Σελ. 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 200
  1. #16
    Εγγραφή
    18-02-2009
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13500/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΩΝΔΑΣ
    Router
    HUAWEI Home Gateway HA35
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 46.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ενημερώνω ότι μου επιστράφηκαν τα χρήματα από την TELEBOX και μάλιστα χωρίς δεύτερη κουβέντα.

  2. #17
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved

    Στα γύρισαν σε λογαριασμό ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #18
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terastiosoe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενημερώνω ότι μου επιστράφηκαν τα χρήματα από την TELEBOX και μάλιστα χωρίς δεύτερη κουβέντα.
    Απευθύνθηκες στην Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων

    Στα γύρισαν σε λογαριασμό ?
    Σε εμένα τα είχαν καταθέσει σε λογαριασμό σε διάστημα 20 ημερών.Είχε διαμεσολαβήσει η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών

  4. #19
    Εγγραφή
    18-02-2009
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13500/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΩΝΔΑΣ
    Router
    HUAWEI Home Gateway HA35
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 46.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν έστειλα καταγγελία στην εεττ. Έστειλα καταγγελία με email στην TELEBOX εξηγώντας το τι έγινε και ότι θεωρούσα την χρέωση παράτυπη και ζητούσα να ελέγξουν την υπόθεση. Μου είπαν ότι θα προβούν σε πίστωση του ποσού χωρίς να αναφέρουν συγκεκριμένα το ποσό. Η wind δεν μου έχει πει ακόμα το ακριβές ποσό που χρεώθηκα. Μου έναν επιλογή μεταξύ κατάθεσης σε λογαριασμό ή αγοράς χρόνου για καρτοκινητό. Ζήτησα το δεύτερο και μου έστειλαν τον κωδικό.
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  5. #20
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ωραία, μια χαρά.

    - - - Updated - - -

    Το ζήτημα είναι να μπει τέλος σε αυτά τα καρκινώματα των 5ψηφίων, αλλά δυστυχώς όλοι "τρώνε" και δεν συμφέρει.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  6. #21
    Εγγραφή
    18-02-2009
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13500/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΩΝΔΑΣ
    Router
    HUAWEI Home Gateway HA35
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 46.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συμφωνώ απόλυτα. Πρόκειται για απάτη και εκμετάλλευση. Οι εταιρείες κρύβονται πίσω από τον νόμο και τρώνε κι αυτές.
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  7. #22
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μόλις χθες έπεσα κι εγώ θύμα της Telebox.
    Στις 17:51 SMS βάλτε τον κωδικό ΧΧΧΧΧ στη σελίδα τάδε για να εγγραφείτε
    Ναι καλά...
    17:52 Συγχαρητήρια εγγραφήκατε κόστος 28.90€/μήνα. Για να σταματήσει στείλτε STOP στο .....
    Ναι καλά...
    17:52~17:53 3xSMS το παιχνίδι Α,Β,Γ είναι έτοιμα για κατέβασμα ακολουθώντας τον τάδε σύνδεσμο
    Ναι καλά...

    Εκεί όμως που αγχώθηκα είναι όταν ήρθε SMS από "Vodafone" λέγοντας ότι εγγράφηκα σε υπηρεσία υψηλής χρέωσης. Οι ανόητοι είχαν όμως συντόμευση URL κι έτσι έπρεπε να επαληθεύσω ότι πραγματι είναι η Vodafone από υπολογιστή.
    Μετά την επαλήθευση κάλεσα στην εξυπηρέτηση πελατών της Voda (καλή αναγνώριση φωνής!) και τελικά μίλησα με εκπρόσωπο ο οποίος με διαβεβαίωσε ότι:
    1. Μπλοκαρε τα 5ψήφια αποστολής
    2. Δεν υπήρξε χρέωση στο λογαριασμό μου

    Επειδή από λίγο ψάξιμο φαίνεται ότι η όμορφη Telebox λυμαίνεται την Ελλάδα εδώ και πολύ καιρό θα στείλω καταγγελία και στον ΣτΚ και στην ΕΕΤΤ. ΔΕΝ είναι δυνατόν να αναφέρονται προβλήματα από συγκεκριμένη εταιρεία και να μην κάνει κανείς τίποτε!!!

    - - - Updated - - -

    Από την ΓΓΚ με ενημέρωσαν ότι υπεύθυνη είναι αποκλειστικά η ΕΕΤΤ.
    Παραθέτω την καταγγελία και εφόσον έχω το ΟΚ θα δημοσιοποιήσω όλες τις απαντήσεις:
    Στις 13/12 17:51 λαμβάνω SMS από το 54666 για ενεργοποίηση υπηρεσίας υψηλής χρέωσης με κωδικό ενεργοποίησης 60444 που πρέπει να βάλω "ΣΤΟ WEBPAGE" χωρίς καμιά ενέργεια από μέρους μου.
    Στις 17:52 λαμβάνω μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε συνδρομή 24,80€ πάλι χωρίς ενέργεια από μέρους μου.
    Ταυτόχρονα, λαμβάνω από 54222, 3 SMS 17:52, 17:52, 17:53 ότι τα παιχνίδια μου... +link στο οποίο είναι εμφανές το κινητό μου τηλέφωνο. Και πάλι δεν κάνω καμιά ενέργεια θεωρώντας ότι είναι phishing sms και οποιαδήποτε ενέργεια δική μου μπορεί να θεωρούνταν ως συναινετική προς ενεργοποίηση υπηρεσίας.
    Όμως... Στις 18:48 λαμβάνω από τον Πάροχο Vodafone μήνυμα ότι έχει ενεργοποιηθεί χρεώσιμη υπηρεσία SMS! Επικοινωνώ μαζί τους (callback από 13830 στις 19:24) και ο εκπρόσωπος με διαβεβαιώνει ότι μπλόκαρε τα πενταψήφια 54666, 54222 και δε θα υπάρχει χρέωση στο λογαριασμό μου.
    Με δεδομένο ότι:
    1. Ποτέ δεν έκανα καμιά ενέργεια opt-in δίνοντας τον τηλεφωνικό μου αριθμό σε ιστοσελίδα της Telebox.
    2. Δεν έδωσα πρόσφατα σε άλλο ιστοχώρο το κινητό μου. Και να το έδινα σε καμιά περίπτωση δεν θα συναινούσα στη δημοσιοποίησή του σε τρίτους (αν ήταν στους όρους δε θα προχωρούσα).
    3. Δεν πέρασα ποτέ τον κωδικο 60444 πουθενά και επομένως δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιος να πέρασε «εκ παραδρομής» το τηλέφωνό μου (αφού τότε δεν θα είχε γνώση του κωδικού).
    4. Είναι ανθρωπίνως και τεχνικά αδύνατο μέσα σε ένα λεπτό (17:51~17:52) να έκανα αίτημα εγγραφής, να εγγράφηκα με μοναδικό κωδικό να επέλεξα 2-3 παιχνίδια που επιθυμούσα και να παρέλαβα επιβεβαιωτικό SMS.
    5. Το μεσημέρι- απόγευμα 13/12/2016 όλες οι κινητές και σταθερές μου συσκευές με πρόσβαση στο διαδίκτυο ή σε δίκτυο κινητής ήταν είτε στον έλεγχό μου, είτε κλειδωμένες, είτε κλειστές.
    6. Με μια απλή αναζήτηση στο Διαδίκτυο φαίνεται ότι η εταιρεία Telebox πιθανά έχει προβεί σε αυθαίρετες ενεργοποιήσεις τουλάχιστον από το 2014.

    Παρακαλώ για τις άμεσες ενέργειές ας ώστε η κατονομαζόμενη εταιρεία να σταματήσει τη δράση της στην Ελληνική επικράτεια.
    Σε περίπτωση που η εταιρεία Telebox ισχυριστεί ότι εγώ ενεργοποίησα την υπηρεσία ζητώ τα εξής στοιχεία:
    1. Διεύθυνση IP από την οποία έγιναν τα αιτήματα ενεργοποίησης και οι ακριβείς χρόνοι των αιτημάτων.
    2. Όλες τις δυνατές πληροφορίες της σύνδεσης (Είδος συσκευής, λειτουργικό σύστημα, USER-AGENT/browser κτλ)
    Αν μεν η εταιρεία ισχυριστεί ότι την ενεργοποίηση εγώ προσωπικά τα παραπάνω ζητούμενα στοιχεία οφείλουν να είναι δικά μου στοιχεία και όχι τρίτου ατόμου. Αν δε, δεν είναι δικά μου στοιχεία τότε οφείλει να μου τα κοινοποιήσει ώστε να καταθέσω μήνυση για να ακολουθήσει άρση απορρήτου για την ταυτοποίηση του τρίτου προσώπου. Αν υπάρχει τέτοιο τρίτο πρόσωπο (πλην εμού και της telebox) και αυτό ενεργοποίησε την υπηρεσία, αυτό συνεπάγεται ότι έχει παρανόμως γνώση προσωπικών μου δεδομένων και τουλάχιστον λαμβάνει και στέλνει SMS για λογαριασμό μου από το κινητό μου τηλέφωνο.
    Τέλος θα παρακαλούσα σε κάθε περίπτωση να μου επιτρέψετε να δημοσιοποιήσω οποιαδήποτε απάντησή σας και κυρίως οποιαδήποτε απάντηση της εταιρείας Telebox.
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Unnamed QQ Screenshot20161214144327.png 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  98,0 KB 
ID: 177636

    - - - Updated - - -

    Και όσο συνεχίζω κι εγώ (και άλλοι) να το ψάχνουν... Ορίστε κάτι όμορφο:
    Η Telebox είναι διακριτός τίτλος της NETSMART (CYPRUS) LTD. Για την εν λόγω εταιρεία που παρέχει τέτοιες υπηρεσίες υποβάλλονται καταγγελίες από το 2009 (!)
    Και όταν λέω καταγγελίες... δείτε την απόφαση της EETT εν έτη 2010
    Ιανουάριος 2009 5
    Φεβρουάριος 2009 17
    Μάρτιος 2009 10
    Απρίλιος 2009 7
    Μάιος 2009 17
    Ιούνιος 2009 36
    Ιούλιος 2009 25
    Αύγουστος 2009 4
    Σεπτέμβριος 2009 11
    Οκτώβριος 2009 7
    Νοέμβριος 2009 10
    Δεκέμβριος 2009 14
    Ιανουάριος 2010 9
    Φεβρουάριος 2010 7
    Μάρτιος 2010 18
    Απρίλιος 2010 11

    79 καταγγελίες μόνο για 16 μήνες την περίοδο 2009-2010!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 14-12-16 στις 17:46.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  8. #23
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Τώρα εγώ που είμαι καχύποπτος γιατί πιστεύω πως μιας και αρμέγουν οι κινητές (προμήθεια), τσιμπάει και το κατιτίς η ΕΕΤΤ και δε γίνεται τίποτα?

    Όπως και με το καρτέλ δηλαδή.

  9. #24
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα εγώ που είμαι καχύποπτος γιατί πιστεύω πως μιας και αρμέγουν οι κινητές (προμήθεια), τσιμπάει και το κατιτίς η ΕΕΤΤ και δε γίνεται τίποτα?

    Όπως και με το καρτέλ δηλαδή.
    Τώρα άμα σου πω ότι με κάθε σεβασμό προς τις ανεξάρτητες αρχές (δεν το λέω ειρωνικά) σήμερα έψαχνα... που μπορείς να καταγγείλεις μια ανεξάρτητη αρχή για ολιγωρία;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  10. #25
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα άμα σου πω ότι με κάθε σεβασμό προς τις ανεξάρτητες αρχές (δεν το λέω ειρωνικά) σήμερα έψαχνα... που μπορείς να καταγγείλεις μια ανεξάρτητη αρχή για ολιγωρία;
    Ολιγωρία λες κάτι που καθυστερεί κάποιους μήνες. Όταν κάτι καθυστερεί 8 χρόνια μάλλον συγκλίνει στη περίπτωση που ανέφερα εγώ. Δηλαδή -γιατί μ αρέσει να είμαι συγκεκριμένος- τα παίρνουν όλοι με το τρόπο τους και ο μήνας έχει 9.

    Είναι προκλητική η μη επιβολή κυρώσεων προς τις εταιρίες κινητής (και τους έμμεσους "συνεργάτες" τους είτε λέγονται προωθητικά κέντρα είτε 5ψήφια). Δε κρατούνται ούτε τα προσχήματα.

  11. #26
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι προκλητική η μη επιβολή κυρώσεων προς τις εταιρίες κινητής (και τους έμμεσους "συνεργάτες" τους είτε λέγονται προωθητικά κέντρα είτε 5ψήφια). Δε κρατούνται ούτε τα προσχήματα.
    Aν δεις την απόφαση που ανέβασα 700.000€ πρόστιμο επιβλήθηκε το 2010!!! Το θέμα είναι τι έγινε μετά! Αν σκεφτείς τι κυκλοφορούσε από κινητά/ντερνε το 2010 και τι κυκλοφορεί τώρα δεν μπορεί να είμαι μοναδική περίπτωση (αν και σίγουρα είμαι πιο ακραία από το "οι όροι/χρεώσεις δεν ήταν ξεκάθαροι")
    Και στην τελική η δική μου ερώτηση είναι η εξής:
    Αν μια εταιρεία ανά 2-3-4 χρόνια πληρώνει (?) πρόστιμα εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ και συνεχίζει να κάνει τα ίδια αυτό συνεπάγεται ότι τη συμφέρει οικονομκά (αλλιως γιατί να το κάνει; ). Άρα δε θα έπρεπε πλέον όχι να επιβληθεί πρόστιμο αλλά να κλείσει τελείως; Αν εσύ έχεις μαγαζί, χρεώνεις ανύπαρκτες υπηρεσίες και σε πιάσουν... 79 φορές σε ένα χρόνο, είναι δυνατόν 6 χρόνια μετά να είσαι ακόμη σε λειτουργία;;;;;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 16-12-16 στις 16:49.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  12. #27
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Τα έσοδα από τις απάτες αυτές είναι τις τάξης των εκατομμυρίων ανά έτος. Το ότι μπήκε ένα 6ψήφιο πρόστιμο το 2010 δε λέει τίποτα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εσύ έχεις μαγαζί, χρεώνεις ανύπαρκτες υπηρεσίες και σε πιάσουν... 79 φορές σε ένα χρόνο, είναι δυνατόν 6 χρόνια μετά να είσαι ακόμη σε λειτουργία;
    Στα λόγια μου έρχεσαι

  13. #28
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα λόγια μου έρχεσαι
    Δεν έφυγα και ποτέ
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  14. #29
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΕΕΤΤ
    Σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε την καταγγελία σας με Αρ. Πρωτ. 28900 και ημερομηνία 14-12-2016.
    Η καταγγελία σας με αριθμό 14447 έχει αποσταλεί στην/στις εταιρία/εταιρίες

    TELEBOX PRS SERVICES

    Η προθεσμία για την απάντηση της καταγγελίας σας είναι 16-01-2017.
    Για να διούμε.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  15. #30
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να διούμε.
    Επειδή και εγω έστειλα καταγγελία στην ΕΕΤΤ, σε 20 ημέρες είχα λάβει απάντηση, επιστροφή ποσού χρέωσης.
    Αλλά βλέπω η εκάστοτε εταιρεία συνέχιζει ανενόχλητη τις χρεώσεις στους συνδρομητές

Σελ. 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εφαρμογη μαζικης αποστολης μηνυματων
    Από kourkos στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-14, 08:11
  2. Κεραια για ληψη wifi απο γειτονα.
    Από nikosa2009 στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-08-14, 00:05
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-14, 16:12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας