Σελ. 679 από 1233 ΠρώτηΠρώτη ... 659669674677678679680681684689699 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.171-10.185 από 18488

Θέμα: Inalan

  1. #10171
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsomby Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εχθές έχω πρόβλημα με χαμένα πακέτα στη σύνδεσή μου. Συγκεκριμένα, σε ping που τρέχει για ώρα, βλέπω κάθε μισό με 1 λεπτό περίπου να χάνονται 4-5 συνεχόμενα πακέτα. Είναι αρκετά εκνευριστικό, ειδικά όταν είσαι σε call. Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα; Περιοχή Νέα Ιωνία.
    εγω εδω και 2 μερες. Συνδεση με anydesk , κλεινει συνεχεια.
    Το δηλωσα βλαβη σημερα, αλλα μεχρι τωρα δεν εχει φτιαχτει κατι.

  2. #10172
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lbch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,
    επειδή ψάχνομαι γενικότερα είτε για 100 Nova ή για Inalan, Γαλάτσι είναι εντάξει η Inalan ή όπως γίνεται πλέον στα "Ελληνικά δίκτυα"
    κάνεις τον σταυρό σου,ένα ευχέλαιο ή ευλόγησον να σου κάτσει καλά η φάση?
    Αν είσαι σε περιοχή που σε καλύπτει η Inalan, νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να πας σε άλλη εταιρεία. 200 Mbps με 28€ (συμβόλαιο) δεν δίνει κανείς.

  3. #10173
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lbch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,
    επειδή ψάχνομαι γενικότερα είτε για 100 Nova ή για Inalan, Γαλάτσι είναι εντάξει η Inalan ή όπως γίνεται πλέον στα "Ελληνικά δίκτυα"
    κάνεις τον σταυρό σου,ένα ευχέλαιο ή ευλόγησον να σου κάτσει καλά η φάση?
    Αν είσαι στις περιοχές που καλυπτει δεν θα χρειαστείς παπα. Αν μπείς σε οποιοδήποτε πρόγραμμα ταχύτητας, θα πάρεις 110% - 120% την ονομαστική ταχύτητα. Δεν είναι "εως".

  4. #10174
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.753
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lbch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,
    επειδή ψάχνομαι γενικότερα είτε για 100 Nova ή για Inalan, Γαλάτσι είναι εντάξει η Inalan ή όπως γίνεται πλέον στα "Ελληνικά δίκτυα"
    κάνεις τον σταυρό σου,ένα ευχέλαιο ή ευλόγησον να σου κάτσει καλά η φάση?
    Αν θελεις naked ιντερνετ , τοτε ειναι μονοδρομος η Ιναλαν.

    Αν ομως μιλατε πολυ στο σταθερο , ή μπορει να θελεις και τηλεοραση ( πχ αθλητικα ) τοτε κανε τους υπολογισμους γιατι ισως σε συμφερει Vdsl σαν πακετο.

    Απο εκει και περα, προβληματακια υπαρχουν , αλλα προς το παρον λυνονται γρηγορα.
    Υπαρχει ομως μια συχνοτητητα μεγαλυτερη απο των αλλων παροχων .

    Για να απαντησω στο ερωτημα σου ..... Οπως ειναι σημερα τα πραγματα , η ιναλαν ειναι καλυτερα σε εξυπηρετηση σε σχεση με τους υπολοιπους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος griniaris : 18-09-20 στις 10:50.
    The gr81 .

  5. #10175
    Εγγραφή
    06-03-2009
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    pfsense
    κάνε tracert στην ip που χάνεις πακέτα.
    Και κάνε ping ένα ένα τα hops να δεις που προκύπτει η απώλεια.
    Μπορεί να είναι θέμα routing από inalan προς τα πίσω και όχι απαραίτητα ινα.

  6. #10176
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lbch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,
    επειδή ψάχνομαι γενικότερα είτε για 100 Nova ή για Inalan, Γαλάτσι είναι εντάξει η Inalan ή όπως γίνεται πλέον στα "Ελληνικά δίκτυα"
    κάνεις τον σταυρό σου,ένα ευχέλαιο ή ευλόγησον να σου κάτσει καλά η φάση?
    Καλησπερα, εκτος αυτα που σου ειπαν τα παιδια να τονισω οτι εχεις και bonus speed αρκετο πανω δωρεαν, δεν ειναι μονο 200 δλδ, και τελος οτι εχεις και upload ιδιο!!!
    και γενικα για nova που λες μαλλον εννοεις VDSL2 που σημαινει οτι εχεις και ενα κομματι χαλκο με οτι αυτο συνεπαγεται. Αλλο πραγμα FTTH και αλλο VDSL.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εδω και 2 μερες. Συνδεση με anydesk , κλεινει συνεχεια.
    Το δηλωσα βλαβη σημερα, αλλα μεχρι τωρα δεν εχει φτιαχτει κατι.
    καλησπερα, κοιταξες στο ρουτερ της ιναλαν τα στατιστικα της οπτικης αν δειχνει κατι "κακο" εκει ? στο μενου status και optical information.
    Εμενα οταν επαθε ζημια η ινα απο εκει το ειδα οτι φταιει αυτη.

  7. #10177
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Τελικά μάλλον ήταν γενικευμένο το πρόβλημα στη Ν. Ιωνία τουλάχιστον και φαίνεται πλέον να έχει λυθεί από το μεσημέρι. Απλά λόγω της ιδιαιτερότητας δεν ήταν εύκολο να το αντιληφθεί κάποιος που απλά σερφάρει και κατεβάζει. Κι εγώ είχα θέμα με το anydesk (συνεχώς αποσυνδέσεις ανά 5-10 λεπτά), κάποιες στιγμές με το netflix (buffering) και 1-2 φορές κόπηκε και voip κλήση. Δοκίμασα συνεχόμενο ping προς google χθες με ταυτόχρονη σύνδεση με anydesk σε απομακρυσμένο υπολογιστή και παρατήρησα ότι ανά κάποια λεπτά έκανε timeout. Αν τα timeout ήταν 1-2 άντεχε, αν ήταν 3-4 και πάνω συνεχόμενα έπεφτε το anydesk και κάποια tabs στον browser που κάνουν τακτικά refresh. Από το πρωί σήμερα με anydesk μέχρι κάπου στις 12:00 είχα πάλι αποσυνδέσεις και μετά σταθεροποιήθηκε (με εξαίρεση 1 μόνο disconnect γύρω στις 16:00 που μάλλον οφειλόταν και στην απέναντι πλευρά) και μέχρι τουλάχιστον τις 23:00 το βράδυ που είχα συνεχώς ανοιχτή τη σύνδεση ήταν βράχος.

  8. #10178
    Εγγραφή
    20-12-2008
    Περιοχή
    Ανω Κυψελη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250000/250000
    ISP
    Inalan
    Router
    HG8546M
    Path Level
    Fastpath
    Ευτυχης κάτοχος κι εγώ επιτέλους....
    200/200 το πακέτο και μέχρι στιγμής σούπερ ευχαριστημένος.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20200919_105548.jpg  

    FB_IMG_1600501891353.jpg  


  9. #10179
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.015
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να απαντησω στο ερωτημα σου ..... Οπως ειναι σημερα τα πραγματα , η ιναλαν ειναι καλυτερα σε εξυπηρετηση σε σχεση με τους υπολοιπους.

    Μόνο καλύτερα, φίλε griniaris; Φίλος μου μπήκε ήδη στην τέταρτη βδομάδα, που δεν έχει ούτε ίντερνετ, ούτε τηλέφωνο, τίποτα. Και όχι μόνο αυτός, ολόκληρο το στενό που μένει, η Λακεδαίμονως, παράλληλη της Πανόρμου, το ίδιο. Ήταν στην Vodafone ο άνθρωπος, που έχει και την ευθύνη του Α/Κ Αλεξάνδρας, έκανε δεκάδες τηλέφωνα, δεν έγινε απολύτως τίποτα. Του έλεγαν ότι φταίει η Cosmote που δεν επισκευάζει τη βλάβη σε κάποιο καλώδιο.

    Στην απελπισία του, φεύγει πριν καμιά βδομάδα από τη Vodafone και πάει στη Cosmote. Μία κοπέλα σε κατάστημα της Cosmote τον παραμύθιαζε ότι θα του φτιάξουν αμέσως τη σύνδεση, και δεν θα έχει πρόβλημα.

    Η αθεόφοβη του έλεγε: "Εγώ βλέπω τη γραμμή σας μια χαρά, συνδέστε το ρούτερ και είστε έτοιμος!". Πάω χτες στο σπίτι του και του συνδέω το 2i που του έδωσαν, τίποτα φυσικά, το ρούτερ δεν έκανε καν προσπάθεια να συνδεθεί αφού δεν έβλεπε γραμμή. Ρώτησε και τους γείτονές του ξανά, όλοι είναι χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο πάνω από είκοσι μέρες. Τελικά χτες το απόγευμα, παραδέχθηκαν από την Cosmote ότι "υπάρχει βλάβη σε κάποιο κεντρικό καλώδιο, και ότι ευελπιστούν σε μία βδομάδα από σήμερα να έχει διορθωθεί!"

    Χαχά, υπάρχει έστω και μία πιθανότητα στο δισεκατομμύριο να συμβούν όλα αυτά σε συνδρομητή της Inalan;

  10. #10180
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.129
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Να προσθέσω πως πλέον ολα τα συνδρομητικά πακέτα προφέρονται και online
    πχ COSMOTE-NOVA-VODAFONE TV
    Με αντίστοιχες εφαρμογές ειτε στην τηλεόραση ειτε σε ενα απλό Android stick που θα κοστίσει 30-60 ευρω
    Άρα βάζεις INALAN για φουλ γραμμη 200/200 και μετα επιλέγεις ποιον τηλεοπτικό πάροχο θες με ξεχωριστό απευθειας πακέτο

  11. #10181
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο καλύτερα, φίλε griniaris; Φίλος μου μπήκε ήδη στην τέταρτη βδομάδα, που δεν έχει ούτε ίντερνετ, ούτε τηλέφωνο, τίποτα. Και όχι μόνο αυτός, ολόκληρο το στενό που μένει, η Λακεδαίμονως, παράλληλη της Πανόρμου, το ίδιο. Ήταν στην Vodafone ο άνθρωπος, που έχει και την ευθύνη του Α/Κ Αλεξάνδρας, έκανε δεκάδες τηλέφωνα, δεν έγινε απολύτως τίποτα. Του έλεγαν ότι φταίει η Cosmote που δεν επισκευάζει τη βλάβη σε κάποιο καλώδιο.

    Στην απελπισία του, φεύγει πριν καμιά βδομάδα από τη Vodafone και πάει στη Cosmote. Μία κοπέλα σε κατάστημα της Cosmote τον παραμύθιαζε ότι θα του φτιάξουν αμέσως τη σύνδεση, και δεν θα έχει πρόβλημα.

    Η αθεόφοβη του έλεγε: "Εγώ βλέπω τη γραμμή σας μια χαρά, συνδέστε το ρούτερ και είστε έτοιμος!". Πάω χτες στο σπίτι του και του συνδέω το 2i που του έδωσαν, τίποτα φυσικά, το ρούτερ δεν έκανε καν προσπάθεια να συνδεθεί αφού δεν έβλεπε γραμμή. Ρώτησε και τους γείτονές του ξανά, όλοι είναι χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο πάνω από είκοσι μέρες. Τελικά χτες το απόγευμα, παραδέχθηκαν από την Cosmote ότι "υπάρχει βλάβη σε κάποιο κεντρικό καλώδιο, και ότι ευελπιστούν σε μία βδομάδα από σήμερα να έχει διορθωθεί!"

    Χαχά, υπάρχει έστω και μία πιθανότητα στο δισεκατομμύριο να συμβούν όλα αυτά σε συνδρομητή της Inalan;
    όταν με το καλό η ΙΝΑΛΑΝ αποκτήσει έναν αρκετά σοβαρό αριθμό πελατών τότε θα δούμε σε πόσο χρόνο θα γίνεται η αποκατάσταση καλωδιακής βλάβης γιατί τώρα οι τεχνικοί της τα καταφέρνουν πολύ καλά για τον αριθμό των πελατών που έχει η εταιρεία
    στο μέλλον όμως δεν ξέρεις...για αυτό κράτα μικρό καλάθι και κοίτα να ευχαριστηθείτε την γρήγορη σύνδεση για όσο καιρό την έχετε.

  12. #10182
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.015
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν με το καλό η ΙΝΑΛΑΝ αποκτήσει έναν αρκετά σοβαρό αριθμό πελατών τότε θα δούμε σε πόσο χρόνο θα γίνεται η αποκατάσταση καλωδιακής βλάβης γιατί τώρα οι τεχνικοί της τα καταφέρνουν πολύ καλά για τον αριθμό των πελατών που έχει η εταιρεία
    στο μέλλον όμως δεν ξέρεις...για αυτό κράτα μικρό καλάθι και κοίτα να ευχαριστηθείτε την γρήγορη σύνδεση για όσο καιρό την έχετε.

    Δηλαδή στα σοβαρά τώρα, υπάρχει οποιαδήποτε δικαιολογία για να αφήσει ένας πάροχος δεκάδες συνδρομητές χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο για έναν ολόκληρο μήνα φίλε Zer0c00L;

  13. #10183
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.753
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο καλύτερα, φίλε griniaris; Φίλος μου μπήκε ήδη στην τέταρτη βδομάδα, που δεν έχει ούτε ίντερνετ, ούτε τηλέφωνο, τίποτα. Και όχι μόνο αυτός, ολόκληρο το στενό που μένει, η Λακεδαίμονως, παράλληλη της Πανόρμου, το ίδιο. Ήταν στην Vodafone ο άνθρωπος, που έχει και την ευθύνη του Α/Κ Αλεξάνδρας, έκανε δεκάδες τηλέφωνα, δεν έγινε απολύτως τίποτα. Του έλεγαν ότι φταίει η Cosmote που δεν επισκευάζει τη βλάβη σε κάποιο καλώδιο.

    Στην απελπισία του, φεύγει πριν καμιά βδομάδα από τη Vodafone και πάει στη Cosmote. Μία κοπέλα σε κατάστημα της Cosmote τον παραμύθιαζε ότι θα του φτιάξουν αμέσως τη σύνδεση, και δεν θα έχει πρόβλημα.

    Η αθεόφοβη του έλεγε: "Εγώ βλέπω τη γραμμή σας μια χαρά, συνδέστε το ρούτερ και είστε έτοιμος!". Πάω χτες στο σπίτι του και του συνδέω το 2i που του έδωσαν, τίποτα φυσικά, το ρούτερ δεν έκανε καν προσπάθεια να συνδεθεί αφού δεν έβλεπε γραμμή. Ρώτησε και τους γείτονές του ξανά, όλοι είναι χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο πάνω από είκοσι μέρες. Τελικά χτες το απόγευμα, παραδέχθηκαν από την Cosmote ότι "υπάρχει βλάβη σε κάποιο κεντρικό καλώδιο, και ότι ευελπιστούν σε μία βδομάδα από σήμερα να έχει διορθωθεί!"

    Χαχά, υπάρχει έστω και μία πιθανότητα στο δισεκατομμύριο να συμβούν όλα αυτά σε συνδρομητή της Inalan;
    Αναφερεις μια περιπτωση σε συνολο εκατομμυριων συνδεσεων.

    Σιγουρα καποιες βλαβες μπορει να καθυστερησουν υπερβολικα.

    Οπως εχω ξαναπει ... οποιος ΔΕΝ εχει προβλημα δεν θα μπει στην διαδικασια να γραψει ποστ.

    Σε αντιθεση με οσους εχουν προβλημα . Ειτε για να πουν τον πονο τους , ειτε για να βρουν εναλλακτικες.

    Τα τελευταια 24 χρονια που εχω ιντερνετ (ολων των μορφων που εχουν υπαρξει ) μου εχουν δειξει οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη.

    Επισης αν εχεις παρατηρησει ολη την πορεια τη ιναλαν θα δεις οτι η καμπυλη αρχιζει να φθινει. Με οτι αυτο συνεπαγεται.

    Οταν "μεγαλωνει" το δικτυο , η εταιρεια θα πρεπει να στελεχωνει αντιστοιχα και τα τμηματα της . Το οποιο οπως φαινεται μενει στασιμο.



    Απο εκει και περα, θα μεινω στην αρχικη δηλωση. Σε σχεση με τους υπολοιπους ειναι καλυτερα σε εξυπηρετηση (σημερα που μιλαμε ) .
    The gr81 .

  14. #10184
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή στα σοβαρά τώρα, υπάρχει οποιαδήποτε δικαιολογία για να αφήσει ένας πάροχος δεκάδες συνδρομητές χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο για έναν ολόκληρο μήνα φίλε Zer0c00L;
    δικαιολογία δεν υπάρχει αγαπητέ μου φίλε αλλά μην ξεχνάς απευθύνεσαι σε εργαζόμενους ανθρώπους που δεν ξέρεις ούτε τι μισθό παίρνουν ούτε πόσες ώρες δουλεύουν άρα αν η (κάθε) ΙΝΑΛΑΝ δεν πληρώνει καλά τους τεχνικούς της πολύ απλά η βλάβη θα αργήσει να αποκατασταθεί για ευνόητους λόγους.

    επίσης ξεχνάς ότι ζούμε στην ελλάδα η οποία το (2020) άρχισε να έχει FTTH 100 - 200 και οι πάροχοι να βάζουν το χέρι στην δική τους τσέπη για να φτιάξουν υποδομές (ενώ σε άλλες χώρες κοντεύουν να φτάσουν στο Gigabit...)
    επίσης ξεχνάς το βασικότερο... ότι οι τεχνικοί μπορεί να μην είναι της εταιρείας αλλά κάποιου ιδιώτη εργολάβου που τους απασχολεί κάπου αλλού που έχει έργα.

    σου θυμίζω επίσης επειδή μάλλον το έχεις ξεχάσει ότι όταν μετακόμισα στην περιοχή του Παγκρατίου έπεσα στην περίπτωση να βραχυκυκλώσει το καφάο του ΟΤΕ λόγω πλημμύρας και να προκαλέσει ζημία και στο Α/Κ με αποτέλεσμα φυσικά να μείνουμε αρκετό καιρό χωρίς τηλέφωνο (είδος βασικής ανάγκης) και πρόσβαση στο διαδίκτυο μέχρι να αποκαταστήσουν την σοβαρή αυτή βλάβη

  15. #10185
    Εγγραφή
    25-02-2017
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    traceroute απο inalan σε hcn και περναει μεσα απο ενα 192.168.7.1
    και εγω εψαχνα να δω γιατι δεν δουλευει το ipsec tunnel μου.
    τα νευρα μου.

Σελ. 679 από 1233 ΠρώτηΠρώτη ... 659669674677678679680681684689699 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας