    Ολα ειναι θεμα κοστους, δεν γινεται μια μικρη εταιρια να καλυψει αμεσα μια περιοχη χωρις ιδιαιτερο εμπορικο ενδιαφερον απο μονη της.
    Φυσικα υπαρχουν κι αλλοι παραγοντες τους οποιους δεν τους ξερουμε (ή και ουτε που τους φανταζομαστε).

    Εγω πιο πολυ θα τα βαζα με την πολιτεια, που δεν δινει κινητρα στις μικρες εταιριες να αναπτυξουν το δικτυο τους σε τετοιες περιοχες.
    Γιατι μεχρι στιγμης, εχει δωσει απειρα κινητρα σε ολους τους υπολοιπους.
    Mα ήταν αστεία η συγκεκριμένη περίπτωση. Ανέβηκε χάρτης που κάλυπτε όλη την περιοχή ως μελλοντικό δίκτυο κάπου τον Ιούνιο. Έμεινε ανεβασμένος για 1-2 βδομάδες, εντός των οποίων τηλεφώνησα στην εταιρεία και μου είπαν το αργότερο ως τέλη Σεπτέμβρη θα είμαστε εκεί. Και τελικά, εν μία νυκτί, εξαφανίστηκε η προϋπολογιζόμενη κάλυψη σε αυτό το κομμάτι. Απίστευτο! Oρίστε η γλαφυρή απεικόνιση:

    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  6. #10146
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εγω πιο πολυ θα τα βαζα με την πολιτεια, που δεν δινει κινητρα στις μικρες εταιριες να αναπτυξουν το δικτυο τους σε τετοιες περιοχες.
    Γιατι μεχρι στιγμης, εχει δωσει απειρα κινητρα σε ολους τους υπολοιπους.
    εχει τους δικους της παροχους η "πολιτεια" να προστατεψει .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  7. #10147
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Τελικα αυτη η ιναλαν δεν φταιει πουθενα ,παρα μονο το κρατος .Βεβαια οταν εχουμε προβλημα με κανενα αλλο παροχο του χωνουμε τα 1000 μυρια .Που επι ενα μηνα δεν υπηρχε εξελιξη στην αιτηση μου ενω μου ειχαν πει οτι σε 1 1/2 μηνα θα ενεργοποιηθω το κρατος φταιει ; Το οτι δεν εχουν προσωπικο το κρατος τους φταει;Που καθε τοσο απο οτι διαβαζω υπαρχουν προβληματακθα το κρατος τους φταιει;
    Ξερετε τι μου θυμιζετε καποιοι;Σε ενα αλλο φορουμ στην ενοτητα για τον κλιματισμο αν το κλιματιστικο δεν ηταν στα γουστα καποιων αμεσως εβγαινε το συμπερασμα οτι φταει το κλιματιστικο ,ενω αν ηταν στα γουστα τους εφταιγε ο τοιχος ο καιρος,τα μνημονια,ο Τζιγγερ κλπ και ποτε το κλιματιστικο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stratus : 16-09-20 στις 19:15.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  8. #10148
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Αν θες με το ζόρι να σου πούμε ότι είμαστε δυσαρεστημένοι πελάτες τους , δε θα το κάνουμε. Οπότε ξεκαβάλα και άλλαξε ύφος. Νταήδες όλοι.

  9. #10149
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες με το ζόρι να σου πούμε ότι είμαστε δυσαρεστημένοι πελάτες τους , δε θα το κάνουμε. Οπότε ξεκαβάλα και άλλαξε ύφος. Νταήδες όλοι.
    Αν εσυ καταλαβες αυτο μαθε αναγνωση ή βαλε καποιον να σου εξηγησει τι εγραψα .Οσο για το υφος μαλλον μιλας στον καθρεφτη.
    Βεβαια δεν απαντησες σε τιποτα απο αυτα που εγραψα οποτς νταης εισαι εσυ .
    Ξερετε τι αλλο μου θυμιζετε καποιοι ; Την πρωην ngi και νυν gi .
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  10. #10150
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Να απαντήσω σε τι από αυτά που έγραψες; Τι είμαι, εκπρόσωπός τους; Ίσα ίσα που πιο πάνω γράφω ότι θα ήθελα καλύτερη τηλεφωνική υποστήριξη. Το ζήτημα δεν είναι να μάθω εγώ ανάγνωση, είναι να μάθεις εσύ να εκφράζεσαι σαν άνθρωπος.
    Μαγκιές και ειρωνείες αλλού.

  11. #10151
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα αυτη η ιναλαν δεν φταιει πουθενα ,παρα μονο το κρατος .Βεβαια οταν εχουμε προβλημα με κανενα αλλο παροχο του χωνουμε τα 1000 μυρια .Που επι ενα μηνα δεν υπηρχε εξελιξη στην αιτηση μου ενω μου ειχαν πει οτι σε 1 1/2 μηνα θα ενεργοποιηθω το κρατος φταιει ; Το οτι δεν εχουν προσωπικο το κρατος τους φταει;Που καθε τοσο απο οτι διαβαζω υπαρχουν προβληματακθα το κρατος τους φταιει;
    Ξερετε τι μου θυμιζετε καποιοι;Σε ενα αλλο φορουμ στην ενοτητα για τον κλιματισμο αν το κλιματιστικο δεν ηταν στα γουστα καποιων αμεσως εβγαινε το συμπερασμα οτι φταει το κλιματιστικο ,ενω αν ηταν στα γουστα τους εφταιγε ο τοιχος ο καιρος,τα μνημονια,ο Τζιγγερ κλπ και ποτε το κλιματιστικο.
    εχουνε πεσει 3 παροχοι πανω στις υποδομες που φτιαχτηκανε επι εποχες δημοσιου οτε , και ουτε να τα συντηρησουνε μπορουν σωστα , ουτε και να το αναβαθμισουν .
    η ιναλαν ειναι στην επεκταση ακομη και οπου φτανει (μεχρι τωρα ) , ικανοποιει .
    και σε ταχυτητες το ονομαστικο με το εφικτο ειναι αρτιοτερο του αρτιου , και η επιδιορθωσεις ειναι αμεσες οσο εχω παρακολουθησει , και η τιμολογιση ειναι ακρως ανταγωνιστικη συμφωνα με τις παροχες .

    εχει και αυτη τις πολιτικες της , αλλα βλεπουμε οτι δεν ειναι κερδοσκοπικες αλλα για να κραταει μια συντηρητικη γραμμη προς τι μπορει να προσφερει .
    εγω το βρισκω αξιο , σε σχεση με τις αξιολυπητες παροχες των μεγαλων παροχων .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  12. #10152
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Σου εθιξα την εταιρεια ; Εγω εκανα καποιες ερωτησεις και εκανα αναφορα στο γεγονος οτι καποιοι ριχνουν την αιτια μη επεκτασης του δικτυου στο κρατος .
    Οσο για το ανθρωπος μην κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  13. #10153
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου εθιξα την εταιρεια ; Εγω εκανα καποιες ερωτησεις και εκανα αναφορα στο γεγονος οτι καποιοι ριχνουν την αιτια μη επεκτασης του δικτυου στο κρατος .
    Οσο για το ανθρωπος μην κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια
    Βλέπεις ποιος δε γνωρίζει ανάγνωση; Μόνος μου γράφω τι παράπονα έχω απ' την εταιρεία. Τα αίτια μη επέκτασης του δικτύου είναι και στο κράτος, τι να κάνουμε τώρα; Μήπως σου θίξαμε εσένα το θαυμάσιο αυτό κράτος;

  14. #10154
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχουνε πεσει 3 παροχοι πανω στις υποδομες που φτιαχτηκανε επι εποχες δημοσιου οτε , και ουτε να τα συντηρησουνε μπορουν σωστα , ουτε και να το αναβαθμισουν .
    η ιναλαν ειναι στην επεκταση ακομη και οπου φτανει (μεχρι τωρα ) , ικανοποιει .
    και σε ταχυτητες το ονομαστικο με το εφικτο ειναι αρτιοτερο του αρτιου , και η επιδιορθωσεις ειναι αμεσες οσο εχω παρακολουθησει , και η τιμολογιση ειναι ακρως ανταγωνιστικη συμφωνα με τις παροχες .

    εχει και αυτη τις πολιτικες της , αλλα βλεπουμε οτι δεν ειναι κερδοσκοπικες αλλα για να κραταει μια συντηρητικη γραμμη προς τι μπορει να προσφερει .
    εγω το βρισκω αξιο , σε σχεση με τις αξιολυπητες παροχες των μεγαλων παροχων .
    Δεν εχεις αδικο Προσωπικα τον οτε τον εχω παει δικαστηριο,του πηρα τα σωβρακα και vodafone στην εεττ.Μου γλυτωνει μεχρι στιγμης η forthnet
    Αυτο που δεν μπορω ομως οτι οτι λαθος και να κανει η ιναλαν για καποιους φταιει καποιος αλλος ποτε αυτη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπεις ποιος δε γνωρίζει ανάγνωση; Μόνος μου γράφω τι παράπονα έχω απ' την εταιρεία. Τα αίτια μη επέκτασης του δικτύου είναι και στο κράτος, τι να κάνουμε τώρα; Μήπως σου θίξαμε εσένα το θαυμάσιο αυτό κράτος;
    Το κρατος ειμαστε εμεις αν δεν το εχεις καταλαβει.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  15. #10155
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mα ήταν αστεία η συγκεκριμένη περίπτωση. Ανέβηκε χάρτης που κάλυπτε όλη την περιοχή ως μελλοντικό δίκτυο κάπου τον Ιούνιο. Έμεινε ανεβασμένος για 1-2 βδομάδες, εντός των οποίων τηλεφώνησα στην εταιρεία και μου είπαν το αργότερο ως τέλη Σεπτέμβρη θα είμαστε εκεί. Και τελικά, εν μία νυκτί, εξαφανίστηκε η προϋπολογιζόμενη κάλυψη σε αυτό το κομμάτι. Απίστευτο! Oρίστε η γλαφυρή απεικόνιση:

    Ωραια.
    Κι αντε εγω να δεχτω οτι η Inalan ηταν επιπολαια που ανανεωσε τοσο αδεξια τον χαρτη.
    Ακομα κι αν αυτο δεν εκαναν, παλι θα βγαινατε ορισμενοι και θα πιεζατε για updates για νεες περιοχες καλυψης.
    Μια ή αλλη ειναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 16-09-20 στις 19:54.

Σελ. 677 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 657667672675676677678679682687697 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας