Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 96
  1. #16
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Βγήκε νέα έκδοση της εφαρμογής για το κινητό. Ελπίζω μέχρι το μεσημέρι να την έχω έτοιμη.

  2. #17
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Βγήκε η 2.1.6, κατεβαίνει.... Μέχρι το μεσημέρι ελπίζω να την ανεβάσω στα ελληνικά

    - - - Updated - - -

    Την ετοίμασα την ελληνική έκδοση και την κατεβάζετε κλασικά από το φόρουμ της MIUI. Υπόψιν σήμερα η Xiaomi ανακοίνωσε δύο καινούργιους ρούτερ (ουσιαστικά είναι ένας σε δύο εκδόσεις). Ο νέος ρούτερ χρησιμοποιεί Broadcom 4709C processor και 519MB flash drive. Έχει καλύτερη κεραία από την προηγούμενη έκδοση και με έξτρα 6$, παίρνετε ένα αναμεταδότη που συνδέεται αυτόματα με τον ρούτερ για μεγαλύτερη επέκταση του σήματος. Έρχεται με ενσωματωμένο σκληρό των 1 και 6 ΤΒ, ενώ μπορείτε πάντα να τον διαχειριστείτε εξ αποστάσεως. Η έκδοση των 1ΤΒ θα κοστίζει περίπου $113, ενώ των 6TB 483$. Θα μπορεί να το αγοράσει κάποιος από το mi.com από τις 18 Ιουνίου. Ο ενσωματωμένος σκληρός είναι καλύτερος και πιο γρήγορος από τον προηγούμενο. Περισσότερα μπορείτε να διαβάσετε και εδώ -> Η Xiaomi μόλις ανακοίνωσε δύο νέα προϊόντα της
    Η εφαρμογή αυτή θα υποστηρίζει τους ρούτερ αυτούς, όπως μπορεί να υποστηρίξει και τον μεγάλο ρούτερ, που έχει ενσωματωμένο σκληρό δίσκο. Αυτό φαίνεται και από τις δύο φωτό...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2015-06-10-15-05-22.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  19,9 KB 
ID: 156541Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2015-06-10-21-20-11.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  8,7 KB 
ID: 156542

  3. #18
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.892
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Εξαιρετικό προϊόν σε πολύ καλή τιμή. Αν έχει δε και gigabit ethernet το βλέπω να γίνεται best seller.

  4. #19
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαιρετικό προϊόν σε πολύ καλή τιμή. Αν έχει δε και gigabit ethernet το βλέπω να γίνεται best seller.
    Δεν ξέρω εάν οι νέοι ρούτερ που ανακοινώθηκαν χθες εάν θα έχουν gigalan, αλλά δυστυχώς αυτή η έκδοση έχει κατοστάρες.

    Βγήκε καινούργια έκδοση της εφαρμογής για το κινητό, που η μόνη διαφορά, εκτός το ότι είναι κακογραμμένη και μου πήρε μισή ώρα να την διορθώσω και για δουλέψει σωστά, είναι να περιλαμβάνει εντολές για την νέα λάμπα νυκτός που ανακοίνωσε με τον ρούτερ η Xiaomi.Το κατεβάζετε από το φόρουμ της MIUI.


  5. #20
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Να ενημερώσω ότι ο router βγαίνει σε δύο εκδόσεις, μία φθηνή, χωρίς σκληρό που έχω εγώ και μία ακριβή με ενσωματωμένο σκληρό. Ο ρουτερ με τον ενσωματωμένο σκληρό έχει χιλιάρες lan και καλύτερα χαρακτηριστικά

    http://www.mi.com/miwifimini/#param

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  router.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  43,7 KB 
ID: 156882

  6. #21
    Εγγραφή
    23-03-2015
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΟΠΗ
    Router
    Asus DSL AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα & απο εμενα .
    Τρελογιατρε συγχαρητηρια για ολη αυτη την δουλεια που εχεις κανει .
    Μιας & ειμαι νεος κατοχος της συσκευης & ανιδεος απο δυκτια θα ηθελα καποιες συμβουλες αν σας ειναι ευκολο .
    Κατ' αρχας να υποθεσω οτι η εφαρμογη κινητου για την συσκευη ειναι για android ?
    & μια δευτερη ερωτηση μπορει να σεταριστει ως repeater ? ( μηπως αποφυγω τα καλωδια για να κανω το δυκτιο) .

  7. #22
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SERRKOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα & απο εμενα .
    Τρελογιατρε συγχαρητηρια για ολη αυτη την δουλεια που εχεις κανει .
    Μιας & ειμαι νεος κατοχος της συσκευης & ανιδεος απο δυκτια θα ηθελα καποιες συμβουλες αν σας ειναι ευκολο .
    Κατ' αρχας να υποθεσω οτι η εφαρμογη κινητου για την συσκευη ειναι για android ?
    & μια δευτερη ερωτηση μπορει να σεταριστει ως repeater ? ( μηπως αποφυγω τα καλωδια για να κανω το δυκτιο) .
    Φυσικά και μπορεί! Υποθέτω έχεις βάλει την τελευταία έκδοση και είσαι στη 2.3.5. Σετάρεις τον ρούτερ από το κινητό καλύτερα, ώστε να παίρνει σήμα internet. Μετά πας Κοινές ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις Internet -> στο τέλος της σελίδας κάτω κάτω Λειτουργικά αλλαγής λειτουργίας. Πατάς το αλλαγή δίπλα και βλέπεις την εξής εικόνα. Διαλέγεις ότι ρωτάς

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2.jpg 
Εμφανίσεις:  14 
Μέγεθος:  52,5 KB 
ID: 156902

    Α και ναι η εφαρμογή είναι για android και για να μπορεί να τρέξει θέλει να έχεις λογαριασμό Mi.

  8. #23
    Εγγραφή
    23-03-2015
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΟΠΗ
    Router
    Asus DSL AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maddoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και μπορεί! Υποθέτω έχεις βάλει την τελευταία έκδοση και είσαι στη 2.3.5. Σετάρεις τον ρούτερ από το κινητό καλύτερα, ώστε να παίρνει σήμα internet. Μετά πας Κοινές ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις Internet -> στο τέλος της σελίδας κάτω κάτω Λειτουργικά αλλαγής λειτουργίας. Πατάς το αλλαγή δίπλα και βλέπεις την εξής εικόνα. Διαλέγεις ότι ρωτάς

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2.jpg 
Εμφανίσεις:  14 
Μέγεθος:  52,5 KB 
ID: 156902

    Α και ναι η εφαρμογή είναι για android και για να μπορεί να τρέξει θέλει να έχεις λογαριασμό Mi.


    Οκ. Ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες . Απο αυριο θα δω τι μπορω να κανω & αν χρειαστει θα ξαναρωτησω .
    Αν δεν χρειαστει να ξαναρωτησω θα σας πω τα αποτελεσματα .

  9. #24
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SERRKOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ. Ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες . Απο αυριο θα δω τι μπορω να κανω & αν χρειαστει θα ξαναρωτησω .
    Αν δεν χρειαστει να ξαναρωτησω θα σας πω τα αποτελεσματα .
    Υπόψιν πάντως το ασύρματο σήμα του Xiaomi είναι αρκετά δυνατό και για τον λόγο αυτό εγώ έχω συνδέσει με καλώδιο τον adsl router της HOL με το mini router, τα έχω βάλει δίπλα-δίπλα, και αφήνω όλη την δουλειά πια να την κάνει το Xiaomi και καλύπτει όλο το σπίτι με 5G μια χαρά!

  10. #25
    Εγγραφή
    23-03-2015
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΟΠΗ
    Router
    Asus DSL AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Καλημερα . Ειναι & θεμα διαρυθμισης & μεγεθιυς του σπιτιου .. Καποτε ηταν μονο ο ``μπαμπας`` με ενα PC & ενα φορητο & ολα ηταν ωραια . Τωρα με 2 κορες φοιτητριες & μια χαζομαμα που εμαθε το tablet εχουμε 3 desktop , 2 laptop ,3 tablet , 5 κινητα & 1 TV box .Τι να σου κανει το ρημαδι το WiFi ; Σε δυσκολη περιοχη με art 54,5 ειμαι ο μονος που παει στα 4,5kbps . Ξεκινησα αναβαθμιση στο σπιτι γιατι δεν καλυπτονταν οι αναγκες μας . Πηρα το ASUS DSL-68 αλλα δεν μπορει να καλυψει το σπιτι με 5G . Το ραουτερ ειναι στον επανω οροφο διπλα στο PC μου . Ολα τα υπολοιπα ειναι στον κατω οροφο . Αυτα ενημερωτικα για να καταλαβετε τι θελω να κανω . Το Xiami θελω να το βαλω στον κατω οροφο , οπως ειπες εχει καλο wifi ,πιστευω οτι θα καλυψει τον οροφο με 5G . Θα μπει στο κεντρο του οροφου & θα ειναι ακριβως κατω απο το Asus . Δεν ξερω αν το 5G θα μπορεσει να περασει την πλακα που θα τα χωριζει . Αν γινει ειμαι αρχοντας . Ελπιζω & συμφωνα με τις πληροφοριες που εχω με το νεο ετος να αναβαθμιστει & η περιοχη μου .Αυτα προς το παρων .

  11. #26
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SERRKOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα . Ειναι & θεμα διαρυθμισης & μεγεθιυς του σπιτιου .. Καποτε ηταν μονο ο ``μπαμπας`` με ενα PC & ενα φορητο & ολα ηταν ωραια . Τωρα με 2 κορες φοιτητριες & μια χαζομαμα που εμαθε το tablet εχουμε 3 desktop , 2 laptop ,3 tablet , 5 κινητα & 1 TV box .Τι να σου κανει το ρημαδι το WiFi ; Σε δυσκολη περιοχη με art 54,5 ειμαι ο μονος που παει στα 4,5kbps . Ξεκινησα αναβαθμιση στο σπιτι γιατι δεν καλυπτονταν οι αναγκες μας . Πηρα το ASUS DSL-68 αλλα δεν μπορει να καλυψει το σπιτι με 5G . Το ραουτερ ειναι στον επανω οροφο διπλα στο PC μου . Ολα τα υπολοιπα ειναι στον κατω οροφο . Αυτα ενημερωτικα για να καταλαβετε τι θελω να κανω . Το Xiami θελω να το βαλω στον κατω οροφο , οπως ειπες εχει καλο wifi ,πιστευω οτι θα καλυψει τον οροφο με 5G . Θα μπει στο κεντρο του οροφου & θα ειναι ακριβως κατω απο το Asus . Δεν ξερω αν το 5G θα μπορεσει να περασει την πλακα που θα τα χωριζει . Αν γινει ειμαι αρχοντας . Ελπιζω & συμφωνα με τις πληροφοριες που εχω με το νεο ετος να αναβαθμιστει & η περιοχη μου .Αυτα προς το παρων .
    Το Xiaomi έχει πολύ καλό QoS. Εγώ σπίτι έχω 3 5G κινητά, και ένα κατεβαστήρι ενσύρματο, τουλάχιστον, που δουλεύουν όλα μαζί. Και όλα μαζί σημαίνει ο μικρός youtube, οι μεγάλοι FB (με βίντεο μέσα από το youtube), το κατεβαστήρι κλασσικά, α και μπορεί και η τηλεόραση που είναι smart να παίζει και κάτι άλλο στο youtube, γιατί θέλει να το ακούει ο μικρός |(συνήθως ξεκινάμε με την τηλεόραση και πιάνει στα χέρια του και το κινητό, χωρίς sim φυσικά). ΜΕ όλα αυτά, δεν έχω δει κολλήματα στο youtube που βλέπω μέσα από την εφαρμογή του ρούτερ, τραβάει πολύ!

  12. #27
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    το mini router είναι killer για τα μεγαλύτερα της εταιρίας
    δε νομίζω πως αξίζει κάποιος να δώσει 200$ για ένα router εφάμιλλο + σκληρό δίσκο μέσα όταν μπορεί ούτως ή άλλως να καρφώσει 1 δίσκο στη usb θύρα του mini
    σίγουρα ο έλεγχος του δίσκου θα γίνεται καλύτερα στα μεγάλα αλλά αξίζει τον κόπο; αμφιβάλω

    το νέο πορτατίφ είναι επίσης λίγο υπερεκτιμημένο
    ένα πορτατίφ με χρώματα και έλεγχο αφής είναι. δε θα πρεπε να κοστίζει περισσότερο από ότι η yeelight ίσως, η οποία κάνει το ίδιο πράγμα μέσω bluetooth
    κάτι αισθητήρες που έβγαλε η xiaomi κοίταζα αλλά δυσκολευόμουν να βρω χρηστικότητα

    @SERRKOSTAS αν το θες για χρήση repeater νομίζω ξεχνάς τo 5GHz φάσμα. σίγουρα θα σου κάνει αναμετάδοση πάντως. ίσως να αρκεί να το έχεις ως κύριο router και το άλλο το βάζεις ως modem. κάνε τις δοκιμές σου δλδ
    για σκέτα repeater υπάρχουν οικονομικότερες λύσεις, βλ.Tenda, αλλά το mini router της xiaomi είναι πολύ ολοκληρωμένο και ποιοτικό
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος raspoutiv : 18-06-15 στις 12:15.
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  13. #28
    Εγγραφή
    23-03-2015
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΟΠΗ
    Router
    Asus DSL AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Το Asus εχει 5G & ελπιζω οτι θα λειτουργησει ως repeater & εκει. Τεσπα καπως πρεπει να περναει και η ωρα μας ( κανοντας πειραματα ) . Μπορειτε να μου γραψετε τα link απο το app & το firmware για να μην τα ψαχνω το βραδυ στο σπιτι ; Απο οτι ειδα στα post πρεπει να παω στο Mui & στο mi να συνδεθω για να μπορεσω να τα κατεβασω . Οσο για το ονομα αρκει το Κωστας . Το αλλο βγαινει απο το Σερρες & γινετε serrkostas .

  14. #29
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    1.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    Thomasbor
    ISP
    Thomasbor
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Xiaomi AC 2100 router
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SERRKOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Asus εχει 5G & ελπιζω οτι θα λειτουργησει ως repeater & εκει. Τεσπα καπως πρεπει να περναει και η ωρα μας ( κανοντας πειραματα ) . Μπορειτε να μου γραψετε τα link απο το app & το firmware για να μην τα ψαχνω το βραδυ στο σπιτι ; Απο οτι ειδα στα post πρεπει να παω στο Mui & στο mi να συνδεθω για να μπορεσω να τα κατεβασω . Οσο για το ονομα αρκει το Κωστας . Το αλλο βγαινει απο το Σερρες & γινετε serrkostas .
    Την εφαρμογή στα ελληνικά την βρίσκεις και την κατεβάζεις από το ελληνικό φόρουμ της MIUI. Τα downloads είναι φανερά μόνο στα μέλη του φόρουμ. Επίσης θα χρειαστείς ένα λογαριασμό Mi για να μπορείς να μπεις μέσα στην εφαρμογή. Μέσα από την εφαρμογή μπορείς να τον φτιάξεις. Το αντίστοιχο θέμα εκεί, απ' όπου στο πρώτο μήνυμα θα βρεις ότι ψάχνεις είναι εδώ -> https://xiaomi-miui.gr/community/ind...d-2-4GHz-5GHz/
    Καλό είναι να έχεις το τελευταίο firmware. Εάν έχεις το 1.x.x, έχω βάλει λινκ για ένα πιο παλιό firmware της 2.x.x, όπου μετά θα σου κατεβάσει το τελευταίο 2.3.5. Περίπου μία φορά την εβδομάδα βγάζουν οι κινέζοι νέα έκδοση του προγράμματος και λίγο πιο αραιά firmware. Όταν υπάρχει νέα έκδοση, την μεταφράζω και την ανεβάζω στο φόρουμ της MIUI. Λογικά θα το βλέπεις και εσύ μέσα από τις ειδοποιήσεις ότι θα έχεις κάτι νέο.

  15. #30
    Εγγραφή
    23-03-2015
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΟΠΗ
    Router
    Asus DSL AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα & παλι .Doc μου ζηταει κωδικο administrator .

Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. RealTek RTL8188CE Wlan Card (802.11 b/g/n 2.4GHz) FRU: 60Y3249
    Από vgiozo στο φόρουμ Προσφορά - Ανενεργές Αγγελίες
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-15, 00:44
  2. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-14, 15:47
  3. Wifi 2,4GHZ H 5GHZ
    Από ttjohn στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-14, 20:30
  4. Κάτι καλύτερο από ubiquiti στα 2.4ghz και grid?
    Από tnt στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-07-14, 11:27
  5. Wifi 2,4GHZ H 5GHZ καλυτερες ρυθμησεις
    Από ttjohn στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-14, 07:20

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας