Σελ. 795 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 775785790793794795796797800805815 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.911-11.925 από 18565

Θέμα: Inalan

  1. #11911
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Περιοχή
    Αθηνα/Περισσος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    994
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 & 1000/100
    ISP
    Inalan & Cosmote FTTH
    Router
    HG8546M & Speedport Smart
    Γιατί δεν περνετε ένα Business πακέτο και να βάλετε οτι εξοπλισμο θελετε, αν θυμάμαι καλα που ειχα ρωτήσει

    φέρνουν ενα μηχάνημα και μετα βαζεις οτι γουσταρεις

    νομιζω μου ειχαν πει 100 η 60 κατι ευρω για 100/100

    παντως επειδη το θεμα Huawei και Inalan το εχετε κανει ΛΑΨΜΗ του ΑΝΤ1, εγω παω σφαιρα ολες τις ωρες της ημερας και η συνδεση δεν τραβαει βλεφαρο με αυτο το ταπεινο Huawei HG8546M.
    με το TP-LINK VR600v2 (ενα που μου εμεινε αμανατι απο την μεταβαση COSMOTE VDSL---FTTH στο γιο μου, στα 5GHz laptop 2ms 250/250), ισυντομα και 1 μονο συσκευη (ναι αυτη με τα 120) σφου το σκεφτεσται να δωσετε τα 120... θα κανω καποιες μετρησουλες ετσι για την πλακα....να δουμε ποσο αχρηστο ειναι αυτα τα HUAWEI.....παντα με screenshot και Link video στο YouTube.
    Δεν ξερω τι προσπαθητε να βγαλετε απο την συνδεση, ειλικρινα ειμαι στην φαση να στολισω μερικους εδω μεσα..... και ας φαω ban οριστικο οπως εφαγα στο insomnia.gr

    Και κατι τελευταιο ετσι για το INFORMATION που λενε και τα παιδια στο ΑΜΕΡΙΚΑ.....

    ΟΤΕ μπροστα στην ΙΝΑΛΑΝ βαραει προσοχη, εβαλα στο γιο μου 200/20 FTTH αλλα δεν....... απεχουμε πολυ.......

    ειστε λιγο αχαριστοι ολοι.... +50/50 δινει και δεν σας φτανει.... θελετε COSMOTE ετσι να σας εχει 200/20 και αντε να παει 210/21

  2. #11912
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.931
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ancogsxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειλικρινα ειμαι στην φαση να στολισω μερικους εδω μεσα..... και ας φαω ban οριστικο οπως εφαγα στο insomnia.gr
    Στόλισε άτομα μέσα σε ένα δικτυακό forum επειδή θέλουν να έχουν advanced δικτυακό εξοπλισμό για τις ανάγκες του δικτύου τους και όχι router του κιλού. Yeah, sounds like a good idea :P

  3. #11913
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Περιοχή
    Αθηνα/Περισσος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    994
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 & 1000/100
    ISP
    Inalan & Cosmote FTTH
    Router
    HG8546M & Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στόλισε άτομα μέσα σε ένα δικτυακό forum επειδή θέλουν να έχουν advanced δικτυακό εξοπλισμό για τις ανάγκες του δικτύου τους και όχι router του κιλού. Yeah, sounds like a good idea :P
    Τι να εχει ?????

    χαχαχαχα το αλλο με την μικρη Ελενη το ξερεις......????

    αφου δεν τα ακουμπαει κανεις.... τι συζηταμε για ειδικο εξοπλισμο......

  4. #11914
    Εγγραφή
    26-01-2021
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14335 /1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport 2i
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω ειμαι με 24αρα adsl κοντα στο ak και περιμενω χρονια να βαλουν οπτικες μεχρι στο σπιτι. Πραγματικα δεν αντέχεται η 24αρα, τερματίζεται με το παραμικρο και ολα κολλανε. Και με αλλων παροχων 200/20 αλλα και με inalan 200/200 θα ηταν υπεραρκετο για μενα. Οσο αφορα τους εξοπλισμούς που δινουν εχω την εντύπωση οτι ειναι μελετημένος με βαση την τιμη του πακετου και με την χρηση του μεσου χρηστη που δεν θα εχει πρόβλημα. Τωρα οσοι ειναι πανω απο αυτο τον μεσο ορο υπαρχουν λυσεις καλύτερων εξοπλισμών απο τις εταιριες και μπορουν να ασχοληθούν με αυτους.

  5. #11915
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου κάνει εντύπωση γιατί το συγκεκριμένο είναι plug and play χωρίς κάποιο ειδικό software και παίζει με όλες τίς εκδόσεις router os κι με όλα σχεδόν τα μοντέλα κι οι ρυθμίσεις γίνονται από τιν Inalan,
    θεωρώ ότι θα έπρεπε να έχει κι δεύτερη λύση έτοιμη πέρα απο τι Huawei καθώς έχει φάει χοντρό πόλεμο θα φάει καμια μέρα ban κι θα τρέχει η Ιnalan κι δεν θα φτάνει,όσο για το training κι με mikrotik, εδω κολλάει η φράση μάθε τέχνη κι άστινε...
    Θα ήθελα να ρωτήσω τίν Inalan,άν θα υπάρξει δυνατότητα ont;;
    Καλημερα κατι δεν λες καλα, στο mikrotik δεν εχει ρυθμισεις? δεν πρεπει να ξερουν απο Mikrotik για να τις κανουν? αυτο λεω.
    Και δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι συμβατο με το δικτυο τους και με οποιεσδηποτε προδιαγραφες αυτο εχει.
    Τι εννοεις να ειναι ξεχωριστο το ΟΝΤ οπως το εχουν οι αλλοι παροχοι FTTH που συζητουσαμε λιγο ποιο πισω?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KgEO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι με 24αρα adsl κοντα στο ak και περιμενω χρονια να βαλουν οπτικες μεχρι στο σπιτι. Πραγματικα δεν αντέχεται η 24αρα, τερματίζεται με το παραμικρο και ολα κολλανε. Και με αλλων παροχων 200/20 αλλα και με inalan 200/200 θα ηταν υπεραρκετο για μενα. Οσο αφορα τους εξοπλισμούς που δινουν εχω την εντύπωση οτι ειναι μελετημένος με βαση την τιμη του πακετου και με την χρηση του μεσου χρηστη που δεν θα εχει πρόβλημα. Τωρα οσοι ειναι πανω απο αυτο τον μεσο ορο υπαρχουν λυσεις καλύτερων εξοπλισμών απο τις εταιριες και μπορουν να ασχοληθούν με αυτους.
    καλημερα, 24αρα θεωρητικα τι πιανεις ομως? εγω πριν κοψω τη nova ειχα φτασει στα 7,5mbps σε interleaved.
    Επισης 200/200 αλλα τελικα εχουμε αρκετα παραπανω, ο μοναδικος παροχος που πληρωνεις λιγοτερα και εχεις περισσοτερα.....δεν πρεπει να υπαρχει αλλος!!!
    Φυσικα οτι δινουν ειναι για τον μεσο χρηστη, δεν ασχολουνται ολοι πολυ, δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Το θεμα ειναι οτι δεν μας δινει την υποστηριξη να βαλουμε οτι θελουμε ελευθερα, ειπαμε η μια λυση ειναι "κομπογιαννιατικη" δλδ το DMZ και δεν ειναι τοσο καλη πισω απο διπλο ΝΑΤ, και η αλλη 6 ευρω τον μηνα παραπανω που παλι δεν ειναι το τελειοτερο γιατι εχεις 2 ips στο ιντερνετ, ενω σε αλλους γινεται ευκολα, οπως αναλυθηκε ποιο πριν με μια ip στο ιντερνετ και εχεις πληρη ελεγχο πχ bridge mode, και οπως ειδαμε δινουν αλλα για καποιον δικο τους λογο ΜΟΝΟ σε εταιρικες συνδεσεις! Eπισης σε καποιες περιοχες οπως και στην δικια μου δεν εχουμε καμια αλλη λυση εκτος ιναλαν, δεν υπαρχει ουτε καν VDSL οχι FTTH απο αλλους, ουτε με τα κυαλια εδω...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στόλισε άτομα μέσα σε ένα δικτυακό forum επειδή θέλουν να έχουν advanced δικτυακό εξοπλισμό για τις ανάγκες του δικτύου τους και όχι router του κιλού. Yeah, sounds like a good idea :P
    +1.000.0000.000.0000.0000.000.000......+++++
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 23-04-21 στις 06:58. Αιτία: Διορθώσεις

  6. #11916
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.401
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ancogsxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να εχει ?????

    χαχαχαχα το αλλο με την μικρη Ελενη το ξερεις......????

    αφου δεν τα ακουμπαει κανεις.... τι συζηταμε για ειδικο εξοπλισμο......
    Όλοι το ακουμπάμε. Άλλος πολύ άλλος λίγο και άλλος καθόλου. Όλοι θέλουν τα μέγιστα από την γραμμή τους είτε gaming (PC,PS4 ή PS5, XBOX), είτε για πιο "ειδικές" δουλειές, είτε για γνώσεις που θέλουν να εφαρμόσουν και έχουν. Δεν είναι κακό λοιπόν να μπορούν να το κάνουν όλοι, ΠΑΝΤΑ όμως μέσα από τα πλαίσια που έχει η εταιρεία. Απλά συζητάμε αν γινόταν να δώσει ξεχωριστά κάποια πράγματα για να μπορούν να γίνουν με πιο μεγάλη ευκολία κάποιες ρυθμίσεις σε πιο advanced εξοπλισμό. Δεν είμαι ειδικός δικτύων αλλά σίγουρα κάποια router θα κάνουν αρκετά παραπάνω και με περισσότερους χρήστες, πιο εύκολα, κάποια πράγματα από το αξιοπρεπέστατο HUAWEI (παρά τις όποιες ελλείψεις π.χ 5GHZ συχνότητα και 1 μόνο πόρτα Gigabit).

  7. #11917
    Εγγραφή
    24-08-2016
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    inalan
    Path Level
    Fastpath
    Update ....ήρθε σήμερα ο τεχνικός..έκανε τιν εγκατάσταση.. κάνα 2 ωρο ήταν εδώ...πολύ κάλλος να τα λέμε αυτά και ότι τον ρωτούσα με έλεγε...το μόνο που είπε ότι δε κάνουμε ποτέ το ρούτερ ρεσετ...γιατι μετά θα πρέπει να έρθει πάλι τεχνικός να περάσει το πρόγραμμα στο ρούτερ και ότι το ρούτερ μου δε έχει wifi 5ghz ..το ρούτερ είναι hauwei hg8m8546mg01...Αυτά ....έχω φοτο με speed test...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20210423_151237.jpg  

    20210423_151222.jpg  


  8. #11918
    Εγγραφή
    12-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    624
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307/32
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    Speedport Smart
    Καλοριζικη!!! Για το reset εξυπακουεται οτι δεν κανουμε ποτε reset. Δεν ξερω αν εννοουσε το ΟΝΤ η το ρουτερ η και τα δυο. Προσωπικα, το ρουτερ το ειχα σετταρει μονος μου πριν ερθει ο τεχνικος ειναι ευκολη διαδικασια. Αναλογα ομως και τι ρουτερ εχεις γιατι πολλα ειναι κλειδωμενα...

  9. #11919
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HliasLarissa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοριζικη!!! Για το reset εξυπακουεται οτι δεν κανουμε ποτε reset. Δεν ξερω αν εννοουσε το ΟΝΤ η το ρουτερ η και τα δυο. Προσωπικα, το ρουτερ το ειχα σετταρει μονος μου πριν ερθει ο τεχνικος ειναι ευκολη διαδικασια. Αναλογα ομως και τι ρουτερ εχεις γιατι πολλα ειναι κλειδωμενα...
    ψιτ... έχεις μπερδευτεί δεν είναι COSMOTE/VODAFONE/WIND

    είναι ΙΝΑΛΑΝ η οποία δίνει 2σε1 (ONT/ROUTER) HUAWEI τα οποία κάνει setup μόνο ο τεχνικός της ΙΝΑΛΑΝ

  10. #11920
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.931
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Ακόμα δεν έχουν βρει τρόπο να περνούν τις ρυθμίσεις σε περίπτωση reset χωρίς να έρχεται ο τεχνικός και να χρεώνεται; Ή τέλος πάντων να μη χάνονται οι ρυθμίσεις του ONT αλλά μόνο τα υπόλοιπα...

  11. #11921
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα δεν έχουν βρει τρόπο να περνούν τις ρυθμίσεις σε περίπτωση reset χωρίς να έρχεται ο τεχνικός και να χρεώνεται; Ή τέλος πάντων να μη χάνονται οι ρυθμίσεις του ONT αλλά μόνο τα υπόλοιπα...
    εντάξει και στους COSMOTE/VODAFONE/WIND αν κάνεις RESET FACTORY SETTINGS (Επαναφορά Εργοστασιακών Ρυθμίσεων) στο ONT (NOKIA/HUAWEI) δεν γλυτώνεις την επίσκεψη του τεχνικού

    για το θέμα ROUTER κανένα πρόβλημα

  12. #11922
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα δεν έχουν βρει τρόπο να περνούν τις ρυθμίσεις σε περίπτωση reset χωρίς να έρχεται ο τεχνικός και να χρεώνεται; Ή τέλος πάντων να μη χάνονται οι ρυθμίσεις του ONT αλλά μόνο τα υπόλοιπα...
    Είπα 2-3 σελίδες πίσω αν υπάρχει δυνατότητα να σωθεί το conf με τις ρυθμίσεις που είναι περασμένες, οπότε σε περίπτωση μλκς να γίνεται απλά restore το αρχείο, αλλά αυτό προϋποθέτει να γίνει δοκιμή και τεστ από κάποιον που έχει το router τους και όχι αγορασμένο από τον προμηθευτή τους...

    Ποιος θέλει να πειραματιστεί;;;

  13. #11923
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα δεν έχουν βρει τρόπο να περνούν τις ρυθμίσεις σε περίπτωση reset χωρίς να έρχεται ο τεχνικός και να χρεώνεται; Ή τέλος πάντων να μη χάνονται οι ρυθμίσεις του ONT αλλά μόνο τα υπόλοιπα...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από poulios_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Update ....ήρθε σήμερα ο τεχνικός..έκανε τιν εγκατάσταση.. κάνα 2 ωρο ήταν εδώ...πολύ κάλλος να τα λέμε αυτά και ότι τον ρωτούσα με έλεγε...το μόνο που είπε ότι δε κάνουμε ποτέ το ρούτερ ρεσετ...γιατι μετά θα πρέπει να έρθει πάλι τεχνικός να περάσει το πρόγραμμα στο ρούτερ και ότι το ρούτερ μου δε έχει wifi 5ghz ..το ρούτερ είναι hauwei hg8m8546mg01...Αυτά ....έχω φοτο με speed test...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HliasLarissa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοριζικη!!! Για το reset εξυπακουεται οτι δεν κανουμε ποτε reset. Δεν ξερω αν εννοουσε το ΟΝΤ η το ρουτερ η και τα δυο. Προσωπικα, το ρουτερ το ειχα σετταρει μονος μου πριν ερθει ο τεχνικος ειναι ευκολη διαδικασια. Αναλογα ομως και τι ρουτερ εχεις γιατι πολλα ειναι κλειδωμενα...
    καλησπερα, απανταω σε ολους μαζι, εγω ρωτησα κατι αλλα κανεις δεν απαντησε τελικα....

    Το δικο μου ειναι αγορασμενο απο optech και ειναι ανοιχτο, οπως εδειξα ποιο πισω εχει μενου που μπορεις να σωσεις το conf και να το ξαναπερασεις αν χρειαστει, που σημαινει οτι και να χαλασω μπορω να το ξαναφτιαξω.
    Δεν ξερω αν ισχυει ομως σε αυτα που δινει η ιναλαν, λογικα ειναι κλειδωμενο αυτο το μενου υποθετω, δεν μας το εχει επιβεβαιωσει κανεις, εχω το αλλο με τις 100αρες που μου ειχαν δωσει αλλα βαριεμαι να το βαζω πανω να δω.
    Οποιος ενδιαφερεται ας το δει στην τελικη.

    Μπορει ο τεχνικος καποια πραγματα να τα κανει απομακρυσμενα αλλα αν χαθουν οι ρυθμισεις ολες και δεν εχει ιντερνετ τοτε πως θα μπει ο τεχνικος?
    Τις ρυθμισεις VOIP πχ για την Modulus που εβαλα τις περασε απομακρυσμενα δεν ηρθε κανεις εδω.
    Και τον κωδικο VOIP τον βλεπω επειδη κατεβασα το conf και φαινεται φατσα καρτα....

    - - - Updated - - -

    Στο τελος οταν σου λενε προφορικα ΜΗΝ κανεις RESET και το τονιζει και στο βιβλιαρακι που δινουν μαζι και πας και κανεις, μετα δεν τα θελει ο κ......σου? λογικοτατο να εχει χρεωση καθως ειναι ασκοπη μετακινηση και χασιμο χρονου για καποιον τεχνικο. Αν εχουμε προβλημα το λεμε στην ιναλαν δεν κανουμε reset τις ρυθμισεις.

    Προσοχη λεμε για reset ρυθμισεων που γινεται εργοστασιακο, οχι reset απο ρευμα! εκει δεν παθαινει τιποτα!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είπα 2-3 σελίδες πίσω αν υπάρχει δυνατότητα να σωθεί το conf με τις ρυθμίσεις που είναι περασμένες, οπότε σε περίπτωση μλκς να γίνεται απλά restore το αρχείο, αλλά αυτό προϋποθέτει να γίνει δοκιμή και τεστ από κάποιον που έχει το router τους και όχι αγορασμένο από τον προμηθευτή τους...

    Ποιος θέλει να πειραματιστεί;;;
    Ρωτησα και κανεις δεν εδωσε επιβεβαιωση αν εχει ή οχι το μενου, δλδ πρεπει να πεδευτω εγω για να το πω εδω?????
    Οπως ειπα βρηκα και τον κωδικο VOIP φαινεται στο conf, ΑΑΑΑ ρε παλιες καλες εποχες με Netone ΑDSL VOIP!!!! κλεβαμε κωδικους απο τα conf και τους βαζαμε οπου νανε! με το speedtouch 780WL.

  14. #11924
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μια χαρά αλλά να φανταστώ πρέπει να πάρεις router/ap ουσιαστικά σου κόβει το 5ghz άρα αν θες καλό latency και ταχύτητα από wifi χρησιμοποιείς το ONT σαν modem και βάζεις δικό σου router/ap.

  15. #11925
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Ποστ #11882 https://www.adslgr.com/forum/threads...Inalan/page793
    καποιος με ρουτερ απο ιναλαν ας δει αν υπαρχει αυτο το μενου και να πει εδω.

Σελ. 795 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 775785790793794795796797800805815 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας