Σελ. 312 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 292302307310311312313314317322332 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.666-4.680 από 18565

Θέμα: Inalan

  1. #4666
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως λέει η ΙΝΑΛΑΝ μην λέτε πολλά δημόσια
    δηλώστε το ενδιαφέρον σας εκεί που πρέπει και αφήστε τα λόγια
    δεν χρειάζεται να δίνετε λεπτομέρειες γιατί μπορεί να στραβώσει το πράγμα και να φωνάζετε μετά
    Καλημέρα, συμφωνω απολυτα!

    η Κυψελη ειδικα είναι παααααρα πολύ πυκνοκατοικημενη, εχει πολλους δρομους, μικρα στενα, εχει αμαξια να εμποδιζουν κτλ κτλ, ειπανε ότι θα δοθεί προτεραιοτητα σε δρομους που υπαρχουν αιτησεις ενδιαφέροντος, εγω εχω κανει προ πολλου και με ειχαν παρει και τηλεφωνο.
    Καντε ολοι να προχωράνε και μεγιστη υπομονή γιατι πρεπει να παει σε κάθε σπιτι και απαιτει χρονο, δεν είναι σαν VDSL εδώ.
    Και δεν υπαρχει ένα ακριβες χρονοδιάγραμμα ειδικα για συγκεκριμένους δρομους! οποτε μην ρωτάτε για μια συγκεκριμενη οδο! απλα καντε αιτηση!!!
    η αιτηση ενδιαφέροντος είναι για ενδιαφερον μονο ΔΕΝ είναι δεσμευτικη!

    Υπαρχει καπου τι είναι αυτά τα Yobotos things γιατι εχω χασει την μπαλα?

  2. #4667
    Εγγραφή
    08-08-2017
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως λέει η ΙΝΑΛΑΝ μην λέτε πολλά δημόσια
    δηλώστε το ενδιαφέρον σας εκεί που πρέπει και αφήστε τα λόγια
    δεν χρειάζεται να δίνετε λεπτομέρειες γιατί μπορεί να στραβώσει το πράγμα και να φωνάζετε μετά

    Σιγά το κρυφό σχολειό που πρέπει να γίνουν και αθόρυβες κινήσεις.
    Ετσι χυμα νομίζεται οτι είναι τα πράγματα; Ο καθένας παίρνει ενα τροχό και κόβει;




    Μην υπερβάλλετε ρε παιδιά, οταν είναι να συμβεί, θα συμβεί.
    Και ποιός σας λέει οτι βλέποντας και άλλοι επιχειρηματίες το ενδιαφέρον γύρω απο inalan, δεν παίζει σενάριο να βγεί και νεα εταιρία;

  3. #4668
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Συμφωνώ και εγώ με τον Τόλη...
    Δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι και συζητάμε για την κάλυψη ενός παρόχου...

    Προσωπικά δεν είπα ούτε ρώτησα πότε θα έρθει... βλέπω το χάρτη, παρακολουθώ και το forum και το Facebook και βλέπω πως κινείται...

    Εκδήλωση ενδιαφέροντος έχω κάνει 2 χρόνια τώρα και δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνω στην παρούσα φάση...

    Θα κάνω μόλις δω ότι με πλησιάζει βάση χάρτη ή ανακοινώσεων...

  4. #4669
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    αν όμως "παγώσει" το θέμα λόγω της δημοσιότητας ενώ έχει πει να μην...
    μετά μην φωνάζετε γιατί θα έχετε άδικο εσείς και δίκιο η ΙΝΑΛΑΝ

    επιχειρηματίας να παίξει με οπτικές ίνες....μην μου θυμίζεις μια παλιά ιστορία "MEGALINE" (ξέρω θα πεταχτεί πάλι και θα ουρλίαζει) ή κάτι άλλες εταιρείες-αρπαχτές....

    στην ελλάδα καλώς ή κακώς σε αυτό το κομμάτι υπάρχουν

    COSMOTE (OTE)
    VODAFONE (HOL)
    WIND

    NOVA (FORTHNET)
    CYTA
    (οι δύο τελευταίες πάνε για συγχώνευση ή πώληση)

    και η INALAN ως νεοεισερχόμενη που κάνει προσεκτικά βήματα στην ανάπτυξη της.

  5. #4670
    Εγγραφή
    16-05-2017
    Περιοχή
    Κ.Τούμπα
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    368640/368640
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFIBRE-Ubiquiti ER-12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν υπαρχει ένα ακριβες χρονοδιάγραμμα ειδικα για συγκεκριμένους δρομους! οποτε μην ρωτάτε για μια συγκεκριμενη οδο! απλα καντε αιτηση!!!
    η αιτηση ενδιαφέροντος είναι για ενδιαφερον μονο ΔΕΝ είναι δεσμευτικη!
    Δεν έχεις άδικο φιλέ μου, κάνοντας μια απλή αίτηση (εφόσον θεωρείτε ότι θα τους επιλέγατε άμεσα εάν ήταν στην περιοχή σας) τότε βοηθάτε την InaLan να βάλει προχειρότητες στο δίκτυο της ή να επισπεύσει κάποιες επενδύσεις.

    Και για να πω την προσωπική μου εμπειρία είναι πολύ εξυπηρετικοί στην Inalan, παρότι απέχω "έτη φωτός" (στην κυριολεξία θα περάσουν έτη μέχρι να έρθουν) από την περιοχή που δραστηριοποιούνται στην Θεσσαλονίκη, είχα κάνει αίτηση για να τους επισημάνω ότι υπάρχει ενδιαφέρον και εδώ. Μια μέρα μετρά με πήραν τηλέφωνο για να με ενημερώσουν ότι η περιοχή μου δεν καλύπτεται (αν και τους το είχα ενημερώσει στο μήνυμα της αίτησης ότι το γνωρίζω αυτό). Κέρδισε "πόντους" με αυτό.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tolis80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ποιός σας λέει οτι βλέποντας και άλλοι επιχειρηματίες το ενδιαφέρον γύρω απο inalan, δεν παίζει σενάριο να βγεί και νεα εταιρία;
    Ας σοβαρευτούν οι υπάρχοντες και μετά βλέπουμε... αλλά έχεις δίκιο νομίζουμε ότι οι χρήστες δεν έχουμε δύναμη να διαμορφώσουμε την αγορά, κάτι πολύ λάθος αφού πάντα όταν "ζητάμε" κάτι, αγνοώντας την κοροϊδία, τότε η τιμή/υπηρεσία προσαρμόζεται (στο μέτρο του δυνατού βέβαια) αφού οι πελάτες δεν την επιλέγουν. Όσο αφήνουμε μια κατάσταση έτσι τόσο οι εταιρίες δεν βελτιώνουν την κατάσταση γιατί πάντα πάνε με το ρητό "αφού πουλάμε και έτσι γιατί να το ξοδέψουμε να αλλάξουμε".

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει καπου τι είναι αυτά τα Yobotos things γιατι εχω χασει την μπαλα?
    Για να πω την αλήθεια και εμένα με έχει μπερδέψει αυτό

    ...παρέχουμε απλή Voip τηλεφωνία η οποία λειτουργεί με μορφή προπληρωμής ή πακέτα που περιλαμβάνουν χρόνο ομιλίας.
    ίσως θα έπρεπε να το κάνετε πιο ξεκάθαρο διότι δεν καταλαβαίνει κάποιος εάν οι τιμές που αναφέρετε πιο κάτω είναι μηνιαίες ή προπληρωμή μέχρι να ξοδευτεί ο χρόνος αυτός. Και φυσικά θα θέλαμε περισσότερες πληροφορίες για τα πακέτα που πουλάει εκτός «συνεργασίας» η Yoboto και τι ισχύει με αυτά.

    Πάντως αν σε βοηθάει, είναι κανονική SIP υπηρεσία φωνής μέσω διαδικτύου (σαν αυτή που προσφέρει ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις καταργώντας τις αναλογικές συνδέσεις). Λαμβάνεις κανονικό αριθμό τηλεφώνου (υποστηρίζεται και η φορητότητα του υπάρχωντος αριθμού). Δεν διευκρινίζει βέβαια εάν το router που δίνουν βγάζει αναλογική έξοδο ώστε να είναι συμβατό με αναλογικά τηλεφωνά (συνήθως όμως το κάνουν), όμως υπάρχουν adapter για αυτό. Ένα από τα κακά βέβαια της σύγχρονης τεχνολογίας (συμβαίνει και στον OTE που χρησιμοποιεί SIP υπηρεσίες) είναι ότι δεν έχεις και τηλέφωνο εάν δεν έχεις δίκτυο, είτε από βλάβη είτε από διακοπή ρεύματος (αν και αυτό λύνεται ευκολά με ένα μικρό UPS)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    και η INALAN ως νεοεισερχόμενη που κάνει προσεκτικά βήματα στην ανάπτυξη της.
    Μιας και τις ανέφερες μην ξεχνάμε την βορειοελλαδίτικη HCN (μην αδικούμε κανέναν). Πάντως οι γνωστές (OTE,Vodafone, Wind) δεν προσφέρουν καθαρές υπηρεσίες FFTH (ουσιαστικά μόνο με την παλιά πανάκριβη εμπορική υπηρεσία για εταιρίες μπορούν να το κάνουν) αλλά μόνο VDSL Vectoring (εξού και τα 200/20mbps max)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AntonyT : 08-02-18 στις 16:24.

  6. #4671
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και τις ανέφερες μην ξεχνάμε την βορειοελλαδίτικη HCN (μην αδικούμε κανέναν). Πάντως οι γνωστές (OTE,Vodafone, Wind) δεν προσφέρουν καθαρές υπηρεσίες FFTH (ουσιαστικά μόνο με την παλιά πανάκριβη εμπορική υπηρεσία για εταιρίες μπορούν να το κάνουν) αλλά μόνο VDSL Vectoring (εξού και τα 200/20mbps max)
    ναι να με συγχωρεις εχεις δικιο

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πάντως αν σε βοηθάει, είναι κανονική SIP υπηρεσία φωνής μέσω διαδικτύου (σαν αυτή που προσφέρει ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις καταργώντας τις αναλογικές συνδέσεις). Λαμβάνεις κανονικό αριθμό τηλεφώνου (υποστηρίζεται και η φορητότητα του υπάρχωντος αριθμού). Δεν διευκρινίζει βέβαια εάν το router που δίνουν βγάζει αναλογική έξοδο ώστε να είναι συμβατό με αναλογικά τηλεφωνά (συνήθως όμως το κάνουν), όμως υπάρχουν adapter για αυτό. Ένα από τα κακά βέβαια της σύγχρονης τεχνολογίας (συμβαίνει και στον OTE που χρησιμοποιεί SIP υπηρεσίες) είναι ότι δεν έχεις και τηλέφωνο εάν δεν έχεις δίκτυο, είτε από βλάβη είτε από διακοπή ρεύματος (αν και αυτό λύνεται ευκολά με ένα μικρό UPS)
    σου διαφεύγει μια λεπτομέρεια στις νέες καμπίνες δεν υπάρχει UPS άρα αν πέσει το ρεύμα τότε δεν θα έχεις σύνδεση με το διαδίκτυο και τηλέφωνο
    ακόμα και αν εσύ έχεις UPS.

  7. #4672
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και τις ανέφερες μην ξεχνάμε την βορειοελλαδίτικη HCN (μην αδικούμε κανέναν). Πάντως οι γνωστές (OTE,Vodafone, Wind) δεν προσφέρουν καθαρές υπηρεσίες FFTH (ουσιαστικά μόνο με την παλιά πανάκριβη εμπορική υπηρεσία για εταιρίες μπορούν να το κάνουν) αλλά μόνο VDSL Vectoring (εξού και τα 200/20mbps max)
    Κακά τα ψέματα όμως αν πάρεις τις περιοχές κάλυψης πχ της Inalan (που βλέπουμε στο χάρτη της με κάποιο χρώμα) και τις ενώσεις όλες μαζί, με το ζόρι καλύπτουν την έκταση ενός μεγάλου δήμου...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ThReSh : 08-02-18 στις 16:13.

  8. #4673
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntonyT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως αν σε βοηθάει, είναι κανονική SIP υπηρεσία φωνής μέσω διαδικτύου (σαν αυτή που προσφέρει ο ΟΤΕ στις νέες συνδέσεις καταργώντας τις αναλογικές συνδέσεις). Λαμβάνεις κανονικό αριθμό τηλεφώνου (υποστηρίζεται και η φορητότητα του υπάρχωντος αριθμού). Δεν διευκρινίζει βέβαια εάν το router που δίνουν βγάζει αναλογική έξοδο ώστε να είναι συμβατό με αναλογικά τηλεφωνά (συνήθως όμως το κάνουν), όμως υπάρχουν adapter για αυτό. Ένα από τα κακά βέβαια της σύγχρονης τεχνολογίας (συμβαίνει και στον OTE που χρησιμοποιεί SIP υπηρεσίες) είναι ότι δεν έχεις και τηλέφωνο εάν δεν έχεις δίκτυο, είτε από βλάβη είτε από διακοπή ρεύματος (αν και αυτό λύνεται ευκολά με ένα μικρό UPS)
    H συσκευή που δίνει έχει θύρες PHONE αλλά ενεργοποιούνται μόνον αν η τηλεφωνία είναι από την Yuboto με την οποία συνεργάζονται. Δε δουλεύει σε άλλον VoIP πάροχο, οπότε χρειάζεται συμβατή SIP συσκευή.
    Αν έχεις UPS θα δουλεύει κανονικά, σε αντίθεση με του ΟΤΕ που αν παίρνεις από καμπίνα, το πιθανότερο είναι να μην λειτουργεί, ακόμη κι αν έχεις UPS.

  9. #4674
    Εγγραφή
    16-05-2017
    Περιοχή
    Κ.Τούμπα
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    368640/368640
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFIBRE-Ubiquiti ER-12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι να με συγχωρεις εχεις δικιο

    - - - Updated - - -



    σου διαφεύγει μια λεπτομέρεια στις νέες καμπίνες δεν υπάρχει UPS άρα αν πέσει το ρεύμα τότε δεν θα έχεις σύνδεση με το διαδίκτυο και τηλέφωνο
    ακόμα και αν εσύ έχεις UPS.
    Ναι σαφώς, και δυστυχώς πια οι καμπίνες είναι κοντά στην γειτονιά σου οπότε αν πέσει το ρεύμα εκεί τότε πέφτει όλο το δίκτυο. Απλά αναφερόμουνα πιο πολύ εάν έχεις πρόβλημα με το ρεύμα σου στην οικοδομή. Δεν γνωρίζω βέβαια εάν τα VDSL έχουν κάποια ενναλακτική παροχή ρεύματος αλλά το ότι παιρνούν από την ΔΕΗ ρεύμα είναι μια ένδειξη πως μάλλον όχι.

    Επίσης τώρα μου δημιουργείται μια απορία… οι εταιρίες που παρέχουν FFTH από που περνούν ρεύμα, περνούν από ΔΕΗ ή από την οικοδομή?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AntonyT : 08-02-18 στις 16:38.

  10. #4675
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Όταν η υπηρεσία xDSL είναι από το αστικό κέντρο, τότε εκεί υπάρχει εφεδρική πηγή τροφοδοσίας για κάποιες ώρες, ακόμη και γεννήτρια σε αρκετές περιπτώσεις.
    Όταν η υπηρεσία xDSL είναι από την καμπίνα, τότε εκεί συνήθως δεν υπάρχει εφεδρική πηγή τροφοδοσίας.
    Σε συνδέσεις FTTH, εξαρτάται από τον πάροχο αν θα έχουν εφεδρική πηγή τροφοδοσίας στον κόμβο συγκέντρωσης.

  11. #4676
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    H συσκευή που δίνει έχει θύρες PHONE αλλά ενεργοποιούνται μόνον αν η τηλεφωνία είναι από την Yuboto με την οποία συνεργάζονται. Δε δουλεύει σε άλλον VoIP πάροχο, οπότε χρειάζεται συμβατή SIP συσκευή.
    Εγώ έχω βάλει ένα παλιό κινητό σε airplane mode με ανοιχτό μόνο το wifi και Zoiper και αυτό είναι το σταθερό/ασύρματό μου. Νομίζω οι περισσότεροι πλέον έχουμε κάποιο παλιό, παροπλισμένο κινητό που μπορεί να παίξει αυτόν τον ρόλο.
    Άρα δεν χρειάστηκα ούτε αντάπτορες, ούτε θύρες, ούτε VoIP συσκευές, ούτε τίποτα!

    Πήρα και μια βάση ασύρματης φόρτισης και ένα Qi στικεράκι και είναι σαν κανονικότατο ασύρματο πλέον.

    Άσε που έχει και το added benefit ότι όλοι σε ρωτάνε "Τί εννοείς είναι το σταθερό; Αφού είναι κινητό", "Και πώς γίνεται αυτό" κτλ.

  12. #4677
    Εγγραφή
    23-02-2004
    Περιοχή
    Νεα Ιωνια(Αττικη)
    Μηνύματα
    125
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE 670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι άλλο όσους έχουν Inalan..

    Για τηλεφωνία έχετε βάλει κάποιο από τα πακέτα της Inalan?
    Εμπειρία.. όλα οκ?
    Δυο είναι τα πακέτα,διαλέγεις και παίρνεις.Εχω βάλει yuboto,αυτό που δίνει σαν default η εταιρία.Η εμπειρία είναι ικανοποιητική,σήμα πολύ καλό(αν και χρησιμοποιώ ασύρματη συσκευή)ακούω και με ακούν χωρίς πρόβλημα.Το μόνο αρνητικό που έχω εντοπίσει είναι οτι δεν καλεί αριθμούς έκτακτης ανάγκης(100,112,166 κτλ.)και από την στιγμή που ένα κινητό χωρίς μονάδες ή κάρτα sim μπορεί να το κάνει το θεωρώ απαράδεκτο απο την πλευρά της yuboto.Μακάρι να το κοίταζε και η ίναλαν αυτό.

  13. #4678
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μαζευτούμε οι γείτονες και να μαζέψουμε υπογραφές... χαχαχαχα
    ........................................................................................................................ ...............
    εγώ λέω να μαζευτούμε με φτυάρια και αξίνες και να κάνουμε ομάδες εθελοντικού σκαψίματος
    για να επιταχυνθεί η πορεία της ίνας

  14. #4679
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakk Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ λέω να μαζευτούμε με φτυάρια και αξίνες και να κάνουμε ομάδες εθελοντικού σκαψίματος
    για να επιταχυνθεί η πορεία της ίνας
    αν και απεχω 100++ χιλιομετρα απο τις υποδομες της , εχω δηλωσει δωρεαν αυτοδιαθεση (εδω στο φορουμ) για μια εβδομαδα σε οποια θεση μπορει να χρειαζεται καποιον η ιναλαν και μπορω να καλυψω , για εργασιες επεκτασης .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #4680
    Εγγραφή
    27-04-2015
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1GB download/upload
    ISP
    inalan.gr
    Καλησπέρα σας.

    Αρχικά να σας ευχαριστήσουμε όλους για την υποστήριξη, την κατανόηση και τα καλά σας λόγια.
    Ξεχωριστά να ευχαριστήσουμε όσους πελάτες μας είναι εδώ και έχουν όλη την καλή πρόθεση να λύνουν διάφορες απορίες του κόσμου, πριν προλάβουμε εμείς.
    Και άλλο τόσο, όσους απλά πιστεύουν σε εμάς, είναι του χώρου της τεχνολογίας, με γνώσεις και πείρα και λύνουν γενικότερες απορίες που δημιουργούνται στον κόσμο.
    Κατά βάση παρατηρούμε πως λίγο-πολύ έχουν απαντηθεί όλα, αλλά για να συντονιστούμε λίγο όλοι μαζί, αν κάποια ερώτηση δεν απαντήθηκε ακόμα, εαν θέλετε γράψτε την μας ξανά.

    Παραμένουμε στην διάθεσή σας,
    Με εκτίμηση

    INALAN TEAM.

Σελ. 312 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 292302307310311312313314317322332 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας