Σελ. 985 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 9659759809839849859869879909951005 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 14.761-14.775 από 18560

Θέμα: Inalan

  1. #14761
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας, μπορείτε να αξιοποιήσετε το πακέτο Modulus Base,με κόστος 2€,όπου διατηρείται η φορητότητα του τηλεφωνικού σας αριθμού.Με το συγκεκριμένο πακέτο,δέχεστε εισερχόμενες κλήσεις και για να πραγματοποιήσετε,μπορείτε να πιστώσετε ηλεκτρονικά λεπτά,χρησιμοποιώντας την ηλεκτρονική πλατφόρμα διαχείρισης του λογαριασμού σας, της εταιρείας Modulus.
    Καλησπερα, δλδ μπορω να το κανω οποτε θελω ασχετα αν υπαρχει συμβολαιο?
    Μπορω και να το εχω απευθειας μεσω Modulus και οχι μεσω εσας?

    - - - Updated - - -

    Αμα δειτε και αυτο εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...89%CF%82-1Gbps
    Vodafone FTTH τρελες τιμες και σε 1gbps! μηπως πρεπει να κοιταξετε τις τιμες σας?

  2. #14762
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα, δλδ μπορω να το κανω οποτε θελω ασχετα αν υπαρχει συμβολαιο?
    Μπορω και να το εχω απευθειας μεσω Modulus και οχι μεσω εσας?

    - - - Updated - - -

    Αμα δειτε και αυτο εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...89%CF%82-1Gbps
    Vodafone FTTH τρελες τιμες και σε 1gbps! μηπως πρεπει να κοιταξετε τις τιμες σας?
    Η δέσμευση του συμβολαίου σας,αφορά αποκλειστικά την παροχή των υπηρεσιών του διαδικτύου,και όχι την υπηρεσία τηλεφώνου.Συμπερασματικά,θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και να μεταβείτε στο πακέτο που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σας.
    Σχετικά με το δεύτερο ερώτημα σας,θα πρέπει να απευθυνθείτε στη Modulus,ώστε να ενημερωθείτε για τα διαθέσιμα πακέτα που προσφέρουν οι ίδιοι,εκτός της συνεργασίας μας.

  3. #14763
    Εγγραφή
    26-06-2003
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    206
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΑΡΝΑΣ
    Από την ώρα που θα σκάψουν στην περιοχή, πόσο καιρό παίρνει μέχρι να αρχίσουν να περνάνε κουτιά στις πολυκατοικίες για να γίνει διαθέσιμη η υπηρεσία? Έχουν περάσει 40 μέρες από την μέρα που πέρασαν οπτική στην περιοχή αλλά δεν βλέπω κάποια κινητικότητα.
    Γνωρίζει κανείς στο περίπου πόσο καιρό κάνει? 3-6-12 μήνες?

  4. #14764
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δέσμευση του συμβολαίου σας,αφορά αποκλειστικά την παροχή των υπηρεσιών του διαδικτύου,και όχι την υπηρεσία τηλεφώνου.Συμπερασματικά,θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και να μεταβείτε στο πακέτο που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σας.
    Σχετικά με το δεύτερο ερώτημα σας,θα πρέπει να απευθυνθείτε στη Modulus,ώστε να ενημερωθείτε για τα διαθέσιμα πακέτα που προσφέρουν οι ίδιοι,εκτός της συνεργασίας μας.
    Ενταξει ευχαριστω πολυ

  5. #14765
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δέσμευση του συμβολαίου σας,αφορά αποκλειστικά την παροχή των υπηρεσιών του διαδικτύου,και όχι την υπηρεσία τηλεφώνου.Συμπερασματικά,θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και να μεταβείτε στο πακέτο που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σας.
    Σχετικά με το δεύτερο ερώτημα σας,θα πρέπει να απευθυνθείτε στη Modulus,ώστε να ενημερωθείτε για τα διαθέσιμα πακέτα που προσφέρουν οι ίδιοι,εκτός της συνεργασίας μας.
    Και σχετικά με το τρίτο ερώτημα;

  6. #14766
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δέσμευση του συμβολαίου σας,αφορά αποκλειστικά την παροχή των υπηρεσιών του διαδικτύου,και όχι την υπηρεσία τηλεφώνου.Συμπερασματικά,θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και να μεταβείτε στο πακέτο που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σας.
    Σχετικά με το δεύτερο ερώτημα σας,θα πρέπει να απευθυνθείτε στη Modulus,ώστε να ενημερωθείτε για τα διαθέσιμα πακέτα που προσφέρουν οι ίδιοι,εκτός της συνεργασίας μας.
    Θα μεταφέρουμε στο αρμόδιο τμήμα, αλλά θα ρωτήσουμε, 1Gb download και 1Gb upload είναι η προσφορά? Γιατί σε εμάς οι ταχύτητες είναι πάντα συμμετρικές

  7. #14767
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    και εγω υποστηριζω το συμμετρικο της ιναλαν , αλλα για τους περισσοτερους χρηστες , το οτι ακουνε το ενα μονο γιγαμπιτ , τους φτανει για να καταλαβουν το ιδιο .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #14768
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μεταφέρουμε στο αρμόδιο τμήμα, αλλά θα ρωτήσουμε, 1Gb download και 1Gb upload είναι η προσφορά? Γιατί σε εμάς οι ταχύτητες είναι πάντα συμμετρικές ������
    Σύμφωνοι, 1Gbps down/100Mbps up είναι οι ταχύτητες των άλλων, όπως γνωρίζουμε όλοι. Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου τι τηλεφωνία έχει το πακέτο σας στο 1Gbps; Γιατί στους άλλους είναι και η απεριόριστη τηλεφωνία μέσα στην τιμή. Απαντάω στον εαυτό μου: 14 Ευρώ επιπλέον κοστίζει σε εσάς το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και κινητά.
    Και παρεμπιπτόντως, στη Θεσσαλονίκη που δραστηριοποιείστε δίνουν κι άλλοι και upload και πλούσια τηλεφωνία μαζί σε σημαντικά χαμηλότερες τιμές.

    Αν ποντάρετε συνέχεια στο μεγαλύτερο upload θα μείνετε μόνο με τους λίγους που χρειάζονται τόσο μεγάλο upload, γιατί οι πολλοί το βρίσκουν μεν καλό αλλά δεν πληρώνουν και όσο όσο για να το έχουν. Όσο αυξάνονται οι ταχύτητες και στους άλλους ακόμα και το 10% upload που προσφέρουν γίνεται αξιοπρεπές σιγά σιγά. Τα 100Mbps της 1000άρας σύνδεσης των άλλων ελάχιστα σενάρια χρήσης δεν μπορούν να καλύψουν. Αν πάρουν και καμιά απόφαση οι υπόλοιποι πάροχοι (ή μάλλον αν τυχόν τους υποχρεώσει κάποια στιγμή η ΕΕΤΤ) να δώσουν μεγαλύτερο upload τότε δεν θα υπάρχει πρακτικά κανένας λόγος να προτιμήσει κάποιος την Inalan. Ίσως μόνο ιδεολογικός, ότι στηρίζουμε τους μικρότερους κόντρα στους μεγάλους.

    Είμαστε εδώ κάμποσα μέλη, χρήστες σας, θετικά διακείμενοι προς την εταιρεία, όπως μπορείτε να επιβεβαιώσετε αν ανατρέξετε στις δημοσιεύσεις μας εδώ μέσα, που σας χτυπάμε το καμπανάκι ότι σκληραίνει ο ανταγωνισμός και πρέπει να κινηθείτε. Αν η απάντησή σας σε αυτό το θέμα παραμένει "ναι αλλά έχουμε upload" και δεν θεωρείτε ότι υπάρχει λόγος να κάνετε κάτι, είναι απολύτως αποδεκτό. Έχετε κάνει την επιλογή σας και εύχομαι ειλικρινά να αποδειχθεί σωστή η στρατηγική σας. Το μέλλον θα δείξει.

  9. #14769
    Εγγραφή
    23-05-2008
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    536
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ZTE ZXHN F670L-XIAOMI 4A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rm.Geko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά χειρότερη εταιρία δεν έχω δει.

    Σε περιοχή που έχουν διαθεσιμότητα εδώ και χρόνια έχω κάνει αίτηση 20 μερες πριν λήξη το συμβόλαιο μου με τη Cosmote γαι να μη τρέχω τελευταία στιγμή και ενώ μου λένε θα σας καλέσουμε μέσα στις επόμενες μέρες να κλείσουμε ραντεβού να σας βάλουμε το κουτί καθώς έχει σύνδεση η δίπλα οικοδομή και θα σας συνδέσουμε άμεσα πέρασαν 20 μερες και δεν έχω ενημέρωση.
    Τους στέλνω μήνυμα παντού να με καλεσουν και η απαντήσει είναι "δεν έχουμε νέοτερα περιμένουμε να στείλουν σήμα", που να στείλετε σήμα ρε παιδιά ποτέ θα βάλετε το κουτί?
    Μετά από πόσες φορές παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε τελικά δε μπορούμε να πάρουμε από το κουτί δίπλα σας είναι φουλ και θα πέφτει το ίντερνετ από όλους που είναι εκεί και θα πρέπει να γίνει νέα εγκατάσταση από τους τεχνικούς.
    Ωραία λέω ποτέ θα ερθετε να ξέρω τι θα κάνω.Δε ξέρουμε λέει μπορεί και ένα με δύο μήνες υπάρχει σειρά προτεραιότητας, αν θέλετε μπορειται να πάτε σε άλλη εταιρία και όταν θα είμαστε έτοιμοι να ερθετε σε εμάς.

    Πραγματικά τραγικοί. Βασίστηκα πάνω τους και μεθαύριο λήγει το συμβόλαιο μου και ψάχνω τελευταία στιγμή για άλλη εταιρία.

    Μακριά!
    Σε συνέχεια των παραπάνω ήρθαν χθες και έσκαψαν για να περάσουν οπτικές ίνες!
    Τελικά δε πήρα από τη διπλανή οικοδομή αλλά μπήκε νέο φρεάτιο σε δίπλα στενό και από εκεί μοιράστηκε και σε άλλους. Μου είπαν μέσα στη βδομάδα θα έχει τελειώσει η εγκατάσταση και θα έρθει τεχνικός να περάσει την ίνα στο διαμέρισμα. Δε ξέρω αν ήταν προγραμματισμένο η λόγο πίεσης έγιναν γρηγορότερα οι διαδικασίες αλλά όπως αναφερουμε τα αρνητικά οφείλω να πω και τα θετικά.
    Για ότι νεότερο θα ενημερώσω να δούμε και χρόνους σύνδεσης.

  10. #14770
    Εγγραφή
    06-02-2022
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    112
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Zyxel
    SNR / Attn
    33.7(dB) / 2.4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ευελπιστώ να φτάσουν και σε εμένα.. κάποτε
    Από το 2013 με adsl..
    444-165444ΠΑΤΗΣΙΑ165VDSL_VECTORING/V.plusQ3/2021
    και μετά από μια 10ετία, ήρθε η VDSL (02/2023). Ευτυχισμένο το 2009.

  11. #14771
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από INALAN TEAM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μεταφέρουμε στο αρμόδιο τμήμα, αλλά θα ρωτήσουμε, 1Gb download και 1Gb upload είναι η προσφορά? Γιατί σε εμάς οι ταχύτητες είναι πάντα συμμετρικές ������
    Καλημερα, οι χαμηλες τιμες δεν ειναι καποια προσφορα μονο τωρα ειναι νεες τιμες, και οχι μονο στην vodafone, αλλα και στη novα, ακομα και στην cosmote, καλα αυτη ειναι παντα ποιο ακριβη.
    Επισης για οσους εχουν τηλεοραση εχει και συνδυαστικα γιατι εχουν δικη τους και βγαινει ακομα ποιο φτηνα.
    Δεν αναφερουν το upload αλλα οταν εχεις με τα μισα χρηματα μαζι και απεριοριστα τηλεφωνα εκτος κινητα που εχει πχ 320 λεπτα, το αν ειναι συμμετρικο θα κοιταξουμε???
    Το upload ειναι χρησιμο το συμμετρικο σε ελαχιστους. Το θεμα ειναι να δινεις ΛΙΓΟΤΕΡΑ και να εχεις ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ και εννοω σε υπηρεσιες.
    100 ευρω τον μηνα μονο ιντερνετ ποιος μπορει να δινει για το 1gpbs? ελαχιστοι, 45-48 ποσο ειναι στους αλλους ομως ΜΑΖΙ με τηλέφωνα μπορεις!
    Kαι εχουν και δωρεαν εγκατασταση κτλ.

    - - - Updated - - -

    Σημειωτεον μιλαμε για FTTH μην μπερδευτουμε παλι με τις Fiber που λενε ολοι ενω ειναι VDSL και δεν εχει σε ολους, πχ σε εμενα κανενας παροχος δεν δινει FTTH εκτος απο εσας.

  12. #14772
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα, οι χαμηλες τιμες δεν ειναι καποια προσφορα μονο τωρα ειναι νεες τιμες, και οχι μονο στην vodafone, αλλα και στη novα, ακομα και στην cosmote, καλα αυτη ειναι παντα ποιο ακριβη.
    Επισης για οσους εχουν τηλεοραση εχει και συνδυαστικα γιατι εχουν δικη τους και βγαινει ακομα ποιο φτηνα.
    Δεν αναφερουν το upload αλλα οταν εχεις με τα μισα χρηματα μαζι και απεριοριστα τηλεφωνα εκτος κινητα που εχει πχ 320 λεπτα, το αν ειναι συμμετρικο θα κοιταξουμε???
    Το upload ειναι χρησιμο το συμμετρικο σε ελαχιστους. Το θεμα ειναι να δινεις ΛΙΓΟΤΕΡΑ και να εχεις ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ και εννοω σε υπηρεσιες.
    100 ευρω τον μηνα μονο ιντερνετ ποιος μπορει να δινει για το 1gpbs? ελαχιστοι, 45-48 ποσο ειναι στους αλλους ομως ΜΑΖΙ με τηλέφωνα μπορεις!
    Kαι εχουν και δωρεαν εγκατασταση κτλ.
    Ο καθένας πουλάει το προϊόν του όπως μπορεί, υποθέτω. Αν έχεις το πλεονέκτημα κάπου, σε αυτό θα δώσεις έμφαση.
    Αν μιλήσω με τη Nova, θα μου πουν ότι η Inalan δεν έχει κινητό τηλέφωνο/τηλεόραση και πως το upload δεν το χρειάζομαι.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  13. #14773
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καθένας πουλάει το προϊόν του όπως μπορεί, υποθέτω. Αν έχεις το πλεονέκτημα κάπου, σε αυτό θα δώσεις έμφαση.
    Αν μιλήσω με τη Nova, θα μου πουν ότι η Inalan δεν έχει κινητό τηλέφωνο/τηλεόραση και πως το upload δεν το χρειάζομαι.
    Εμεις προτεινουμε να το δουν γιατι θα φυγουν οι πελατες οπου υπαρχει διαθεσιμοτητα απο αλλους παροχους FTTH.
    Προσωπικα σε εμενα δεν εχει αλλον και δεν θα εβαζα χαλκο με τιποτα εχει προβληματα σε μενα, οποτε μονοδρομος η INALAN. Τωρα ας κανουν οτι θελουν, αυτοι ξερουν. Eγω θα κοψω το πακετο τηλεφωνιας για να μειωσω κοστος. Ο καθενας οπως μπορει....

  14. #14774
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.400
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Εγώ πάντως παρόλο που δεν έχω FTTH από άλλους αλλά VDSL μέχρι 200 πλέον, μπορεί και να το σκεφτώ να βάλω μιας και στην τιμή που έχω τώρα βγαίνει το VDSL μαζί με απεριόριστη τηλεφωνία. Καλό χαλκό έχω, το ΚΑΦΑΟ κολλητά στο σπίτι οπότε μάλλον δεν θα είχα θέματα. Απλά ευτυχώς σε αυτά τα χρήματα με καλύπτει η INALAN οπότε είμαι σχεδόν μία η άλλη. Σίγουρα θα πρέπει να δει και να βγάλει νέα προγράμματα με χαμηλότερες τιμές έστω και me λιγότερο upload. AN τυχόν κάποιος άλλος πάροχος βάλει FTTH στην περιοχή θα είναι ΠΟΛΥ δύσκολα τα πράγματα. Για να λέμε και τα καλά μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα πλην φυσικά από τρίτους όπου όμως η αποκατάσταση είναι ΑΜΕΣΗ για εταιρεία επικοινωνιών.

  15. #14775
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως παρόλο που δεν έχω FTTH από άλλους αλλά VDSL μέχρι 200 πλέον, μπορεί και να το σκεφτώ να βάλω μιας και στην τιμή που έχω τώρα βγαίνει το VDSL μαζί με απεριόριστη τηλεφωνία. Καλό χαλκό έχω, το ΚΑΦΑΟ κολλητά στο σπίτι οπότε μάλλον δεν θα είχα θέματα. Απλά ευτυχώς σε αυτά τα χρήματα με καλύπτει η INALAN οπότε είμαι σχεδόν μία η άλλη. Σίγουρα θα πρέπει να δει και να βγάλει νέα προγράμματα με χαμηλότερες τιμές έστω και me λιγότερο upload. AN τυχόν κάποιος άλλος πάροχος βάλει FTTH στην περιοχή θα είναι ΠΟΛΥ δύσκολα τα πράγματα. Για να λέμε και τα καλά μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα πλην φυσικά από τρίτους όπου όμως η αποκατάσταση είναι ΑΜΕΣΗ για εταιρεία επικοινωνιών.
    Σχεδόν μία από τα ίδια και σε εμένα. Εγώ έχω άλλο πάροχο FTTH στην οικοδομή και θα έδινα κάτι παραπάνω για τηλεόραση αλλά επειδή έχω 2 παιδιά κάτω των 4 ετών δεν θα βγάλει τα λεφτά της . Έτσι υποστηρίζω Inalan
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 985 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 9659759809839849859869879909951005 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας