Σελ. 440 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 420430435438439440441442445450460 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.586-6.600 από 18565

Θέμα: Inalan

  1. #6586
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Αυτο φιλε ειναι το χειροτερο. Δηλαδη εμεις που ειμαστε σε ακυρες περιοχες οσον αφορα την Ιναλαν, λεμε οκ δε πειραζει. Αλλα του αλλουνου περναει το δικτυο τρια στενα απο το σπιτι του και του λενε, λυπούμαστε χασατε!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #6587
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο φιλε ειναι το χειροτερο. Δηλαδη εμεις που ειμαστε σε ακυρες περιοχες οσον αφορα την Ιναλαν, λεμε οκ δε πειραζει. Αλλα του αλλουνου περναει το δικτυο τρια στενα απο το σπιτι του και του λενε, λυπούμαστε χασατε!
    καλησπερα, η καντεμια η δικια μου δεν υπαρχει λες για στενα, εγω ειμαι 86μετρα απο τον κεντρικο κορμο που περασαν και αρχισαν να δινουν ηδη συνδεσεις και μου λενε τωρα οτι θα παρω απο τον απο πανω δρομο απο τον κορμο που ειναι να γινει δεν ξερω και εγω ποσους μηνες μετα....
    και μου ειχαν πει κιολας στο τηλ οτι θα επαιρνα. ειμαι αναμεσα στους 2 δρομους αλλα αυτος που εχει τον κεντρικο κορμο τωρα μεσολαβει καθετος ενω απο τον αλλον οχι. Αν και σαν αποσταση ειναι ποιο κοντα λιγα μετρα στον τωρινο κορμο.
    Καταλαβαινω οτι ισως εχει παραπανω δυσκολια αλλα εγω πρεπει να περιμενω μηνες μετα! + οτι εχει διακοπει εδω και 2 μερες η γραμμη μου και δεν εχω τιποτα!
    ειμαι με κινητη απο το κινητο πανω σε ρουτερ για να εχω ιντερνετ.

  3. #6588
    Εγγραφή
    08-02-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, η καντεμια η δικια μου δεν υπαρχει λες για στενα, εγω ειμαι 86μετρα απο τον κεντρικο κορμο που περασαν και αρχισαν να δινουν ηδη συνδεσεις και μου λενε τωρα οτι θα παρω απο τον απο πανω δρομο απο τον κορμο που ειναι να γινει δεν ξερω και εγω ποσους μηνες μετα....
    και μου ειχαν πει κιολας στο τηλ οτι θα επαιρνα. ειμαι αναμεσα στους 2 δρομους αλλα αυτος που εχει τον κεντρικο κορμο τωρα μεσολαβει καθετος ενω απο τον αλλον οχι. Αν και σαν αποσταση ειναι ποιο κοντα λιγα μετρα στον τωρινο κορμο.
    Καταλαβαινω οτι ισως εχει παραπανω δυσκολια αλλα εγω πρεπει να περιμενω μηνες μετα! + οτι εχει διακοπει εδω και 2 μερες η γραμμη μου και δεν εχω τιποτα!
    ειμαι με κινητη απο το κινητο πανω σε ρουτερ για να εχω ιντερνετ.
    Καλη χρονια ειπαμε ?
    Τουλαχιστον η InaLan περσι ηταν πολι πιο μακρια απο τα 150-200 μετρα απο εμενα η τα 86 απο εσενα. Ισως καπου καπως καποτε. Αντε και με 5G σας ευχομαι μια μερα χαχαχα.

  4. #6589
    Εγγραφή
    23-11-2014
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    inalan
    Router
    huawei HG8546M
    @nikiforos εγω ημουν στο να βαλω η να μη βαλω. τελικα συνδεθηκα και εσυ ακομη. γκαντεμια......

  5. #6590
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bandit650 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @nikiforos εγω ημουν στο να βαλω η να μη βαλω. τελικα συνδεθηκα και εσυ ακομη. γκαντεμια......
    Καλησπέρα, τελικα μεσα στις καντεμιες που με δερνουν απο τις αρχες του χρονου παει και κατι καλα....με πηραν σημερα τηλ απο INALAN οτι επειδη κατι αλλαξε στα σχεδια τους και ο αλλος κεντρικος κορμος θα αργησει θα μου δωσουν απο τον υπαρχον. Θα με καλεσει τεχνικος για την εγκατασταση κατι τετοιο μου ειπαν το πολυ μεσα σε μια εβδομαδα. Αν κανουν γρηγορα θα προλαβουν τον ΟΤΕ ειμαι σημερα 5η ή 6η μερα χωρις γραμμη λογω μεγαλης καλωδιακης βλαβης.

    Αν ξερει κανεις απανταει, ή εκπροσωπος INALAN. Ειχα σκοπο να κρατησω ΜΑΖΙ και την ADSL για αυτα που εχω στο πακετο απο NOVA και να βαλω για ιντερνετ και INALAN.
    Αν προλαβει τον ΟΤΕ στις καλωδιακες επισκευες, γινεται να παρω το σταθερο μου απο την PSTN? δλδ να την καταργησω ενω εχει βλαβη? ή πρεπει να γινει πρωτα διορθωση αυτης?
    Ειναι ΠΟΛΥ μεγαλο το μπλεξιμο που να εξηγω τωρα θα ειμαι OFFTOPIC οποτε δεν λεω αναλυτικα.
    Επειδη η βλαβη μπορει να παρει πανω απο μηνα, ήθελα να κρατησω την ADSL αλλα προκειμενου να εχω σταθερο αν ερθει η INALAN συντομα θα ηθελα να παω το νουμερο μου σε Modulus με προπληρωμενο πακετο.

  6. #6591
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, τελικα μεσα στις καντεμιες που με δερνουν απο τις αρχες του χρονου παει και κατι καλα....με πηραν σημερα τηλ απο INALAN οτι επειδη κατι αλλαξε στα σχεδια τους και ο αλλος κεντρικος κορμος θα αργησει θα μου δωσουν απο τον υπαρχον. Θα με καλεσει τεχνικος για την εγκατασταση κατι τετοιο μου ειπαν το πολυ μεσα σε μια εβδομαδα. Αν κανουν γρηγορα θα προλαβουν τον ΟΤΕ ειμαι σημερα 5η ή 6η μερα χωρις γραμμη λογω μεγαλης καλωδιακης βλαβης.

    Αν ξερει κανεις απανταει, ή εκπροσωπος INALAN. Ειχα σκοπο να κρατησω ΜΑΖΙ και την ADSL για αυτα που εχω στο πακετο απο NOVA και να βαλω για ιντερνετ και INALAN.
    Αν προλαβει τον ΟΤΕ στις καλωδιακες επισκευες, γινεται να παρω το σταθερο μου απο την PSTN? δλδ να την καταργησω ενω εχει βλαβη? ή πρεπει να γινει πρωτα διορθωση αυτης?
    Ειναι ΠΟΛΥ μεγαλο το μπλεξιμο που να εξηγω τωρα θα ειμαι OFFTOPIC οποτε δεν λεω αναλυτικα.
    Επειδη η βλαβη μπορει να παρει πανω απο μηνα, ήθελα να κρατησω την ADSL αλλα προκειμενου να εχω σταθερο αν ερθει η INALAN συντομα θα ηθελα να παω το νουμερο μου σε Modulus με προπληρωμενο πακετο.
    Εαν θελεις να κρατησεις την xDSL τοτε εγω στη θεση σου θα εκανα το εξης...

    Μαζι με την ιναλαν θα επαιρνα καινουριο νουμερακι MODULUS . Θα επαιρνα τις βλαβες τηλεφωνο και θα εδινα εντολη για προωθηση ολων των κλησεων του σταθερου να πηγαινουν στη modulus.
    Λογικα εχεις απεριοριστα σταθερα οποτε δεν θα εχεις επιβαρυνση.
    Οταν με το καλο διορθωθει η βλαβη ακυρωνεις την προωθηση.


    Γινεται να κανεις και την φορητοτητα που θες... (εφοσον δεν εισαι σε δεσμευση) αλλα δεν θα σου εγγυηθει κανεις ποτε θα ενεργοποιηθει η ιναλαν. Οποτε ισως να μην λυθει παλι το προβλημα σου.
    The gr81 .

  7. #6592
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν θελεις να κρατησεις την xDSL τοτε εγω στη θεση σου θα εκανα το εξης...

    Μαζι με την ιναλαν θα επαιρνα καινουριο νουμερακι MODULUS . Θα επαιρνα τις βλαβες τηλεφωνο και θα εδινα εντολη για προωθηση ολων των κλησεων του σταθερου να πηγαινουν στη modulus.
    Λογικα εχεις απεριοριστα σταθερα οποτε δεν θα εχεις επιβαρυνση.
    Οταν με το καλο διορθωθει η βλαβη ακυρωνεις την προωθηση.


    Γινεται να κανεις και την φορητοτητα που θες... (εφοσον δεν εισαι σε δεσμευση) αλλα δεν θα σου εγγυηθει κανεις ποτε θα ενεργοποιηθει η ιναλαν. Οποτε ισως να μην λυθει παλι το προβλημα σου.
    Εγω νομιζω οτι αν ειναι σε βλαβη η γραμμη δεν μπορεις να κανεις αιτηση φορητοτητας. Καταρχην σε ADSL δεν γινεται καν, παει μαζι το νουμερο οποτε πρεπει να την καταργησω εντελως.
    Που σημαινει οτι ΠΡΩΤΑ πρεπει να μου εχουν βαλει INALAN.
    Oτι γινεται ΜΕΤΑ να βαλεις νουμερο στην INALAN γινεται εχει ερωτηθει αυτο παλιοτερα.

    - - - Updated - - -

    Ασε που εχω και nova tv και αναγκαστικα θα καταργηθει γιατι ειναι 3play και σκετη ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ, οποτε ελεγα να παω σε κατι με ιντερνετ (πχ vodafone TV) μεχρι να κανει η inalan tv οπως εχει ηδη πει, που σημαινει οτι παλι πρεπει να εχω πρωτα inalan.

    - - - Updated - - -

    Αυτο που λες με την προωθηση το εχω κανει σε κινητο ηδη αφου εχω 12 ωρες και πανε χαμενες σχεδον ολες καθε μηνα...
    Οι εξερχομενες ειναι το προβλημα μου.

  8. #6593
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω νομιζω οτι αν ειναι σε βλαβη η γραμμη δεν μπορεις να κανεις αιτηση φορητοτητας. Καταρχην σε ADSL δεν γινεται καν, παει μαζι το νουμερο οποτε πρεπει να την καταργησω εντελως.
    Που σημαινει οτι ΠΡΩΤΑ πρεπει να μου εχουν βαλει INALAN.
    Oτι γινεται ΜΕΤΑ να βαλεις νουμερο στην INALAN γινεται εχει ερωτηθει αυτο παλιοτερα.

    - - - Updated - - -

    Ασε που εχω και nova tv και αναγκαστικα θα καταργηθει γιατι ειναι 3play και σκετη ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ, οποτε ελεγα να παω σε κατι με ιντερνετ (πχ vodafone TV) μεχρι να κανει η inalan tv οπως εχει ηδη πει, που σημαινει οτι παλι πρεπει να εχω πρωτα inalan.

    - - - Updated - - -

    Αυτο που λες με την προωθηση το εχω κανει σε κινητο ηδη αφου εχω 12 ωρες και πανε χαμενες σχεδον ολες καθε μηνα...
    Οι εξερχομενες ειναι το προβλημα μου.
    ΜΑ γιαυτο σου λεω να παρεις καινουριο νουμερο. για να εχεις εξερχομενες.

    Απο εκει και περα δεν καταλαβα τι θες να κανεις. θελεις να κανεις φορητοτητα τελικα ή θα κρατησεις και την nova ?
    το νουμερο αν φυγει απο την nova αυτοματως τελειωνουν ολες οι παροχες.
    The gr81 .

  9. #6594
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Δεν ειπες για εξερχομενες και δεν το καταλαβα.
    Ηθελα να κρατησω και την ADSL εσυ το ειχες προτεινει μαλιστα αν θυμασαι.
    Απλα τωρα εχει ζημια καλωδιακη η περιοχη μεγαλη και δεν ξερω ΠΟΤΕ θα φτιαχτει και ελεγα αν ερθει η inalan πρωτα να καταργησω την ADSL.
    Aλλα γινεται και αυτο που λες. Να παρω νεο νουμερο αλλα θα πρεπει να ειναι με προπληρωμενο χρονο αλλιως δεν θα συμφερουν οι εξερχομενες (δεν ειμαι εδω μονος μου βλεπεις) και μετα θα πληρωνω και το ενα και το αλλο.
    Δε νομιζω οτι συμφερει.

  10. #6595
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειπες για εξερχομενες και δεν το καταλαβα.
    Ηθελα να κρατησω και την ADSL εσυ το ειχες προτεινει μαλιστα αν θυμασαι.
    Απλα τωρα εχει ζημια καλωδιακη η περιοχη μεγαλη και δεν ξερω ΠΟΤΕ θα φτιαχτει και ελεγα αν ερθει η inalan πρωτα να καταργησω την ADSL.
    Aλλα γινεται και αυτο που λες. Να παρω νεο νουμερο αλλα θα πρεπει να ειναι με προπληρωμενο χρονο αλλιως δεν θα συμφερουν οι εξερχομενες (δεν ειμαι εδω μονος μου βλεπεις) και μετα θα πληρωνω και το ενα και το αλλο.
    Δε νομιζω οτι συμφερει.

    Τελευταιο μυνημα γιατι θα φαμε ξυλο και οι 2 για offtopic.

    Σορυ αλλα το θεωρησα αυτονοητο για τις εξερχομενες.

    Δεν χρειαζεται προπληρωμενος χρονος. ετσι ελεγα και εγω... αλλα επειδη Π.Χ. τον ενα μηνα εχω παραπανω κλησεις και τον αλλο οχι... ερχεται μια η αλλη.
    Αν ειχες προπληρωμενο χρονο και δεν τον καταναλωσεις δεν παει στον επομενο. οποτε στην ουσια "χανεις" . Θα το δεις και εσυ οτι δεν ειναι τοσο μεγαλες οι χρεωσεις οποτε θα σου βγει οικονομικα.
    The gr81 .

  11. #6596
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καθολου offtopic δεν ειναι αυτα που εχω ρωτησει!!! καθαρα με την inalan εχουν να κανουν. Αμα κανεις συγκριση με την τηλεφωνια ναι.
    Εγω ρωτησα αν γινεται να παρω το νουμερο μου στην inalan πριν να γινει διορθωση της βλαβης γιατι κατα 90% θα ερθει πρωτη αν ειναι οπως μου τα λενε.
    Οπως και να εχει πρεπει να ερθει η inalan για να κανω κατι αλλο.
    Για το νουμερο τωρα αν γινεται θα τους ρωτησω οταν με καλεσουν.

  12. #6597
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθολου offtopic δεν ειναι αυτα που εχω ρωτησει!!! καθαρα με την inalan εχουν να κανουν. Αμα κανεις συγκριση με την τηλεφωνια ναι.
    Εγω ρωτησα αν γινεται να παρω το νουμερο μου στην inalan πριν να γινει διορθωση της βλαβης γιατι κατα 90% θα ερθει πρωτη αν ειναι οπως μου τα λενε.
    Οπως και να εχει πρεπει να ερθει η inalan για να κανω κατι αλλο.
    Για το νουμερο τωρα αν γινεται θα τους ρωτησω οταν με καλεσουν.
    οκ. Οποιος γκρινιαξει θα στον στειλω σε σενα. χααχχαχα

    Αν θυμαμαι καλα ειχες ιντερνετ σε mikrotik με usb dongle. Επομενως ξερεις τον τροπο να το κανεις .
    Οποτε θα παρεις ΑΥΤΟ και με 20€ θα εχεις 8 GB για 3 μηνες.
    Ειναι ΥΠΕΡ-αρκετο για τις αναγκες τις τηλεφωνιας σου.

    Θα παρεις απο την Modulus ενα νεο νουμερακι πακετο STANDARD με 15€ /ετος .

    Κανεις προωθηση το σταθερο σου στο νεο νουμερο που πηρες. (εχεις και 2 καναλια φωνης με το πακετο αυτο.)

    Βαζεις και 5-10 ευρω επιπλεον για να εχεις εξερχομενες και εισαι καλυμενος μεχρι να λυθουν τα προβληματα με την βλαβη.

    Αναλογως αν ερθει πρωτα η ιναλαν ή αν φτιαχτει πρωτα η βλαβη... θα δεις μετα τι θα κανεις.
    The gr81 .

  13. #6598
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλογως αν ερθει πρωτα η ιναλαν ή αν φτιαχτει πρωτα η βλαβη... θα δεις μετα τι θα κανεις.
    Ενταξει ευχαριστω για τις προτασεις, αναμενω την INALAN να δω τι να κανω.

  14. #6599
    Εγγραφή
    29-01-2019
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Thessaloniki
    Λοιπόν πριν από 2 εβδομάδες έκανα αίτηση και έχοντας αρχική εκτίμηση 1 μήνα ήρθαν σήμερα και με σύνδεσαν. Η ταχύτητα 100/100. Σε συνομιλία με τον τεχνικό κι αυτός αντιμετωπίζει θέμα όπως πολλοί από ότι διαβάζω ότι είναι καμιά 100 άρια μέτρα εκτός δικτύου και δεν μπορεί να κάνει σύνδεση. Όσον αφορά την σύνδεση απλά τα σπάει.
    Υ.Γ.: Πριν ήμουν ΟΤΕ 24mbps και συντόνιζα στα 8 και όχι και πολύ σταθερά.

  15. #6600
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hercdeli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν πριν από 2 εβδομάδες έκανα αίτηση και έχοντας αρχική εκτίμηση 1 μήνα ήρθαν σήμερα και με σύνδεσαν. Η ταχύτητα 100/100. Σε συνομιλία με τον τεχνικό κι αυτός αντιμετωπίζει θέμα όπως πολλοί από ότι διαβάζω ότι είναι καμιά 100 άρια μέτρα εκτός δικτύου και δεν μπορεί να κάνει σύνδεση. Όσον αφορά την σύνδεση απλά τα σπάει.
    Υ.Γ.: Πριν ήμουν ΟΤΕ 24mbps και συντόνιζα στα 8 και όχι και πολύ σταθερά.
    Καλοριζικη....

    Βαλε και καμμια φωτο απο την εγκατασταση αν δεν σου ειναι κοπος.

    Υ.Γ Νικηφορε.......... ακους ???? αντε συντομα και σε σενα.
    The gr81 .

Σελ. 440 από 1238 ΠρώτηΠρώτη ... 420430435438439440441442445450460 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας