Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Καλησπέρα. Αυτή τη στιγμή είμαι πελάτης άλλης εταιρείας και θέλω να επιστρέψω στην εταιρεία σας. Ενδιαφέρομαι για 3play Vdsl 35 πακέτο. Ομως στην ιστοσελίδα σας, στον έλεγχο διαθεσιμότητας, και παρ' ότι μου δείχνει απόσταση από το ΑΚ στα 750 μέτρα, δεν μου δίνει διαθεσιμότητα vdsl. Είμαι όμως σε θέση να γνωρίζω πως το ΑΚ Γαλατσίου από το οποίο και παίρνω τις υπηρεσίες μου , παρέχει κανονικά vdsl. Συγκεκριμένα αυτή τη στιγμή έχω 30άρι vdsl από άλλη εταιρεία μέσω ΑΚ, ακριβώς δλδ με την ίδια τεχνολογία που το παρέχετε κ εσείς. Το ερώτημά μου είναι: Μπορώ να έχω vdsl πακέτο με δική μου ευθύνη; Δεν με ενδιαφέρει να συγχρονίσω στη μέγιστη τίμη, απλά θέλω να έχω επαρκές upload και ένα download που να είναι μεγαλύτερο από τα 12 mbps που δίνει σε adsl η γραμμή μου.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Αυτή τη στιγμή είμαι πελάτης άλλης εταιρείας και θέλω να επιστρέψω στην εταιρεία σας. Ενδιαφέρομαι για 3play Vdsl 35 πακέτο. Ομως στην ιστοσελίδα σας, στον έλεγχο διαθεσιμότητας, και παρ' ότι μου δείχνει απόσταση από το ΑΚ στα 750 μέτρα, δεν μου δίνει διαθεσιμότητα vdsl. Είμαι όμως σε θέση να γνωρίζω πως το ΑΚ Γαλατσίου από το οποίο και παίρνω τις υπηρεσίες μου , παρέχει κανονικά vdsl. Συγκεκριμένα αυτή τη στιγμή έχω 30άρι vdsl από άλλη εταιρεία μέσω ΑΚ, ακριβώς δλδ με την ίδια τεχνολογία που το παρέχετε κ εσείς. Το ερώτημά μου είναι: Μπορώ να έχω vdsl πακέτο με δική μου ευθύνη; Δεν με ενδιαφέρει να συγχρονίσω στη μέγιστη τίμη, απλά θέλω να έχω επαρκές upload και ένα download που να είναι μεγαλύτερο από τα 12 mbps που δίνει σε adsl η γραμμή μου.

    Καλημέρα σας,
    ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας προς τα προϊόντα & τις υπηρεσίες της Cyta!
    Είναι εύκολο να μας στείλετε τη διεύθυνσή σας με προσωπικό μήνυμα για να ελέγξουμε τη δυνατότητα παροχής της υπηρεσίας;

  3. #3
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Άψογη εξυπηρέτηση ως τώρα. Ευχαριστώ!

    Προς ενημέρωση του φόρουμ, η απάντηση της Cyta είναι πως υπάρχει τελικά η δυνατότητα για vdsl υπηρεσίες μέχρι 35mbps. Δευτέρα θα γίνει η αίτηση και βλέπουμε πως θα πάει το πράγμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος uncle_nontas : 07-05-15 στις 22:26.

Παρόμοια Θέματα

  1. Παροχή Cyta VDSL με ευθύνη του πελάτη
    Από uncle_nontas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-15, 23:32
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-15, 04:20
  3. Νεα ενεργοποιηση Vdsl με ταχυτητες adsl
    Από panos1985 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-14, 14:58
  4. Παροχή VDSL
    Από yannisf στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-14, 16:15
  5. VDSL με ταχυτητα ADSL
    Από denial στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-14, 14:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας